زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۱۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوالات مشکل دار در کلید سنجش

ارسال:
۰۸ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۲۵ ب.ظ
ریاضی:
سوال ۴۱:سیمپسون
بوضوح غلطه و طی پستهایی که بچه‌ها رو این سوال بحث کردن گزینه ۲ درسته

مشترک:
سوال۵۳ –ارتفاع درخت رابطه بازگشتی
سوال ۷۵-سیستم عامل –زمان بازگشت

تخصصی نرم:
سوال ۳۰: قوانین حوزه ایستا و پویا

بچه‌ها لطفا نظر بدید همون با هم یه لیست کامل و با سند و مدرک تحویل سنجش بدیم

آرام باش***دنیا بی قرار توست...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۸ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۲۸ ب.ظ
RE: سوالات مشکل دار در کلید سنجش
سیمپسون رو موافقم.
سوال ۳۰ چه مشکلی داشت؟ مگه ۴ و ۹ نمی شد؟
۰
۰
ارسال:
۰۸ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۳۰ ب.ظ
با همه اینایی که گفتید موافقم‌، به جز سوال ۳۰ نرم که اونم مطمئن نیستم . خودم هم غلط زدم ولی ۸۷۸۵۵۶۱۱ توی تالار زیر رفرنس به کتاب پرات داده اند که به نظر درسته:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Msccom
ارسال:
۰۸ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۵۹ ب.ظ، توسط ۵۴m4n3h.)
سوال ۴۱ رو موافقم که ۲ میشه!

توی مشترک‌ها در مورد سوال ۵۱ من با
موافقم و فکر میکنم گزینه‌ی ۴ صحیح هست!
۵۳ رو هم با این که خودم ۴ زدم اما واضحه که ۳ درسته!

حسرت نبرم به خواب آن مرداب / کآرام درون دشت شب خفته است / دریایم و نیست باکم ازطوفان / دریا همه عمر خوابش آشفته است “شفیعی کدکنی”
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: samanium
ارسال:
۰۸ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۰۵ ب.ظ
سوالاتی که به نظر من مشکل داره
۵۲ گزینه ۴ نه گزینه ۳
۵۴ گزینه ۲ نه ۴ طبق حل بچه ها
و سیمپسون رو موافقم

در کل ساختمان داده واقعا سوالات و کلیدای ضعیف و نا امنی داره

۰
۰
ارسال:
۰۸ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۰۹ ب.ظ
سوال ۵۳ رو منم ۴ زدم ولی اگر مثال بزنید میبیند که گزینه ۳ جوابه.
سوال ۵۲ یکی از دوستام دقیقا به عدد ۳۴۱۲ رسیده بود! در اولین وقت ازشون می پرسم و استدلالشون رو اینجا میزارم.
سوال ۵۴ کلید اشتباه است رجوع به
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: samanium
ارسال:
۰۸ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۱۱ ب.ظ
سوال سیمپسون مشکل داره کسی که تهرانه عجالته یه ماشین حساب بره بده به این سنجشیا...باور کن اینا با دستاشون حساب کردن مقدارشوBig Grin
سوال ۳۰ مشکل نداره.خودم هم غلط زدم اما پرات دقیقا به این اشاره کرده.لطفا دقت کنیددددد

سوال ۲۵ کامپایلر خواهشا به سنجش بگید خودش جدولشونو بکشه میبینه شکل هم در میااادددAngryDodgy

سوال ۳۳///اجتماع همه جا گفته در O(n) انجام میشه...و logn هم برای جستجوی دودویی...
۰
۰
ارسال:
۰۸ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اسفند ۱۳۸۹ ۰۲:۱۹ ب.ظ، توسط موج.)
(۰۸ اسفند ۱۳۸۹ ۰۲:۰۹ ب.ظ)حامد نوشته شده توسط:  سوال ۵۳ رو منم ۴ زدم ولی اگر مثال بزنید میبیند که گزینه ۳ جوابه.
سوال ۵۲ یکی از دوستام دقیقا به عدد ۳۴۱۲ رسیده بود! در اولین وقت ازشون می پرسم و استدلالشون رو اینجا میزارم.
سوال ۵۴ کلید اشتباه است رجوع به

در اولین فرصت میام توی همین تاپیک و سوال ۵۲ رو حل میکنم
ونقدش میکنیم ممنون میشم شما هم تا اون موقع ج اون دوستت رو پیدا کنی
(۰۸ اسفند ۱۳۸۹ ۰۲:۱۱ ب.ظ)parvaz_hj نوشته شده توسط:  سوال سیمپسون مشکل داره کسی که تهرانه عجالته یه ماشین حساب بره بده به این سنجشیا...باور کن اینا با دستاشون حساب کردن مقدارشوBig Grin
سوال ۳۰ مشکل نداره.خودم هم غلط زدم اما پرات دقیقا به این اشاره کرده.لطفا دقت کنیددددد

سوال ۲۵ کامپایلر خواهشا به سنجش بگید خودش جدولشونو بکشه میبینه شکل هم در میااادددAngryDodgy

سوال ۳۳///اجتماع همه جا گفته در O(n) انجام میشه...و logn هم برای جستجوی دودویی...

برای سوال ۳۳ دوست عزیز شبیه جست و جوی دودویی عمل میکنیم کلیدهای وسط رو میگیریم و مقایسه میکنیم بعد با توجه به k نیمه از آرایه مد نظر رو میگیریم و به همین ترتیب.....
کلن توی این سوالا توضیحم قشنگ نیست ولی یکم با همین منطق بری به log n میرسی

۰
۰
ارسال:
۰۸ اسفند ۱۳۸۹, ۰۳:۴۶ ب.ظ
سلام در مورد سوالا اولا اینو بگم که بیش از چهار پنج سوال بیشتر تغییر نمیکنه من در فایل زیر سوالای مشکل دار را با حل براتون گذاشتم لطفا نظر بدین.

فایل‌(های) پیوست شده
درس ساختمان داده ها۱/doc
اندازه فایل: ۴۵ KB
۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۸ اسفند ۱۳۸۹, ۰۴:۰۸ ب.ظ
در مورد سوالات ۵۴ و ۶۲ کلید سازمان سنجش درسته.

سوال ۵۴، هم گزینه ۲ و هم گزینه ۴ شرط کوچکتر رو شامل می شن اما گزینه ۴ شرط مساوی رو هم پوش میده پس این گزینه نسبت به گزینه ۲ ارجح تره.

در مورد سوال ۶۲ اما، خیلی از دوستان دلیل و توجیه آوردن که این زبان اولی مستقل از متن نیست چون نمی شه براش پشته کشید. کاملا درسته. اما اگر دقت کنید می بینید که زبان اول رو به راحتی می شه با یک dfa ناقابل تشخیص داد. از آنجا که زبانهای منظم زیرمجموعه زبانهای مستقل از متن هستند پس این زبان مستقل از متن می باشد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parsaNA , shahryar , Msccom
ارسال: #۱۱
۰۸ اسفند ۱۳۸۹, ۰۴:۱۲ ب.ظ
(۰۸ اسفند ۱۳۸۹ ۰۴:۰۸ ب.ظ)arshad90 نوشته شده توسط:  سوال ۵۴، هم گزینه ۲ و هم گزینه ۴ شرط کوچکتر رو شامل می شن اما گزینه ۴ شرط مساوی رو هم پوش میده پس این گزینه نسبت به گزینه ۲ ارجح تره.
اتفاقا گزینه ۴ شرط مساوی بودن رو پوشش نمیده!
به
مراجعه کنید و اولین مثال(۶ عنصر) را ببینید.
۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۸ اسفند ۱۳۸۹, ۰۴:۲۰ ب.ظ
(۰۸ اسفند ۱۳۸۹ ۰۴:۰۸ ب.ظ)arshad90 نوشته شده توسط:  در مورد سوالات ۵۴ و ۶۲ کلید سازمان سنجش درسته.

سوال ۵۴، هم گزینه ۲ و هم گزینه ۴ شرط کوچکتر رو شامل می شن اما گزینه ۴ شرط مساوی رو هم پوش میده پس این گزینه نسبت به گزینه ۲ ارجح تره.

در مورد سوال ۶۲ اما، خیلی از دوستان دلیل و توجیه آوردن که این زبان اولی مستقل از متن نیست چون نمی شه براش پشته کشید. کاملا درسته. اما اگر دقت کنید می بینید که زبان اول رو به راحتی می شه با یک dfa ناقابل تشخیص داد. از آنجا که زبانهای منظم زیرمجموعه زبانهای مستقل از متن هستند پس این زبان مستقل از متن می باشد.

در مورد ۶۲ باهات موافقم . اما اینکه میشه واسه اش DFA کشید یه کم بحث بر انگیزه‌، اگه بتونی DFA این زبان رو رسم کنی به تموم بحث‌ها سر این سوال خاتمه دادی . سعی کن ببین می تونی یا نه . یا حداقل در موردش توضیح بده . من رو منظم بودنش خوش بین نیستم.

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۸ اسفند ۱۳۸۹, ۰۴:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اسفند ۱۳۸۹ ۰۴:۳۰ ب.ظ، توسط ramezanpour.r.)
(۰۸ اسفند ۱۳۸۹ ۰۳:۴۶ ب.ظ)www نوشته شده توسط:  سلام در مورد سوالا اولا اینو بگم که بیش از چهار پنج سوال بیشتر تغییر نمیکنه من در فایل زیر سوالای مشکل دار را با حل براتون گذاشتم لطفا نظر بدین.

با ۵۴ موافقم ۲
با ۵۵ مخالفم
چون‌: اون حلقه for برای چیه دیگه ؟
این ۳تا تابع رو ببین:
کد:
insert (int x)
{
    array[x]++;
}

delete(int x)
{
    if( array[x]!=0 )
    {
        array[x]--;
        return true;
    }
    else
        return false;
}

search(int x)
{
    if (array[x]!=0)
        return true;
    else
        return false;
}
شما اومدی آرایه رو به صورت ترتیبی بهش دسترسی دادی ولی آرایه که دستیابی به عناصرش مستقیم هست !
بقیه رو هم من نزدم
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۸ اسفند ۱۳۸۹, ۰۵:۰۸ ب.ظ
سوال۲۷ معماری قبلا هم گفتم هم گزینه ۴ و هم ۲ درسته مراجعه به کتاب مقسمی صفحه ۴۲۳ و از دوستان اگه کسی سوال ۶۹ و ۶۴ رو با کلید سنجش حل کرده و جوابش با سنجش جور در میاد لطفا حلشو بزاره
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۸ اسفند ۱۳۸۹, ۰۵:۲۵ ب.ظ
بچه‌ها سوال ۳۸ آمار رو هم بگید که باید x>1 باشه! اصلا اگه x<1 باشه تابع توزیع نیست. اگه سوال حذف بشه خیلی خوب میشه.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: LALEH , ramezanpour.r , shahryar

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گرامر زبان انگلیسی:صفت های ed و ing دار cyruskingsolomon ۳ ۲,۶۸۵ ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۶:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۷۰ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نرم‌افزار انتخاب رشته سازمان سنجش WILL ۰ ۲,۲۳۲ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۰۲ ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۳۱ ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ ۰۵:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
Question مشکل با درک توابع دنباله دار و مولد ؟؟؟؟ radar ۰ ۲,۵۱۷ ۱۶ دى ۱۳۹۷ ۰۴:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: radar
  مشکلات مغایرت معدل درج شده در سنجش و معدل موجود در کارنامه newwink ۳۳ ۲۶,۲۴۴ ۰۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: alie0928
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۱۹۱ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره اعلام رشته‌های جدید ۹۷ The BesT ۱ ۳,۳۵۲ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  تخمین رشته شهر قبولی در سایت سازمان سنجش salmaa ۳ ۸,۳۷۶ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Razieperozian

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close