زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۴۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۶۹ هوش - تهران یا امیرکبیر روزانه میارم؟ مشاوره بدید جایزه بگیرید!!

ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۵۸ ب.ظ، توسط s.izadi.)
سلام خدمت همه دوستان مانشتی عزیزم، امیدوارم که لبخند روی لبهاتون و شادی توی دلهاتون بشه Smile

بچه ها به نظرتون با این رتبه دانشگاه تهران یا امیرکبیر روزانه میارم؟ یکی از دوستان بهم پیشنهاد داده که شبانه هوش شریف رو اول بزنم و البته ترمی ۱/۵ میلیون شهریه بدم Big Grin ارزش داره به نظرتون ( البته در صورتی روزانه یکی از دانشگاه های تهران قبول میشم) Smile

و اما یه سوال مهم دیگه، اطلاع دارید که گره هوش دانشگاه تهران قوی تره یا امیرکبیر؟ یکی از دوستان مجددا پیشنهاد داد که امیرکبیر رو بالاتر از تهران بزنم، خواهش می کنم که اگه اطلاعاتی در این مورد دارید کمکم کنید

از صمیم قلبم بچه های مانشتی رو خیلی دوست دارم، چون بهترین های درسی، اخلاقی، معرفتی و غیره اینجا جمعند، به قول شاعر که میگه : هرچه خوبان همه دارند، بچه های مانشتی یکجا دارند و اینا Big Grin

هــــرچه هست از قامت ناساز بی اندام مـاست
ور نه تشـــریف تو بر بالای کس کــوتــاه نــیسـت
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۵۵ ب.ظ، توسط sir_ams.)
RE: 69 هوش - تهران یا امیرکبیر؟ مسئله این است...
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۲۷ ب.ظ)s.izadi نوشته شده توسط:  سلام خدمت همه دوستان مانشتی عزیزم، امیدوارم که لبخند روی لبهاتون و شادی توی دلهاتون بشه Smile

بچه ها به نظرتون با این رتبه دانشگاه تهران میارم یا اینکه امیرکبیر؟ یکی از دوستان بهم پیشنهاد داده که شبانه هوش شریف رو اول بزنم و البته ترمی ۱/۵ میلیون شهریه بدم Big Grin
به نظر شما دوستای گلم ارزش داره روزانه تهران (امیدوارم) یا امیرکبیر رو به شبانه شریف ( با هزینه بالا Undecided ) ترجیح بدم؟ Smile

و اما یه سوال مهم دیگه، اطلاع دارید که گره هوش دانشگاه تهران قوی تره یا امیرکبیر؟ یکی از دوستان مجددا پیشنهاد داد که امیرکبیر رو بالاتر از تهران بزنم، خواهش می کنم که اگه اطلاعاتی در این مورد دارید کمکم کنید

از صمیم قلبم بچه های مانشتی رو خیلی دوست دارم، چون بهترین های درسی، اخلاقی، معرفتی و غیره اینجا جمعند، به قول شاعر که میگه : هرچه خوبان همه دارند، بچه های مانشتی یکجا دارند و اینا Big Grin

سلام
سعید جلن تبریک میگم
کل کاشتی حاجی!
اونم با اون اوضاع دانشگاه ما! مخصوصا گروه کامپیوتر و آی تی!
امیدوارم که بازم موفق باشی
خیلی خوشحال شدم!
رازیان هم داره شریف ۱/۵ پول میده! سعید اینجا ایرانه! اسم شریف رو رو ینگ بذاری آب میشه! هم برای اپلای هم کار داخل خود ایران!
از رازیان هم بپرس که اوضاع هوش اونجا چطوره! اون ۱ ساله که اونجاس تا حدودی میدونه کی به کی هست!
شیرینی یادت نره!
حاجی به نظرت ارزش داره ۱ سال پشت کنکور بمونم؟ یا برم خدمت یا سرکار؟

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: s.izadi
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۲۱ ب.ظ
۲۵ نفر شریف هوش روزانه میگیره!!! واقعا" نمیدونستم. باین میگن افزایش عرضه در مقابل تقاضا.
من فکر میکنم شما باحتمال هفتاد هشتاد درصد امیرکبیر را میآرید . تهران یه کم احتمالش ضعیفه. ولی چون رتبه های جلو شما تقریبا"سی درصدشون میرن نرم افزار شریف و تهران شما میرید امیرکبیر.
شبانه شریف را هم میارید ولی هوش امیرکبیر اسمش پایین تر از شریفه ولی اساسا" از هر نظر قوی تره.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams , s.izadi
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۴۷ ب.ظ، توسط s.izadi.)
RE: 69 هوش - تهران یا امیرکبیر؟ مسئله این است...
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۴۲ ب.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۲۷ ب.ظ)s.izadi نوشته شده توسط:  سلام خدمت همه دوستان مانشتی عزیزم، امیدوارم که لبخند روی لبهاتون و شادی توی دلهاتون بشه Smile

بچه ها به نظرتون با این رتبه دانشگاه تهران میارم یا اینکه امیرکبیر؟ یکی از دوستان بهم پیشنهاد داده که شبانه هوش شریف رو اول بزنم و البته ترمی ۱/۵ میلیون شهریه بدم Big Grin
به نظر شما دوستای گلم ارزش داره روزانه تهران (امیدوارم) یا امیرکبیر رو به شبانه شریف ( با هزینه بالا Undecided ) ترجیح بدم؟ Smile

سلام
سعید جلن تبریک میگم
کل کاشتی حاجی!
اونم با اون اوضاع دانشگاه ما! مخصوصا گروه کامپیوتر و آی تی!
امیدوارم که بازم موفق باشی
خیلی خوشحال شدم!
رازیان هم داره شریف ۱/۵ پول میده! سعید اینجا ایرانه! اسم شریف رو رو ینگ بذاری آب میشه! هم برای اپلای هم کار داخل خود ایران!
از رازیان هم بپرس که اوضاع هوش اونجا چطوره! اون ۱ ساله که اونجاس تا حدودی میدونه کی به کی هست!
شیرینی یادت نره!
حاجی به نظرت ارزش داره ۱ سال پشت کنکور بمونم؟ یا برم خدمت یا سرکار؟
سلام دوستم، اول از همه باید بگم که من شما رو از روی نام کاربری تون به جا نیوردم Smile

مرسی لطف داری Smile ایشالا که شما هم جای خوبی قبول بشی

راستش هر کسی دوست داره بره شریف، در این که شکی نیست ولی مسئله اینجاست که واقعا هزینه اش بالاست، حداقل برای من! پارسال ترمی ۱/۵ بوده احتمال اینکه این ترم بالاتر بشه هست. نمیدونم باید چه گزینه ای رو انتخاب کنم، هنوز در مرحله تخقیق هستم. ایشالا که هرچه خیره سر راهمون قرار بگیره.

راستش در مورد اینکه ۱ سال دیگه بخونی یا نه من نمیتونم نظری بدم، این کاملا بستگی به خودت داره، من این شانس رو به خودم دادم و خدارو شکر خوب بود ولی این احتمال هم وجود داشت که رتبه خوبی نیارم. من فکر می کنم بهتره اولویت هاتو تو زندگیت معلوم کنی و البته علاقه ات بعد بر اساس اون تصمیم بگیری، مثلا من زمانی که تصمیم گرفتم واسه ارشد بخونم هیچ فرصت شغلی مقابلم نبود چه بسا اگه همون موقع یه کار خوب برام می بود میرفتم سر کار، اینو میخوام بگم که شرایط دخیله تو این تصمیم گیری.
در مجموع امیدوارم که هر تصمیمی که میگیری برای آینده بهترین تصمیم باشه

مرسی
سعید

(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۲۱ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  ۲۵ نفر شریف هوش روزانه میگیره!!! واقعا" نمیدونستم. باین میگن افزایش عرضه در مقابل تقاضا.
من فکر میکنم شما باحتمال هفتاد هشتاد درصد امیرکبیر را میآرید . تهران یه کم احتمالش ضعیفه. ولی چون رتبه های جلو شما تقریبا"سی درصدشون میرن نرم افزار شریف و تهران شما میرید امیرکبیر.
شبانه شریف را هم میارید ولی هوش امیرکبیر اسمش پایین تر از شریفه ولی اساسا" از هر نظر قوی تره.

خیلی ممنون از توضیح خوبتون دوست عزیز

شما در مورد هوش دانشگاه تهران که اختصاصا گرایش رباتیکه هم اطلاعاتی دارید؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

۰
۰
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۴۸ ب.ظ
به نظر من اگه مشکل مالی نداری شبانه ی هوش تهران رو هم بزن. الان خیلی ها حتی هوش تهران رو بالاتر از شریف می زنن و خیلی از اساتید هم تهران رو بیشتر از شریف توصیه می کنن. و اینکه چند تا از دوستام امیرکبیر هوش بودن و اصلا راضی نبودن. دوباره کنکور دادن الان هوش تهرانن و بسیار راضی
۱
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۰۲ ب.ظ
RE: 69 هوش - تهران یا امیرکبیر روزانه میارم؟ مشاوره بدید جایزه بگیرید!!
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۴۸ ب.ظ)armin_b00ter نوشته شده توسط:  به نظر من اگه مشکل مالی نداری شبانه ی هوش تهران رو هم بزن. الان خیلی ها حتی هوش تهران رو بالاتر از شریف می زنن و خیلی از اساتید هم تهران رو بیشتر از شریف توصیه می کنن. و اینکه چند تا از دوستام امیرکبیر هوش بودن و اصلا راضی نبودن. دوباره کنکور دادن الان هوش تهرانن و بسیار راضی

راستش هضم این موضوع واسم سخته که کسی هوش امیرکبیر بخونه بعد انصراف بده، دوباره کنکور بده، هوش تهران بخونه!!!
دومین مطلبی که برایم غیرقابل هضمه اینه که کسی بتونه شریف بره و نره و بره تهران!
در هر صورت ممنون از نکاتی که گفتید
شاد باشید

۱
۰
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۱۸ ب.ظ
سلام
مبارک باشه شما نمی دونید که من با رتبه ۷۷ علوم کامپیوتر . ۳۵۴ مهندسی گرایش هوش مصنوعی کجا ها قبول می شم؟
۰
۰
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۱۸ ب.ظ
شما هوش شریف روزانه میارین این خط این نشون
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: s.izadi , Venus.
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۲۴ ب.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۱۸ ب.ظ)freidoony نوشته شده توسط:  شما هوش شریف روزانه میارین این خط این نشون

کو خط و نشون؟ Big Grin خدا از دهنتون بشنوه Sad از کجا شما اینقدر مطمئن هستید حالا؟ من خودم الان استرس دارم که امیرکبیر هم نیارم Huh

۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۴۷ ب.ظ
پارسال تا ۵۴ قبول شده امسال هم ظرفیت ها بیشتر شده بعد رتبه های برتر هم که نرم افزار رو میزنن یعنی به عبارتی میمونه ۳۵ تا هوش که ضرب در دو کنی میشه ۷۰ یعنی تا ۷۰ قبوله
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: s.izadi
ارسال: #۱۱
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۰۳ ب.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۴۷ ب.ظ)freidoony نوشته شده توسط:  پارسال تا ۵۴ قبول شده امسال هم ظرفیت ها بیشتر شده بعد رتبه های برتر هم که نرم افزار رو میزنن یعنی به عبارتی میمونه ۳۵ تا هوش که ضرب در دو کنی میشه ۷۰ یعنی تا ۷۰ قبوله

ای کاش من هم مثل شما اینقدر خوشبین بودم Confused

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۹ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۶۶ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  سختگیری امیرکبیر رتبه۱سال۹۴ ۴ ۶,۲۳۷ ۰۵ تیر ۱۴۰۰ ۱۲:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: amir-1995
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۲۸۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  مشاوره برای ارشد آزاده صادقی ۰ ۱,۴۸۹ ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: آزاده صادقی
  بازارکار مشاوره فناوری اطلاعات saeedtech ۰ ۱,۸۵۲ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saeedtech
  درخواست مشاوره برای خرید لپتاپ cmptr20 ۰ ۱,۸۵۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ۰۲:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cmptr20
  مشاوره روش تحقیق و تحلیل آماری sirvan.t ۰ ۱,۹۰۸ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
Question موسسه سه گام برای مشاوره ارشد marvelous ۱ ۳,۲۶۰ ۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۵۶۵ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close