زمان کنونی: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۲۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش

ارسال: #۲۴۱
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۲۶ ب.ظ
دلم واسه هممون میسوزه که اسیر یه روش سنجش دانش مزخرف به اسم کنکور شدیم
همه میدونیم که کنکور بی عدالتی کامله
سازمان سنجش هم از بهمن پارسال تا الان مارو سرگردون کرده ۶ ماه گذشته.اخه هیشکی نیست بهشون بگه این همه ادم اونجا چیکار میکنین.
بعضی از موسسات نتایج ازمون رو همون روز اعلام میکنن
امیدوارم بجای ارزوی کسب نتیجه خوب واقع بین باشین و تنها راه موفقیت رو کنکور ندونین
۷
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۲۴۲
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۲۹ ب.ظ
RE: شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش
به نظر من کنکور باید مثل المپیک ورزشی باشه! اونجا به آدم میگن هر چی هستی هر کی هستی و از هرکجا هستی این گوی و اینم میدون! دیگه نمیگن مثلا چون تو از آفریقا پاشودی اومدی اگه یک اروپایی پشتتو به خاک مالوند تا ۳ بار ایرادی نداره! یا مثلا تو چون خیلی تو این ۴ سال زیادی تمرین کردی نیاز نیست مسابقه بدی ! یه راست برو فینال! کنکورم باید همین طوری باشه! اونی که واقعا ۴ سال خوب درس خونده و شاگرد اولی واقعی حقشه بسم الله ! بیا از ما که ۴ سال فقط خوش گذروندیم و جوونی کردیم رتبه بهتر بگیر! مگه نمیگی کنکور از شاگرد اول شدن خیلی راحتتره!!
هر کی خواست به ما منفی بده بی زحمت به K111 بده نه من!!!! Big GrinCool
۲۳
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: MSZ , sajjad988 , x86 , sir_ams , mohammadali1990 , mehdi.nine , Amir V , zahra_ce87 , nazibahar , mortez28 , samaneh@90 , nina69 , سجاد۶۷ , Mänu , xani , maneshty
ارسال: #۲۴۳
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۴۳ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۲۴ ب.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۱۳ ب.ظ)leila_h2009 نوشته شده توسط:  
نقل قول:
نقل قول:
(۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۳۴ ب.ظ)فاطمه م-شیمی نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۱۴ ب.ظ)leila_h2009 نوشته شده توسط:  پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه صنعتی امیرکبیر در سال ۹۴-۹۳

امیدوارم یک روز هر کس اینجوری رفته دانشگاه و حق بقیه رو خورده به سختی جواب بده ، من که از حتی یک دقیقه وقت و زحمتی که کشیدم نمی گذرم

سلام
راستش نمی خوام بحث هایی که بارها در این رابطه در تالار مطرح شده را باز کنم، ولی خواستم بگم از کلاس ما [ ورودی ۸۶ م-شیمی صنعتی اصفهان] ، کسانی که شریف و امیرکبیر بدون کنکور پذیرش شدند بهترین و درس خون ترین افراد کلاس بودند که وقتی اسامی اون ها را روی برد می دیدیم که پذیرش شدند از ته دل می گفتیم: "واقعا حقشون بود".
اگه ما برای کنکور زحمت کشیدیم اونها توی چهار سال خیلی بیشتر از ماها زحمت کشیدند، درست نیست اینطوری در موردشون صحبت بشه.

ان شاءالله چهارشنبه همه خوشحال باشیم و در رشته ای قبول بشیم که توش بتونیم مرزهای علم را جا به جا کنیم.Smile

ا واقعا حق با شماست خدا منو ببخشه فقط، واقعا ۴ سال فکرشو کن ۴ سال مثل سگ پاچه خواری کردن خیلی سخته البته واسه من که سخته شاید واسه بعضیا راحته ما هم از اینا داشتیم بیچاره مثل احمقا بود اندازه ی دونه بچه الاغ حالیش نبود طفلی رفت دانشگاه تهران آخی ایشون ۲۰ درصد شرط معدل هم راضی شون نمی کنه ، خدایا بعضی بنده هات چقد حریص هستن
در ضمن شما نیاز نیست درباره درست صحبت کردن دیگران نظر بدین تشکر
خدایا اگه تو این خانما این دوز حسادت رو میوردی پایینتر مگه چی میشد؟
این طرز صحبتتون شایسته ی اینجا نیست خانم!

شنیدن حرف حق واستون خیلی سخت بوده گویا خااااااااااااااااااانم ، اگر که از این دسته افراد هستی با این روش به اهدافت تو زندگیت میرسی برس من صبرم کمه عصبی میشم ولی یه خدایی هست که صبرش زیاده و جواب حق خوری خیلیا رو تو همین دنیا هم میده
در ضمن من حسود نیستم شما باید درست صحبت کنی که به من میگی حسود ، من اگه حسود بودم واسه ۲۵ صدم میرفتم دنبال استادا
۴
۱۳
ارسال: #۲۴۴
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۵۳ ب.ظ
هیچی دوباره بحث فلسفی شد

علاوه بر اینکه گفتم اون سیستم چرا در ایران قابل اجرا نیست
همون طوری که همه میدونن اینطور هم نیست که سیستم کنکور هم بدون نقص باشه
مثلا من پارسال خیلی از امسال آماده تر بودم ولی بر اثر چند تا اشتباه ساده رتبم ۴۰۰ شد ولی امسال با دو ماه دوره کردن خلاصه هام تونستم این رتبه رو بدست بیارم ،ب ا زدن یا نزدن ۲-۳ سئوال رتبم میتونست زیر۵ یا بالای ۸۰ بشه

و دیگر اینکه به سرعت عمل بستگی داره یعنی کسی که تو سرعت مشکل داره هر چقدر هم که علم داشته باشه شکست میخوره

و نقص دیگه اون هم اینه که تئوری و نمره محوره
هدف اصلی تحصیلات تکمیلی(به تکمیلش توجه کنید) اینه که پژوهشگر و استاد تحویل بده ولی در کنکور هیچ کدام از اینا سنجیده نمیشه

ولی خوب به دلیل درخواست بالای جامعه و مسائلی مثل بند پ که در کنکور خیلی کمتر میشه فعلا کنکور بهترین روش در ایران هست
--------------------------
آره همه منفیهاتون رو به من بدید امتیازام صفر شه ول کنم برم
خسته شدم از دست اعتیاد به مانشت
دو روز دیگه درسام شروع میشه این مانشت نمیزاره درس بخونم
۷
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , xani
ارسال: #۲۴۵
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۵۸ ب.ظ
های الل.. صبور باشید. میاد نتایج خودش

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ana_12345
ارسال: #۲۴۶
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۰۰ ق.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۰۰ ب.ظ)ghazalehJ نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۴۱ ب.ظ)tarane.68 نوشته شده توسط:  چرا نتیجه ها رو نمیزنند Smile
البته من که میدونم قبول نمیشم.آخه کی با رتبه ۴۲۴ نرم افزار روزانه قبول میشه Smile . خدا رو چه دیدیم.
دیشب هم خواب دیدم قبول نشدم Smile ولی باز هم خیلی استرس دارم.
آخه وقتی نتیجه هااااااا آمادست ،چرااااااا دست دست میکنن.

رتبه ی منو ببینید به خودتون امیدوار بشید Smile من اگه ۴۲۴ شده بودم الان خوشحال بودم Smile ایشالا که قبولید.

ان شاالله همه با هم.ان شاالله هرکی زخمت کشیده نتیجه زحماتش رو ببینه Shy

برای داشتن چیزی که تا به حال نداشته اید باید کسی باشید که تا به حال نبوده اید .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mah123 , xani
ارسال: #۲۴۷
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۱۲ ق.ظ
چقد جالبه تعداد افرادی که به صحبت من منفی دادن همینطور زیاد میشه ماشالا افراد با سهمیه ها ی مختلفه همه جا رخنه کردن
و تعدادشون همینطور داره تو جامعه زیاد و زیادتر میشه جالبتر اینه که تو واقعیت هیچکدوم روی گفتن این که با سهمیه اومدن دانشگاه رو ندارن
خوش باشین با این اندک تهفه دولت جمهوری ایرانی تون
اینجام دیگه انگار نیمشه موند
بای
۹
۱۸
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , Amir V , mehdi.nine , Mänu
ارسال: #۲۴۸
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۱۹ ق.ظ، توسط nazibahar.)
(۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۲۹ ب.ظ)ali123321 نوشته شده توسط:  یا مثلا تو چون خیلی تو این ۴ سال زیادی تمرین کردی نیاز نیست مسابقه بدی ! یه راست برو فینال!
۱۰۰% موافقم
بعضی ها استدلال میکنن کسی که ۴ سال زحمت کشیده درس خونده کارش به مراتب ارزشش بیشتره از کسی که چند ماه واسه کنکور خونده.
حالا این فردی که ۴ سال زحمت کشیده حتما سطح علمیش بالاست. حالا بیاد و تو کنکور خودش رو نشون بده دیگه.چه اشکالی داره؟از چی بترسه؟مگه ۴ سال درس نخونده؟پس بیاد و با بقیه رقابت کنه.یه رقابت برابر بدون هیچ سهمیه ای

و ندایی که به من می گوید گرچه شب تاریک است
دل قوی دار سحر نزدیک است...
۷
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , iman30v
ارسال: #۲۴۹
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۱۷ ق.ظ، توسط Amir V.)
(۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۱۳ ب.ظ)leila_h2009 نوشته شده توسط:  ا واقعا حق با شماست خدا منو ببخشه فقط، واقعا ۴ سال فکرشو کن ۴ سال مثل سگ پاچه خواری کردن خیلی سخته البته واسه من که سخته شاید واسه بعضیا راحته ما هم از اینا داشتیم بیچاره مثل احمقا بود اندازه ی دونه بچه الاغ حالیش نبود طفلی رفت دانشگاه تهران آخی ایشون ۲۰ درصد شرط معدل هم راضی شون نمی کنه ، خدایا بعضی بنده هات چقد حریص هستن
بابت سخنرانیتون یه تذکر دریافت میکنید.
لطفا مودبانه انتقاد کنید.

There is no there there.
۱۲
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , svk7
ارسال: #۲۵۰
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۱۷ ق.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۱۳ ق.ظ)nazibahar نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۲۹ ب.ظ)ali123321 نوشته شده توسط:  یا مثلا تو چون خیلی تو این ۴ سال زیادی تمرین کردی نیاز نیست مسابقه بدی ! یه راست برو فینال!
۱۰۰% موافقم
بعضی ها استدلال میکنن کسی که ۴ سال زحمت کشیده درس خونده کارش به مراتب ارزشش بیشتره از کسی که چند ماه واسه کنکور خونده.
پس این فردی که ۴ سال زحمت کشیده سطح علمیش بالاست. حالا بیاد و تو کنکور خودش رو نشون بده دیگه.چه اشکالی داره؟از چی بترسه؟مگه ۴ سال درس نخونده؟پس بیاد و با بقیه رقابت کنه.یه رقابت برابر.

آفرییییییییییییییییییییییییییییییییین خانمBlush
۳
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , iman30v
ارسال: #۲۵۱
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۲۴ ق.ظ، توسط publin.)
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۱۴ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۱۳ ب.ظ)leila_h2009 نوشته شده توسط:  ا واقعا حق با شماست خدا منو ببخشه فقط، واقعا ۴ سال فکرشو کن ۴ سال مثل سگ پاچه خواری کردن خیلی سخته البته واسه من که سخته شاید واسه بعضیا راحته ما هم از اینا داشتیم بیچاره مثل احمقا بود اندازه ی دونه بچه الاغ حالیش نبود طفلی رفت دانشگاه تهران آخی ایشون ۲۰ درصد شرط معدل هم راضی شون نمی کنه ، خدایا بعضی بنده هات چقد حریص هستن

وای امیر جووووون عزززییییزم
چقدر مودب شدی فدات شمTongue
چه میشه کرد الان دیگه مدیر شدی Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

تشکر یادت نره!
۵
۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , ana_12345
ارسال: #۲۵۲
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۳۰ ق.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۱۴ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۱۳ ب.ظ)leila_h2009 نوشته شده توسط:  ا واقعا حق با شماست خدا منو ببخشه فقط، واقعا ۴ سال فکرشو کن ۴ سال مثل سگ پاچه خواری کردن خیلی سخته البته واسه من که سخته شاید واسه بعضیا راحته ما هم از اینا داشتیم بیچاره مثل احمقا بود اندازه ی دونه بچه الاغ حالیش نبود طفلی رفت دانشگاه تهران آخی ایشون ۲۰ درصد شرط معدل هم راضی شون نمی کنه ، خدایا بعضی بنده هات چقد حریص هستن

من بی احترامی به کسی نکردم که شما تذکر میدین
کسی که پاچه خواری می کند را می گویند بوووووووووووووووووووووق
و کسی که درکش پایین است و دروس را در طول تحصیل گوش فرا نسپرده است را میگویند بووووووووووق
فکر میکنم دیگه کاملا مودبانه شده
۵
۹
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , mohammadali1990 , publin
ارسال: #۲۵۳
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۳۲ ق.ظ
راستش منظور من فقط این بود که نمیشه گفت اونایی که با سهمیه ی ممتازی میرن شریف و امیرکبیر حق کسی را خوردن.
خب من هم مثل شما برای کنکور خیلی خوندم. از خرداد ماه سال پیش که رتبم بد شد نشستم خوندم و با وجود تلاش خیلی زیاد رتبم ۱۶۵ شد. من برای شریف خوندم ولی الان هم ناراضی نیستم چون هشت ماه تموم برای رسیدن به هدفم تلاش کردم.
نخواستم به خانوم leila_h2009 هم بی احترامی بکنم. فقط خواستم یه یادآوری بکنم که اینقدر راحت نسبت به ممتازین کلاس هایی که ما بارها از وجودشون استفاده کردیم صحبت نکنیم.

صدای همهمه می آید.
و من مخاطب تنهای بادهای جهانم.
و رودهای جهان رمز پاک محو شدن را
به من می آموزند.
۸
۲
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , m_gh , xani
ارسال: #۲۵۴
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۳۹ ق.ظ، توسط Amir V.)
حالا من نمیدونم حکمتش چیه که سهمیه ایثارگری و اینا رو مثل سهمیه شاگرد اولا مازاد نمیزارن؟! مسخره بازی شده.

خدایا UBC رو زودتر برسون.

There is no there there.
۶
۳
ارسال: #۲۵۵
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۴۰ ق.ظ
وای دوستان پستها خوندم استرس گرفتم
بچه خوبامون یکم استرس دارند دیگه وای به حال منننننننن

من خواب دیدم تبریز قبول شدم
بعد اینقد طولانی بود هر چی میرفتم نمیرسیدم Big Grin

من
در انتظـــــــــــــــــــــــــــار یک معجـــــــــــــــــــــــــزه...
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , Amir V , ana_12345

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۸۵ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۱,۸۷۳ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۷۱۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۴۴۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۹۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۵۰۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۵۲۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۶۳ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۱۰۰ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۱,۶۸۵ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close