زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۲۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تدریس آز شبکه های محلی(کاردانی)

ارسال:
۱۶ تیر ۱۳۹۲, ۰۹:۰۰ ق.ظ
Lightbulb تدریس آز شبکه های محلی(کاردانی)
سلام دوستان . یکی از دوستانم ازتون راهنمایی می خواست و من سوالشو اینجا مطرح می کنم امیدوارم متخصصین محترم پاسخ بدهند:

اگر شخصی در یک دانشگاه غیرانتفاعی قصد تدریس داشته باشه و تازه کار هم باشه. برای درس آزمایشگاه شبکه های محلی کامپیوتر(مقطع کاردانی) چه چیزهایی باید عملی بدونه؟؟؟ کلا چه چیزهایی باید تدریس بشه.
و اینکه در این زمینه فیلم های اموزشی. جزوه خوب می شناسید؟؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۶ تیر ۱۳۹۲, ۰۹:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۲ ۰۹:۳۰ ق.ظ، توسط x86.)
فکر کنم اگه Network Plus رو بگن کافی باشه ، یه مقدار باید در مورد تجهیزات شبکه توضیح بدن یه مقدار در مورد قرار داد هایی که وجود داره (به صورت تئوری مثلا ترتیب رنگ سوکت ها یا نحوه ی سوکت زدن اینا) بعد از اون هم برن تو بحث Local Network و اشتراک فایل و اینترنت و ... بعد هم یه مقداری از Command های ویندوز رو توضیح بدن از جمله ping و traceroute و ... یه مقداری هم در مورد Active Directory بگن فکر کنم کافی باشه : البته چون من خودم این ترم آز شبکه دارم اینارو گفتم .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahra13.66
ارسال:
۱۶ تیر ۱۳۹۲, ۰۹:۵۹ ق.ظ
سلام. در مقطع کاردانی سطح درس دادن و خصوصا تو زمینه شبکه معمولا پایینه !‌ همونطور که دوست خوبمون اشاره کردن در همون مباحث Network + خلاصه میشه. اما اگه بخوان یه مقدار بالاتر درس بدن میتونن سرور ۲۰۰۳ هم شروع کنن که فکر میکنم بهتره!‌ چون مباحث Network + بیشتر جنبه تئوری داره. برای سرور ۲۰۰۳ هم کتاب و جزوه آموزشی هست فراوان. البته تو بعضی از دانشگاه ها ممکنه ۲۰۰۸ هم بگن اما خب تو مقطع کارشناسی. اگر یه جستجو بکنید حتما کتاب ها و جزوه های فارسی مناسبی پیدا میکنید.
موفق باشید.
۰
۰
ارسال:
۱۶ تیر ۱۳۹۲, ۱۰:۱۸ ق.ظ
مگه اونجا مدیر گرون نداره برادر که دوستت می خواد بره درس بده ؟؟؟؟؟

خوب از مدیر گروه ش سیلابس درس ها و سرفصل ها رو بگیره و بره درس بده .

الحمد لله الذی جعلنا من المتمسکین بولایة مولانا امیر المومنین علی بن ابیطالب (ع) .
۰
۰
ارسال:
۱۶ تیر ۱۳۹۲, ۱۰:۲۴ ق.ظ
RE: تدریس آز شبکه های محلی(کاردانی)
به نظر من همون network +کفایت می کنه. چون هم تدوین گر دوره هستم و هم ارزیاب. و تو این مقطع در این حد کافیه. البته خط دادن به بچه ها که چه مباحث تکمیلی تری رو بعدها دنبال کنند بحث رو کاملتر می کنه.
۰
۰
ارسال:
۱۶ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۳۰ ق.ظ
ممنون به خاطر راهنمایی های خوبتون.
پس بهش بگم در مورد network plus که اکثریت گفتن و همین طور تجهیزات شبکه.؟؟؟ چیزی جا نیافتاد؟؟؟
۰
۰
ارسال:
۱۶ تیر ۱۳۹۲, ۰۲:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۲ ۱۱:۱۲ ب.ظ، توسط Amir V.)
RE: تدریس آز شبکه های محلی(کاردانی)
سلام.
بهترین کار اینه که سرفصل دروس رو از دانشگاه بگیرید و تدریس بر طبق اونا انجام بشه.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 4 Beta

There is no there there.
۰
۰
ارسال:
۱۶ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۰۱ ب.ظ
به نظرم باید یه برنامه دانشگاهی رو بگید چون در سطح network plus چیز بدرد بخوری یاد نمیگیرن چون کسی که بخواد شبکه رو تخصصی یاد بگیره باید بره دنبالش

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۲۸۲ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  مبحث جستجوهای محلی Elham_tm ۷ ۳,۹۶۴ ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ ۰۵:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: KB2000
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۷۷۹ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  مصاحبه دکتری- بخش تدریس wskf ۱ ۲,۳۹۲ ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  راهنمایی در مورد محلی امن برای زندگی نزدیک چهارراه ولیعصر kadoos ۹ ۷,۲۶۸ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ehsan0000
  پکهای آموزشی دوره های شبکه SamanehRashvand ۱ ۲,۷۱۵ ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: khayyam
Exclamation کمک برای انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری engeneer_19 ۱۷ ۳۵,۹۷۲ ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: bahman.shoghi
  کمک برای انتخاب موضوع پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری H.Mohammadi ۵ ۴,۱۳۵ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
Lightbulb کتاب شبکه های کامپیوتری دکتر حقیقت marvelous ۴ ۵,۱۳۰ ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  درخت دسترس پذیری برای شبکه های پتری αɾια ۱ ۲,۱۳۰ ۰۹ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close