زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۵۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آبا دانشگاه موظف هستش به اینکه یه ترم مرخصی بهت بده اگه که ۱ ماه از خدمتت مونده باشه؟

ارسال:
۰۷ تیر ۱۳۹۲, ۰۲:۵۰ ب.ظ
آبا دانشگاه موظف هستش به اینکه یه ترم مرخصی بهت بده اگه که ۱ ماه از خدمتت مونده باشه؟
سلام به همه دوستان مانشتی ها
من خدمتم ۵ آبان تموم میشه دوستان که امسال رتبم ۸۷ شد و ایشاالله اول مهر بایستی برم دانشگاه و لی دوست ندارم خدمتا به خاطر ۱ماه و ۵ روز رها کنم و اگه بشه از دانشگاه ۱ ترم مرخصی بگیرم .. که خدمتو تموم کنم.
از دوستان دیگه شنیدم که میگفن اگه کمتر از ۵ ماه از خدمت مونده باشه ۱ ترم را موظفن که بهت مرخصی بدن..
دوستان کسی اطلاعاتی داره بدید به ما ، مرسی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۷ تیر ۱۳۹۲, ۰۳:۲۹ ب.ظ
(۰۷ تیر ۱۳۹۲ ۰۲:۵۰ ب.ظ)hassan_sayfi نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان مانشتی ها
من خدمتم ۵ آبان تموم میشه دوستان که امسال رتبم ۸۷ شد و ایشاالله اول مهر بایستی برم دانشگاه و لی دوست ندارم خدمتا به خاطر ۱ماه و ۵ روز رها کنم و اگه بشه از دانشگاه ۱ ترم مرخصی بگیرم .. که خدمتو تموم کنم.
از دوستان دیگه شنیدم که میگفن اگه کمتر از ۵ ماه از خدمت مونده باشه ۱ ترم را موظفن که بهت مرخصی بدن..
دوستان کسی اطلاعاتی داره بدید به ما ، مرسی
سلام اولا بهت تبریک میگم به خاطر رتبه خوب
دوما باید بگم از کی شنیدی که همچین قانونی هست؟
برای جواب سوالت باید بگم که خیر
اگه بخوای دانشگاه ثبت نام کنی باید از سربازی ترخیص بشی و بعد دانشگاه ثبت نام می کنند تو رو
یعنی تا زمانی که نامه ترخیص از خدمتت رو نبری دانشگاه ثبت نامت نمی کنن
می دونم انتخاب سختی هست که برای یک ماه از خدمت ترخیص بشی ولی این رو هم در نظربگیر که شما جای خوب قبول میشی و اونم حیفه و اگه روزانه باشه که باز برای سال بعد هم محدودیت شرکت در آزمون رو داری پس بهترین کار در این شرایط همون ترخیص از خدمت هست.
البته اگه دانشگاه آزاد یا پیام نور و ... می بودی یک راههایی برای دور زدنشون وجود داشت که البته باز همون ها هم بعضی موقع ها برات مشکل درست می کردند و در نهایت بگم که همچین قانونی که فرمودین وجود نداره و هرکس گفته بی اطلاع بوده.
موفق باشید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: hassan_sayfi , hosseintapesh
ارسال:
۰۷ تیر ۱۳۹۲, ۰۳:۴۰ ب.ظ
یه ترم برو بعد یه پروژه بگیر واسه اون ۱ ماه راحت....
ارسال:
۰۷ تیر ۱۳۹۲, ۰۴:۳۱ ب.ظ
(۰۷ تیر ۱۳۹۲ ۰۳:۴۰ ب.ظ)natanz نوشته شده توسط:  یه ترم برو بعد یه پروژه بگیر واسه اون ۱ ماه راحت....

سلام چه جوری؟
ارسال:
۰۷ تیر ۱۳۹۲, ۰۷:۱۶ ب.ظ
RE:
(۰۷ تیر ۱۳۹۲ ۰۴:۳۱ ب.ظ)hassan_sayfi نوشته شده توسط:  
(07 تیر ۱۳۹۲ ۰۳:۴۰ ب.ظ)natanz نوشته شده توسط:  یه ترم برو بعد یه پروژه بگیر واسه اون ۱ ماه راحت....

سلام چه جوری؟

مثلا از طریق قرار گاه خاتم النبیا یا از طریق بنیاد نخبگان و....

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۸ تیر ۱۳۹۲, ۰۲:۲۸ ب.ظ
(۰۷ تیر ۱۳۹۲ ۰۷:۳۶ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  دوستانی که از این قضیه اطلاع دارند میشه کامل روندش رو توضیح بدن . ممنونم
یه سر به اینجا بزنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes
ارسال:
۱۹ تیر ۱۳۹۲, ۰۲:۴۷ ب.ظ
دوستان عزیز من ۱ مهر خدمتم تموم میشه!حالا واسه ثبت نام چیکار کنم!؟همکاری می کنن باهام که خدمتم تموم بشه بعد برم ارشد یا نه؟!کسی اطلاعی داره از دوستان!؟

ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۰۲ ق.ظ
سلام به دوستان من بهمن سال قبل ارشد آزاد قبول شدم البته ذخیره در انتخاب که نمیدونم همون قبولیه با نه ولی الان ۲ماه هم از خدمتم مونده می خواستم ببینم راهم چیه واسه ثبت نام دانشگاه آزاد ۲ ترم مرخصی میده. یا باید بیخیال شم؟لطفا پاسخ بدین

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۰۵۶ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
  مرخصی در ترم اول و سپس انصراف MSZ ۱۷ ۳۹,۵۶۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۶۸۰ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۵۴۹ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  راهنمایی انتخاب واحد ترم اول، ارشد نرم، مباحث بیگ دیتا و دیتابیس arian_61 ۱ ۲,۵۳۶ ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: arian_61
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۰۹۴ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  حتماحتما بخوانید درموردافضل بودن امیرالمومنین هستش seyed ehsn ۱ ۲,۹۶۰ ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ۱۱:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: banihashem
  رد نشدن مرخصی توسط دانشگاه sajjad7 ۱ ۲,۴۹۰ ۱۱ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی در مورد دروس ترم اول هوش sina_bhh ۴۷ ۳۴,۸۱۸ ۲۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Arezouuu
  مرخصی آموزشی - کمک... iman_amani ۳ ۳,۵۵۸ ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Milad_Hosseini

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close