زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتقال دانشگاه خواجه نصیر به مراغه جدی است

ارسال:
۰۵ تیر ۱۳۸۹, ۰۷:۳۷ ب.ظ
انتقال دانشگاه خواجه نصیر به مراغه جدی است
خبر خبر فاجعه در راه است

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۵ تیر ۱۳۸۹, ۰۸:۴۸ ب.ظ
RE: انتقال دانشگاه خواجه نصیر به مراغه جدی است
(۰۵ تیر ۱۳۸۹ ۰۷:۳۷ ب.ظ)فرزین نوشته شده توسط:  خبر خبر فاجعه در راه است

اون که دیگه نمیشه دانشگاه خواجه نصیر!!! میشه دانشگاه مراغه
کدوم استاد خواجه نصیر میره مراغه؟؟!!

*****شکست پله های موفقیت است*****
۰
۰
ارسال:
۰۵ تیر ۱۳۸۹, ۱۱:۲۵ ب.ظ
خبر خوبیه. شاید بعد از انتقال به مراغه بشه اسمی که روشه رو تغییر داد و دانشگاه محسوبش کرد. به هر حال من از همون اول گفتم که این یکی دانشگاه نیست و توی لیست انتخاب رشته من هم نبود!!Big Grin

استاداشم از خداشون!! بهشون اضافه حقوق می دن

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
ارسال:
۰۶ تیر ۱۳۸۹, ۱۰:۲۱ ق.ظ
باید کلی برنامه ریزی کنن مثلا دانشجوهاش چی میشن؟ اونها هم باید برن مراغه؟ یا تو دانشگاههای دیگه تهران بهشون پذیرش میدن؟
من یکی از دوستام ارشد هوش اونجا درس می خونه متاهل هم هست. عمرا نمی تونه بره مراغه...
به نظر من که از ورودی های امسالشون به بعد باید مراغه برن و یواش یواش این اتقال رو انجام بدن. اون بنده خداهایی که انتخاب رشته کردن فکر کردن تهران هست دیگه.. وگرنه مثلا شاید شبانه دانشگاههای دایگه رو می زدن به جای روزانه خواجه نصیر و...
البته من خودمم این دانشگاه رو نزدم تو انتخاب رشتهTongue... نمی دونم چی بهم الهام شده بود...

آب را گل نکنیم: شاید این آب روان می رود پای سپیداری، تا فروشوید اندوه دلی...
۰
۰
ارسال:
۰۶ تیر ۱۳۸۹, ۰۱:۳۷ ب.ظ
انتقال دقیقاً همین طوره. یعنی اگه بنا به انتقال باشه از سال آینده دیگه از اسم خواجه نصیر استفاده نمی کنند و توی توضیحاتش هم بیان می کنن که مکان تحصیل مراغه. بنابر این امسال کسی انتقال پیدا نمی کنه. فوقش در حد کارشناسی‌ها می مونه.Smile

البته نمی دونم استادا رو چه طور برنامه ریزی می خوان بکنن!! چون برخی درس‌ها رو هم سال بالایی و هم سال پایینی میان. یه خورده عجیب غریب می شه

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
ارسال:
۰۶ تیر ۱۳۸۹, ۰۴:۰۳ ب.ظ
(۰۵ تیر ۱۳۸۹ ۰۷:۳۷ ب.ظ)فرزین نوشته شده توسط:  خبر خبر فاجعه در راه است

مثل اینکه همچین هم قطعی نیست:

آب را گل نکنیم: شاید این آب روان می رود پای سپیداری، تا فروشوید اندوه دلی...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: lida
ارسال:
۰۶ تیر ۱۳۸۹, ۰۴:۰۶ ب.ظ
نقل قول: مثل اینکه همچین هم قطعی نیست:

من کلی اس‌ام اس بابت این موضوع زدم و چند تا از بچه های خواجه نصیر رو هم وسط امتحان هاشون نگران کردم همین الان در راستای جبرانش بر میام...Angel
۰
۰
ارسال:
۱۱ تیر ۱۳۸۹, ۰۳:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ تیر ۱۳۸۹ ۰۳:۵۲ ب.ظ، توسط Soheil.)
ورودی های دو سه سال اخیر:
ورودی دانشگاه خواجه نصیر تهران ، خروجی دانشگاه خواجه نصیر مراغه
نقل قول: البته من خودمم این دانشگاه رو نزدم تو انتخاب رشتهTongue... نمی دونم چی بهم الهام شده بود...
اتفاقا منم این دانشگاه رو بعد از یکی دو تا شهرستان زدم!!

سخته، ولی ممکنه!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۵۹۶ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  انتقال داده از ص a به ص b بدون php با js amirmtf ۰ ۱,۹۵۶ ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: amirmtf
  قبول شدگان مجازی ارشد خواجه نصیر z.hosseinkhani ۵ ۵,۸۵۰ ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: ۷۲۵
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۰۱۶ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتقال آزمون های مدرسان شریف با تخفیف amir.azizi1@yahoo.com ۰ ۲,۲۸۵ ۱۹ آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: amir.azizi1@yahoo.com
  ۱۷۴ آی تی - روزانه خواجه نصیر گرایش مدیریت سیستم های اطلاعاتی imisutit ۴ ۴,۱۵۹ ۰۹ شهریور ۱۳۹۷ ۰۵:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: saeedzare74
  مقایسه هوش مدرس.خواجه نصیر و صنعتی اصفهان A.I ۲ ۳,۱۶۹ ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  اولویت بندی دانشگاه ها در نرم افزار بین علم و صنعت، بهشتی ، نصیر و شهرستانها Sepideh96 ۷ ۶,۴۱۴ ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saeed_vahidi
  مشکل جدی خوابگاه های شبانه دانشگاه های تهران Happiness.72 ۶ ۵,۲۹۳ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  دانشگاه های مالک اشتر، الزهرا، تربیت مدرس و خوارزمی دانشگاه های مخصوصی اند؟ ya3ya6 ۱۳ ۱۲,۳۱۳ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close