زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چه بخش و چه تمرین هایی از گسسته رو بخونیم ؟

ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۳۲ ق.ظ
با سلام خدمت دوستان
نمیدونم جای این سوال درسته یا نه ،احساس کردم تو بخش گسسته کسی سر نمیزنه به همین خاطر اینجا مطرح کردم سوالمو !!!
۱ - اول اینکه کتاب گسسته انتشارات فاطمی ۴ جلد هست که با گشتن تو تاپیک ها متوجه شدم ۳ جلدش رو باید بخونیم ،اما سوالم اینه تمام مباحث این ۳ جلد رو باید خوند یا نه ؟ بعضی هاشو میشه حذف کرد ؟ چون واقعا زیاده !!!
۲ - تعداد تمرین های هر فصل واقعا زیاده ،حدود ۱۲۰ تمرین برای هر فصل هست ،اگر بخام همشو بخونم فقط ۱ هفته باید روشون کلنجار برم !!! (اخه عادت دارم خودم جواب رو بدست بیارم تا بفهمم ،تازه بعدش باید بگردم ببینم درسته یا نه :دی) ،به نظر دوستان کدوم تمریناش مهمتره ؟ میتونم رندوم بخونم ؟ یا باید همه رو بخونم حتما ؟!!!

۳ - میشه همون گروهی که سال قبل جمع میشدن یک سوال مطرح میکردن و هرکی زودتر جواب میداد و ... رو دوباره بسازین ؟ چه زمانی میسازین ؟ :دی Big Grin

۴ - عموم بحث های گسسته رو بلدم ،اما تو تست ها گیر میکنم ،منظورم اینه بصورت تشریحی حل میکنم اما تو تستی کم میارم چطور میتونم تست زدن خودمو قویتر کنم ؟!!! (البته بیشتر اوقات راه حل درسته اما به خاطر اینکه میخام سرعت بره بالا کلا تو محاسبات خرابکاری میکنم Big Grin ۲-۲ مینویسم ۱ Big Grin)

خیلی ممنونم میشم اگر دوستان بهم جواب میدادن ،
با تشکر
jahani، در تاریخ ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۱۲ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

دوست عزیز درست است که این تاپیک شما تا حدی مربوط به مشاوره میباشد اما بهتر است در تالار گسسته این سوال پرسیده شود. برای حفظ نظم بهتر تالار بهتر است سوالاتی از این قبیل که جنبه تخصصی دارند در تالار مربوطه پرسیده شوند.

۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa , Behzad TP , amash
ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۵۸ ق.ظ
RE: چه بخش و چه تمرین هایی از گسسته رو بخونیم ؟
فهرست کتابو اینجا میزارم
دوستان لطف کنند قسمتایی که لازم نیس بگن که حذف کنیم تا کارمون سبکتر بشه

فایل‌(های) پیوست شده
Grimaldi Fehrest 1.pdf
اندازه فایل: ۲۱/۵۱ KB
Grimaldi Fehrest 2.pdf
اندازه فایل: ۲۴/۴۷ KB
Grimaldi Fehrest 3.pdf
اندازه فایل: ۱۴/۹۲ KB
Grimaldi Fehrest 4.pdf
اندازه فایل: ۲۴/۳۲ KB
۰
۰
ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۱۱ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
در تالار درس گسسته بپرسید.بخش بحث و بررسی منابع درس گسسته.اونجا بپرسید تا راجع بهش بشه بحث کرد.

گروههای درسی هم چون خیلی افراد درس نمیخوندن تعطیل شدBig GrinBig Grin

سرفصلها هم معلومه . امتحان پایان ترم که نیست که از استاد بپرسیم چی میاد چی نمیاد. Smile
اگه منظورتون هم بخشهایی است که تا حالا سوال اومده یا بیشتر سوال میاد،میتونید به بودجه بندی سوالات در سایت پارسه یا نصیر یا بعضی کتب کنکور مراجعه کنید.
در مانشت هم هست. در اینترنت هم هست.
ولی اینکه شما نخونید و سوال نمیاد ، ممکنه بیاد ، ممکنه نیاد.
قبلنا اینجور سوالات را آبان ببعد میپرسیدند که وقت کم بود.Smile

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behzad TP , Jooybari , SaMiRa.e , My_LoVe_IRAN

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۶۶۵ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
  ریاضی گسسته روزن ویرایش ۷ همراه با کتاب حل تمرین ها livestrong ۱۲ ۱۹,۵۷۴ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: raziyeh.karbasi
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۴۲۸ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  مصاحبه دکتری- بخش تدریس wskf ۱ ۲,۳۹۴ ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
Information فروش کتابهای گسسته گریمالدی ۴ جلد + راهنمای حل مسائل tabassomesayna ۱ ۳,۳۴۲ ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: tabassomesayna
Heart منبع گسسته: گریمالدی یا روزن؟ AshkanAurum ۲ ۴,۰۶۷ ۲۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Sadra.T
  بخش های مختلف ( آزمون IELTS) sanjeshmoshaveran ۰ ۱,۹۰۰ ۱۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۲:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshmoshaveran
  درخواست(محاسبه پیچیدگی زمانی)(بخش روابط بازگشتی) Saman ۶ ۶,۸۷۳ ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: saeed_vahidi
Question مدیر بخش "کتاب ها و جزوات کنکوری" چه کاربری است؟ javad94 ۵ ۵,۱۱۹ ۲۵ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  درخواست حل المسائل ویرایش سوم کتاب گسسته گریمالدی saharitst ۳ ۴,۵۲۹ ۰۲ اسفند ۱۳۹۶ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: مهدیه۱۸

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close