زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۵۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش

ارسال: #۱۳۶
۰۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۲۵ ب.ظ
یادش بخیر !
یادم افتاد که: یه جایی یکی گفته بود انگلیس در غرب افریقا ستSmile
۴
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus , nassim92 , مورتن , sepidsal
ارسال: #۱۳۷
۰۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۳۰ ب.ظ
RE: شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش
(۰۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۲۵ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  یادش بخیر ! یه جایی یکی گفته بود انگلیس در افریقا ستSmile
اون یک نفر دانشگاهم راه انداخته مطمینا با همین علم کاملشون خودشونم اونجا تدریس میکنن و نخبه تحویل جامعه میدنTongue
۴
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۱۳۸
۰۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۳۲ ب.ظ
چه جو خوبی داره اینجا،مخصوصا این روزها ..من به ندرت به انجمن سر می زدم..و باید بگم اشتباه می کردم .
روزهای سختی بود تنهایی. Smile)
۱
۰
ارسال: #۱۳۹
۰۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۳۴ ب.ظ
اینکه نتایج امادست درش شکی نیست ولی اینکه یه کارمنده ساده بتونه نتایج و زود تر از اعلام رسمی ببینه و اعلام کنه این کمی باورش سخته
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Payam92
ارسال: #۱۴۰
۰۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۴۰ ب.ظ
کاش یکی از اون کارمند های ساده یواشکی جواب ها رو میذاشت رو سایتBig Grin
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Payam92
ارسال: #۱۴۱
۰۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۴۰ ب.ظ
دوستان برای همتون آرزوی موفقیت دارم انشالا دل همه شاد بشه
برای من هم دعا کنین سال بعد این وقتها همین حس و حال رو دارم
راستی کسی خبر نداره جواب آزاد رو کی میدن?

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aref Safari , Payam92
ارسال: #۱۴۲
۰۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۵۳ ب.ظ، توسط jimjamal.)
(۰۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۳۰ ب.ظ)kevin نوشته شده توسط:  
(02 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۲۵ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  یادش بخیر ! یه جایی یکی گفته بود انگلیس در افریقا ستSmile
اون یک نفر دانشگاهم راه انداخته مطمینا با همین علم کاملشون خودشونم اونجا تدریس میکنن و نخبه تحویل جامعه میدنTongue

بیچاره منظورش شمال بوده . گفته بگم غرب کلاسش بیشتره Wink غرب زده شده دیگه D:

(۰۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۴۰ ب.ظ)Pegasus نوشته شده توسط:  راستی کسی خبر نداره جواب آزاد رو کی میدن?

بعد از ۱۵ شهریور
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus
ارسال: #۱۴۳
۰۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۵۹ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۴۳ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  آقا نیما من خیلی بدبینم . یک نفر زیر ده را که میدونم هوش زدن. حتما" بیشتر هم هستند . پس کلا" حرفای منو نشنیده بگیرید. شما شریف قبولی برادرم.حرفای منو نشنیده بگیرید.
بعد شما هم قبولند.

آقا فرداد شما سروری. من فقط نگران این هستم که سهمیه شاگرد اولی از همون ۱۴ نفر تخصیص داده نشه. چون خودم که استفاده نکردم واسه این بود که نخواستم حرف و حدیث و آه و ناله کسی پشت سرم باشه. خیلی ها ازم خواستن استفاده کنم حتی از آموزش دانشگاه بهم زنگ زدن گفتن مدیر گروه گفته استفاده کن تا شریفت تضمین بشه. اما قبول نکردم. اگه حرفی هم زدم بابت شوخی و گذروندن وقت با بحث کردن با دوستان بوده. وگرنه ما راضی هستیم به رضای خدا.

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , Aref Safari , x86
ارسال: #۱۴۴
۰۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۳۷ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۰۷ ب.ظ)pouri_sb نوشته شده توسط:  برا ثبت نام چیا باید همراه داشته باشیم؟ یدونه فرم صفحه آخر دفترچه راهنمای ثبت نامه، اینو می دونم(البته اگه دانشجو بودین موقع کنکور) Smile از دانشگاه مبدا دیگه چی باید گرفت؟

خودکارBig GrinBig Grin
بابا این سوالهای بچگونه چیه اگر هم نمیدونی بعدا اعلام میکنند حتما که اصل یا گواهی موقتت رو میخواد
بعضی از دوستان سوال میکنند واسه خوابگاه چی ببریم بابا مگه چند سالتونه مثله نی نی ها از این حرفها میزنید خوب مسواک و دستمال کاغذی ببرید
البته منظورم بچه هایی هست که از این حرفها میزنند
۴
۱۱
ارسال: #۱۴۵
۰۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۲۷ ب.ظ
آقا آخرش این ۲۰ درصد معدل رو موقعی که رتبه امون رو زده بودن، تاثیر داده بودن؟ یا تازه برای انتخاب شهر و نتایج نهایی تاثیرش میدن؟
این لینک خبرو نگاه کنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

نوشته:
حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: پس از انتخاب رشته توسط مجازین، گزینش نهایی در کلیه کد رشته‌های تحصیلی بر اساس ۸۰ درصد نمره آزمون و با توجه به ضوابط مربوط و ۲۰ درصد معدل دوره کارشناسی (لیسانس) و سهمیه داوطلبان و با رعایت دیگر ضوابط و بر اساس اولویت کد رشته‌ محل‌های انتخابی انجام می‌شود.
۰
۰
ارسال: #۱۴۶
۰۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۳۲ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ)iman30v نوشته شده توسط:  آقا آخرش این ۲۰ درصد معدل رو موقعی که رتبه امون رو زده بودن، تاثیر داده بودن؟ یا تازه برای انتخاب شهر و نتایج نهایی تاثیرش میدن؟
این لینک خبرو نگاه کنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

نوشته:
حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: پس از انتخاب رشته توسط مجازین، گزینش نهایی در کلیه کد رشته‌های تحصیلی بر اساس ۸۰ درصد نمره آزمون و با توجه به ضوابط مربوط و ۲۰ درصد معدل دوره کارشناسی (لیسانس) و سهمیه داوطلبان و با رعایت دیگر ضوابط و بر اساس اولویت کد رشته‌ محل‌های انتخابی انجام می‌شود.
توی همون ترازی که توی کارنامه هست تاثیر دادنش ... رتبه هم بر اساس تراز مشخص میشه و در نتیجه تاثیر معدل تو همون رتبه کارنامه بوده و مجددا دخالت داده نمیشه
۲
۲
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: iman30v , Amir V
ارسال: #۱۴۷
۰۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۴۸ ب.ظ
سلام به همه دوستان خوشا بحال کسانی که پارسال خوب خوندن و رتبه های خوبی آوردن و این روزها که به این صفحه سر میزنند خوشحالند. دعا کنید منم سال دیگه با رضایت بیام تو این صفحه. شاد باشید. یا حق.

منم آن مرغ، آن مرغی که دیری ست به سر اندیشه پرواز دارم.
۵
۰
ارسال: #۱۴۸
۰۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۰۳ ب.ظ
بله معدل اعمال شده بود
قبلا هم در
بحثش شده بود
۰
۲
ارسال: #۱۴۹
۰۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۰۱ ب.ظ
ما اینقدر تو تب و تاب و استرس اومدن نتایج هستیم، دیدیم که اگه همینطور ادامه بدیم شاید یک ضربات جبران ناپذیر روحی بخوریم، آقای سنجش هم که ظاهراً زیاد عجله و تأکیدی در اعلام نتایج نداره! گفتیم چه کار کنیم تا هم سرگرم بشیم و هم تفریح سالمی انجام داده باشیم! آقا یک سایت پیدا کردیم به آدرس
(خدای نکرده بحث تبلیغ و اینها نباشه بن نشیم یه موقع!، هیچ گونه ذینفع هم نیستیم) هیچی دیگه الان صبح تا شب در حال حکم بازی کردنیم با دوستان. بسیار هم عالی. دوستانی که دنبال این هستند که تا اومدن نتایج یه خورده سرشون گرم بشه ما منتظریم!
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
پ. ن: برای دوستانی که نگران انجام خبط، خطا و افتادن در دام شیطان!! و گناهان کبیره!! هم هستند، عرض کنم، از مراجع استعلام شده هیچگونه اشکال شرعی هم نداره! چون هیچگونه شرط بندی و قمار در کار نیست و صرفاً یک عده علاقمند به کارت بازی دارند یک فعالیت کاملاً فکری در اونجا انجام میدن (ما خودمون حساس تریم!). برای دوستانی هم که حکم دوست ندارند عرض کنم ماشالله سرویس های این وبسایت متنوع هست و بازی های شِلم و چهار برگ و ... رو هم شامل میشه
آقا ما که رفتیم برای دور بعدی، اجرکم عندالله!...

Effort is only effort when it begins to hurt - Jose Gasset
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , Aref Safari , publin
ارسال: #۱۵۰
۰۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۰۹ ب.ظ، توسط k_111.)
(۰۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۰۱ ب.ظ)hosseini2012 نوشته شده توسط:  صرفاً یک عده علاقمند به کارت بازی دارند یک فعالیت کاملاً فکری در اونجا انجام میدن (ما خودمون حساس تریم!)
این جمله رو خوب اومدیBig Grin
با این که هیچ ربطی به هم ندارن ولیHuh
آدمو یاد اونایی میندازه که وقت رای گیری میگن هدف ما فقط خدمته
۰
۳

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۸۵ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۱,۷۵۶ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۷۰۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۴۲۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۹۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۵۰۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۵۰۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۶۱ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۹۹ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۱,۶۳۸ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close