زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۴۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پاسخ سازمان سنجش به اعتراض

ارسال:
۲۳ خرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۲۶ ب.ظ
اینم جواب به اعتراضی که به درصد و رتبه زده بودم.تبارک الله Tongue

داوطلب گرامی باسلام در پاسخ به درخواست شما مبنی برتجدید نظر در نتیجه اولیه آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۲ به اطلاع می رساند ,وضعیت علمی جنابعالی بطور دقیق مورد بررسی قرار گرفت . با توجه به بررسی بعمل آمده , درصد نمرات , رتبه و نمره کل شما مجددا تایید می گردد سلامت توفیق شما را از درگاه خداوند متعال مسالت داریم روابط عمومی سازمان

دوستان دیگه هم نگاه کنن و ایمان بیارن به عمل زیبای copy/paste
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۴ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۵۲ ق.ظ
من دوتا کد رشته شرکت کرده بودم به آی تی اعتراض داشتم و شماره داوطلبی و پرونده آی تی رو فرستادم برام نوشته:

داوطلب گرامی باسلام احتراما, درپاسخ به درخواست شما مبنی بر تجدید نظر در نتیجه اولیه آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۲ به اطلاع می رساند , با توجه به اینکه شماره داوطلبی و پرونده شما نامعتبر می باشد بنابراین امکان پاسخ به شما وجود ندارد سلامت توفیق شما را از درگاه خداوند متعال مسالت داریم روابط عمومی سازمان.

خیلی مسخره بود.
۰
۰
ارسال:
۲۴ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۵۷ ق.ظ
واقعا فکر میکنید رسیدگی می کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
منکه تاحالا ندیدم .............
۰
۰
ارسال:
۲۴ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۵۱ ب.ظ
من فکر نکنم رسیدگی بشه!!! تو دانشگاه یا مدرسه که جامعه آماری کمتری داشت رسیدگی نمیشد، حالا اینجا رسیدگی میشه!!
اگر کسی جواب گرفته بیاد بگه تا بدونیم!!
۰
۰
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۳۹ ب.ظ
نوشته بودم از سازمان سنجش متنفرم.
این دقیقا جمله ای بود که شون نوشتم
تو جواب بهم گفتن که نتیجه تکمیل ظرفیت اعلام خواهد شد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۰۰ ب.ظ
RE: پاسخ سازمان سنجش به اعتراض
(۲۵ خرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۳۹ ب.ظ)soheila2012 نوشته شده توسط:  نوشته بودم از سازمان سنجش متنفرم.
این دقیقا جمله ای بود که شون نوشتم
تو جواب بهم گفتن که نتیجه تکمیل ظرفیت اعلام خواهد شد.

TongueTongueTongue
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۰۱ ب.ظ
داوطلب گرامی باسلام در پاسخ به درخواست شما مبنی برتجدید نظر در نتیجه اولیه آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۲ به اطلاع می رساند ,وضعیت علمی جنابعالی بطور دقیق مورد بررسی قرار گرفت . با توجه به بررسی بعمل آمده , درصد نمرات , رتبه و نمره کل شما مجددا تایید می گردد سلامت توفیق شما را از درگاه خداوند متعال مسالت داریم روابط عمومی سازمان

برای من هم دقیقا کپی همین اومد.

واقعا بی حساب و کتاب بودن و بی عدالتی موج میزنه !!!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۱۷ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۲۹۸ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تفکیک سوالات پاسخ درست بر اساس هر درس Distance ۰ ۲,۶۹۷ ۲۹ آذر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Distance
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۰۷ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نرم‌افزار انتخاب رشته سازمان سنجش WILL ۰ ۲,۲۱۱ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۷۸۰ ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  پاسخ کنکور ارشد ۹۵ ا یتی parving ۰ ۱,۵۸۰ ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: parving
  پاسخ تشریحی کنکور ارشد ۹۶ ای تی Mis.faraji@yahoo.com ۱ ۴,۷۴۸ ۱۳ فروردین ۱۳۹۸ ۰۴:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: parving
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۱۳ ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ ۰۵:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close