زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۴۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتخاب رشته ۶۶۰ هوش

ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۳۹ ب.ظ، توسط fatima1537.)
انتخاب رشته ۶۶۰ هوش
با سلام
رتبه من شده ۶۶۰ ...
تا جاییکه تحقیق کردم تو تهران فقط شبانه مالک احتمال دارد قبول بشوم ...UndecidedUndecided
جای دیگه شبانه تهران قبول می شوم؟؟
یک سوال هم داشتم در زمان انتخاب رشته برای دانشگاههای بورسیه مثل مالک اینکه مالک انتخاب چندمم باشد تاثیری در پذیرش نهایی و یا دعوت به مصاحبه دارد؟؟؟
مثلا در اعلام برای مصاحبه ممکنه آنهایی که مالک را در انتخاب های اولشون کرده باشند اولیت بیشتری داشته باشند؟؟؟
تاپیک های قبلی در مورد این دانشگاه را مطالعه کردم ولی به نتیجه نرسیدم
با تشکر از وقتی که میگذارید
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۰۵ ق.ظ
RE: 660 هوش
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۵۴ ق.ظ)۵۹soldier نوشته شده توسط:  با سلام
رتبه من شده ۶۶۰ ...
تا جاییکه تحقیق کردم تو تهران فقط شبانه مالک احتمال دارد قبول بشوم ...UndecidedUndecided
جای دیگه شبانه تهران قبول می شوم؟؟
یک سوال هم داشتم در زمان انتخاب رشته برای دانشگاههای بورسیه مثل مالک اینکه مالک انتخاب چندمم باشد تاثیری در پذیرش نهایی و یا دعوت به مصاحبه دارد؟؟؟
مثلا در اعلام برای مصاحبه ممکنه آنهایی که مالک را در انتخاب های اولشون کرده باشند اولیت بیشتری داشته باشند؟؟؟
تاپیک های قبلی در مورد این دانشگاه را مطالعه کردم ولی به نتیجه نرسیدم
با تشکر از وقتی که میگذارید

در مورد سوال دوم جواب منفیه- ملاک رتبه برتر است.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۵۹soldier
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۴۲ ق.ظ
۶۶۰ هوش
من با برخی ازدوستانی که الان مالک دارند هوش می خوانند تماس گرفتم ... مثل اینه در مصاحبه براشون مهمه و می پرسند انتخاب چندمتون بوده
۰
۰
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۳۵ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ)۵۹soldier نوشته شده توسط:  من با برخی ازدوستانی که الان مالک دارند هوش می خوانند تماس گرفتم ... مثل اینه در مصاحبه براشون مهمه و می پرسند انتخاب چندمتون بوده

از این نظر نمی دونم. توی فرمی که در دفترچه برای مالک اشتر هم هست این مورد رو پرسیده
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۵۹soldier
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۳۰ ب.ظ
میگن اگه واسه مصاحبه قبول شیم,سنجش انتخابهای بعدی رو در نظر نمیگیرهHuh خوب اگه تو مصاحبه ردمون کردن چی؟Huh انتخابهای بعدی چی میشه؟!!!!!!!!!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۱۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۵۶۶ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۵۵۹ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۱۰ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
Video انتخاب رشته ... Amir-Reza ۵ ۳,۰۶۹ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: kambiz
  نتیجه انتخاب رشته دکتری ۹۹ nazanin2020 ۴ ۳,۱۴۱ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: q88lp
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۳۸۵ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  انتخاب رشته دکتری naiad ۲ ۲,۵۰۸ ۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۶,۲۰۹ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۷۷۰ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close