تالار گفتمان مانشت
پاسخ سازمان سنجش به اعتراض - نسخه‌ی قابل چاپ

پاسخ سازمان سنجش به اعتراض - m_sardaari - 23 خرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۲۶ ب.ظ

اینم جواب به اعتراضی که به درصد و رتبه زده بودم.تبارک الله Tongue

داوطلب گرامی باسلام در پاسخ به درخواست شما مبنی برتجدید نظر در نتیجه اولیه آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۲ به اطلاع می رساند ,وضعیت علمی جنابعالی بطور دقیق مورد بررسی قرار گرفت . با توجه به بررسی بعمل آمده , درصد نمرات , رتبه و نمره کل شما مجددا تایید می گردد سلامت توفیق شما را از درگاه خداوند متعال مسالت داریم روابط عمومی سازمان

دوستان دیگه هم نگاه کنن و ایمان بیارن به عمل زیبای copy/paste

پاسخ سازمان سنجش به اعتراض - mehdi.nine - 24 خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۵۲ ق.ظ

من دوتا کد رشته شرکت کرده بودم به آی تی اعتراض داشتم و شماره داوطلبی و پرونده آی تی رو فرستادم برام نوشته:

داوطلب گرامی باسلام احتراما, درپاسخ به درخواست شما مبنی بر تجدید نظر در نتیجه اولیه آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۲ به اطلاع می رساند , با توجه به اینکه شماره داوطلبی و پرونده شما نامعتبر می باشد بنابراین امکان پاسخ به شما وجود ندارد سلامت توفیق شما را از درگاه خداوند متعال مسالت داریم روابط عمومی سازمان.

خیلی مسخره بود.

پاسخ سازمان سنجش به اعتراض - fatemeh85 - 24 خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۵۷ ق.ظ

واقعا فکر میکنید رسیدگی می کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
منکه تاحالا ندیدم .............

پاسخ سازمان سنجش به اعتراض - zeinab - 24 خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۵۱ ب.ظ

من فکر نکنم رسیدگی بشه!!! تو دانشگاه یا مدرسه که جامعه آماری کمتری داشت رسیدگی نمیشد، حالا اینجا رسیدگی میشه!!
اگر کسی جواب گرفته بیاد بگه تا بدونیم!!

پاسخ سازمان سنجش به اعتراض - soheila2012 - 25 خرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۳۹ ب.ظ

نوشته بودم از سازمان سنجش متنفرم.
این دقیقا جمله ای بود که شون نوشتم
تو جواب بهم گفتن که نتیجه تکمیل ظرفیت اعلام خواهد شد.

RE: پاسخ سازمان سنجش به اعتراض - m_sardaari - 25 خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۰۰ ب.ظ

(۲۵ خرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۳۹ ب.ظ)soheila2012 نوشته شده توسط:  نوشته بودم از سازمان سنجش متنفرم.
این دقیقا جمله ای بود که شون نوشتم
تو جواب بهم گفتن که نتیجه تکمیل ظرفیت اعلام خواهد شد.

TongueTongueTongue

پاسخ سازمان سنجش به اعتراض - roebuck - 25 خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۰۱ ب.ظ

داوطلب گرامی باسلام در پاسخ به درخواست شما مبنی برتجدید نظر در نتیجه اولیه آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۲ به اطلاع می رساند ,وضعیت علمی جنابعالی بطور دقیق مورد بررسی قرار گرفت . با توجه به بررسی بعمل آمده , درصد نمرات , رتبه و نمره کل شما مجددا تایید می گردد سلامت توفیق شما را از درگاه خداوند متعال مسالت داریم روابط عمومی سازمان

برای من هم دقیقا کپی همین اومد.

واقعا بی حساب و کتاب بودن و بی عدالتی موج میزنه !!!