زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۰۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دسترسی به متن کامل پایان نامه سایت ایران داکت

ارسال:
۱۶ فروردین ۱۳۹۳, ۰۳:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ فروردین ۱۳۹۳ ۰۴:۰۵ ب.ظ، توسط Doctorwho.)
دسترسی به متن کامل پایان نامه سایت ایران داکت
با سلام
سال جدید رو بهتون تبریک میگویم . از همه ی اعضای مانشت خصوصا دانشجویان ارشد خواهش میکنم اعضایی که دانشگاه شون درلینک زیر

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
قرار دارد بهم کمک کنند چند تا پایان نامه میخواستم از طریق ای پی دانشگاهشون برام دانلود کنند خواهش میکنم باتشکر

کسای که عضو شدند یا میخواهند بشوند بایدبا اییمل دانشگاهی عضو بشوند برای عضویت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
بروند.

هر کسی ثبت نام کرد خواهش میکنم بهم خبر بده باتشکر

موفقیت برای کسی که باور دارد می تواند موفق شود و آرزوی خویشتن را مبنای عمل قرار داده، به سادگی قابل دسترسی است و اسرار پیچیده ای ندارد/انسانهای موفق دنیا همیشه رویای خود را در ذهن دارند./ .اگر یک نفر می تواند کاری انجام دهد تو هم میتوانی آن را انجام دهی اگر هیچ کس نمی تواند کاری را انجام دهد تو باید آن را انجام دهی.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۹ فروردین ۱۳۹۳, ۱۱:۴۱ ب.ظ
RE: دسترسی به متن کامل پایان نامه سایت ایران داکت
(۱۶ فروردین ۱۳۹۳ ۰۳:۲۵ ب.ظ)reza.mahmodi71 نوشته شده توسط:  با سلام
سال جدید رو بهتون تبریک میگویم . از همه ی اعضای مانشت خصوصا دانشجویان ارشد خواهش میکنم اعضایی که دانشگاه شون درلینک زیر

قرار دارد بهم کمک کنند چند تا پایان نامه میخواستم از طریق ای پی دانشگاهشون برام دانلود کنند خواهش میکنم باتشکر

کسای که عضو شدند یا میخواهند بشوند بایدبا اییمل دانشگاهی عضو بشوند برای عضویت
بروند.

هر کسی ثبت نام کرد خواهش میکنم بهم خبر بده باتشکر

من الان ثبت نام کردم در خدمتم

گویند کریم است و گنه میبخشد @@@@@ گیرم که ببخشد ، زخجالت چه کنم؟Exclamation
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۶۸۱ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۷,۷۷۲ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۹۳۷ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۴۰۰ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۲۰ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  سایت آموزش زبان H-Arshad ۳ ۴,۰۹۳ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  چارچوب فصول پایان نامه H.Mohammadi ۰ ۱,۷۹۶ ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: H.Mohammadi
  طراحی سایت ریسپانسیو wikidemy1 ۰ ۱,۶۵۶ ۱۳ دى ۱۳۹۹ ۰۴:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: wikidemy1
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۹۴۹ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close