زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۱۰۹ نرم، ۱۱۹ معماری

ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۴۵ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
۱۰۹ نرم، ۱۱۹ معماری
سلام به همه دوستان.
دوستان بنده رتبه ۱۰۹ نرم و ۱۱۹ معماریو آوردم و کلا به نرم علاقه ای ندارم و بیشتر دوست دارم برم معماری؛ لیسانسمم نرمه.
الان بدجور دودل موندم که برم معماری یا نرم؛ اگه برم معماری با یه سری دروس عجیب و غریب مواجه میشم که تا حالا اسمشونم به گوشم نخورده و اگه برم نرم با هر واحد درسی که پاس می کنم انگار یک ماه از عمرم کم میشه (پیرتر میشم)!!!!
در همین راستا چنتا سوال میپرسم که از دوستان خواهش می کنم راهنماییم کنن.
۱- معماری برم یا نرم؟!!!!
۲- میشه دروس معماری (انتقال داده، مدارهای الکتریکی، VLSI، الکترونیک دیجیتال و پیش نیازهاشون) رو تابستون خوند یا نه؟
۳- واحد پیش نیاز بهمون میدن یا نه؟

ما فرصت برابری برای نابرابر بودن داریم.
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۰۰ ق.ظ
RE: معماری یا نرم افزار؟؟!!!
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۱۰ ق.ظ)shark نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان.
دوستان بنده رتبه ۱۰۹ نرم و ۱۱۹ معماریو آوردم و کلا به نرم علاقه ای ندارم و بیشتر دوست دارم برم معماری؛ لیسانسمم نرمه.
الان بدجور دودل موندم که برم معماری یا نرم؛ اگه برم معماری با یه سری دروس عجیب و غریب مواجه میشم که تا حالا اسمشونم به گوشم نخورده و اگه برم نرم با هر واحد درسی که پاس می کنم انگار یک ماه از عمرم کم میشه (پیرتر میشم)!!!!
در همین راستا چنتا سوال میپرسم که از دوستان خواهش می کنم راهنماییم کنن.
۱- معماری برم یا نرم؟!!!!
۲- میشه دروس معماری (انتقال داده، مدارهای الکتریکی، VLSI، الکترونیک دیجیتال و پیش نیازهاشون) رو تابستون خوند یا نه؟
۳- واحد پیش نیاز بهمون میدن یا نه؟

به قول یکی از دوستام : تحصیلات تکمیلی یعنی علاقه . اگه شما به معماری علاقه داشته باشید میتونید خیلی سریع جمش کنید، تابستون بهترین فرصته، در ضمن تو دانشگاه هم میتونید خیلی موفقتر باشید، ولی اگه برید نرم افزار به قول خودتون هر ترم مجبورید یه چند سالی از عمر خودتون رو کم کنید Big Grin در مورد اینکه میشه دروس معماری رو خوند یا نه باید بگم که کار نشد نداره مدار الکتریکی و الکترونیک دیجیتال رو که فکر کنم پاس کرده باشید... من خودم آی تی هستم ... الکترونیک دیجیتال رو تو پیام نور بدون استاد ۱۰ گرفتم و پاسش کردم شما که جای خود داری... در مورد پیش نیاز هم فکر نمیکنم که بهتون بخوره چون پارسال یکی بود که رشته ی کارشناسیش کتابداری بود بعد کامپیوتر رتبه آوورده بود اگه قرار بود پیش بخوره فکر کنم باید یه ۶۰-۷۰ واحدی در بهترین حالتش پیش میخوردSmile، ولی کل ارشد ۳۷-۳۸ واحد بیشتر نیست . باز هم بشین فکر کن، باز هم به نظر بنده اگه برید دنبال علاقه اونم تو مقطع کارشناسی ارشد موفق تر خواهید بود...
۲
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: shark
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۵۱ ب.ظ
معماری یا نرم افزار؟؟!!!
منم نرم بودم الان معماری می خونم دانشگاه صنعتی بابل درسای ارشدش فرق ندارن مثلا سیستم عامل پیشرفته داره پردازنده حسابی داره اینا درسایی است که میخونی واسه نرم افزار هم بوده یا سیستم های مطمئن که اینم تقریبا مشترکه
کلاٌ هم ۶ واحد پیش میخوری کنار درسای دیگه پاس میکنی تاثیری هم رو معدل نداره
تازه واسه معماری دانشگاه بهتر هم قبول میشی
۳
۳
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۰۷ ب.ظ
معماری یا نرم افزار؟؟!!!
بچه ها کارشون چی؟
با هم فرق میکنه دیگه. میشه یکم توضیح بدین؟
۰
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۳۲ ب.ظ
معماری یا نرم افزار؟؟!!!
برو معماری، شما با ۱۱۹ می تونید یه دانشگاه بهتر قبول شید تا با ۱۰۹ نرم افزار
۱
۳
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۲۲ ب.ظ
معماری یا نرم افزار؟؟!!!
یادت نره ۱۰۰ تا انتخاب داری ورشته-محل با هم مهمه نه صرفا رشته اگه بری معماری باید از تابستون الکترونیک دیجتال انتقال داده و همینایی که تو کنکور زدیو بخونی اول مهر با بچه های سخت افزار خیلی تفاوتی نداری

تازه رتبت نشون میده تومعماری بااستعدادی
۱
۳
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۲۳ ب.ظ
معماری یا نرم افزار؟؟!!!
به نظر من اگه برید معماری اشتباه بزرگیه! اون دوستی که گفتن فقط ۶ واحد پیش نیاز میخوره به ابن قضیه باید فک کنن که درسایی که پایه ی معماریه و واسه ادامه ی مباحث معماری واقعا نیازه خیلی بیشتر از ۶ واحده که باید بلد باشین هرچند که شاید نیاز نباشه که پاس کنین؛ مثلا الکترونیک دیجیتال، VLSI، کنترل خطی یا کنترل نهفته، سیگنال، FPGA و ... خودشون به تنهایی اندازه دو ۳ ترم جهت یادگیریشون وقت لازمه. ضمنا اگه معماری قبول شید مطمئنا دانشگاه بهتر و سختگیرتر از بابل قبول میشین که کار رو فوق العاده سخت تر می کنه، چون که تو دانشگاه های معتبر گرایش های ارشد هرکدومشون به طور خیلی تخصصی وارد میشن، به طوری گرایش معماری وارد پیاده سازی های سخت افزاری های خیلی پیچیده میشه و خیلی طاقت فرساس، در کل خلاصه بخوام بگم اشتباه محضه!البته تصمیم گیری با خودتونه...
موفق باشی
۳
۱
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۰۶ ب.ظ
معماری یا نرم افزار؟؟!!!
از همتون ممنونم.
باعث شدین دیدم به قضیه بازتر بشه.
بازم ممنون از همتون.

ما فرصت برابری برای نابرابر بودن داریم.
۱
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۲۵ ب.ظ
معماری یا نرم افزار؟؟!!!
سلام به همه
کسی میدونه تا رتبه ی چند دولتی قبول میشن؟ نرم افزار، رتبه ی ۴۰۰ امکان داره دولتی قبول بشن؟

IF YOU were BORN POOR, IT IS NOT YOUR MISTAKE
BUT IF YOU DIE POOR IT IS YOUR MISTAKE
"BILL GATES"
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۵۶۵ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  ابزار طراحی معماری نرم افزار zeynaab ۰ ۱,۲۴۳ ۲۲ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: zeynaab
  معماری سخت تره یا هوش یا نرم افزار؟ Hermione ۸ ۷,۸۰۹ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: dariush65
  درخواست حل سوال ۱۰۹ از آی تی ۹۶ Sepideh96 ۰ ۱,۲۶۷ ۰۲ اسفند ۱۳۹۶ ۰۲:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: Sepideh96
  آزمون ارشد ۹۲: مصاحبه با رتبه ۱ معماری، ۲ هوش، ۱ نرم افزار و ۱ الگوریتم mirmahdi ۴۶ ۶۵,۸۰۲ ۳۰ آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: milad_ronaldo
  از کارشناسی نرم افزار (و یا فناوری اطلاعات) به ارشد معماری کامپیوتر MLMSecurity ۱ ۱,۹۲۳ ۰۷ مرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  مصاحبه با ۳۳ آیتی - ۳۶ شبکه آیتی - ۶۷ نرم افزار - ۹۷ معماری -۱۷۷ هوش erfan.wakka ۱۶ ۱۵,۰۸۸ ۰۵ مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: erfan.wakka
  سرفصل های VLSI و معماری کامپیوتر پیشرفته در کنکور دکتری معماری hardware ۰ ۲,۱۷۷ ۰۹ تیر ۱۳۹۶ ۰۳:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hardware
  ۳ هوش - ۲۲ معماری - ۱۱۴ نرم افزار marjan_m ۱۶ ۹,۹۱۸ ۰۳ تیر ۱۳۹۶ ۱۲:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: marjan_m
  ۶۷۸ معماری کامپیوتر-۲۸۸۸ هوش-۲۸۵۳ نرم افزار mahzin ۵ ۴,۳۰۳ ۰۱ تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mahzin

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close