زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آیا در صورت قبولی در دانشگاه آزاد ، میتونم یک ترم مرخصی بگیرم تا سربازیم تمام شود؟

ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۴۸ ب.ظ
Shocked آیا در صورت قبولی در دانشگاه آزاد ، میتونم یک ترم مرخصی بگیرم تا سربازیم تمام شود؟
سلام بچه ها
من پارسال ارشد تبریز شبانه قبول شدم اما به دلیل بیماری پدر و مادرم نتونستم برم.بعدش هم رفتم خدمت.امریه آموزش پرورش گرفتم.الان حدود یک سال از خدمتم گذشته و یک سال دیگه از خدمتم مونده. از طرفی چند ماهه که دارم برای آزاد میخونم.اگه قبول بشم نمیخوام انصراف بدم.میخوام سربازیم رو تموم کنم سربازیم هم تیر ۹۳ تموم میشه. به نظر شما اگه توی تکمیل ظرفیت بهمن ماه امسال قبول بشم میتونم یک ترم مرخصی بگیرم و از مهر ۹۳ برم سر کلاس؟ میدونم این سوالو خیلیا پرسیدن اما شرایط من فرق میکنه بچه ها
خواهشاً اگه کسی اطلاعاتی داره بگه چون از غصه دارم دق میکنم. اگه امسال هم نتونم برم میمیرمConfusedConfusedConfusedConfusedConfused
جون مادرتون راهنماییم کنیدConfused
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۵۷ ق.ظ، توسط Fardad-A.)
آیا در صورت قبولی در دانشگاه آزاد ، میتونم یک ترم مرخصی بگیرم تا سربازیم تمام شود؟
عنوان موضوع تصحیح شد.
این سوال پارسال هم پرسیده شد .
بعضی گفتند زنگ زدیم به نظام وظیفه و نظام وظیفه گفته ترخیص میشید.خیلی گفتیم که نمیشه ولی بخصوص خانم محترمی بودند که در مورد همسرشون رفته بودند تلفنی پرسیده بودند و مدام بر این گزینه پافشاری میکردند.
بعضی هم گفتند اگه در طول خدمت امتحان داده باشید ترخیص نمیشید.باید کنکور را قبل از اعزام بدین تا ترخیص بشید.

بالاخره یکی از دوستان حین خدمت امتحان داد و در تکمیل ظرفیت قبول شد. ولی دانشگاه آزاد ترخیصش نکرد و نظام وظیفه هم نپذیرفت و از خدمت ترخیص نشد.

ایشان قرار بود بره خدمتش را در دو سه ماه تکمیل کنه و بعد بره دانشگاه آزاد استناد کنه به تکمیل ظرفیت و ثبت نام کنه.
خبری ازشون نیست.

بنظرم از نظام وظیفه نه بصورت تلفنی بلکه حضوری بپرسید یا از آموزش دانشگاه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeedmohamadinia
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۴۴ ق.ظ، توسط saeedmohamadinia.)
آقا فرهاد شما که ماشاالله اطلاعاتتون در این زمینه خوبه به نظر شما امکانش وجود داره که یک ترم مرخصی بگیرم؟

آقا فرهاد شما که ماشاالله اطلاعاتتون در این زمینه خوبه به نظر شما امکانش وجود داره که یک ترم مرخصی بگیرم؟
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۳۵ ق.ظ
این دانشگاه آزادی که من دیدم خیلی باحاله فقط پولو بحسابشون بریزی همه چیز حله، طرف هنوز لیسانسش را نگرفته و هنوز با دانشگاه کارشناسی اش تسویه نکرده داره الان ارشد نرم افزار میخونه .

درباره سوال جنابعالی به به عینا دیدم طرف سرباز ارتش بوده ، فوق مکانیک روزانه شهید چمران آورده ، بهش یک ترم مرخصی دادن تا خدمتش تمام بشه !!!!

خلاصه هر دانشگاهی تو این مملکت ساز خودشو میزنه./.

.... Loading
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeedmohamadinia
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۰۹ ب.ظ
کلاً قانون خاصی وجود داره یا بستگی به دانشگاه داره؟؟؟
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۴۳ ب.ظ
کسی نیست جواب منو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۵۸ ب.ظ
RE: آیا در صورت قبولی در دانشگاه آزاد ،
من هم یه همچین مشکلی رو داشتم البته دوباره کنکور دادم و دیگه ثبت نام نکردم

گفتن بهمن بیا ثبت نام کن نصف شهریه ثابت ترم اول رو ازت میگیرن

کلا دانشگاه آزاد پولشو می خواد حالا اگه بعد از ۱۰ ترم هم بری شهریه ثابت رو بدی باهات کاری ندارن

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۷۱ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  مرخصی در ترم اول و سپس انصراف MSZ ۱۷ ۳۹,۶۹۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۱۸ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  راهنمایی انتخاب واحد ترم اول، ارشد نرم، مباحث بیگ دیتا و دیتابیس arian_61 ۱ ۲,۵۷۰ ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: arian_61
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۸۷۴ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۷۱۵ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۷۹ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  راهنمایی در مورد دروس ترم اول هوش sina_bhh ۴۷ ۳۴,۹۲۹ ۲۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Arezouuu
  راهنمایی برای دانشگاه آزاد کرج Nilo_O ۱ ۲,۸۲۳ ۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Nilo_O

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close