زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۱۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست کمک در پروژه کارشناسی با موضوع داده کاوی

ارسال:
۲۸ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۱۳ ب.ظ
با سلام خدمت دوستان
موضوع پایان نامه ی کارشناسی من "افزایش سود شرکت بیمه با استفاده از الگوریتم های داده کاوی " می باشد من در درمورد الگوریتم های داده کاوی کلی مطالعه کردم و باید یکی از الگوریتم های داده کاوی را پیاده سازی کنم اگر کسی در مورد سرس کد الگوریتم های داده کاوی مثلا الگوریتم aoriori , یا خوشه بندی اطلاعاتی داره و میتونه من رو راهنمایی کنه ممنون میشم به کمک کنید .
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۸ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۲۷ ب.ظ
برای خوشه بندی و کلاس بندی میتونی از قابلیت های فوق العاده شبکه های عصبی استفاده کنی که توی نرم افزار متلب هم به صورت خیلی جامع میتونی با انواع شبکه های عصبی کار کنی .
پروژه من کشف تقلب بانکی هست که با شبکه عصبی انجام میشه و با همین نرم افزار انجامش میدم.

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۸ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ تیر ۱۳۹۲ ۱۱:۴۶ ب.ظ، توسط milad91.)
RE: درخواست کمک در پروژه کارشناسی با موضوع داده کاوی
(۲۸ تیر ۱۳۹۲ ۱۱:۲۷ ب.ظ)Nima Masghadi نوشته شده توسط:  برای خوشه بندی و کلاس بندی میتونی از قابلیت های فوق العاده شبکه های عصبی استفاده کنی که توی نرم افزار متلب هم به صورت خیلی جامع میتونی با انواع شبکه های عصبی کار کنی .
پروژه من کشف تقلب بانکی هست که با شبکه عصبی انجام میشه و با همین نرم افزار انجامش میدم.

دوست عزیز من باید با یک زبان برنامه نوسی مثلا سی شارپ و پایگاه داده یکی از الگوریتم های داده کاوی رو پیاده سازی کنم میخواستم نمونه کد یا شبکه کد رو ببینم .....
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۸ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۲۸ ق.ظ
دوستان سلام
کسی پروژه در زمینه داده کاوی که با آنالیز sql بشه انجام داد نداره؟
مقاله به همراه دیتا
خواهش می کنم کمکم کنید.
متشکرم
ارسال:
۲۳ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۰۶ ق.ظ
من هم به همچین چیزی نیاز دارم. پروژه کارشناسیم داده کاوی در اطلاعات دانشجویان هست Smile اگه نمونه کاری از یه داده کاوی داشته باشم خیلی خوب میشه
اگه کسی مقاله یا پروژه ای در زمینه داده کاوی بذاره ممنون میشم
ارسال:
۲۳ آذر ۱۳۹۲, ۱۱:۴۳ ق.ظ
سایت هوش مصنوعی مجموعه مقالات کنفرانس داده کاوی ایران را به صورت رایگان میذاره که اگه از اونا استفاده کنید روال کار دستتون میاد

در برابر خورشید و ماه، بر انجام دادن کاری اراده می کنم که از درون، شادمان ام می کند و دل ام بر آن گواهی می دهد..Wink
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۳۰noohe

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۲۵ دیروز ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۵۵ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۹۹ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۹۹ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۵۰,۰۰۶ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۵۸۰ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۷۳ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۹۸۵ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۳۸ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
Rainbow درخواست لینک دانلود جزوه پایگاه داده پارسه bijibuji ۰ ۲,۲۸۰ ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ ۰۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close