زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش

ارسال: #۱۸۱
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۴۸ ق.ظ
RE: شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش
(۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۴۴ ق.ظ)smart نوشته شده توسط:  من میدونم آخرشم جمعه ۱۲ شب سازمان سنجش اطلاعیه میزنه که جوابا شنبه عصر میاد
بعد دوباره شنبه میگه فردا میاد .
خبر بد ممنوع!

پرواز را بخاطر بسپار.............
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۸۲
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۵۳ ق.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۴۴ ق.ظ)smart نوشته شده توسط:  من میدونم آخرشم جمعه ۱۲ شب سازمان سنجش اطلاعیه میزنه که جوابا شنبه عصر میاد
بعد دوباره شنبه میگه فردا میاد .

یاد اون شخصیته تو گالیور افتادم!! Big Grin من میدونم...... Tongue
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: xani
ارسال: #۱۸۳
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۰۷ ق.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۵۸ ق.ظ)k_111 نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۳۷ ق.ظ)pooria_googooli نوشته شده توسط:  دوستان خواهشا منو راهنمایی کنید . نگرانم الان . من شنبه هفته آینده امتحان درس عمومی دارم که به صورت معرفی به استاد گرفتم . تا اون امتحان را ندم و نمرش تایید نشه هم نمیشه با دانشگاه تصفیه حساب کرد . با این حساب من برای ثبت نام کارشناسی ارشد میکلی برام پیش نمیاد ؟
۵ روز وقت داری بشین بخون
من با دو روز خوندن ۱۷-۱۸ میشدم
مشکلی که واسه نمره ندارم . میگم دیر نمیشه واسه مدرک گرفتن . چون بالاخره موقع ثبت نام باید مدرک لیسانس داشته باشیم دیگه
۰
۰
ارسال: #۱۸۴
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۲۸ ق.ظ
چقدر تو این چند ماه خواب های جورواجور دیدم.از رتبه گزفته تا دانشگاهی که قبول میشدم.
آخریش هم چند شب پیش بود که خواب دیدم مالک اشتر قبول شدم.Undecided
چه حس بدی داشتم توی خواب.خیلی ناراحت بودم Confused
امیدوارم تعبیر نشه Sad

و ندایی که به من می گوید گرچه شب تاریک است
دل قوی دار سحر نزدیک است...
۲
۲
ارسال: #۱۸۵
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۳۰ ق.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ)Nima Masghadi نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۰۵ ق.ظ)Apple.CS نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۱۷ ق.ظ)Nima Masghadi نوشته شده توسط:  یادش بخیر سه روز مونده به کنکور این کلیپ رو ازم گرفتن ببینید من چه ریلکس داشتم آواز می خوندم و کیبورد می زدم Big Grin
کتابای کنکورم پشت سرم هستن تو این کلیپ Tongue
حیف کیبوردم رو فروختم وگرنه الانم تا اومدن نتایج میزدم تو کار کنسرت در جمع خانواده Big Grin
کلیپ تو آپارات آپ شده به وسیله هم اتاقیم. از لینک زیر دوست داشتید ببینید. ضرری نداره Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

آفرین!
خیلی خوب بود!
مرسی Cool
منم میخوام سازمو بفروشم؛ بعد کنکور یه بهتر بخرم! دو دلم!میترسم پشیمون شم یا دلم براش تنگ شه ...

من که خیلی دلم براش تنگ شده... اگه نیاز نداشتم به پولش هیچوقت نمی فروختمش .... اما خب این دو سال من زیاد خونه نیستم که بخوام باهاش کار کنم. انشالله برم سر کار یه دونه خوبشو میخرم Shy ساز بهترین همدم لحظه های تنهاییه... هیچکس از فروش سازش خوشحال نمیشه... ولی خب بعضی وقت ها آدم مجبوره Exclamation
تا اون موقع با fl studio آهنگ سازی می کنم Wink

وااای من عااشق آهنگسازی ام! اف ال استودیو خیلی جالبه ؛ کیوبیس ۷ رو چطور، کارش کردی؟
من سازم ویولن هست ؛ هم مشقیه ، هم وقتمو میگیره؛ واسه این میخام بدم دوستم که بشینم سر درس!Tongue
خدایا ینی میشه من سال دیگه یه رتبه خوب بیارم...
۰
۰
ارسال: #۱۸۶
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۴۰ ق.ظ
اگه سازمان سنجش انتخاب رشته نفرات قبلیمو بهم میداد همون سه ماه پیش فهمیده بودم کجا قبولم اونوقت دیگه نیازی به ۳ ماه تلاش سنجش هم نبود
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Apple.CS , svk7 , adele_69
ارسال: #۱۸۷
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۴۴ ق.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۰۷ ق.ظ)pooria_googooli نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۵۸ ق.ظ)k_111 نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۳۷ ق.ظ)pooria_googooli نوشته شده توسط:  دوستان خواهشا منو راهنمایی کنید . نگرانم الان . من شنبه هفته آینده امتحان درس عمومی دارم که به صورت معرفی به استاد گرفتم . تا اون امتحان را ندم و نمرش تایید نشه هم نمیشه با دانشگاه تصفیه حساب کرد . با این حساب من برای ثبت نام کارشناسی ارشد میکلی برام پیش نمیاد ؟
۵ روز وقت داری بشین بخون
من با دو روز خوندن ۱۷-۱۸ میشدم
مشکلی که واسه نمره ندارم . میگم دیر نمیشه واسه مدرک گرفتن . چون بالاخره موقع ثبت نام باید مدرک لیسانس داشته باشیم دیگه
نه بابا
یه مدرک موقت بهتون میدن اصلش رو هم بعدا میبرید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooria_googooli , m_gh
ارسال: #۱۸۸
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۵۲ ق.ظ، توسط svk7.)
اوووووف مانشت شادمهر هم داره
پوکییدم اینقد انتظار کشیدم

یا راهی‌ خواهم یافت و یا راهی‌ خواهم ساخت
شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزویش را داشتی ولی حال که به آن دعوت شدی تا میتوانی زیبا برقص
۲
۱
ارسال: #۱۸۹
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۵۵ ق.ظ، توسط kati.)
(۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۰۷ ق.ظ)pooria_googooli نوشته شده توسط:  مشکلی که واسه نمره ندارم . میگم دیر نمیشه واسه مدرک گرفتن . چون بالاخره موقع ثبت نام باید مدرک لیسانس داشته باشیم دیگه

گرفتن مدرک موقت زمان می بره اما فکر نکنم مشکلی واسه ثبت نام وجود داشته باشه چون دانشگاهتون می تونه یه نامه موقتی در خطاب به دانشگاهی که قصد ادامه تحصیل دارید ، بده ، که شما درستون تمام شده تا بتونید مراحل اولیه ثبت نام رو انجام بدید.و بعدا مدرک لیسانس رو ببرید و بهشون تحویل بدید.
البته این سوالی بود که من قبلا از دانشگاه خودم پرسیده بودم و گفته بودن مسئله ایی نیست.حالا شاید سیستم دانشگاه ها با هم فرق بکنه یا شایدم قانون ها تغییر کرده باشه....
۰
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooria_googooli , m_gh , Breeze
ارسال: #۱۹۰
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۲۹ ب.ظ
خداوکیلی از صفحه ی ۱ تا این صفحه رو خوندم،چطوری یک سری به بعضی از نوشته ها منفی میدن...هر طور بررسی میکنم دلیلی واسه منفی نمیبینم...واسم جالبه که چرا یک سری اینجورین...!!! نامردا نتیجه هارو بزنین دیگه،مردیم والااااااااااااااااااااااااااا...:-|

به یاد آن لحظه باش که به خاطرت همه چیزم را به دست باد سپردم...
۶
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: iman30v
ارسال: #۱۹۱
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۴۵ ب.ظ، توسط tiger2012.)
سلام دوستان شاید اول باید انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی تموم بشه بعد نوبت کارشناسی ارشد بشه نمی دونید کی کاردانی به کارشناسی تموم میشه؟Huh
آهان ببخشید الان خوندم اینو دیدم:
لازم به ذکر است که مهلت انتخاب رشته این آزمون تا پایان روز دوشنبه ۴/۶/۱۳۹۲ تمدید گردیده است .
شاید دوشنبه به بعد نتایج رو بزنن ممکنه؟
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: iman30v , x86
ارسال: #۱۹۲
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۵۴ ب.ظ، توسط adele_69.)
من موندم واقعا اینا ۶ ماه چیکار میکنن یه نتیجه میخوان بدن ؟ یعنی اگه همین وقتو میزاشتن تو طرح سوال وضعیت خیلی بهتر بود با اون سوالاشون ؟؟؟
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷
ارسال: #۱۹۳
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۵۵ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۴۲ ب.ظ)tiger2012 نوشته شده توسط:  سلام دوستان شاید اول باید انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی تموم بشه بعد نوبت کارشناسی ارشد بشه

کاش یک خورده فکر داشتند!! این جوری بدتره چون الان هر کدوم از بچه های ارشد حداقل هر یک ساعت سنجش رو یک بار رفرش میکنند ولی اگه نتایجو بزنند هر کی یک بار میاد( فوقش استرسیا دوبار می یان ) نتایجشونو می بینند بعدشم میرن سراغ زندگیشون!!
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tiger2012
ارسال: #۱۹۴
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۵۶ ب.ظ
ای عزیزان پشت کنکوری

تا به کی داغ و درد و رنجوری ؟

تا بی کی تست چند منظوره ؟

تا به کی التهاب و دلشوره ؟

شوخی و طعن این و آن تا چند ؟

ترس و کابوس امتحان تا چند ؟

غرق بحر تفکرید که چی ؟

بی خودی غصه میخورید که چی ؟

گیرم اصلاً شما به طور مثال

کشکی ، از بخت خوش، به فرض محال

زد و شایسته دخول شدید

توی کنکور هم قبول شدید

یا گرفتید با درایت و شانس

مدرک فوق دیپلم ، لیسنانس

گیرم این نحسی است ، سعدش چی ؟

اصلاً این هم گذشت ، بعدش چی ؟

تازه از بعد آن گرفتاری

نوبت رخوت است و بیکاری

بعد مستی ، خمار باید بود

هی به دنبال کار باید بود

آن چه داروی دردمندی هاست

صفحات نیازمندی هاست

گر رضایت دهی تو آخر سر

گه شوی منشی فلان دفتر

به تو گویند : بعله ، دفتر ما

هست محتاج آدمی دانا

آشنا با اتوکد و اکسل

و فری هند و آوت لوک و کورل

باید البته لطف هم بکند

چای هم ، بین تایپ ، دم بکند

بکشد وانگهی به خوش رویی

هفته ایی یک دوبار جارویی

این که از این ، حقوق هم فعلاً

ماهیانه چهل هزار تومن!

پس بیایید و عز و جز نکنید

بی خودی هی جلز ولز نکنید
۱۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: adele_69 , tiger2012 , smart , mohsen_d , انرژی مثبت , msalehi1991 , samaneh_aftab , mahshid1383 , Mina_J , publin , zibaziba , Solmaziranica , master of net , S_Mehrjoyan , سجاد۶۷ , Amoojan
ارسال: #۱۹۵
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ، توسط ankaboot.)
من یه لحظه اینترنتم قطع شده بود متوجه نبودم
هی سایت سنجش رو رفرش می کردم عکس العملی نداشت
گفتم یا علییییییییی نتیجه ها اومد!!!! سرور خوابیده
آخه چرا این کارو می کنن با جونای مردم
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۹ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۸۱ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۳۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۲۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۴۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۷۰ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۸۹۳ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close