زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۵۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

با رتبه ۲۷۴ یکبار دیگه برای سال بعد بخونم یا برم دانشگاه (به نظرتون کجا قبول میشم)

ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۱۰ ق.ظ، توسط alamdar_761.)
با رتبه ۲۷۴ یکبار دیگه برای سال بعد بخونم یا برم دانشگاه (به نظرتون کجا قبول میشم)
سلام
به نظرتون میشه با این رتبه صنعتی اصفهان قبول شد؟
راستی از ظرفیت های روزانه هوش چه خبر افزایش پیدا کرده یا مثل پارساله؟
به نظرتون برای سال بعد بخونم بهتر نیست تا یک دانشگاه خوب قبول شم باتوجه به اینکه سربازی ام امسال باید برم؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۴۸ ب.ظ
اگه بذاری سال دیگه اشتباه می کنی.مثل اینکه مختون باد داره سال دیگه بهتر که نمی شی هیچ شانس امسال رو هم از دست می دی.حالا تصمیم با خودت.................
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alamdar_761 , خانه سبز
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۲۳ ب.ظ
منم فکر کنم امسال رو برید . امسال قبول شدن بهتر از سال دیگه است. یک سال زودتر فارق التحصیل می شید یک سال زودتر می توانید برای دکترا اقدام کنید ....

تازه رتبه شما خیلی خوبه. من ۴۴۵ هوش شدم . نمی دونم جای خوبی می ارم یا نه ؟
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alamdar_761
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۲۷ ب.ظ
خب بنظرتون با این رتبه کدوم دانشگاه خوبی میشه قبول شد؟؟؟
شاید سطح توقعم بالا باشه
اما میشه مثلا صنعتی اصفهان یا شیراز و یا فردوسی مشهد قبول شد؟
۰
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۴۶ ب.ظ
RE: با رتبه ۲۷۴
قبولی های مانشت پارسالو برسی کنید
به نظرم اصفهانو میارین
امسال صنعتی نسبت به پارسال تغییری نکرده
اما اصفهان ۳ تا بیشتر شده

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
۲
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۴۸ ب.ظ
به احتمال قوی فردوسی مشهد هم میارین
فردوسی امسال پذیرشش واقعا زیاد شده
۱۳ نفر روزانه هوش و۱۳ نفر روزانه نرم افزار ، خیلی خوبه ، فرصت واز دست ندین یک ساله !

پرواز اندازه آدم و برملا میکنه ، هرچی بالاتر میری دنیا ازدید تو بزرگتر میشه و تو از دید دنیا کوچکتر
۳
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۵۵ ب.ظ
به احتمال زیاد دانشگاه اصفهان را میارید البته ارشد هوش اصفهان از صنعتی قوی تره
۲
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۰۸ ب.ظ
همین امسال برید دانشگاه.نذارید برای سال بعد.هیچ اطمینانی به نحوه سئوال دادن و کنکور نیست.به ریسکش نمی ارزه.با همین رتبه هم جاهای خوب قبول میشید.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alamdar_761 , mostafa272
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۲۳ ب.ظ
خدا خیرتون بده کمی امیدوارتر شدم
اما به نظر میرسه ظرفیت هوش روزانه از پارسال کم تر شده
۱
۰
ارسال: #۱۰
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۲۹ ب.ظ، توسط nassim92.)
RE: با رتبه ۲۷۴
شیراز حتما قبول میشی،من چی؟؟؟هر صبح با آرزوی دانشگاه شیراز میرفتم سر کتابام!الان ببین چی شده.............Sad..........من چی کار کنم..............Sadمن که اگه بهم بگن بهت تضمین میدیم سال آینده شریف قبول بشی بهشون اعتماد نمیکنم آخه چجوری با ۳ تا ریاضی درست درصد آدم میشه ۱۴%Big Grinبا این رتبه هرجا بشه میرم!البته اگه جایی پیدا بشه!اصلا بنظرتون جایی پیدا میشه؟

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۲۳ ب.ظ)alamdar_761 نوشته شده توسط:  خدا خیرتون بده کمی امیدوارتر شدم
اما به نظر میرسه ظرفیت هوش روزانه از پارسال کم تر شده
آره کمتر شدهAngry

پرواز را بخاطر بسپار.............
۱
۰
ارسال: #۱۱
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۵۵ ب.ظ
بچه ها منم به نظرتون با ۴۰۸هوش روزانه قبول میشم؟بومی مشهد هم هستم

اگر امروز حتی یک کلمه از دیروز بیشتر بدانید مسلماً شخص دیگری هستید.
۱
۰
ارسال: #۱۲
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۲۱ ب.ظ
خیلی جالبه ظرفیت روزانه رو کم کردن..پارسال خوارزمی خیلی می گرفت..اومدن کلی پردیس خودگردان اضافه کردن..شما که جای خوبی قبول می شید چرا دوباره بخونید..
۳
۰
ارسال: #۱۳
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۰۷ ب.ظ
بابا یه نفرم جواب ما رو بده،من واقعا نمیدونم چیکار کنم،احتمالا روزانه مالک اشتر بیارم ولی خیلیا میگن اونجا رو نزنم،نمیدونم شیراز یا اصفهان یا شاهرود و سمنان میارم یا نه؟و اینکه بهتر از مالک اشترن یا نه؟

۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۱۳ ب.ظ
مالک اشتر نظامیه توصیه نمیشه
مگر به روحیاتت بخوره

خوب رشته هایی که دوست داری رو بزن اگه گرفت میری نشد سال بعد

ولی اگه من باشم از توقعم کم میکنم یک سال عمرم به یه دانشگاه اینور اونور نمیفروشم
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۵
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۲۲ ب.ظ
ممنون ولی نظامیه یعنی چجوریه؟؟؟من هم عمرا سال بعد شرکت نمیکنم ،شیراز بهتر از مالک اشتر یا نه؟مال اشتر هر چی باشه خب تهرانه،اینطور نیست؟؟

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۶۳ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  زبان چی و چه جوری بخونم؟ maedehgh3 ۱۷ ۱۶,۴۹۲ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۵ ۷,۳۳۳ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: s-taheri
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۷۰۰ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  راهنمایی برای خرید لپ تاپ - سال ۹۲ ف.ش ۱۸ ۱۳,۳۷۹ ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: mycore
  از کجا هیتلر شکن بگیرم؟ moslem73421 ۸ ۶۰ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: unipaper
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۶,۷۶۱ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  میخوام ارشد آی تی بخونم راهنمایی میخوام hadeeee ۱ ۲,۲۰۲ ۲۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۷۰۴ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۷۰۶ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close