زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۵۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشکل گرافیک و صدا در لپ تاپ Asus k42j

ارسال:
۳۰ خرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۳۱ ب.ظ
Question مشکل گرافیک و صدا در لپ تاپ Asus k42j
سلام بچه ها.من لپ تاپم خیلی وقته مشکل گرافیکی داره، موقع قطع و وصل شارژر رو صفحه ش موج میافته.
بردمش گارانتی درست شد، مشکل ویندوز پیدا کرد، ویندوزشو عوض کردم، باز گرافیکش بهم ریخت، آیا باید درایور مخصوصی روش نصب کنم؟
صدای لپ تاپمم خیییییییلی کمه، راهی هست که بتونم صداشو بیشتر کنم؟
مدل لپ تاپ رو توی عنوان نوشتم.
ممنون میشم کمکم کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۳۰ خرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۳۰ ب.ظ
خواهر منم همین سریو داره از صداش ناراضی بود
یکی از معایب این سری همین صدا پایینشٍٍ ، من از نماینگیش پرسیدم گفتن صدا خودشو نمیشه تقویت مرد باید اکسترنال بذارین
 سپاس‌گزاری شده توسط: bahar1369
ارسال:
۱۱ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۱۰ ق.ظ
مرسی از همه که میان و فقط بازدید میکنن، من هنوز منتظر حوابم لطفا...
من لپ تاپمو دوسش دارممممممم Sad
ارسال:
۱۱ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۲۷ ق.ظ
مشکل صدا تو همه دیوایس های فلت وجود داره .. چون امکان نصب یک اسپیکر قوی روشون وجود نداره .. دلیل پیدایش سینما خانگی در کنار تلویزیونهای ال سی دی و ال ای دی هم همینه ...
تنها راهی که برای تقویت صدا هستش اینه که یه اسپیکر اکسترنال بزارید روش

این لینک ساپورت ایسوس هستش .. تمام درایور های جدید رو دانلود کنید و روش نصب کنید .. احتمالا مشکلش حل بشه .. البته اگه مشکلتون سخت افزاری نباشه ( که البته بعید می دونم )

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  2hpj6v9.png]
ارسال:
۱۱ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۰۷ ق.ظ، توسط crevice.)
این مشکل گرافیکتون به ۲ دلیل میتونه باشه:
۱- گرد و خاک روی برد لپ تاپتون
۲- قدیمی بودن درایور گرافیکتون که توی ویندوزتون نصبه
واسه مورد اول که مشخصه با تمیز کردن برد، احتمالا کارتون حله اما اگر نشد شما باید اول درایور گرافیکتون رو به طور کامل پاک کنید واسه اینکار یک برنامه هست به اسم driver sweeper که اونو دانلود کنین و با کمکش درایورتونو پاک کنین و بعد از اون آخرین نسخه درایور گرافیکتونو که دانلود کردین رو نصب کنید.
من خودم ۱ ماه درگیر بودم آخه یه ویروس روی سیستمم اومده بود و درایور کارت گرافیکم رو تغییر داده بود و صفحه ام رنگ رنگی و بعد از چند ثانیه خاموش میشد به صورت خودکار!!! اما خداروشکر شما مشکلتون حاد نیست.
موفق باشیدSmile

در ضمن درایورتونو از سایت ساپورت ایسوس نگیرید که متاسفانه آپدیت نیست و برید اونو از سایت شرکت سازنده کارت گرافیکتون بگیرید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahshid1383 , bahar1369
ارسال:
۲۳ مرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۰۷ ب.ظ
مرسی بچه ها. ۱ سوال دیگه؟
باتری لپ تاپم هم خراب شده بود، یعنی اخطار میداد و شارژی هم توش نبود.بردم گارانتی ۱ باتری دیگه بهم داد ۸۰ تومنم گرفت. اما الان فقط حدود ۱ ساعت شارژ نگه میداره. میخوام بدونم باتری که گارانتی بهم داده تقلبی بوده یا فقط باتری اصلیه که ۴ پنج ساعت شارژ نگه میداره؟!
بازم ممنون
ارسال:
۲۳ مرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۳۴ ب.ظ
(۲۳ مرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۰۷ ب.ظ)bahar1369 نوشته شده توسط:  مرسی بچه ها. ۱ سوال دیگه؟
باتری لپ تاپم هم خراب شده بود، یعنی اخطار میداد و شارژی هم توش نبود.بردم گارانتی ۱ باتری دیگه بهم داد ۸۰ تومنم گرفت. اما الان فقط حدود ۱ ساعت شارژ نگه میداره. میخوام بدونم باتری که گارانتی بهم داده تقلبی بوده یا فقط باتری اصلیه که ۴ پنج ساعت شارژ نگه میداره؟!
بازم ممنون
معمولا حتی باتری که نمایندگی بهتون میده باتری اصلی نیست ... باتری فابریک (همونی که ذاتا روی لپ تاپه) معمولا با هیچ باتری دیگه ای جایگزین نمیشه
البته بعضی وقتا تو بعضی مدل باتری ها دیده میشه که خیلی خوب کار می کنن و طول شارژ و عمر بلندی دارن ولی همونطور که گفتم معمولا هیچ چیز باتری فابریک لپتاپ نمیشه
البته سعی کنین قبل از استفاده از باتری جدید، اون رو کالیبره کنید. این باعث میشه به مدت طولانی تری براتون شارژ نگه داره و همچنین عمر طولانی تری هم داشته باشه.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رفع اشکال نصب جاوا، مشکل ساخته نشدن virtual machine shiivaa ۱۲ ۱۹,۰۳۹ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: wanted471
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۳۹ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۳۲۰ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  راهنمایی برای خرید لپ تاپ - سال ۹۲ ف.ش ۱۸ ۱۳,۰۸۹ ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: mycore
  مشکل عدم ایجاد پروژه/فایل جدید در نت بینز αɾια ۳ ۱۰,۸۶۴ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Silver1992
  تغییر عملیات لب تاپ هنگام باز کردن درب آن انرژی مثبت ۴ ۱۱,۷۸۷ ۰۹ بهمن ۱۳۹۷ ۰۳:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: manafzadeh_a@yahoo.com
Question مشکل با درک توابع دنباله دار و مولد ؟؟؟؟ radar ۰ ۲,۴۸۶ ۱۶ دى ۱۳۹۷ ۰۴:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: radar
  مشکل لایسنس متلب αɾια ۱۳ ۱۴,۹۷۹ ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: αɾια
Tongue یک لپ تاپ خوب برای برنامه نویسی میخواستم محمد حسینی ۱۴ ۹,۰۱۸ ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015
  لپ تاپ ایسوس R542 UQ i5 8 1 2 uka ۵ ۳,۲۴۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: blx

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close