تالار گفتمان مانشت
انتخاب رشته ۶۶۰ هوش - نسخه‌ی قابل چاپ

انتخاب رشته ۶۶۰ هوش - ۵۹soldier - 26 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۵۴ ق.ظ

با سلام
رتبه من شده ۶۶۰ ...
تا جاییکه تحقیق کردم تو تهران فقط شبانه مالک احتمال دارد قبول بشوم ...UndecidedUndecided
جای دیگه شبانه تهران قبول می شوم؟؟
یک سوال هم داشتم در زمان انتخاب رشته برای دانشگاههای بورسیه مثل مالک اینکه مالک انتخاب چندمم باشد تاثیری در پذیرش نهایی و یا دعوت به مصاحبه دارد؟؟؟
مثلا در اعلام برای مصاحبه ممکنه آنهایی که مالک را در انتخاب های اولشون کرده باشند اولیت بیشتری داشته باشند؟؟؟
تاپیک های قبلی در مورد این دانشگاه را مطالعه کردم ولی به نتیجه نرسیدم
با تشکر از وقتی که میگذارید

RE: 660 هوش - pasargad7788 - 27 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۰۵ ق.ظ

(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۵۴ ق.ظ)۵۹soldier نوشته شده توسط:  با سلام
رتبه من شده ۶۶۰ ...
تا جاییکه تحقیق کردم تو تهران فقط شبانه مالک احتمال دارد قبول بشوم ...UndecidedUndecided
جای دیگه شبانه تهران قبول می شوم؟؟
یک سوال هم داشتم در زمان انتخاب رشته برای دانشگاههای بورسیه مثل مالک اینکه مالک انتخاب چندمم باشد تاثیری در پذیرش نهایی و یا دعوت به مصاحبه دارد؟؟؟
مثلا در اعلام برای مصاحبه ممکنه آنهایی که مالک را در انتخاب های اولشون کرده باشند اولیت بیشتری داشته باشند؟؟؟
تاپیک های قبلی در مورد این دانشگاه را مطالعه کردم ولی به نتیجه نرسیدم
با تشکر از وقتی که میگذارید

در مورد سوال دوم جواب منفیه- ملاک رتبه برتر است.

۶۶۰ هوش - ۵۹soldier - 27 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ

من با برخی ازدوستانی که الان مالک دارند هوش می خوانند تماس گرفتم ... مثل اینه در مصاحبه براشون مهمه و می پرسند انتخاب چندمتون بوده

RE: 660 هوش - pasargad7788 - 27 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۳۵ ب.ظ

(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ)۵۹soldier نوشته شده توسط:  من با برخی ازدوستانی که الان مالک دارند هوش می خوانند تماس گرفتم ... مثل اینه در مصاحبه براشون مهمه و می پرسند انتخاب چندمتون بوده

از این نظر نمی دونم. توی فرمی که در دفترچه برای مالک اشتر هم هست این مورد رو پرسیده

RE: 660 هوش - rez_com - 27 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۳۰ ب.ظ

میگن اگه واسه مصاحبه قبول شیم,سنجش انتخابهای بعدی رو در نظر نمیگیرهHuh خوب اگه تو مصاحبه ردمون کردن چی؟Huh انتخابهای بعدی چی میشه؟!!!!!!!!!