زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آناتومی یک صعود ۱۰۰۰نفره

ارسال: #۱۶
۰۱ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۵۲ ق.ظ، توسط fsi2013.)
RE: آناتومی یک صعود ۱۰۰۰نفره
(۰۱ خرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۳۴ ق.ظ)arichoana نوشته شده توسط:  
(31 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۵۹ ب.ظ)m_molodi نوشته شده توسط:  عجب حرفی !!!!(( زندگی رو باید زندگی کرد)) اینی که گفتی یعنی چه.؟؟؟؟Big Grin

یعنی زندگی باید زندگی باشد زندگی ای که زندگی نباشد زندگی نیست
یه چی تو همین مایه هاBig Grin
آفرین کاکو Smile)

(۰۱ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۴۴ ق.ظ)askary_amir69 نوشته شده توسط:  منم یه اپیدمی سقوط ۱۰۰۰ تایی داشتم. (رتبه ی آدم باید سقوط کنه تا بهتره شه، پس بنظرم هر دو کاربر قبلی سقوط و صعود رو اشتباه به کار بردند :دی) من رتبم از ۱۷۰۰ پارسال به ۶۵۰ امسال سقوط کرد که خیلی خوب بود. اپیدمی و آناتومی و تاکسی درمی و آناتولی کارپف و اینا هم همش خوبه !!! :دی

بیخیال بابا ،یعنی اینجوری که تو هستی وقتی یه تیم فوتبال به رتبه اول صعود میکنه یعنی سقوط میکنهBig Grin جل الخالق×!!!! استقلال با این وضع باید بره لیگ ۱WinkTongue

HeartTongue
۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۰۱ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۲۷ ق.ظ
چه صعود و چه سقوط
بایستی از هر دو درس گرفت Smile
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fsi2013 , Engineer , salimeh
ارسال: #۱۸
۰۱ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۲۷ ق.ظ، توسط mortez28.)
سلام بچه هاSmile
بحث سقوط و صعود بود گفتم منم بگمBig Grin
من یه صعود(البته از یه دید دیگه نگاه کنی سقوطSmile) یازده هزار نفره داشتمBig Grin
پارسال رتبم بود یازده هزار و اندی امسال شدم ۸۸Smile
در کنار تلاش و پشتکار، حمایت هم خیلی مهمه، شاید یکی از مهمترین ارکان این موفقیتم خوانوادم و مهم تر از همه همسرم بود، واقعا کمکم کرد
دعا میکنم ایشالا هر کی به همون اندازه که سعی کرده جواب بگیره و اگه خدای نکرده جواب نگرفت نا امید نشه
نا امیدی خیلی بده
همگی موفق باشیدHeartHeartHeart
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mostafa122 , fsi2013 , zibaziba , maneshty , saturn2201 , shima_24 , سجاد۶۷ , akhoddad , Engineer , mahyamk , salimeh , alieye
ارسال: #۱۹
۰۱ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۴۵ ب.ظ، توسط fsi2013.)
آناتومی یک صعود ۱۰۰۰نفره
(۰۱ خرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۳۴ ق.ظ)arichoana نوشته شده توسط:  
نقل قول: عجب حرفی !!!!(( زندگی رو باید زندگی کرد)) اینی که گفتی یعنی چه.؟؟؟؟[تصویر:  biggrin.gif]
یه چی تو همین مایه ها
آقا محرومش کن حرف سیاسی میزنه Big Grin

(۰۱ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۱۶ ق.ظ)mortez28 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها[تصویر:  smile.gif]
بحث سقوط و صعود بود گفتم منم بگم[تصویر:  biggrin.gif]
من یه صعود(البته از یه دید دیگه نگاه کنی سقوط[تصویر:  smile.gif]) یازده هزار نفره داشتم[تصویر:  biggrin.gif]
پارسال رتبم بود یازده هزار و اندی امسال شدم ۸۸[تصویر:  smile.gif]
در کنار تلاش و پشتکار، حمایت هم خیلی مهمه، شاید یکی از مهمترین ارکان این موفقیتم خوانوادم و مهم تر از همه همسرم بود، واقعا کمکم کرد
دعا میکنم ایشالا هر کی به همون اندازه که سعی کرده جواب بگیره و اگه خدای نکرده جواب نگرفت نا امید نشه
نا امیدی خیلی بده
همگی موفق باشید[تصویر:  heart.gif][تصویر:  heart.gif][تصویر:  heart.gif]
درود برشما

(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۵۳ ب.ظ)farshadnaderi نوشته شده توسط:  من پارسال ۱۵۰۰ شدم امسال ۷۳۸ شدم دیگه کتابا رو بوسیدم گذاشتم کنار چون امیدی ندارم
دوست عزیز اگه مشکل سربازی نداری دوباره بخون
ناامیدی بدترین و بزرگترین گناهه
اگه از خودت ناامیدی از بزرگی و رحمت خدا ناامید نباش
ماها خودمون بهتر از هرکس دیگه ای دلایل شکست و موفقیت خودمونو میدونیم.ریشه یابی کن ایشالا با ۴ ماه تلاش روزی ۷-۸ساعت بهترین نتیجه رو میگیری

HeartTongue
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mortez28 , zibaziba
ارسال: #۲۰
۰۱ خرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۳۲ ب.ظ، توسط askary_amir69.)
Thumbs Up آناتومی یک صعود ۱۰۰۰نفره
نه دیگه ببین ککو مطلبو نگرفتی، تو فوتبال و لیگ جدوله. میگن به صدر جدول صعود کرد.صدرم یعنی چی؟ ها ؟ یعنی بالا. پس به بالای جدول صعود کرد .فهمیدی؟ TongueTongueTongueTongueTongue
(۰۱ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۴۹ ق.ظ)fsi2013 نوشته شده توسط:  
(01 خرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۳۴ ق.ظ)arichoana نوشته شده توسط:  
(31 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۵۹ ب.ظ)m_molodi نوشته شده توسط:  عجب حرفی !!!!(( زندگی رو باید زندگی کرد)) اینی که گفتی یعنی چه.؟؟؟؟Big Grin

یه چی تو همین مایه هاBig Grin
آفرین کاکو Smile)

(۰۱ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۴۴ ق.ظ)askary_amir69 نوشته شده توسط:  منم یه اپیدمی سقوط ۱۰۰۰ تایی داشتم. (رتبه ی آدم باید سقوط کنه تا بهتره شه، پس بنظرم هر دو کاربر قبلی سقوط و صعود رو اشتباه به کار بردند :دی) من رتبم از ۱۷۰۰ پارسال به ۶۵۰ امسال سقوط کرد که خیلی خوب بود. اپیدمی و آناتومی و تاکسی درمی و آناتولی کارپف و اینا هم همش خوبه !!! :دی

بیخیال بابا ،یعنی اینجوری که تو هستی وقتی یه تیم فوتبال به رتبه اول صعود میکنه یعنی سقوط میکنهBig Grin جل الخالق×!!!! استقلال با این وضع باید بره لیگ ۱WinkTongue
۰
۰
ارسال: #۲۱
۰۱ خرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۵۹ ب.ظ
آناتومی یک صعود ۲۵۳۰۲ نفره
مکانیزم (آناتومی) یک صعود ۲۵۳۰۲ نفره!!!!!!!!!!!!!

با سلام
راستش من زیاد عادت به توضیح ندارم، معتقدم مثال ها زیاد نمونه خوبی نیستن، توی زندگی عامل های بسیاری هست، که ما ازشون تاثیر می گیریم.
من پارسال رتبم شد ۲۵۰۰۰، ببخشید دقیق بگم ۲۵۹۰۲، حالا بهتر شد، ولی امسال شد ۶۰۰ !!!! (گرایش معماری)
من خیلی از این رتبه رازی هستم، خیلی خیلی (خدارو هزار بار هر روز شکر می کنم)
ولی این رو هم می دونم اگه من یا هر کس دیگه ای هم، تلاش کنه، می تونه زیر ۱۰۰ هم بیاره،

هرچند منظور من از تلاش، فقط درس خوندن نیست، من معتقدم که کنکور توی ایران مثل یک جنگ تموم عیاز می مونه، فقط اینکه توش کسی نمی میره!!
ولی مثل جنگ فقط ممکنه بخاطر یک لحظه اشتباه شما همه تلاش ها و درس خوندن های خودتون رو از دست بدین (توی جنگ به خاطر یک لحظه غفلت می میرین!!!)

راستش من معتقدم، کنکور تنها جایی هست که توش شانس، دعا و راز و نیاز تاثیری نداره!!!
چون همه حق دارن و هرکسی حق خودشو، خودش تعیین می کنه.

ولی اگر عزیزانی که می خوان تلاش کنن و یک سال دیگه هم بمونن، نظر من اینه:
۱/ بدونن هیچ ضمانتی، هیچ گواهی تحت هیچ شرایطی، برای اینکه سال بعد رتبه اون ها بیشتر میشه، نیست.
۲/ اگر بتونن نتیجه تلاش های خودشون رو سال بعد بگیرن خیلی خوش شانس هستند.
۳/ ممکنه توی این یک سال خیلی اتفاق ها بیافته که نظر این افزاد عوض شه
۴/ ممکنه روز قبل از کنکور پای این افراد بشکنه و نتونن کنکور بدن

این ها رو گفتن که بدونن، نه اینکه ناامید بشن، چون توی زندگی هر اتفاقی میافته
حرف آخر:
همیشه همین احتمال های بد وجود داره، با این وجود باید خیلی تلاش کرد، فقط بدونیم اگر نشد، نشده همین
ناراخت نشیم.
زندگی یعنی همین، هرچند این اتفاق هایی که گفتم معمولا پیش نمیاد.

موفق باشید، واسم دعا کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۷
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: fsi2013 , mortez28 , سجاد۶۷ , eng_majid
ارسال: #۲۲
۰۱ خرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۳۶ ب.ظ، توسط fsi2013.)
آناتومی یک صعود ۱۰۰۰نفره
(۰۱ خرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۳۲ ب.ظ)askary_amir69 نوشته شده توسط:  ه دیگه ببین ککو مطلبو نگرفتی، تو فوتبال و لیگ جدوله. میگن به صدر جدول صعود کرد.صدرم یعنی چی؟ ها ؟ یعنی بالا. پس به بالای جدول صعود کرد .فهمیدی؟ TongueTongueTongueTongue

بیخیال امیر،رتبه ها هم جدوله دیگ!Big Grin

(۰۱ خرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۵۹ ب.ظ)pouyapor نوشته شده توسط:  ولی اگر عزیزانی که می خوان تلاش کنن و یک سال دیگه هم بمونن، نظر من اینه:
۱/ بدونن هیچ ضمانتی، هیچ گواهی تحت هیچ شرایطی، برای اینکه سال بعد رتبه اون ها بیشتر میشه، نیست.
۲/ اگر بتونن نتیجه تلاش های خودشون رو سال بعد بگیرن خیلی خوش شانس هستند.
۳/ ممکنه توی این یک سال خیلی اتفاق ها بیافته که نظر این افزاد عوض شه
۴/ ممکنه روز قبل از کنکور پای این افراد بشکنه و نتونن کنکور بدن
به نظر من که کنکور ارشد داره روز به روز سخت تر میشه،احساسی که من از کنکور ارشد۹۲ داشتم این بود که داوطلبای سال۹۲ خیلی جدی تر از داوطلبای ۹۱ میخوندن.حالا بگذریم که کنکور امسالم به دلیل اشتباه زیاد توی دروس مشترک و سخت بودن ریاضی با توجه به درصدای بچه ها تا حدودی از کنکور قبل هم سخت تر به نظر میرسید.منظور اینه که اگه یه نفر تو کنکور ۹۲ و کنکور۹۱ درصد های مشابهی داشت رتبه اش توی سال۹۲ بهترمیشد.هرچند که واقعا کنکور ۹۲ آسون تر بود توی دروس مشترک و تخصصی و زبان ولی توی ریاضی برعکس
خلاصه اگه کسی قصد خوندن داره باید همه توان و تلاششو بذاره که بعد کنکور پشیمون نباشه

HeartTongue
۳
۰
ارسال: #۲۳
۰۱ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۲۸ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۵۳ ب.ظ)farshadnaderi نوشته شده توسط:  من پارسال ۱۵۰۰ شدم امسال ۷۳۸ شدم دیگه کتابا رو بوسیدم گذاشتم کنار چون امیدی ندارم

منم پارسال ۱۵۰۰ شدم امسال شدم۷۸۹ ولی هنوز امید دارم چرا ؟چون من انسانم و اشرف مخلوقات حتما به چیزی که می خوام می رسم تو هم امیدوار باش و خودت را آماده کن برا یه تلاش دوباره حتما این دفعه نتیجه میگیری شک نکن
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: masoudalmas
ارسال: #۲۴
۰۱ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۱۰ ب.ظ
آناتومی یک صعود ۱۰۰۰نفره
سلام
سال اول ۵۷۵ شدم(شایدم ۵۷۶)
سال دوم ۱۶۵
به نظرم سال دوم باید یک سری شیوه ها رو عوض کرد و دلایل موفق نشدن پیدا کرد و راه درست انتخاب کرد.
موفق باشید
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Engineer
ارسال: #۲۵
۰۱ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۲۴ ب.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۳۹ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  آناتومی صعود ، آناتومی سقوط ، Smileاگه یکی از رشته های پزشکی آناتومی را سرچ کنه میاد تو مانشت!!!Smile
آناتومی یعنی تشریح وابسته به کالبد شناسی. بنظرم مکانیزم در این مقولات مهندسی تره .(از دید یه کاربر گفتم بعنوان یه نظر)

خیلی هم خوبه
اینطوری رنک سایت پیشرفت میکنهWink
۲
۰
ارسال: #۲۶
۰۱ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۲۸ ب.ظ
آناتومی یک صعود ۱۰۰۰نفره
منم امسال اولین سال بود کنکور دادم و ۴۲۴ شدم Angel
امسال که روزانه نمیارم Sad
ولی ان شاالله سال دیگه رتبم عاااااااااالی بشه Tongue

برای داشتن چیزی که تا به حال نداشته اید باید کسی باشید که تا به حال نبوده اید .
۳
۰
ارسال: #۲۷
۰۱ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۳۱ ب.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۱۶ ق.ظ)mortez28 نوشته شده توسط:  سلام بچه هاSmile
بحث سقوط و صعود بود گفتم منم بگمBig Grin
من یه صعود(البته از یه دید دیگه نگاه کنی سقوطSmile) یازده هزار نفره داشتمBig Grin
پارسال رتبم بود یازده هزار و اندی امسال شدم ۸۸Smile
نا امیدی خیلی بده
همگی موفق باشیدHeartHeartHeart

شما میشه چندتا راهکار بگی ؟
فکر میکنم خیلی از بچه هایی که امسال آزمایشی امتحان دادن رتبه هاشون جالب نشده و خیلی خیلی مشتاق هستن بدونن رمز موفقیت این صعود چی بوده؟
بنظر من روشایی که شما واسه درس خوندن داشتی افراد بیشتری رو میتونه کمک کنه نسبت به روشای درس خوندن رتبه ۱ مثلا.
چون رتبه ۱ شرایطش از اون اول تحصیل فرق داشته..و به عبارت دیگه صعود شما از نظر من ار رتبه یک شدن با ارزش تره..Wink
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mortez28 , سجاد۶۷ , Engineer
ارسال: #۲۸
۰۲ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۲۶ ق.ظ
آناتومی یک صعود ۱۰۰۰نفره
من با پارسال ۱۷۰۰۰ تا اختلاف دارم...:دی رتبه ی امسالم ۵۷ شد،اگه سال دیگه هم بخونم ۱۷۰۰۰- میشم...:دی

به یاد آن لحظه باش که به خاطرت همه چیزم را به دست باد سپردم...
۱
۱
ارسال: #۲۹
۰۲ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۴۸ ق.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۱ ب.ظ)saturn2201 نوشته شده توسط:  شما میشه چندتا راهکار بگی ؟
فکر میکنم خیلی از بچه هایی که امسال آزمایشی امتحان دادن رتبه هاشون جالب نشده و خیلی خیلی مشتاق هستن بدونن رمز موفقیت این صعود چی بوده؟
بنظر من روشایی که شما واسه درس خوندن داشتی افراد بیشتری رو میتونه کمک کنه نسبت به روشای درس خوندن رتبه ۱ مثلا.
چون رتبه ۱ شرایطش از اون اول تحصیل فرق داشته..و به عبارت دیگه صعود شما از نظر من ار رتبه یک شدن با ارزش تره..Wink
مرسی
راستش دوست عزیز، میتونم تجربه و روش خودمو بگم، نمیشه گفت که بهترین روش هست ولی برای من جواب داد، البته تاچند روز دیگه هم مصاحبم رو میذارم تو مانشت
به نظرم یکی از مهمترین چیزا اینه که دُرست بخونی، درست خوندن به این معنی که اینطور نباشه که یه درس رو بخونی و بذاریش کنار و بعد از خوندن و تکمیل کردن درسای دیگه دوباره بیای سراغ این درس، سعی کن درس ها رو باهم بخونی، زیاد بین دوباره خوندنشون فاصله نیفته
در موردن برنامه خوندن هم من برنامه هفتگی رو میپسندیدم که ریز هر روزش رو هم مشخص میکردم و هر شنبه برنامم رو آپدیت می کردم.
منبع رو هم درست انتخاب کن،یه نکته دیگه هم هست که خیلی مهمه، مهم این نیست که منابع زیادی رو بخونیم، مهم اینه منبعی که شروع به خوندش کردیم رو کامل بخونیم و تسلط کامل داشته باشیم( این زمانی صادقه که منبع درست انتخاب بشه)
امیدوارم مفید بوده باشه
یاعلی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Engineer , saeedehs , saaraa
ارسال: #۳۰
۰۲ خرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۵۴ ب.ظ
آناتومی یک صعود ۱۰۰۰نفره
سلام دوستان!

من امسال سال سومی بود که ارشد می دادم. سال اول ترم ۴ بودم (ارشد ۹۰) و درواقع حساب نمیشد اگر جایی قبول می شدم و ۶۰۰۰ شدم، سال دوم ترم ۷ (ارشد ۹۱)دانشگاه بودم ۱۶۸۰ شدم و امسال (ارشد ۹۲)هم ۲۵۰ شدم.
یکی از دوستان گفته بود که باید نقاط ضعفمون را پیدا کنیم. این درست اما نباید نقاط قوتتمون را متوقف کنیم یعنی به اصطلاح نباید نسبت به نقاط قوتمون مغرور بشیم و دیگه هیچ تلاشی نکنیم. مثلا ارشد نود من هنوز هوش مصنوعی را پاس نکرده بودم، اما ۱۶ درصد هوش زده بودم و زبان انگلیسیم هم ۵۶ درصد زده بودم، واسه زبان خیلی مغرور شده بودم ارشد ۹۱ گفتم هیچی هم که نخونم ۳۰ درصد را میزنم . نتیچه ها که اومد دیدم زبانم ۱۷ درصد هست و ریاضیم ۳۷ درصد. حالا موقع این بود که نسبت به ریاضیم مغرور شم، چون من فقط محاسبات خونده بودم اما سوالای آمار و ریاضی مهندسی هم حل کرده بودم. خلاصه اینکه امسال نه ریاضی مهندسی خوندم و از آمار هم فقط توزیع ها را خوندم چون قبلا نخونده بودم این قسمت را، وقتی رفتم سر ارشد سوالای زبان را دیدم نمی تونم حل کنم رفتم ریاضی دیدم اون را هم نمی تونم......
این بود ماجرای کنکورهای من.

این ها را گفتم تا شمایی که می خواهید ارشد ۹۳ بدید هیچ وقت نسبت به هیچ درسی مغرور نشید و از طرفی نا امید هم نشید.
راستی دامنه تغییرات من |۶۰۰۰-۱۶۸۰| و |۱۶۸۰-۲۵۰| و حتی |۲۵۰- ۱۶۸۰| بود
موفق باشید.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال ۳۲ آیتی ۹۲ - جایگشت صعود نزول tayebe68 ۹ ۵,۹۸۳ ۲۰ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Jooybari
  تعداد جایگشت های صعود / نزول amir2930 ۱ ۱,۰۷۶ ۲۰ آذر ۱۳۹۲ ۰۵:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Jooybari
  برنامه «صعود» با محتوای انتخاب رشته دانشجویان روی آنتن شبکه آموزش Aurora ۳ ۴,۴۷۵ ۰۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: nomad:D

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close