زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۳۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مجازی/غیرانتفاعی/پیام نور کدوم بهتره؟

ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۳۴ ب.ظ، توسط m_sardaari.)
آزاد/غیرانتفاعی/مجازی/پیام نور ؟ (بهترین انتخاب)
این سوال خیلی دوستانه که کدوم بهترین گزینه برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد هستن.
یه تاپیک دیگه در این مورد وجود داره ولی مربوط به سال ۹۰ میشه و از اون موقه تا حالا ممکنه خیلی از دانشگاهها تغییر کرده باشه کیفیت علمیشون.
دوستانی که اطلاع دقیقی دارن لطفا نظر بدن که کمک زیادی به ما کردین.
چندتا سوال دارم ممنون میشم لطف کنین و پاسخ بدین:
۱-دانشگاه پیام نور حضور در کلاس اجباریه؟
۲-تمام این دانشگاه های ذکر شده آیا از نظر مدرک برای ادامه در مقطع دکتری مشکل ندارن؟
۳-دانشگاهها غیرانتفاعی با موسسات غیر انتفاعی چه تفاوتی دارن؟
و سوال اخرم دوستان آیا با رتبه ۲۱۵۶ نرم افزار شانس قبولی پیام نور یا غیرانتفاعی وجود داره؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۱۹ ب.ظ
غیرانتفاعی یا مجازی؟!
سلام به همگی
خسته نباشید. یه سوال!

Sad غیرانتفاعی (دانشگاه مشهد-بابل-قم-چالوس-فولادشهر اصفهان) یاااااااااااااااااااا مجازی خواجه نصیر؟؟

Big Grin ممنون

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , 8Operation
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۵۶ ب.ظ
غیرانتفاعی یا مجازی؟!
مجازی خواجه نصیر دوست عزیز
دلیلش هم بعد از فارق التحصیلی نیاز به پیدا کردن شغل خواهی داشت
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad.K
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۱۵ ب.ظ
RE: غیرانتفاعی یا مجازی؟!
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۵۶ ب.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط:  مجازی خواجه نصیر دوست عزیز
دلیلش هم بعد از فارق التحصیلی نیاز به پیدا کردن شغل خواهی داشت

ممنونم دوست عزیز Shy
منم نظرم مجازی خواجه نصیر هست اما چون غیرانتفاعی کلاساش برگزار میشه برخی معتقداً که بهتر ار مجازی هست.
درکل ممنونم از پاسختون. موفق باشید

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad.K , mohammadali1990
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۳۵ ب.ظ
غیرانتفاعی یا مجازی؟!
اگر از نظر شهریه مشکل ندارید مجازی بهتره وگرنه غیر انتفاعی شهریه اش خیلی کمتر از مجازی است. به خصوص که تعیین شهریه مجازی به عهده خود دانشگاه است.
۲
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۴۱ ب.ظ
غیرانتفاعی یا مجازی؟!
من با استادم صحبت میکردم رتبه ۸ ارشد دانشگاه تهرانه بوده خودش...من بهش گفتم مجازی برم یا غیر انتفاعی؟گفت مجازی خوب نیس چون همش باید خودت بخونی..غیرانتفاعی هم تایید نمیکرد...ولی خب من خودم بشخصه با حرفاش تصمیم گرفتم بشینم امسالم بخونم

I definitely will win
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , ana_12345 , Mänu
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۴۶ ب.ظ
غیرانتفاعی یا مجازی؟!
سلام دوستان.

دوستانی که میخوان واسه سال دیگه بخونن یا حداقل تو فکرشون هست یه نگاهی به این پست بندازن و نظرشونو بگن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

به قول یکی از دوستان مانشتی:

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , deh-ab
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۵۹ ب.ظ
غیرانتفاعی یا مجازی؟!
سلام به دوستان
من ۹۵۰ ای تی شدم میخوام تو گرایش تجارت الکترونیک ادامه بدم
احتمالا مجازی قبول میشم اما نمیدونم دقیقا کدوم مجازی رو اول انتخاب کنم
خواجه نصیر
نور طبی
شیراز
از دوستان ممنون میشم راهنمایی کنند
ایا اصلا مجازی ارزش داره؟
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۲۷ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۵۹ ب.ظ)mmajidi نوشته شده توسط:  سلام به دوستان
خواجه نصیر
نور طبی
شیراز

اینکه مجازی ارزش داره یا نه منم دنبالشم.
اما از نظر الویت اینایی که گفتی...اگه محل سکونتت نزدیک شیرازه که دانشگاه شیراز برا مجازی خوبه.
وگرنه اول خواجه نصیر بعد شیراز بعد نورطوبی.
هرچند من خودم خواجه نصیر بعد نورطوبی و بعد شیراز رو میزنم چون شیرازبرام دورتر ار تهرانه.
موفق باشی

خدایا!!!
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۰۷ ب.ظ
دانشگاه صنعتی اصفهان دوره مجازی
مرکز آموزشهای الکترونیکی و آزاد دانشگاه صنعتی اصفهان در رشته های مهندسی صنایع گرایش مدیریت سیستم و بهره وری و ریاضی کاربردی دوره های کارشناسی ارشد بصورت آموزش محور ارائه می نماید.

شرایط عمومی داوطلبان ورود به این دوره ها طبق ضوابط و مقررات ورود به دوره های روزانه می باشد و دانشجویان از طریق کنکور سراسری پذیرفته می شوند. ضوابط این دوره در ادامه شرح داده شده است.

· به دانش آموختگان دوره های مجازی، مدرک کارشناسی ارشد رسمی دانشگاه با ذکر کلمه مجازی اعطا می‌شود.

· این مدرک مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بوده و جهت اشتغال یا ادامه تحصیل در دوره دکترا معتبر می باشد.

· به دانشجویان دوره مجازی، کارت دانشجوئی دانشگاه صنعتی اصفهان با قید کلمه مجازی اعطا می‌گردد. دانشجویان مجازی می توانند با ارائه کارت دانشجویی از خدمات کتابخانه مرکزی دانشگاه، مرکز اطلاع رسانی دانشگاه، و امکانات ورزشی استفاده کنند.

· دوره های کارشناسی ارشد مجازی دانشگاه صنعتی اصفهان، دوره های کارشناسی ارشد آموزش محور بوده و بدون پایان نامه هستند و همانگونه که ذکر شد دارندگان مدرک کارشناسی ارشد مجازی می‌توانند مانند دارندگان مدرک دوره روزانه در پذیرش دوره دکترا در دانشگاه‌های داخل یا خارج از کشور شرکت کنند.

· نداشتن پایان نامه باعث عدم پذیرش در دورة دکتری نمی باشد چرا که معمولا دانشگاه‌ها جهت پذیرش دانشجوی دوره دکترا سوابق تحصیلی داوطلبان را بطور کامل بررسی می‌کنند‌؛ مثلا کارنامه دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد، مقالات و سوابق کاری بررسی می شوند و گذراندن یا نگذراندن پایان نامه به تنهائی معیاری برای ورود به دورۀ دکترا نمی‌باشد.

· شهریه دوره توسط هیات امنای دانشگاه برای هر سال تحصیلی تصویب می شود و تقریباً دو برابر کارشناسی ارشد نوبت دوم می باشد.

· تغییر رشته و گرایش در دوره‌های کارشناسی ارشد مجازی امکان پذیر نمی‌باشد.

· با توجه به ماهیت دوره‌های مجازی، تسهیلات رفاهی مانند خوابگاه، وام دانشجویی، سرویس ایاب و ذهاب، و استفاده از سلف سرویس به دانشجویان تعلق نمی‌گیرد.

· تحصیل همزمان در دو رشته مجازی یا یک رشته مجازی و یک رشته حضوری امکان پذیر نیست.

· در حال حاضر برای هر درس در طول هر نیمسال حداقل دو جلسه کلاس حضوری در محل دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می شود. شرکت در کلاسهای حضوری الزامی می باشد.

· امتحانات بصورت حضوری در دانشگاه برگزار می گردند.

· شایان ذکر است دانشجویان بایستی به زبان انگلیسی تسلط کامل داشته باشند .

.
.
.
.
.
من شب و روز درس می خونم تا پشت کنکــــــــــــور نمونم
( کنکور خدا لعنتت کنه تو دست و پاما بستی ، با غم و غصه و استرس چرا قلب منا شکستی)
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo
ارسال: #۱۱
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۰۴ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۲۷ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۵۹ ب.ظ)mmajidi نوشته شده توسط:  سلام به دوستان
خواجه نصیر
نور طبی
شیراز

اما از نظر الویت اینایی که گفتی...اگه محل سکونتت نزدیک شیرازه که دانشگاه شیراز برا مجازی خوبه.
هرچند من خودم خواجه نصیر بعد نورطوبی و بعد شیراز رو میزنم چون شیرازبرام دورتر ار تهرانه.
موفق باشی

دوست عزیز هزینه های دانشگاه شیراز خیلی کمتر از خواجه نصیر است ها
۱
۰
ارسال: #۱۲
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۴۱ ب.ظ
غیرانتفاعی یا مجازی؟!
سلام سارا ، مجازی خوبیش به اینه که سر کلاس نمی ری و فرصت می کنی سر کار بری البته کارت خیلی سخت می شه چون هم خودت باید درس بخونی و هم کار کنی که این سخت اما خوب اگه بری غیر انتفایی اونم یه شهر دیگه فرصت کار کردن نداری و فقط باید پول خرج کنی . من یه مدت درباره مجازی شیراز می پرسیدم . ازش راضی بودن اما بستگی به محل زندگیت داره . خوب نزدیک تر باشی بهتر .

پروردگارا ، تو در حق ما به لطف خاص خود رحمتی فرما و بر ما وسیله رشد و هدایتی کامل مهیا ساز .

کهف . آیه شماره ۱۰
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۵۲ ب.ظ، توسط Eng_Sara.)
غیرانتفاعی یا مجازی؟!
سلام آناهیتا
ممنونم ازت بابت توضیحاتت. والا من کارشناسی رو هم همچین تو کلاس چیزی یاد نمیگرفتم! عاشق اینم که یه کاری رو بهم بسژرن و بعد ازم تحویل بگیرن! مثل اینکه بهم بگن بشین این کتاب ۵۰۰صفحه ای رو بخون و آخر ترم بیا امتحان بده
حالا چند جلسه هم کلاس هست... فکر کنم یکم فرز و زرنگ باشیم میتونیم مجازی بخونیم...
اما کلاً نمیدونم غیرانتفاعی مثلاً دانشگاه امام رضا معتبره یا مجازی خواجه نصیر!!
امسال من هرچی قبول شم میرم. البته رو آزاد هم حساب میکنم... اما کلاً میخوام یه انتخاب درست بکنم با حق انتخاب محدودی که دارم!

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۰۴ ب.ظ)offer12 نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۲۷ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۵۹ ب.ظ)mmajidi نوشته شده توسط:  سلام به دوستان
خواجه نصیر
نور طبی
شیراز

موفق باشی

دوست عزیز هزینه های دانشگاه شیراز خیلی کمتر از خواجه نصیر است ها

Huh مثلاً چقدره هزینه اش؟
بچه ها کلاً کسی از هزینه این سه تا دانشگاه مجازی خبر داره؟
فکر نکنم بیشتر از ۲۰۰-۳۰۰ اختلاف داشته باشن.پارسال نور طوبی ترم ۱ شهریش ۱۳۰۰ بود که امسال با این تورمی که هست قطعاً بیشتر میشه.
کسی از شهریه مجازی خواجه نصیر و دانشگاه شیراز خبر داره؟؟؟؟؟

خدایا!!!
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۴۵ ب.ظ
غیرانتفاعی یا مجازی؟!
یکی از دوستای من پارسال از دانشگاه مجازی شیراز فارغ التحصیل شد میگفت ترمی ۱۳۶۰ !

به قول یکی از دوستان مانشتی:

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
۱
۰
ارسال: #۱۵
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۱۳ ق.ظ
غیرانتفاعی یا مجازی؟!
پس مجازی شیراز و نورطوبی شهریشون همون حدودای ۱۳۰۰ هست! البته بوود!! این شهریه پارساله...
میمونه مجازی خواجه نصیر.
کسی میدونه شهریه اونجا چقدره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خدایا!!!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۰۴ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  مدار منطقی دکتر اجلالی بهتره یا موریس مانو _student_98 ۹ ۸,۵۰۶ ۰۶ دى ۱۳۹۸ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  ازمون ها و جامعه آماری کدوم موسسه برا ارشد بهتره؟ Fzjn ۲ ۵,۰۹۶ ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مجازی یا پیام نور؟ hoseini.f ۲ ۳,۴۰۵ ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hoseini.f
  کهکشان بهتره یا مجتمع فنی تهران reza_shadow ۱۹ ۲۴,۹۱۸ ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: mojtamefanitehran
Smile منابع فارسی برای فراگیر پیام نور -نرم افزار foxn ۱ ۲,۷۵۲ ۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: majidnourirad10
  دانشگاه علمی کاربردی و پیام نور Cina ۶ ۵,۹۸۲ ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: B_Radmanesh
  دانشگاه آزاد،پیام نور یا غیرانتفاعی؟؟ H.Mohammadi ۳ ۴,۱۲۸ ۱۲ دى ۱۳۹۶ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: saeedi_70
  فروش ۲۷ جلد کتاب مهندسی کامپیوتر نرم افزار پیام نور sepehrarand ۰ ۱,۵۱۸ ۰۹ آبان ۱۳۹۶ ۰۷:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sepehrarand
  فروش ۲۷ جلد کتاب مهندسی کامپیوتر نرم افزار پیام نور sepehrarand ۰ ۱,۵۲۷ ۰۹ آبان ۱۳۹۶ ۰۷:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sepehrarand

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close