زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۳۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اناتومی یک سقوط ۱۲۰ نفره !

ارسال: #۴۶
۰۳ خرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۵۰ ب.ظ
RE: من بودم چ می‌کردم؟؟؟؟؟؟
(۰۲ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ)omid.n1990 نوشته شده توسط:  من بودم چ می‌کردم؟؟؟؟؟؟
قصد نصیحت ندارم، چشمم رو میبندم خودم رو میذارم جای شما، تصمیم ام میشه این:
اگر من تو این شرایط بودم احتمالا یکی از این دو گزینه رو انتخاب می کردم
۱- میرفتم خدمت و حین خدمت درس واسه ارشد نمیخوندم واقعا بعد از دو سال خوندن کی حوصله داشت بخونه، فقط یکی دو ماه مونده به ارشد یک دوره مختصر می‌کردم که شاید رتبه ام خوب بشه
۲- همین الان میرفتم ارشد یکی از شهرستانها، دو سال وقت بذارم ته اش نرم!!! البته اگه من بودم قطعا سال قبلش با رتبه دویست و ... میرفتم!
متاسفانه جو برخی اعضای مانشت و خیلی از دانشجوها اینه که کل زندگی رو بذار واسه ارشد تهران!
الان ادم دو سال وقت گذاشته بازم وقت بذاره که ارشد تهران در بیاد!
همون پارسال ارشد شیراز در می امد تا سال دیگه تمام میکرد
این دو سال معطلی میشد چندتا کار پژوهشی انجام داد! چند تا مقاله ی معتبر بیرون داد که قطعا کمتر از ارشد تهران نبود!
اون موقع حداقل چیزی هم آدم یاد میگرفت نه این که کتابهای ارشد رو چندین و چندبار بخونه حفظ بشه۱
زندگی رو سخت نگیرین،
حداقل شبانه یکی از شهرستانها برو، واسه سال بعد هم بخون حین تحصیل ارشد، اگه سال دیگه به خواست دلت رسیدی حله

آره من هم نمی دونم چرا همه اصرار دارند برای تهران یک سال خودشون رو عقب بندازند.اگر نگاهی به ظرفیت های کارشناسی و مقایسه اون با ارشد مثلا شریف بندازید،متوجه میشید که حتی خیلی از فارغ التحصیل های خود شریف هم نمی تونند ارشد شریف قبول شن.می تونید به جای یک سال زحمت مجدد و ریسک دار ،یک سال زودتر فارغ التحصیل ارشد بشید و برای دکترا شانستونو در دانشگاه های معتبر امتحان کنید.جالبه که وقتی مصاحبه های نفرات برتر رو میخونی اکثرشون به عامل دانشگاهی که در اون درس خوندید چند درصد نمره میدید،کمتر از ۲۰ درصد نمره دادند ولی اینجا همشون میگن یا شریف یا هیچ چی!در مورد پذیرش خارج هم سطح علمی شما مهم تر از دانشگاه محل تحصیلتونه.در مورد شغل هم توانایی شما مهمه و خود مدرک تحصیلی هم کم اهمیته چه برسه به دانشگاه تحصیل.این رو هم فراموش نکنید که بالاخره یک فوق لیسانس از مجازی یا غیرانتفاعی،بالاتر،جلوتر و بهتر از یک لیسانس شریف یا امیرکبیر یا تهرانه.
۴
۳
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: tesna , nana2010 , nassim92
ارسال: #۴۷
۱۷ خرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ خرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۴۴ ب.ظ، توسط sata.)
اناتومی یک سقوط ۱۲۰ نفره !
همچی درس نیست که درسته ادم برا تلاشی که میکنه انتظار موفقیت داره و نرسیدن بهش = ناراحتی ولی این اصلا درست نیس که تو این جامعه از بزرگترین هدفا تا کوچکترین برا ماها دیکته شده مثه تحصیلات عالیه اونم سر تایم مشخص (برا اقایون که بدتر) همه تایم بندی های تصمیم گیری برا زندگیمونو دیکته کردن بهمون کاری به کنکورم ندارم و بگم کاملا مخالفشم نیستم شاید نظمی ایجاد بکنه ولی امید نباید از بین ببره و .... . موفقیت را هر فردی می تونه هم داخل این چهارچوبه تعریفی برامون یا خارج اون تجربه کنه امیدوارم شما جزوه هر دو دستشون باشید
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tesna
ارسال: #۴۸
۲۴ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۴۲ ب.ظ
RE: اناتومی یک سقوط ۱۲۰ نفره !
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۱۹ ب.ظ)roshan نوشته شده توسط:  تلاش کن...
دعا کن ....
رها کن...

رها کردنش خیلی سخته...
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna
ارسال: #۴۹
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۴۸ ب.ظ
RE: اناتومی یک سقوط ۱۲۰ نفره !
undefined
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال ۱۲۰ مهندسی هوش ۹۲ MBe ۱ ۱,۵۹۵ ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: آزادمنش
  سوال ۱۲۰ علوم کامپیوتر ۹۴ Iranian Wizard ۱ ۱,۹۱۹ ۰۷ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: alireza01
  روایت استادان دانشگاه شریف از سقوط هولناک آسانسور سلف/ ۲ ساعت در تاریکی و ترس بودیم H-Arshad ۴ ۱۳۷ ۱۸ مهر ۱۳۹۵ ۰۷:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: آیلا
  سوال ۱۲۰ نظریه علوم کامپیوتر سال ۹۳ mahyamk ۱ ۱,۴۱۵ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahmood19227
Information پروژه کارشناسی دو نفره؟! Hera ۲ ۳,۳۵۶ ۱۰ آبان ۱۳۹۴ ۱۱:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: RinoOo
  ۱۲۰ هوش--شبانه علم و صنعت یا سال بعد ؟ hamedcan ۱۱ ۲,۰۲۵ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mk1992
  [متن رسمی] برای معترضان به سوال ۱۲۰ pooyaa ۲۰ ۱۰,۸۷۴ ۰۴ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: faza
  سوال ۱۲۰ مهندسی کنکور۹۳ shamim_s ۴ ۲,۴۶۹ ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: ma3070
  سوال ۱۲۰ مهندسی کنکور ۹۲ ( گزاره ضعیف) shamim_s ۱ ۱,۹۴۶ ۰۹ بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: artmiss
  کلاسهای ۵۰ نفره مقاطع کارشناسی ارشد در دانشگاه‌ها مشکل ساز است H-Arshad ۳ ۲,۴۸۶ ۱۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: tanhatarin

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close