زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۴۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

عجله کنید ، فرصت زیادی نمونده

ارسال:
۱۲ اسفند ۱۳۸۹, ۰۳:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اسفند ۱۳۸۹ ۰۹:۰۳ ب.ظ، توسط polarisia.)
اعتراضات فرستاده شده به سیستم ارسال درخواست سنجش
سلام دوستان
تو این بحث هر اعتراضی که به سیستم ارسال درخواست سنجش فرستادین رو با شرح کامل بنویسید!

(لطفا در مورد اینکه آیا موافق اعتراض مطرح شده، هستید یا نه بحث نکنید. دلیل و مدرک نیارین که درسته یا اشتباه. فقط اعتراضاتی که خودتون قبول دارین و فرستادین و یا می‌خواین بفرستین رو بنویسید)

برای مثال:

من تا حالا ۴ اعتراض فرستاده‌ام.

اعتراض ۱:

سوال‌: ۵۳
توضیحات‌: سئوال دارای ۲ گزینه صحیح است

دلیل – راه حل:
طبق کتاب Software engineering: a practitioner’s approach
نوشته
Roger S Pressman

هم در روش شی‌گرا و هم در روش مبتنی بر مولفه تاکید بر reusability شده است.
در نتیجه دو گزینه( گزینه ۲ و ۴ )صحیحی می باشند.

رجوع شود به کتاب: Software engineering: a practitioner’s approach
صفحه‌: ۵۴۳
نوشته‌: Roger S Pressman

۳ عکس هم ضمیمه کردم.

اعتراض ۲:

سوال‌: ۵۹
توضیحات‌: سئوال دارای ۲ گزینه صحیح است

دلیل – راه حل:
زیرشبکه یا ماشینی که تمام بیت‌های آن صفر و یا تماما یک باشد قابل تعریف نیست.
اگر تمام بیت‌های زیرشبکه یک باشد آدرس شبکه خواهد بود.
اگر تمام بیت‌های زیرشبکه صفر باشد آدرس همه‌پخشی خواهد بود.

حل سوال:
برای ایجاد ۴ زیر شبکه به ۳ بیت نیاز داریم( با استفاده از ۳ بیت می‌توان ۲- ۳^۲ = ۶ زیرشبکه ساخت)

۱۳۲/۲۳/۴۵/۶۴/۲۶
۱۰۰۰۰۱۰۰/۰۰۰۱۰۱۱۱/۰۰۱۰۱۱۰۱/۰۱۰۰۰۰۰۰
از ۳ بیت پرارزش قسمت host استفاده می‌کنیم.
کل زیرشبکه‌هایی که میتوان با این ۳ بیت ساخت:
۱۰۰۰۰۱۰۰/۰۰۰۱۰۱۱۱/۰۰۱۰۱۱۰۱/۰۱۰۰۱۰۰۰‌: ۱۳۲/۲۳/۴۵/۷۲
۱۰۰۰۰۱۰۰/۰۰۰۱۰۱۱۱/۰۰۱۰۱۱۰۱/۰۱۰۱۰۰۰۰‌: ۱۳۲/۲۳/۴۵/۸۰
۱۰۰۰۰۱۰۰/۰۰۰۱۰۱۱۱/۰۰۱۰۱۱۰۱/۰۱۰۱۱۰۰۰‌: ۱۳۲/۲۳/۴۵/۸۸
۱۰۰۰۰۱۰۰/۰۰۰۱۰۱۱۱/۰۰۱۰۱۱۰۱/۰۱۱۰۰۰۰۰‌: ۱۳۲/۲۳/۴۵/۹۶
۱۰۰۰۰۱۰۰/۰۰۰۱۰۱۱۱/۰۰۱۰۱۱۰۱/۰۱۱۰۱۰۰۰‌: ۱۳۲/۲۳/۴۵/۱۰۴
۱۰۰۰۰۱۰۰/۰۰۰۱۰۱۱۱/۰۰۱۰۱۱۰۱/۰۱۱۱۰۰۰۰‌: ۱۳۲/۲۳/۴۵/۱۱۲
و
۱۰۰۰۰۱۰۰/۰۰۰۱۰۱۱۱/۰۰۱۰۱۱۰۱/۰۱۰۰۰۰۰۰‌: ۱۳۲/۲۳/۴۵/۶۴
غیر قابل استفاده است( چرا که اگر تمام بیت‌های زیرشبکه صفر باشد آدرس شبکه خواهد بود)
و
۱۰۰۰۰۱۰۰/۰۰۰۱۰۱۱۱/۰۰۱۰۱۱۰۱/۰۱۱۱۱۰۰۰‌: ۱۳۲/۲۳/۴۵/۱۲۰
غیر قابل استفاده است( چرا که اگر تمام بیت‌های زیرشبکه یک باشد آدرس همه‌پخشی خواهد بود)
در نتیجه دو گزینه( گزینه ۲ و ۳ )صحیحی می باشند.
.

رجوع شود به کتاب: Software engineering: a practitioner’s approachData Communications and Computer Networks - For Computer Scientists and Engineers
صفحه‌: ۳۱۴
نوشته‌: Michael Duck
and
Richard Read

۱ عکس هم ضمیمه کردم.
اعتراض ۳:

سوال‌: ۷۴
توضیحات‌: سئوال فاقد گزینه صحیح است

دلیل – راه حل:
این سوال شبیه به قسمت c سوال ششم فصل هشتم کتاب Artificial Intelligence, A Modern Approach
و طبق کلید اولیه گزینه نادرست ۲ به عنوان گزینه صحیح انتخاب شده است.
گزینه صحیح گزینه ۴ می باشد

رجوع شود به کتاب: Artificial Intelligence, A Modern Approach
صفحه‌: ۲۶۹
نوشته‌: Stuart Russell and Peter Norving

۲ عکس هم ضمیمه کردم.
اعتراض ۴:

سوال‌: ۸۲

توضیحات‌: سئوال فاقد شکل نمودار (جدول) می باشد

دلیل – راه حل:
سئوال فاقد شکل نمودار (جدول) می باشد

فایل‌(های) پیوست شده

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering.
Friedrich Nietzsche
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Helmaa , sina_n , bijibuji , hergholi , Maryam-X , alavinejad
ارسال:
۱۳ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اسفند ۱۳۸۹ ۰۳:۰۰ ب.ظ، توسط bijibuji.)
هرکی اینجا خودش نافع هست، اعتراض میده. واقعیتو باید درنظر گرفت.

مطمئنا خانم Polarisa اون سوالی که درخت گره V نداشت رو گزینه۱ که درسته زدند
که نخواستند حذف بشه چون به نفعشون نیست.
اما هزار بار باید بگم درختی که گره ای بنام V نداشته باشه
نمیشه برگی بنام V داشته باشه. به همین سادگی.
حالا هی ۱۰۰ تا راه حل بیارید برای اینکه گزینه ۱ درسته خیال میکنین خودتونم میدونین فقط.

البته ببخشید آقای polarisia
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: polarisia
ارسال:
۱۳ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۰۷ ق.ظ، توسط polarisia.)
معلومه همینطوریه که شما می‌فرمائید! بله گزینه ۱ زدم.

من که نگفتم شما هم برین همین اعتراضاتی رو که من گفتم ارسال کنید.

شما هم بهتر بود دقیقا مثل من اعتراضات خودتونو که میخواین به سیستم ارسال درخواست سنجش بفرستین رو اینجا می نوشتین!

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering.
Friedrich Nietzsche
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مورتن
ارسال:
۱۳ اسفند ۱۳۸۹, ۰۷:۲۴ ب.ظ
RE: اعتراضات فرستاده شده به سیستم ارسال درخواست سنجش
سوال ۷۸ هوش مصتوعی
دلیل:
همانند سوال ۱۰۶ که در کتکور آی تی ۸۳ آمد وقتی فضای بازی کوچک باشد(nهای کوچک)؛ تابع هیورستیک مقادیر متفاوتی به حالت های متفاوت نسبت نمی دهد لذا روش A* تاثیر چندانی نخواهد داشت درنتیجه طبق شکل سوال؛ برای nهای بزرگ؛ f2 همیشه بالای f* می باشد و قابل قبول نیست و جواب f1 یعنی گزینه ۱ می باشد.
۰
۰
ارسال:
۱۴ اسفند ۱۳۸۹, ۰۵:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اسفند ۱۳۸۹ ۰۵:۴۳ ق.ظ، توسط eL2rado.)
RE: اعتراضات فرستاده شده به سیستم ارسال درخواست سنجش
سوال ۳۱ گسسته:
کلید سازمان گزینه ۳ می باشد یعنی موارد (ب) و (ث) نادرست می باشند درحالیکه مورد (ب) به وضوح درست می باشد.مانند مربع که دو ضلع مجاور آن را eوf مینامیم.بدیهی است که مداری اویلری وجود خواهد داشت که در آن eوf پشت سرهم قرار میگیرند. جواب صحیح گزینه ۲ می باشد یعنی موارد (الف) و (ث) نادرست اند.
۳۹ داده:
این سوال برای فرم A فاقد شکل بود!
۶۷ پایگاه:
جواب صحیح گزینه ۲ می باشد.BCNF بودن رابطه R با وابستگی تابعی F در گرو BCNF بودن بستار F نمی باشد درواقع ممکن است رابطه ای در BCNF باشد ولی بستار آن در BCNF نباشد چون مجموعه بستار مجموعه تمام وابستگی های تابعی است که از آن منتج می شود درنتیجه وابستگی های تابعی دیگری به آن اضافه می شود که ممکن است خاصیت BCNF بودن را از رابطه بگیرد.
۵۵ شبکه:
کاملا مشخص است که با مقداردهی های مختلف به k ؛ حداقل فاصله همینگ ۲ می شود مثلا برای k=2 کدهای ۰۰۰۰۰-۰۱۰۱۰-۱۰۱۰۰-۱۱۱۱۰ می توانند تولید شوند که چون سوال حداقل فاصله همینگ را خواسته پس ۲ می شود که سوال فاقد گزینه صحیح است.
۰
۰
ارسال:
۱۴ اسفند ۱۳۸۹, ۰۵:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اسفند ۱۳۸۹ ۰۵:۰۷ ب.ظ، توسط mosavat.)
عجله کنید ‌، فرصت زیادی نمونده
دوستان گرامی ‌، توجه کنید ‌: همینطور که سازمان سنجش هم در آدرس زیر اعلام کرده ‌، هیچگونه اعتراضی نسبت به کلید اولیه کنکور ارشد ‌، بعد از ۲۰ اسفند ماه پیگیری نخواهد شد

پس دوستانی که این روزها مشغول درس و بحث در مورد حل سوالات و اصلاح کلید هستند ‌، مطلع باشند که اعتراضاتشون رو حتما تا قبل از ۲۰ اسفند بفرستند ...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال:
۱۴ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۱۳ ب.ظ
۲۰‌ام هم دیره!!!!!خیلی دیر
با توجه به اینکه سازمان سنجش گفته کلید نهایی را همون ۲۰ می زنه
من احتمال نمی دم اعتراضاتی که بعد از ۱۵ یا ۱۶ برسند جواب داده بشن
بیشتر عجله کنید.

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
ارسال:
۱۴ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۱۹ ب.ظ
مریم جون بجای منم شما بزنید پلیز

نمیدونم اصلا حالشو ندارم دوساعت توضیح بدم. نا امیدم به توجهشون
۰
۰
ارسال:
۱۴ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۲۸ ب.ظ، توسط Maryam-X.)
توضیحش کاری نداره فقط یکی لطف کنه برای هر سوال ۴ تا صفحه‌ی اسکن شده‌ی مستند برام جور کنم که بزنم تنگش...
بدون نوشته های کتاب یا فرمول اثبات شده حرف ما باد هواست!

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۵ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۱۱ ق.ظ
بچه‌ها جمع و جور اعتراضارو بزارین اینجا ما هم کمکتون کنیم.فروم کنکور ۹۰ خیلی شلوغ پلوغه.اینجا جمع و جور بزارین بحثاتونو ما هم اعتراض بزنیم واستون.

آرام باش***دنیا بی قرار توست...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Maryam-X
ارسال: #۱۱
۱۵ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۳۶ ق.ظ
RE: عجله کنید ‌، فرصت زیادی نمونده
یک سری از اعتراض‌ها جمع و جور اینجا هست...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Msccom
ارسال: #۱۲
۱۵ اسفند ۱۳۸۹, ۰۶:۴۹ ب.ظ
دوستان اگر ممکنه یک نفر سوالهای مهندسی کامپیوتر رو که روی غلط بودنش اجتماع نظره یه جا بگذاره که من که مثلا سوالهای پایگاه داده رو ندیدم هم بتونم سوالهایی که غلطه اعتراض بزنم یعنی هم توضیح کامل بدین هم مطمئن باشید به توضیحتون چون نمیخوام واسه چیزی که درسته اعتراض کنم !!

ممنون

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۵ اسفند ۱۳۸۹, ۰۷:۴۰ ب.ظ
(۱۴ اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۲۷ ب.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  توضیحش کاری نداره فقط یکی لطف کنه برای هر سوال ۴ تا صفحه‌ی اسکن شده‌ی مستند برام جور کنم که بزنم تنگش...
بدون نوشته های کتاب یا فرمول اثبات شده حرف ما باد هواست!

مریم جان واسه سوال مدیریت هم اعتراض میدی؟
من منبعشو ندارم ,کسی هست اعتراض بده؟
۰
۰
ارسال: #۱۴
۱۵ اسفند ۱۳۸۹, ۰۸:۴۹ ب.ظ
اتفاقا الان داشتم اعتراضمو می نوشتم...
بچه‌ها توی پست‌ها یک صفخه از مدیریت پارسه اسکن گرفتند که فکر نکنم برای سنجش معتبر باشه.
من مرجع را مدیریت رضاییان می زنم.مطمئنم توش هست.فقط اگر کسی شماره‌ی صفحه را بتونه توش پیدا کنه خیلی خوبه.

۰
۰
ارسال: #۱۵
۱۶ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۰۱ ق.ظ
من مبانی سازمان و مدیریت رضائیان رو خوندم ولی یا یادم رفته یا به چشمم نخورده
حالا اسم مبحثشو بگین بگردم پیدا کنم
ولی فکر میکنم منبع مدیریت رابینز هم تو منابع باشه چون تو توضیحات تستهای سال قبل انتشارات گسترش علوم پایه ,همه سوالا از رابینز بود و من هم گزینه جزئیات رو بر اساس توضیحات این کتاب که در مورد تفاوتهای برنامه ریزی جامع و عملیاتی بر اساس منبع رابینز بود زدم ۳ تا گزینه دیگه توی توضیحات این تست هست
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Information راهنمایی برای فرصت باقیمانده تا کنکور ۱۴۰۰ marge_setare ۷ ۵,۲۰۸ ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemehbin
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۸۳۹ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  سن واقعی بدن خود را حساب کنید fahimehazimi ۷۱ ۳۵,۵۱۷ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  ۱۲ کد شگفت‌انگیز موبایل خود را کشف کنید elecomco ۰ ۲,۴۳۹ ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  فرصت استفاده از استعداد برای ورودی دکتری wskf ۳ ۳,۰۱۹ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۵:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
Rainbow خودتونو معرفی کنید! marvelous ۹ ۱۰۵ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  بهم یک کسب و کار خانگی معرفی کنید؟ packationmachinery ۰ ۲,۰۶۳ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
Sad وسواس فکری شدیدی دارم لطفا کمکم کنید help me plz ۲۸ ۲۳,۹۰۳ ۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه سلیمانی
  چند راه برای این که پرواز طولانی راحت تری را تجربه کنید - خبرگزاری فارس abolfazlda ۰ ۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: abolfazlda
  دوستان لطف می کنید کوچولو حمایت کنید!؟ H.Mohammadi ۰ ۲,۰۶۶ ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ۰۷:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: H.Mohammadi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close