زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شروع به مطالعه با کدام یک از دروس زیر...

ارسال:
۱۰ مرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۲۴ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
سلام.

۱_همه کتابهای من ماله سال ۸۸ به نظر شما کتابهای ۸۸ نسبت به کتابهای ۹۲ چقدر عوض شدن ؟

و اینکه فک میکنید کتابهای جدید بخرم خوبه یا قبلیارو بخونم ؟

۲_به نظر شما از کدوم کتاب شروع کنم به خوندن ؟ من ترم یک کارشناسی ناپیوسته هستم یعنی ترم یک تموم شد. اینو از اون لحاظ میپرسم که هنوز بعضی از کتابها رو نخوندیم. از بین کتابهای سیستم عامل،مدار،ساختمان داده کدومش رو اول بخونم ؟

مرسی
انرژی مثبت، در تاریخ ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۲۶ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

سوال اولتون فکر کنم در تاپیک زیر پاسخ داده شده است

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فکر کنم اگر تاپیک های همین بخش رو مطالعه کنید می تونید پاسخ سوالتون رو پیدا کنید.

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۰ مرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۱۴ ب.ظ
RE: لطفا مشاوره بدین
مطالب توی کتابا عوض نمیشه فقط نکات جدید سئوالات کنکور بعد از ۸۸ بهشون اضافه میشه
برای کنکوری که قراره ۳ ترم دیگه بدی هم الان هیچ کتابی نخر چون ممکنه منبع جدیدتری بیاد
۱
۰
ارسال:
۱۰ مرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۵۹ ب.ظ
لطفا مشاوره بدین
به نظرم دروس پراهمیت و پر ضریب رو سعی کن کتاباش رو بروز گیربیاری و مخصوصا از تست های ۳ سال اخیر استفاده کن..
اول ساختمان داده رو خوب بفهم چون مبنای خیلی درساست..
مدار منطقی هم اگه دقیق و کامل بخونی میشه چند تست بزنی..

بعدش هم سیستم عامل بخون .البته انتظار نداشته باش تست سیستم رو بزنی!!!!من خودم کنکور سال قبل رو با اینکه کتاب حقیقت رو واسه سیستم خورده بودم تو دولتی فقط یک تست زدم که درست بود..تو کنکور آزاد هم به سیستم دست نزدم!!!!منظورم اینه که میشه طراح بپیچونت!!!!اما اگه متوسط بیاد به امید خدا میشه بزنی!!!
موفق باشی.

درمیان مردمی که میدوندبرای زنده بودن،آرام قدم برداربرای زندگی کردن!!
۱
۰
ارسال:
۱۱ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۱۹ ق.ظ
سلام.

مرسی از دوستان.

چطوره من فعلا با همین کتابها شروع کنم به خوندن بعد سال بعد یه سری کتابهای مهم رو ویرایش جدید بگیرم دوره کنم ؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۵۵ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۱۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۷۹ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۱۲ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۲۴ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۹۵ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ضرایب دروس کنکورریاضی sanjeshserv1 ۰ ۹۲۳ ۰۳ تیر ۱۴۰۱ ۱۱:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۳۳۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۳۴۳ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close