زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۵۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فهرست مطالب کتاب مقدمه ی بر الگوریتم ها ( CLRS)

ارسال:

Doctorwho پرسیده:

با عرض سلام و خسته نباشیید
امیدوارم که طاعات و عبادتون قبول حق باشه . من یه خواهشی دارم از اونهایی که کتاب طراحی الگوریتم (clrs) با ترجمه ی مختلف از جعفر نژادقمی و یا دهقان طرزه و یا ......... دارید فقط اگر ممکنه فهرست مطالب شون رو همراه با صفحه اش از روی کتاب عکس بگیرند یا اسکن کنندیا همینجا به ترتیب بنویسند و اینجا یزارن ممنون میشم باتشکر .
Masoud05، در تاریخ ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۲۷ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

دوست عزیز ، متاسفانه این ارسال تون هم تکراری هست .
من به جرات میتونم بگم هر سوالی که درباره clrs بچه ها میپرسن تکراری هست . یکم بررسی کنید پیدا میکنید
در ضمن در حین مصاحبه رتبه های برتر ، فصول مهم تر این کتاب مشخص شده.

نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

Masoud05 پاسخ داده:

RE: فهرست مطالب کتاب مقدمه ی بر الگوریتم ها ( CLRS)

تاپیک برای مدت محدودی باز میمونه .

۰
ارسال:

SnowBlind پاسخ داده:

به عنوان کسی که از ترم ۲ تا حالا با کتاب CLRS سر و کله زده، توصیه من اینه که اگه شما هر دو کتاب دکتر قدسی رو بخونی( داده ساختار ها و الکوریتم هاو ۶۰۰ مسئله از داده ساختار ها هر دو از انتشارات فاطمی) برابر است با خوندن CLRS و خوندن ریز به ریز تمام تمرین هاش.

ارسال:

Doctorwho پاسخ داده:

(۱۲ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۰۰ ب.ظ)SnowBlind نوشته شده توسط:  به عنوان کسی که از ترم ۲ تا حالا با کتاب CLRS سر و کله زده، توصیه من اینه که اگه شما هر دو کتاب دکتر قدسی رو بخونی( داده ساختار ها و الکوریتم هاو ۶۰۰ مسئله از داده ساختار ها هر دو از انتشارات فاطمی) برابر است با خوندن CLRS و خوندن ریز به ریز تمام تمرین هاش.

با عرض سلام متشکرم از اینکه این پیشنهاد رو دادید ولی من قصدم یک چیز دیگه هستش اگر این کتاب رو دارید ممنون میشم فهرست مطالبشو برام آپلود کنید یا اسکن کنید باتشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

SaMiRa.e پاسخ داده:

این فهرست کتاب دهقان طرزه هست جلد اول ، ۱۷ فصل داره .

نقش الگوریتمها درمحاسبات ، آغاز ( مرتب سازی درجی ) ، رشد توابع ، تقسیم وحل ، تحلیل احتمالی و الگوریتم های تصادفی .
مرتب سازی هرمی ، مرتب سازی سریع ، مرتب سازی در زمان خطی ، میانه ها و شاخص های ترتیبی .
ساختمان داده مقدماتی ، جداول درهم ، درخت جستجوی دودویی، درختان قرمز- سیاه ، ساختمان داده تکمیلی .
برنامه ریزی پویا ، الگوریتم های حریصانه ، تحلیل سرشکن .

۰
ارسال:

esi پاسخ داده:

این لینک کتاب :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دانلود کنید، فهرست مطالب رو بردارید.

جلد اول کتاب ترجمه جعفر نژاد ۱۶ فصل اول یعنی تا فصل Greedy algorithms و ما بقی در جلد دوم

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۸,۰۵۹ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  [دانلود] کتاب clrs همراه با حل تمرین و پیوست فارسی mehrdad66 ۳۸ ۸۳,۲۳۲ ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Nargeshassani
  دانلود CLRS ویرایش سوم m450ud ۱۶ ۱۸,۸۸۱ ۲۱ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: etrok
  نکات کتاب طراحی الگوریتم نارنجی پوران پژوهش(نوشته ی خود آقای یوسفی) Milad_Hosseini ۱ ۴,۶۹۷ ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ۰۶:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: asdasdasdasd
  دانلود کتاب clrs ویرایش سوم چاپ پنجم jazana ۷ ۹,۱۴۱ ۳۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: faraaz_mb
  CLRS خوانی :) Mehrdadkl7 ۲۰ ۱۱,۲۷۲ ۲۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: دختر مهربان
  فروش یک سری کتاب آمادگی برای آزمون آیلتس ، GRE و یک سری کتاب آموزشی انگلیسی و فرانسه niloo72 ۰ ۲,۳۳۶ ۰۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: niloo72
  بهترین کتاب (ها) آموزش و تست ساختمان داده و طراحی الگوریتم برای کنکور ارشد AreF95 ۶ ۱۲,۵۶۰ ۰۵ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۴۱ ق.ظ
آخرین ارسال: shahbaz222
Question نمونه حل تمرین های کتاب CLRS javad94 ۶ ۸,۹۹۴ ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taranombaran_00
  کتاب طراحی الگوریتم Shiva.es ۰ ۱,۶۷۲ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Shiva.es

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close