زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۲۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بهترین موسسه در برگزاری ازمون های ازمایشی

ارسال: #۱۶
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۲۶ ب.ظ، توسط hiddenman.)
بهترین موسسه در برگذاری ازمون های ازمایشی
تا حالا با توجه به جمع بندی ها به ۲ تا موسسه رسیدیم --- ۱ پارسه ۲ مدرسان ------------ سنجش هم هست ولی کسی چیزی نمیگه ازش !!!!!!!!!
حالا باید تحقیق کنیم که کدوم موسسه تو گرایش مورد نظر ما بهتر ....
من از یکسری پرسیدم و جوابشو همینجا میگم ...........

در ضمن به این پست هم یه سر بزنید ولی نتیجه گیری با خودتون

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

نظر یکی از مدیران سایت درباره موسسات : نقل قول کردم

در مهندسی و آی تی پارسه نسبتا" بهتره.
در علوم مدرسان .
البته من براساس شنیده هام میگویم.
در کل خیلی انتظار عجیبی از آزمونها نداشته باشید. در حد یه زمانبند که شما را مکلف میکنه خودتون را برسونید و به نشستن سر ازمون طولانی عادت کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۳۴ ب.ظ
به نظرم یکی از فاکتور هایی که تو آزمونهای آزمایشی مهمه اینه که بدونیم قوی های هر رشته کجا میرن.... خب با یه تقریب کلی میشه درک کرد که آزمونی جامعه آماری بیشتری داشته باشه احتمال اینکه دانشجوهای قوی تری داشته باشه بیشتره.

نکته دوم اینکه مربوط به بچه های معماریه اینه که تو درس الکترونیک دیجیتال و VLSI سوال های پارسه زیاد محتوا نداره و بیشتر سوالات توصیفی طرح میکنن تا مفهومی که خب این با کنکور خیلی متفاوته. اما انتقال داده خوبی داره.

مساله بعدی پاسخنامه به مراتب قوی تر مدرسان نسبت به پارسه هستش.(حداقل به زعم بنده اینطوره )

البته من پارسال پارسه بودم . به نظرم بد نبود و چیزی ندیدم که بتونم از این موسسه دفاع یا تخریبش کنم.در واقع ایراد قابل لمسی ندیدم که الان بخوام علیه این موسسه موضع خاصی بگیرم.(شاید دلیلش انتظار کمه من از این موسسات باشه)

موفق باشید. Smile

امضا چیه؟ مرد باید غیرت داشته باشه.
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: hiddenman
ارسال: #۱۸
۳۰ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۴۱ ق.ظ
منم سال گذشته پارسه بودم و انتقالی گرفته بودم برای شهری که دانشجو هستم . متاسفانه خیلی بینظم بودن . دو بار برای من کارنامه صادر نشد و با کلی پیگیری فقط تراز برام محاسبه شد . در مورد سوالاشم در گرایش نرم افزار به نظرم خیلی استاندارد نبود . سوالات کنکور تقریبا متفاوته و سوالات این موسسه از کتابای خودشه. طبق پرس وجویی هم که از دوستان سال بالایی داشتم کسایی که *فقط* کتابای پارسه رو خوندن و اونجا رتبه هاشون خوب می شد توی کنکور موفق نشدن .

یک چشم من از روز جدائی بگریست / چشم دگرم گفت چرا گریه ز چیست؟

چون روز وصال شد فرازش کردم / گفتم نگریستی نباید نگریست .........
۱
۰
ارسال: #۱۹
۳۰ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۱۷ ق.ظ
خیلی جالبه تا دیروز همه از پارسه خوب میگفتن ولی از روزی که مدرسان اسپانسر شده نمیدونم چرا مدرسان انقدر خوب شده!!!!!!
جایی ثبت نام کنید که جامعه آماریش واقعی باشه اون سالی که من مدرسان بودم تعداد شرکت کننده های تهران که لیستشون زده میشد حدود ۱۰۰-۱۵۰ تا بود ولی وقتی سر جلسه میرفتیم فقط صندلی خالی میدیدیم......از پک هیچ موسسه ای به طور کامل استفاده نکنیدو کتابارو تک بخرید.موفق باشید.
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: hiddenman , سجاد۶۷
ارسال: #۲۰
۳۰ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۲۲ ق.ظ
سلام دوستان
من دو سال هست که دارم برای ارشد میخونم
سال اول رفتم پارسه و سال دوم هم رفتم مدرسان شریف
البته اینکه میگم فقط نظر شخصیه خودم ممکنه یه شهر دیگه اینجوری نباشه من از تهرانم
اول اینکه نظم آزمون های پارسه خیلی خیلی بیشتر از آزمون های مدرسان بود و اینکه قوانین آزمون در پارسه بیشتر رعایت میشد مثلا تو مدرسان قبل از اینکه زمان دفترچه اول تموم بشه دفترچه دوم رو میدادن و در کل مدیریت ضعیف تری داشت
و نظم و سکوتی که باید سر آزمون باشه تو مدرسان خیلی کمتر بود برام خیلی عجیب بود که چرا برگزار کننده های اونجا رو توجیه نکرده بودن
از نظر سطح سوالات هم تقریبا مثل هم بودن ولی خب پارسه یه کم بهتر بود
مزیت مدرسان به نظرم من یکی قیمتش بود و یکی تعداد نفراتش که حدود ۲۰۰۰ نفر بود ولی پارسه ظاهرا پارسال حدود ۱۰۰۰ نفر بودن البته تعداد نفرات پارسه رو مطمئن نیستم
و توی مدرسان نفر اول رشتمون سر امتحان میومد میتونستی ازش مشاوره بگیری
ولی نکته ای که به نظرم وجود داره اینکه احتمال زیاد تعداد تهرانی ها تو آزمون پارسه بیشتره تا مدرسان
اینو از این جهت میگم که تو مدرسان انگار حداکثر ۵۰ نفر بیشتر نمیشدیم اما وقتی پارسه رو میدادم انگار چند تا کلاس رو به ما اختصاص داده بودن
از نظر جزوه هم نمیشه به طور مطلق گفت که جزوه کدوم موسسه بهتره من خودم جزوه پارسه رو داشتم اما خب نصف اون جزوه ها به نظرم مفید بودن بقیه شو از کتاب های دیگه میخوندم
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hiddenman , elynn66
ارسال: #۲۱
۳۰ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۰۷ ب.ظ
ممنون از همه نظرها این تایپیک بعدا میتونه به درد خیلی ها بخوره
کسی چرا در مورد سنجش نظری نمیده ... اون چطوریه . ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

انتخاب بین پارسه و مدرسان واقعا سخت شده دیگه ...
۱
۰
ارسال: #۲۲
۳۰ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۰۳ ب.ظ
خب دوستان درباره نظم جلسه نظر میدن اما واقعیت امر اینه که این بستگی به اون واحد آموزشی که ثبت نام کردین داره. حتی ممکنه سال به سال تغییر کنه.به عنون مثال من شهرستان رشت ثبت نام کردم ممکنه امسال ۱۰ نفر ثبت نام کنن سال بعد تو همین شهر ۱۰۰ نفر. ممکنه مه و خورشید و فلک در کار شوند و امسال کارکنان و برگزارکنندگان کاملا با نظم آزمون و برگزار کنند. چون قطعا میدونیم بی نظمی ذات هیچ آزمون آزمایشی نیست. به هر حال همونطور که گفته بودم سطح انتظار رو یکم باید پایین آورد.

البته صحبت های من مصداق دفاع از هیچ موسسه ای نیست چرا که من خودم دل خوشی ازین موسسات ندارم ( بیشتر به لحاظ مالی ) و ممکنه بعد از برگزاری اولین آزمون منتقد باشم.

در مورد سنجش اینطور که شنیدم این آزمون ها تو لیگ ۲ توپ میزنن. Smile

امضا چیه؟ مرد باید غیرت داشته باشه.
۰
۰
ارسال: #۲۳
۳۰ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۳۰ ب.ظ
(۳۰ مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۰۷ ب.ظ)hiddenman نوشته شده توسط:  ممنون از همه نظرها این تایپیک بعدا میتونه به درد خیلی ها بخوره
کسی چرا در مورد سنجش نظری نمیده ... اون چطوریه . ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

انتخاب بین پارسه و مدرسان واقعا سخت شده دیگه ...

من پارسال سنجش بودم و واقعا هم راضی بودم هم از قیمتش هم کیفیتش... امسال آزموناش بیشتر شده و زودتر شروع میشه از مهر..احتمالا امسال هم سنجش شرکت میکنم..مهم نیس کدوم موسسه چون ما فقط میخوایم توی جو کنکور باشیم...من که از کتابای مدرسان دل خوشی ندارم چون پارسال یه کتاب گرفتم اکثر سوالارو غلط حل کرده بود :| کتاب ۸سال کنکور ای تی...واسه همین اصلا به موسسه اش فکر نمیکنم..ولی پارسه میگن خوبه Smile

آرامشه ماقبل طوفانم...
۰
۰
ارسال: #۲۴
۳۱ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۴۳ ب.ظ
نمیدوم چرا مدرسان هیج تخفیفی نمیده برای ثبت نام ؟ ؟؟ ولی پارسه تخفیف میده ( به نظرتون این به ضعف موسسه برنمیگرده )
۰
۰
ارسال: #۲۵
۳۱ مرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ مرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۳۶ ب.ظ، توسط بهارک شجاعی.)
(۳۱ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۴۳ ب.ظ)hiddenman نوشته شده توسط:  نمیدوم چرا مدرسان هیج تخفیفی نمیده برای ثبت نام ؟ ؟؟ ولی پارسه تخفیف میده ( به نظرتون این به ضعف موسسه برنمیگرده )

به خدااز شما دیگه بعیده شما قدرتو ضعفه یه موسسه رو با تخفیفش میسنجین؟؟؟ چطور موسسه ای که بالاترین جامعه آماریو با ۱۸۰ نمایندگی داره میتونه ضعیف باشه!!! لطفأ اول خوب تحقیق کنین بعد بر چسبه ضعیف بزنین مدرسان ۵۰ ٪ تخفیف گذاشته مگه ندیدین طرفدارای پارسه چه غوغایی کردن تو پارسه که چرا تخفیفه مدرسان۵۰٪ هست ولی پارسه ۳۰٪ ...
۳
۶
ارسال: #۲۶
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۰۶ ب.ظ، توسط hiddenman.)
RE: بهترین موسسه در برگذاری ازمون های ازمایشی
(۳۱ مرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۳۱ ب.ظ)بهارک شجاعی نوشته شده توسط:  
(31 مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۴۳ ب.ظ)hiddenman نوشته شده توسط:  نمیدوم چرا مدرسان هیج تخفیفی نمیده برای ثبت نام ؟ ؟؟ ولی پارسه تخفیف میده ( به نظرتون این به ضعف موسسه برنمیگرده )

به خدااز شما دیگه بعیده شما قدرتو ضعفه یه موسسه رو با تخفیفش میسنجین؟؟؟ چطور موسسه ای که بالاترین جامعه آماریو با ۱۸۰ نمایندگی داره میتونه ضعیف باشه!!! لطفأ اول خوب تحقیق کنین بعد بر چسبه ضعیف بزنین مدرسان ۵۰ ٪ تخفیف گذاشته مگه ندیدین طرفدارای پارسه چه غوغایی کردن تو پارسه که چرا تخفیفه مدرسان۵۰٪ هست ولی پارسه ۳۰٪ ...

دوست عزیز منظور من از ضعف سوال بود ولی علامت سواشو نذاشتم ....

میگم پارسه خیلی راحت راه میاد با مراجعه کننده ها ولی برای مدرسان اصن انگار نه انگار براشون مهم نیست بیای یا نیای حتما متقاضی زیاد داره که براش مهم نیست یه نفر !!!!!!!!!!!!!!!!!!

البته این نظر شخصیمه و نظر همه دوستان مهترمه و امیدوارم اخرش به یه نتیجه خوب برسیم Big Grin
۰
۰
ارسال: #۲۷
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۲۳ ب.ظ
اطلاعات تخفیف مدسان اینجاست
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

البته من تماس گرفتم کسی جواب نداد اگه کسی اطلاعی داری یا اطلاعی کسب کرد اینجا بگه ممنون میشم که ببنیم واقعیه یا خیر .
۰
۰
ارسال: #۲۸
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۳۴ ب.ظ
RE: بهترین موسسه در برگزاری ازمون های ازمایشی
(۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۴۵ ب.ظ)Nazanin_kheradmand نوشته شده توسط:  این جا چرا اینقدر خلوته !!!!! پس بچه ها کجاییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام، من این حرفام و توی پست مقایسه آزمون های پارسه و مدرسانی که آقای جهانی گذاشته بودن هم مطرح کردم، گفتم اینجا هم بپم شاید مفید باشه:
سال گذشته که شروع کرده بودم برای اولین کنکور ارشد کامپیوتر رو بخونم، مثل همه ی بچه های تازه وارد دیگه فقط دنبال کتاب و جزوه و این استاد و اون استاد بودم، جزوه ی فلانی و از امیرکبیر بگیر، اون و از شریف بگیر، این استاد کلاس برو و خلاصه کلی از این برنامه های کلیشه ایی که همه الان دیگه برا خوشون یه پا کارشناسن !! اما از پس از هفت ماه تلاش و با وجود اینکه من پایه علمی ام نسبتا خوب بود در کنکور شکست خوردم!!!!

خیلی با خودم فکر کردم تا به دلایل شکستم رسیدم، و اون دلایل به یه جمله ختم می شد که "کسی که تو کنکور ارشد فقط و فقط درس بخونه بازنده است". شاید تعجب کنید و موارد جانبی دیگه ای وجود دارد که مخصوصاً باعث میشه بچه های قویتر و اونایی که خوب خوندم بیشتر شکست بخورن. دیدم در این پست صحبت های کنکور در مورد آزمون آزمایشی بود خواستم به عنوان کسی که یه نموره این آزمون ها را در سال گدشته حس کرده، آزمون های آزمایشی را علاوه بر بر ظاهرش (همون جامع آماری و کیفیت و خدمات پشتیبانی ) که لازمه ولی کافی نیست از جنبه دیگه ایی که باطن آزمون اسمشو گذاشتتم توضیحاتی بدم، خواستم بیام و به.

در این پست یک مورد از باطن آزمون می خواهم بگم و یک مورد از ظاهر آزمون :

باطن آزمون :
۱ . انرژی : ای خدا این انرژی ذهنی چقدر مهمه و من ازش غافل بودم، دوستانم من و متاسفانه خیلی دیگه از دوستامون فکر می کنند که انرژی با خوردن رانی و ردبول و شکلات و فندق سر جلسه ایجاد میشه ولی این یک اشتباه واقعیه!! انرژی به صورت تدریجی تو ذهن ایجاد میشه مثل بار اول که می خوایم دور زمین چمن بدویم پاهامون درد می گیره بعدش به مرور عادت می کنیم. اونایی که آب پرتغال و گذاشتن کنارشون و تو خونه تست می زنن و تا سرشون درد می گیره ول می کنن تست و می گن : سر جلسه انرژی خیلی بیشتر از اینه، الان چون تو خونم این جوری. نه بابا این حرفا نیست سر جلسه اگر عادت نداشته باشید آنچنان سر دردی می گیرد که دیگه به درس های آخر نمی رسید. بنابریان نمی خوام حرف و طولانی کنم و فقط می گم که بالا بردن سطح انرژی و تنظیم اون یک ضرورت برای موفقیت و اگر قوی ترین داوطلب هم باشید که نتونید ۹۰ دقیقه ی رو تو زمین بدوید احتمال شکستتون زیاده و این بالا بردن انرژی راه داره!!! وآن هم شرکت در آزمون های آزمایشیه ، زیرا در آزمون اول و دوم و سوم سرتون درد می گیره ولی از آزمون چهارم خیلی بهتر می شی . در آزمون های جامع کامل می تونی انرژیتو تنظیم کنی.
۲ . ایمان به علم
۳/ تکنیک گل چین
راجع به دو مورد فوق بعداً مفصل صحبت می کنم.

ظاهر آزمون :

فاکتورهای انتخاب آزمون آزمایشی با توجه به تجربیات پارسال من که متاسفانه در آزمون های آزمایشی x (نمی خوام اسم ببرم که یه وقت ایجاد ذهنیت نشه ) شرکت می کردم سه چیز هستش : اولی و مهم ترین جامع آماری : جامع آماری پایین سنجش درستی از اطلاعاتتون به شما نمی ده مثلاً بین ۱۵۰ داوطلب کنکور رتبه ی یک شدن یک پاپاسی هم نمی ارزه، چه فایده داره وقتی شما این همه استان تو کشور داری که ماشااله کلی هم داوطلبای قوی در بینشون هست، انوقت شما با ۲۰۰ نفر رقابت کنی و دلت خوش کنی که رتبه ام یک شد!!! بی شک می گم که مهم ترین فاکتور جامع آماری و حداقل میشه از روی تعداد نمایندگی های این موسسات یک درک اولیه از جامع آماری شون پیدا کرد. الان دیگه فقط تهران مهم نیست بقیه داوطلبان شیراز، اصفهان ، مشهد و .... هم جزئ اصلی ترین رقبا هستن، اونوقت چطور می شکه موسسه ای که کلاً ۴ تا نمایندگی در بین شهرستان ها داره بیاد بگه آقا من بیشترین جامع آماری و دارم.

فاکتور دوم :کیفیت سئوالات
فاکتور سوم : خدمات پشتیبانی
۲
۰
ارسال: #۲۹
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۵۸ ب.ظ، توسط i.katanish.)
آقا در مورد فاکتور سوم هم باید بگم که من پارسال که کنکور آزمایشی می دادم می یودم بیرون واقعاً دوس داشتم بدونم چی شد آزمون؟ من چطور بودم ؟ مطمئن باشید شما هم اینجوری می شید که دوس ندارید رها بشید و دوست دارید که شما رو حمایت کنن نه اینکه یه آزمون بگیرن و یه کارنامه الکی بدن و خلاص . همه شعاره خدمات پشتیبانی و می دن اما یه هو می بینی یه پاسخ نامه بهت می دن که توش پر غلطه، بماند که وقتی که سئوالات و بررسی می کنه و پرس و جو می کنی می بینی تو اونها هم غلط کم نداره. پاسخ تشریحی مناسب که نداره فقط چند تا کلید پاسخ ، آقا کارنامه باید خودش یک نقش مشاوره داشته باشه ببینی وضعیتت چیه نه اینکه فقط ریاضی ۱۰|%، زبان ۱۵% و سلام... آقا داره بهم فشار می یاد باید بگم که من پارسال آزمون های سنجش و می دادم و به خیال اینکه بلللللله جای دولتی و عجب قیمت مناسبی داره نسبت به این موسسات خصوصی و این حرفا.... وااااای پر غلط ، آقا من خواهش می کنم شما برو کتاب سنجش طلایی و که ماله آزمون های تسلط چند سال گذشته است ببین چند تا غلط داره واقعا بیا بگو چند تا غلط تایپی و علمی می بینی ، مشت نمونه ی خرواره دیگه کتاب و ببین آزمون و بفهم. بگذریم
من فهمیدم هیچ چیز ارزونی تو ایران بی دلیل نیست.

خودم امسال دارم در مورد آزمون آزمایشی درست تحقیق می کنم با توجه به این فاکتورها به یه نتایجی رسیدم ولی تا قطعی نشم نمی گم که یه وقت ذهنیت نامناسبی ایجاد نکنم.

(۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۰۴ ب.ظ)hiddenman نوشته شده توسط:  تا حالا با توجه به جمع بندی ها به ۲ تا موسسه رسیدیم --- ۱ پارسه ۲ مدرسان ------------ سنجش هم هست ولی کسی چیزی نمیگه ازش !!!!!!!!!
حالا باید تحقیق کنیم که کدوم موسسه تو گرایش مورد نظر ما بهتر ....
من از یکسری پرسیدم و جوابشو همینجا میگم ...........

در ضمن به این پست هم یه سر بزنید ولی نتیجه گیری با خودتون

نظر یکی از مدیران سایت درباره موسسات : نقل قول کردم

در مهندسی و آی تی پارسه نسبتا" بهتره.
در علوم مدرسان .
البته من براساس شنیده هام میگویم.
در کل خیلی انتظار عجیبی از آزمونها نداشته باشید. در حد یه زمانبند که شما را مکلف میکنه خودتون را برسونید و به نشستن سر ازمون طولانی عادت کنید.

آقا در مورد فاکتور سوم هم باید بگم که من پارسال که کنکور آزمایشی می دادم می یودم بیرون واقعاً دوس داشتم بدونم چی شد آزمون؟ من چطور بودم ؟ مطمئن باشید شما هم اینجوری می شید که دوس ندارید رها بشید و دوست دارید که شما رو حمایت کنن نه اینکه یه آزمون بگیرن و یه کارنامه الکی بدن و خلاص . همه شعاره خدمات پشتیبانی و می دن اما یه هو می بینی یه پاسخ نامه بهت می دن که توش پر غلطه، بماند که وقتی که سئوالات و بررسی می کنه و پرس و جو می کنی می بینی تو اونها هم غلط کم نداره. پاسخ تشریحی مناسب که نداره فقط چند تا کلید پاسخ ، آقا کارنامه باید خودش یک نقش مشاوره داشته باشه ببینی وضعیتت چیه نه اینکه فقط ریاضی ۱۰|%، زبان ۱۵% و سلام... آقا داره بهم فشار می یاد باید بگم که من پارسال آزمون های سنجش و می دادم و به خیال اینکه بلللللله جای دولتی و عجب قیمت مناسبی داره نسبت به این موسسات خصوصی و این حرفا.... وااااای پر غلط ، آقا من خواهش می کنم شما برو کتاب سنجش طلایی و که ماله آزمون های تسلط چند سال گذشته است ببین چند تا غلط داره واقعا بیا بگو چند تا غلط تایپی و علمی می بینی ، مشت نمونه ی خرواره دیگه کتاب و ببین آزمون و بفهم. بگذریم
من فهمیدم هیچ چیز ارزونی تو ایران بی دلیل نیست.

خودم امسال دارم در مورد آزمون آزمایشی درست تحقیق می کنم با توجه به این فاکتورها به یه نتایجی رسیدم ولی تا قطعی نشم نمی گم که یه وقت ذهنیت نامناسبی ایجاد نکنم.
۰
۰
ارسال: #۳۰
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۵۲ ب.ظ
دوست عزیز به نظر من پارسه خیلی خوبه
چون این موسسه واسه دانشجویان دانشگاهایی مثل تهران,امیر کبیر,شریف تخفیف ویژه در نظر گرفته و مسلما اونا از این تخفیف استفاده میکنن و ثبت نام میکنن
درباره آزموناش و سوالاتش چیزی نمیدونم چون سال اولمه کنکور میدم
ولی اینو میدونم سطح پارسه واسه رشته کامپیوتر خیلی خوبه و حداقل تو تو این آزمون ها با رقبای درس خون رقابت میکنی

تمام حقایق سه مرحله را پشت سرگذاشته‌اند: اول، مورد تمسخر واقع شده‌اند. دوم، به شدت با آنها مخالفت شده است. سوم، به عنوان یک چیز بدیهی پذیرفته شده‌اند.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات استعداد تحصیلی ازمون دکتری ۹۱ انرژی مثبت ۱۶ ۱۹,۷۵۴ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۸۷ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۵۲۳ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۷۱ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۳۴۵ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  تولدت مبارک به انگلیسی + بهترین معادل انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۵۴۴ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۸۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۸۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۴۵۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  بهترین گرایش برای موقعیت شغلی تحلیل سیستم shahabkarimi00 ۳ ۵,۶۱۸ ۰۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close