زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۴۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آناتومی یک صعود ۱۰۰۰نفره

ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۲۵ ب.ظ، توسط fsi2013.)
آناتومی یک صعود ۱۰۰۰نفره
سلام به همه دوستان گرامی
نه تنها در جواب پست
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
این و ننوشتم،بلکه بسیار هم متاثر شدم و ته دلم واسش آرزوی خیر کردم
این رو در جواب برداشت هایی که از اون پست میشد نوشتم.برداشت هایی مثل این که نکنه منم اینطوری بشم،نکنه من امسالم رتبه ام بد بشه.
من پارسال رتبه ی خوبی نداشتم و رتبه ی امسالم به نسبت رتبه پارسال یه اختلاف حدود ۱۰۰۰ تا داره
به همه دوستان که میخوان واسه سال بعد بخونن باید بگم هیچوقت استرس نداشته باشید.چیزی که شمارو از موفقیت و نتیجه دلخواهتون دور میکنه همین وسوسه های ناامید کننده است و همین استرس ها که توی طول دوران پشت کنکور نمیذاره با تمرکز درس بخونید،فشار عصبی براتون درست میکنه و شاید خیلی بدتر از اینا!
توی جامعه داوطلبای کنکور همه جور اتفاقی می افته چیزی که مهمه اینه : شما تلاشتو بکن و نتیجه رو بده دست خدا و هرچی شد راضی باش داستان زندگی استیو جابز که هیچ تحصیلات دانشگاهی نداره می تونه خیلی مفید باشه.یه همچین آدم موفقی هست شاید همین دوست عزیز مون هم بتونن در آینده یه آدم موفق بشن،زندگی رو نباید پیش بینی کرد زندگی رو باید زندگی کرد!
موفق باشید،و ناامیدی رو از افکارتون دور کنید.

HeartTongue
۲۲
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ppositiveenergy , lotus , Payam92 , Engineer , nassim92 , Mohammad-A , alirrrrrr , samaneh_aftab , Solmaziranica , asiehmohammadian , sahar bano , zibaziba , pouya45 , ffss , mahkaameh , fatemehkh , z.sh , x86 , Amoojan , ReihanehTorkzadeh , b.kiani , persian_boy , Mehman , soada , siloi , Donna , tarannom , mary.moj , reyhaneh64 , saiedattar , somaieh_hassani , Behzad TP , maxi , Jooybari , IT.setareh91 , masoudalmas , ژنیک , kaviresabz , h4cker , mahyamk , alieye
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۵۲ ق.ظ
RE: آناتومی یک صعود ۱۰۰۰نفره
منم پارسال ۱۰۹۵ بودم امسال ۳۸۲ شدم.اگه ی خورده برای زبان گذاشته بودم جز ۲۰۰ تای اول بودم.(باور کنید اغراق نمیکنم).

پرواز را بخاطر بسپار.............
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fsi2013 , Behzad TP
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۵۹ ب.ظ
عجب حرفی !!!!(( زندگی رو باید زندگی کرد)) اینی که گفتی یعنی چه.؟؟؟؟Big Grin

m.m:
۱
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: fsi2013
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۲۷ ق.ظ، توسط samaneh_aftab.)
آناتومی یک صعود ۱۰۰۰نفره
منم امسال ۱۰۳۳ شدم
امیدوارم سال دیگه بیام اینجا و بگم شدم ۱۰۳ Big Grin
۴
۰
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۰۳ ب.ظ، توسط fsi2013.)
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۵۹ ب.ظ)m_molodi نوشته شده توسط:  عجب حرفی !!!!(( زندگی رو باید زندگی کرد)) اینی که گفتی یعنی چه.؟؟؟؟Big Grin

یعنی بهت اجازه دادن زندگی کنی خوب زندگی کن نه غصه چیزی و بخور و نه استرس و دغدغه چیزی و داشته باش،مثلا میخواستم یه کم ادبی باشه حالو شما بیا مارو ضایع کو Big Grin

HeartTongue
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: elynn66
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۴۹ ب.ظ
بابا شوخی کردم حالا چرا می زنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Smile

m.m:
۲
۰
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۴۶ ب.ظ
من پارسال ۴۷۰۰ بودم،اومدم مانشت دیدم همه رتبه هاشون خوبه روم نشد چیزی بگم و رفتم پی زندگیم،گفتم من مثل اینا نمیتونم بشمConfused
اما امثال شدم ۱۵۳،فقط کافیه بخواید تا همه چیز همونی بشه که دوست دارید(البته اگه صلاح باشه)Big Grin
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fsi2013 , m-m , fatemehkh , eng_majid , b.kiani , saturn2201 , saaraa , Engineer , salimeh
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۴۸ ب.ظ، توسط fsi2013.)
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۴۹ ب.ظ)m_molodi نوشته شده توسط:  بابا شوخی کردم حالا چرا می زنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Smile
زدن ندیدی پس که به این همه انعطاف Tongueمیگی زدن Big Grin

(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ)samaneh_aftab نوشته شده توسط:  من مامسال ۱۰۳۳ شدم
امیدوارم سال دیگه بیام اینجا و بگم شدم ۱۰۳ Big Grin

ایشالا

(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۴۶ ب.ظ)ffss نوشته شده توسط:  من پارسال ۴۷۰۰ بودم،اومدم مانشت دیدم همه رتبه هاشون خوبه روم نشد چیزی بگم و رفتم پی زندگیم،گفتم من مثل اینا نمیتونم بشمConfused
اما امثال شدم ۱۵۳،فقط کافیه بخواید تا همه چیز همونی بشه که دوست دارید(البته اگه صلاح باشه)Big Grin
مبارکه

HeartTongue
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh_aftab
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۵۳ ب.ظ
آناتومی یک صعود ۱۰۰۰نفره
من پارسال ۱۵۰۰ شدم امسال ۷۳۸ شدم دیگه کتابا رو بوسیدم گذاشتم کنار چون امیدی ندارم
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: fsi2013 , hadirr
ارسال: #۱۰
۰۱ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۱۲ ق.ظ
آناتومی یک صعود ۱۰۰۰نفره
من پارسال ۱۱۰۰ بودم وامسال شدم ۱۵۴۳
به این میگن شاهکار
۴
۰
ارسال: #۱۱
۰۱ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۱۲ ق.ظ
من هیچی نمی گم. کارنامه های ۹۱ و ۹۲ من خودش گویاست

کارنامه ۹۱:

کارنامه ۹۲:

تلاش هیچگاه بی ثمر نیست مگر اراده خدا تعلق نگیره که اونم حتماً حتماً حتماً... حکمتی تو کاره. خدا بد بنده هاش رو نمی خواد.

هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی‌های پنهان غم مخور

ای دل ار سیل فنا بنیاد هستی برکند
چون تو را نوح است کشتیبان ز طوفان غم مخور

یک دلشکسته گـر که دعـاگویتان شـود
به زآنکه خود نشسته و عمری دعا کنید

وقتی خدا می بخشد، من که باشم که نبخشم(نلسون ماندلا-۴۶۶۶۴)
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fsi2013 , samaneh_aftab , zibaziba , saturn2201 , Engineer
ارسال: #۱۲
۰۱ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۲۷ ق.ظ، توسط amirbahador.)
سلام به همه ی دوستان

منم میخوام تجربم رو تو دوران تحصیلم و کنکور قبول شدنم بگم

من دوران کارشناسی وحشتناکی رو سپری کردم، ۴ ترم مشروط شدم ک ۳ ترمش متوالی بود و یک ترم تعلیق خوردم درسم رو ۱۲ترمه تموم کردم!!

دانشگاه زاهدان بودم و استادای ... خدا نصیب کافر نکنه!! البته همش رو تقصیر اساتید نمیدونم اما اون اساتید میتونستن بهم کمک کنن و روحیه و اعتماد بنفس بدن اما... یادمه ترم ۳ ساختمان گسسته افتاده بودم رفتم پیش استادم برگمو ببینم گفت نمیشه برو! گفتم خانم رجایی بخدا پاس میشدم خوب دادم امتحان رو... سرشو بالا آورد ی نگا بهم کرد گفت: آره ب قیافتم میاد...!!!

گذشت و ترم ۱۱و۱۲ رو مهمان شدم، تو دانشگاه جدید استاد یه درس همشهریم بود، شرایطم رو ک گفتم باهام کلی حرف زد و بهم روحیه داد، تو یه درس ک نمره ی خوبی گرفته بودم(۲۰ شده بودم) با استادش صحبت کرد و من شدم حل تمرین. این کار اصلا من رو عوض کرد، باعث شد خودم رو بشناسم، دانشگاه رو بفهمم درس رو بفهمم و معنی استاد رو... منی ک تو دانشگاه خودم با هم سنام و هم ورودیام هیچ ارتباطی نداشتم تو دانشگاه جدید با همهی بچه هایی ک سنشون از من کمتر بود رفیق بودم

اون سال درسم تمام شد و با مشاوره ها و هدایت همون استاد شروع کردم واسه ارشد خوندن و با تلاش زیا همه کارایی رو ک تو ۱۲ ترم نکرده بودم تو ۵ماه انجام دادم و الان رتبه ی ۲۰۰ آی تی هستم! شاید رتبم خیلی خوب نباشه اما واسه من ی دنیا ارزش داره...

ما تنها باید خودمون رو باور کنیمو اساتید هم بدونن صرف ارشد داشتن و بعضا(تو رشته ما و دانشگاه زاهدان ک هیچی دکتر نداره!!) دکترا داشتن نباید واژه ی مقدس معلمی یا استادی یدک بکشن...

۰

سلام به همه ی دوستان

منم میخوام تجربم رو تو دوران تحصیلم و کنکور قبول شدنم بگم

من دوران کارشناسی وحشتناکی رو سپری کردم، ۴ ترم مشروط شدم ک ۳ ترمش متوالی بود و یک ترم تعلیق خوردم درسم رو ۱۲ترمه تموم کردم!!

دانشگاه زاهدان بودم و استادای ... خدا نصیب کافر نکنه!! البته همش رو تقصیر اساتید نمیدونم اما اون اساتید میتونستن بهم کمک کنن و روحیه و اعتماد بنفس بدن اما... یادمه ترم ۳ ساختمان گسسته افتاده بودم رفتم پیش استادم برگمو ببینم گفت نمیشه برو! گفتم خانم رجایی بخدا پاس میشدم خوب دادم امتحان رو... سرشو بالا آورد ی نگا بهم کرد گفت: آره ب قیافتم میاد...!!!

گذشت و ترم ۱۱و۱۲ رو مهمان شدم، تو دانشگاه جدید استاد یه درس همشهریم بود، شرایطم رو ک گفتم باهام کلی حرف زد و بهم روحیه داد، تو یه درس ک نمره ی خوبی گرفته بودم(۲۰ شده بودم) با استادش صحبت کرد و من شدم حل تمرین. این کار اصلا من رو عوض کرد، باعث شد خودم رو بشناسم، دانشگاه رو بفهمم درس رو بفهمم و معنی استاد رو... منی ک تو دانشگاه خودم با هم سنام و هم ورودیام هیچ ارتباطی نداشتم تو دانشگاه جدید با همهی بچه هایی ک سنشون از من کمتر بود رفیق بودم

اون سال درسم تمام شد و با مشاوره ها و هدایت همون استاد شروع کردم واسه ارشد خوندن و با تلاش زیا همه کارایی رو ک تو ۱۲ ترم نکرده بودم تو ۵ماه انجام دادم و الان رتبه ی ۲۰۰ آی تی هستم! شاید رتبم خیلی خوب نباشه اما واسه من ی دنیا ارزش داره...

ما تنها باید خودمون رو باور کنیمو اساتید هم بدونن صرف ارشد داشتن و بعضا(تو رشته ما و دانشگاه زاهدان ک هیچی دکتر نداره!!) دکترا داشتن نباید واژه ی مقدس معلمی یا استادی یدک بکشن...

۰
۹
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fsi2013 , samaneh_aftab , mahbube92 , saiedattar , M0TRIX , be_sooye_movafaghiat , maxi , masoudalmas , saturn2201 , Engineer , lotus90
ارسال: #۱۳
۰۱ خرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۱۵ ق.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۳۹ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  آناتومی صعود ، آناتومی سقوط ، Smileاگه یکی از رشته های پزشکی آناتومی را سرچ کنه میاد تو مانشت!!!Smile
آناتومی یعنی تشریح وابسته به کالبد شناسی. بنظرم مکانیزم در این مقولات مهندسی تره .(از دید یه کاربر گفتم بعنوان یه نظر)

اتفاقا منم اولش که آناتومی سقوط و دیدم یه همچین حسی داشتم ولی بعدش دیدم حرکت جالبیهBig Grin منظورم کشوندنه بچه های پزشکی به مانشتهTongue اصلا هدف هم همین بودهCool
ولی بازم به نظرم این آناتومی قشنگتره،فرداد جان اصرار نکنAngel من تیتر و عوض نمیکنم Tongue

HeartTongue
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reyhaneh64 , Engineer , salimeh
ارسال: #۱۴
۰۱ خرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۳۴ ق.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۵۹ ب.ظ)m_molodi نوشته شده توسط:  عجب حرفی !!!!(( زندگی رو باید زندگی کرد)) اینی که گفتی یعنی چه.؟؟؟؟Big Grin

یعنی زندگی باید زندگی باشد زندگی ای که زندگی نباشد زندگی نیست
یه چی تو همین مایه هاBig Grin
۱
۰
ارسال: #۱۵
۰۱ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۴۵ ق.ظ، توسط askary_amir69.)
آناتومی یک صعود ۱۰۰۰نفره
منم یه اپیدمی سقوط ۱۰۰۰ تایی داشتم. (رتبه ی آدم باید سقوط کنه تا بهتره شه، پس بنظرم هر دو کاربر قبلی سقوط و صعود رو اشتباه به کار بردند :دی) من رتبم از ۱۷۰۰ پارسال به ۶۵۰ امسال سقوط کرد که خیلی خوب بود. اپیدمی و آناتومی و تاکسی درمی و آناتولی کارپف و اینا هم همش خوبه !!! :دی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mostafa122 , fsi2013

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال ۳۲ آیتی ۹۲ - جایگشت صعود نزول tayebe68 ۹ ۵,۹۸۳ ۲۰ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Jooybari
  تعداد جایگشت های صعود / نزول amir2930 ۱ ۱,۰۷۶ ۲۰ آذر ۱۳۹۲ ۰۵:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Jooybari
  برنامه «صعود» با محتوای انتخاب رشته دانشجویان روی آنتن شبکه آموزش Aurora ۳ ۴,۴۷۵ ۰۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: nomad:D

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close