زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۳۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کتاب مناسب برای پایگاه داده IT

ارسال:

mohammad.ardeshiri پرسیده:

سلام دوستان
من قبلا این تاپیک رو ایجاد کرده بودم ولی به علت مشکلاتی که تو اون روز برای مانشت افتاد پاک شد

همونطور که میدونید کتابهایی مثل کتاب مقسمی جواب کنکور ارشد IT رو نمیده ( پارسال من مقسمی رو خوندم + کمی پوران اصلا از کنکور راضی نبودم)
میخواستم بدونم به نظر شما برای کنکور it چه کتابی کاملتره( نه از لحاظ صفحه از این لحاظ که سره کنکور دسته پر باشیم)

ممنونمRolleyes
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

MarkLand پاسخ داده:

کاملترین کتاب برای پایگاه داده IT

ببنید سوالات it به دو دسته تقسیم میشه یکی اونهایی که با خوندن کتاب مقسمی از پسشون بر میاید و دومی سوالاتی هست که به نظر شخصی خودم نباید دنبال کتاب خاصی باشیم که ببینیم منبع این بوده! یه خورده ار حالت معمول خارج هستند این خارج از روال معمول بودن رو می تونید در پاسخ تشریحی اساتید ببینید.

۰
ارسال:

zeinab پاسخ داده:

نظر آقای جهانی اینه که کتاب روحانی خوبه، اما بقول خودشون ادبیاتش سخت فهمه.
و همچنین ایشون گفتن که مقسمی و مدرسان و اینا برا زمانی خوبه و جواب میده که سوالات روتین باشن!
اما میشه فقط قسمت هایی از مباحث پایگاه رو که تو کتاب های دیگه نیست از روحانی خوند.
سلبر هم هست که زبان اصلیه

۰
ارسال:

ندا۷۷ پاسخ داده:

RE: کتاب مناسب برای پایگاه داده IT

من برای کنکور خودم(سال ۹۱) فقط مقسمی خوندم البته یه نگاهی هم به کتاب پارسه انداختم ۷۷/۷۷درصدم زدم یعنی فقط یه سوالو سفید گذاشتم الانم هر کسی ازم بخواد تا یه منبعیو بهش معرفی کنم میگم فقط مقسمی
بنظر من خوندن کتابای مرجع برای کنکور ارشد کاره اشتباهیه من این اشتباهو کردم ولی توصیه میکنم شما این کارو نکنین بجای خوندن مرجع برای بعضی از درسا چنتا کتاب خوب بخونید مثلا من برای معماری هم مقسمی خوندم هم پوران خیلیم راضی بودم

ارسال:

mohammad.ardeshiri پاسخ داده:

(۲۵ خرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۲۳ ب.ظ)ندا۷۷ نوشته شده توسط:  من برای کنکور خودم(سال ۹۱) فقط مقسمی خوندم البته یه نگاهی هم به کتاب پارسه انداختم ۷۷/۷۷درصدم زدم یعنی فقط یه سوالو سفید گذاشتم الانم هر کسی ازم بخواد تا یه منبعیو بهش معرفی کنم میگم فقط مقسمی
بنظر من خوندن کتابای مرجع برای کنکور ارشد کاره اشتباهیه من این اشتباهو کردم ولی توصیه میکنم شما این کارو نکنین بجای خوندن مرجع برای بعضی از درسا چنتا کتاب خوب بخونید مثلا من برای معماری هم مقسمی خوندم هم پوران خیلیم راضی بودم

ممنون بابت کمکتون شما رشتتون it بود؟ کتاب کدوم سال مقسمی رو خوندین آخه چاپ قدیمش بهتره
من خودم مقسمی رو خوندم فکر میکنم خیلی کم گفته و بعضی جا هارو کم گفته یا نگفته ولی آدم باید انصاف داشته باشه بعضی جاها رو خیلی خوب گفته
در کل به نظرم باید یه کتاب رفرنس خوند + مقسمی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

mohammad.ardeshiri پاسخ داده:

من فکر میکنم درسایی مثل پایگاه هرچی بیشتر بخونی بهتره مثلا تو بحث sql هرچی بیشتر بخونی بهتره یا مبحث نرمال سازی
البته به سطح دانش قبلی از این درسم بستگی داره!
شما تجربتون ۱۰۰% از من بیشتره و حرفتون درست تره ولی من یکی دوبار مقسمی رو خوندم یجورایی یه جاهایی قاطی کردم مثل تعریف های زبانهای dsl فکر کنم بود یه دو جا توضیح داد هر جا یه شکل و یا شما هم همینطور و بعضی از بحثای دیگه اما در کل به عنوان کتاب کنکوری بهتر از خیلی کتابای دیگست و شما حق دارین. ولی من ترجیح میدم یه رفرنس تابستون بخونم و از مهر کتاب مقسمی

۰
ارسال:

ندا۷۷ پاسخ داده:

(۲۵ خرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۰۰ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(25 خرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۵۴ ب.ظ)ندا۷۷ نوشته شده توسط:  
(25 خرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۳۸ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(25 خرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۲۳ ب.ظ)ندا۷۷ نوشته شده توسط:  من برای کنکور خودم(سال ۹۱) فقط مقسمی خوندم البته یه نگاهی هم به کتاب پارسه انداختم ۷۷/۷۷درصدم زدم یعنی فقط یه سوالو سفید گذاشتم الانم هر کسی ازم بخواد تا یه منبعیو بهش معرفی کنم میگم فقط مقسمی

ممنون بابت کمکتون شما رشتتون it بود؟ کتاب کدوم سال مقسمی رو خوندین آخه چاپ قدیمش بهتره
من خودم مقسمی رو خوندم فکر میکنم خیلی کم گفته و بعضی جا هارو کم گفته یا نگفته ولی آدم باید انصاف داشته باشه بعضی جاها رو خیلی خوب گفته
در کل به نظرم باید یه کتاب رفرنس خوند + مقسمی
بله من رشتم ای تی بود الانم دانشجو شبکه هستم
کتاب ویرایش سوم نوبت چاپ هیجدم یعنی همون چاپ جدیدش چاپ قدیمیشو دیدم فقط یه سری تستای تالیفی داره یه سری مطالب که اصلا تو کنکور نمیاد
چرا فک میکنی هر چی مطلب بیشتر بخونی بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
همون قدی که داریو خییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی خوب بخون اینجوری تسلطت روی مطالب مهمتر بیشتر میشه من این کتابو یادمه ۵-۶ بار خوندم چون هم دوسش داشتم هم اینکه خیلی کم بود برخلاف درسایی مثله سیستم عامل زیاد وقتگیر نبود

من فکر میکنم درسایی مثل پایگاه هرچی بیشتر بخونی بهتره مثلا تو بحث

بله من رشتم ای تی بود الانم دانشجو شبکه هستم
کتاب ویرایش سوم نوبت چاپ هیجدم یعنی همون چاپ جدیدش چاپ قدیمیشو دیدم فقط یه سری تستای تالیفی داره یه سری مطالب که اصلا تو کنکور نمیاد
چرا فک میکنی هر چی مطلب بیشتر بخونی بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
همون قدی که داریو خییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی خوب بخون اینجوری تسلطت روی مطالب مهمتر بیشتر میشه من این کتابو یادمه ۵-۶ بار خوندم چون هم دوسش داشتم هم اینکه خیلی کم بود برخلاف درسایی مثله سیستم عامل زیاد وقتگیر نبود
[/quote]

من فکر میکنم درسایی مثل پایگاه هرچی بیشتر بخونی بهتره مثلا تو بحث sql هرچی بیشتر بخونی بهتره یا مبحث نرمال سازی
البته به سطح دانش قبلی از این درسم بستگی داره!
شما تجربتون ۱۰۰% از من بیشتره و حرفتون درست تره ولی من یکی دوبار مقسمی رو خوندم یجورایی یه جاهایی قاطی کردم مثل تعریف های زبانهای dsl فکر کنم بود یه دو جا توضیح داد هر جا یه شکل و یا شما هم همینطور و بعضی از بحثای دیگه اما در کل به عنوان کتاب کنکوری بهتر از خیلی کتابای دیگست و شما حق دارین. ولی من ترجیح میدم یه رفرنس تابستون بخونم و از مهر کتاب مقسمی
[/quote]

اکی عالیه
حق با شماست هر کسی روش خاصه خودشو تو درس خوندن داره
ولی یه چیزی داخل پرانتز بگم !!!! من اصلا برای این درس سر کلاس هیچ استادی ننشستم من کارشناسیمو پیام نور بودم و این درسو به صورت خودخوان پاس کردم اون موقع هم نمرم شده بود ۱۴/۵Big GrinBig Grin تو این درس هر چی دارم دسترنجه خودمه
امیدوارم همیشه موفق باشیدSmileSmile

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع مناسب برای واژگان زبان ارشد keihan ۴ ۴,۹۲۴ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۶۳۹ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۵۲ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۶۸۴ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۳۳۳ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۷۱ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۸۲ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۵۲۵ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۴۹۴ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۸۶۱ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close