زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۵۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نمونه سوالات و پاسخنامه آزمون دکترای ۹۰

ارسال:
۰۴ اسفند ۱۳۸۹, ۰۸:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۵۴ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: LALEH , **sara** , ali_computer69 , csharpisatechnology
ارسال:
۱۴ اسفند ۱۳۸۹, ۰۹:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اسفند ۱۳۸۹ ۰۹:۲۱ ق.ظ، توسط mosavat.)
پاسخ های نمونه سوالات آزمون دکتری دولتی ۱۳۹۰
پاسخ های نمونه سوالات آزمون دکترای دولتی ۱۳۹۰ نیز منتشر شد‌ :

جهت دریافت فایلهای مربوطه ‌، به آدرس زیر مراجعه کنید‌ :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zr2358 , - نیایش - , ali_computer69 , admin , parimehraban , انرژی مثبت , csharpisatechnology
ارسال:
۰۴ فروردین ۱۳۹۰, ۰۷:۳۶ ب.ظ
نمونه سوالات آزمون دکترای ۹۰
علوم سیاسی
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69
ارسال:
۲۶ تیر ۱۳۹۰, ۰۴:۴۱ ب.ظ
خوبه. بخریم بگذاریم رو سایت Smile

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aminnazifi
ارسال:
۲۶ تیر ۱۳۹۰, ۰۴:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ تیر ۱۳۹۰ ۰۴:۴۷ ب.ظ، توسط admin.)
(۲۶ تیر ۱۳۹۰ ۰۳:۴۲ ب.ظ)qazwsx نوشته شده توسط:  شما می توانید سوالات آزمون دکتری دولتی ۱۳۹۰ و پاسخ تشریحی آنها را در سایت ... با قیمت ۳۰۰۰ تومان خریداری کنید.من نمونه سوالات رشته مهندسی شیمی را خریدم اگه کسی خواست بگه تا براش بفرستم.

همه مهندسی‌ها سوالهاشون مثل همه. اگه نسخه الکترونیکی دارید که بفرستید خیلی خوبه( الصاق کنید) اگه هم نسخه کاغذی اگه زحمت اسکن رو بکشید خوب می‌شه.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
ارسال:
۳۰ مرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۳۳ ب.ظ
نمونه سوالات آزمون دکترای ۹۰
دانلود رایگان سوالات آزمون دکترای ۹۰ در
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: summer_66 , bghanipoor
ارسال:
۳۰ مرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۳۷ ب.ظ
من هم چند نمونه از سوالات آزمون دکترا ۹۰ رو در
قرار دادم.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: parimehraban , aminnazifi , bghanipoor
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۲۹ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
Star RE: نمونه سوالات آزمون دکترای ۹۰
این سوالاتی که شما لینکشا گذاشتید، سوالاتیه که سازمان سنجش قبل از آزمون به عنوان نمونه گذاشته‌، اما سوالات فروردین ۹۰ را من تو یه سایت پیدا کردم . لینکشا میذارم . اگه نیازتون شد استفاده کنید . اگه از زمان آزمون دکتری مطلع شدید ما را خبر کنید.

۱
۰
ارسال:
۱۹ آذر ۱۳۹۰, ۱۲:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۲ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
RE: نمونه سوالات آزمون دکترای ۹۰
(۰۷ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۳۲ ب.ظ)mohamad1360 نوشته شده توسط:  
این سوالاتی که شما لینکشا گذاشتید، سوالاتیه که سازمان سنجش قبل از آزمون به عنوان نمونه گذاشته‌، اما سوالات فروردین ۹۰ را من تو یه سایت پیدا کردم . لینکشا میذارم . اگه نیازتون شد استفاده کنید . اگه از زمان آزمون دکتری مطلع شدید ما را خبر کنید.

لینکی که ایشون گذاشته بودند مربوط به یک فروشگاه کتب و جزوات کنکور دکتری بود و نه دانلود به همین دلیل حذف شد.فقط یکسری نمونه سوال درس استعداد تحصیلی در اون بود که در بخش مربوطه قرار داده خواهد شد.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۸ آذر ۱۳۹۱, ۰۲:۰۵ ق.ظ
سلام ببخشید من نمی تونم دانلود کنم نمونه سوال ها رو با پاسخ میشه برام لیمیل کنید ممنون.
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۶ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۰ ب.ظ، توسط stabesh.)
سلام
از این لینک می تونید سوالات مشترکو دانلود کنید

انرژی مثبت، در تاریخ ۲۷ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۷ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

به نظر میر سه لینک کار نمی کنه.

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۵۹ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۳۲۹ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۸۰۳ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  شهریه دکترای نرم افزار آزاد چقدره هر ترمی? paeeizan ۱ ۲,۹۹۹ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  ثبت نام نمونه دولتی هفتم ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۷۹۱ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۴۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  نمونه تست برای دروس ارشد marvelous ۵ ۳,۸۶۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  بررسی سوالات آزمون دکترا ۹۷ رشته مهندسی کامپیوتر-نرم افزار والگوریتم ۱۳۹۷ taha.maten ۱۳۷ ۸۰,۵۸۵ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Lightbulb درخواست نمونه سوالات دروس ارشد Dark Knight ۱۰۴ ۹۳,۳۹۰ ۱۴ دى ۱۳۹۷ ۰۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه امیروداعی
  نمونه قبولی های سالهای قبل ya3ya6 ۱۳ ۹,۷۲۷ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close