زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۲۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

معرفی شدگان برای مصاحبه- دکترا ۹۲

ارسال:
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۵۹ ب.ظ، توسط s.maryam.)
سلام
خیلی ممنون میشم از کسایی که امسال برای مصاحبه دکترا معرفی شدند، مجدد رتبه و گرایش امتحانیشون رو اعلام کنند و بگن برای چه دانشگاه هایی دعوت شدند و چه دانشگاه هایی رو زدن. تا افرادی که میخوان سال دیگه شرکت کنن بدونن با چه رتبه ای به چه دانشگاه های معرفی میشن.

با تشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: didar , انرژی مثبت , ppositiveenergy , sir_ams , saba_1984 , Potential , berkeley , Lonely Palm
ارسال:
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۱۱ ب.ظ
RE: معرفی شدگان برای مصاحبه- دکترا ۹۲
سلام
رتبه ۳۴ هوش مصنوعی
تعداد مجاز روزانه ۷۵ نفر
تعداد مجاز شبانه ۱۴۹ نفر
جاهایی که به مصاحبه دعوت شدم: روزانه صنعتی شریف، روزانه صنعتی اصفهان، روزانه اصفهان، روزانه شیراز، شبانه امیرکبیر
جاهایی که زدم ولی دعوت نشدم: روزانه علم و صنعت، روزانه امیرکبیر و روزانه شهید بهشتی
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams , انرژی مثبت , baran , alirrrrrr , yasemi , ashkan_d13 , s.maryam , -Ali- , Lonely Palm , saba_1984 , banafshe , didar , Potential , Aurora , رضا خان , rasoul67 , berkeley , zahra_davoody , peniya
ارسال:
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۰۶ ب.ظ، توسط s.maryam.)
به نظر میرسه امسال پنج برابر ظرفیت معرفی کردن. بقیه دوستان هیچ کس معرفی نشده؟ این همه رتبه های خوب داشتیم
Wink
 سپاس‌گزاری شده توسط: berkeley
ارسال:
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۰۸ ب.ظ، توسط Potential.)
رتبه ۵۰
گرایش ۲۳۷۲
دانشگاه قبولی: سبز
دانشگاه های قبول نشده: سیاه Big Grin
..........................................................
الویت انتخاب ها:
خواجه نصیر
موسسه تحقیقات مخابرات (رشته MIS)
دانشگاه تهران
دانشگاه بهشتی
موسسه تحقیقات مخابرات (سیستم های چندرسانه ای)
موسسه تحقیقات مخابرات (امنیت)
پژوهشکده فناوری اطلاعات
مالک اشتر
و شهرستان ها

فایل‌(های) پیوست شده

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
 سپاس‌گزاری شده توسط: -Ali- , Aurora , انرژی مثبت , alirrrrrr , Lonely Palm , s.maryam , rasoul67 , berkeley
ارسال:
۰۵ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۰۷ ب.ظ
رتبه ۲۳
گرایش معماری کامپیوتر
اخرین رتبه مجاز روزانه :۶۹
اخرین رتبه مجاز شبانه : ۱۴۹

محل های دعوت شده به مصاحبه : صنعتی اصفهان و دانشگاه اصفهان
جاهایی که زدم ولی دعوت نشدم : تهران، امیرکبیر، بهشتی، علم و صنعت
(همه روزانه بودند.)

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: didar , saba_1984 , berkeley , Jooybari , azad_ahmadi
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۳۳ ب.ظ
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۱۱ ب.ظ)farazzz نوشته شده توسط:  سلام
رتبه ۳۴ هوش مصنوعی
تعداد مجاز روزانه ۷۵ نفر
تعداد مجاز شبانه ۱۴۹ نفر
جاهایی که به مصاحبه دعوت شدم: روزانه صنعتی شریف، روزانه صنعتی اصفهان، روزانه اصفهان، روزانه شیراز، شبانه امیرکبیر
جاهایی که زدم ولی دعوت نشدم: روزانه علم و صنعت، روزانه امیرکبیر و روزانه شهید بهشتی
شما چطور شریف دعوت شدی ولی بهشتی دعوت نشدی؟Huh

گویند کریم است و گنه میبخشد @@@@@ گیرم که ببخشد ، زخجالت چه کنم؟Exclamation
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۵۲ ب.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ)mammad_asir نوشته شده توسط:  
(18 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۱۱ ب.ظ)farazzz نوشته شده توسط:  سلام
رتبه ۳۴ هوش مصنوعی
تعداد مجاز روزانه ۷۵ نفر
تعداد مجاز شبانه ۱۴۹ نفر
بستگی به تعداد ظرفیت پذیرش داره. احتمالا ظرفیت شریف بیشتر از بهشتی اعلام شده بود.

سپاس‌گزاری شده توسط: mammad_asir
ارسال:
۲۱ خرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۲۵ ب.ظ
یکی از دوستان نزدیکم با رتبه ۵۴ هوش مصنوعی برای مصاحبه به:
دانشگاه امیرکبیر شبانه، زنجان روزانه،زنجان شبانه،مالک اشتر روزانه و اصفهان روزانه دعوت شده است.
نکات ایشون از مصاحبه های رفته:
امیر کبیر خوب بوده در حد ۱۵ تا ۲۰ دقیقه زمان برده و بیشتر از اهداف برای دوره ی دکترا سوال کردند
دانشگاه زنجان : به دلیل اینکه ۱۸ نفر رو دعوت کردند برای مصاحبه و تنها ۱۱ نفر اومدند مثل اینکه گفتند ما نمیگیریم البته شرایط مشابه در دانشگاه کاشان هم اتفاق افتاده و ۱ نفر می خواستند و از بین ۱۰ نفر دعوت شده فقط ۲ نفر اومدند برای مصاحبه و گفتند نمیگیریم

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , saba_1984
ارسال:
۲۱ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۱۸ ب.ظ، توسط farazzz.)
(۱۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ)mammad_asir نوشته شده توسط:  
رتبه ۳۴ هوش مصنوعی
تعداد مجاز روزانه ۷۵ نفر
تعداد مجاز شبانه ۱۴۹ نفر

حدودد ۵ برابر ظرفیت هر دانشگاه به اون دانشگاه معرفی می شوند. ظرفیت شریف ۷ تا بود و ۳۳ نفر به مصاحبه اش دعوت شدند (من نفر سی ام بودم) ولی شهید بهشتی ظرفیتش ۲ نفر بود و ۱۰ نفر معرفی شدند که من نفر هجدهم بودم.

(۲۱ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۱۹ ب.ظ)berkeley نوشته شده توسط:  
(18 خرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۵۲ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  
(18 خرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ)mammad_asir نوشته شده توسط:  
رتبه ۳۴ هوش مصنوعی
تعداد مجاز روزانه ۷۵ نفر
تعداد مجاز شبانه ۱۴۹ نفر
بستگی به تعداد ظرفیت پذیرش داره. احتمالا ظرفیت شریف بیشتر از بهشتی اعلام شده بود.

فک نکنم اینطور باشه

یکی از بچه های دانشگاه ما ۲۴ هوش مصنوعی شد
مالک اشتر و شیراز و (اگه این یکی رو درس بگم) اصفهان رو آورده بود.

شریف و اینارو نیاورده بود!!!!!!!

این دوستتون یا شریف رو نزده یا رتبش ۲۴ نشدهBig Grin اتفاقا من رتبه ۲۴ رو توی مصاحبه شیراز و شریف دیدم. علاوه بر این دو جا امیرکبیر، علم و صنعت و شهید بهشتی دعوت شده بود.
ارسال: #۱۰
۲۸ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۱۲ ب.ظ، توسط Farid_Feyzi.)
سلام
رشته کامپیوتر-گرایش نرم افزار شرکت کرده بودم. رتبم ۸ شد.
دانشگاه های تهران، علم و صنعت، بهشتی، مدرس و امیرکبیر برا مصاحبه رفتم.
امسال تعداد دعوت شدگان به مصاحبه زیاد بود به نسبت پارسال.
مصاحبه ها همه خوب بودن بجز مصاحبه دانشگاه امیرکبیر. مصاحبه امیرکبیر خیلی بد بود، طوری که تو جلسه ۳ تا استاد بودن، ۲ تاشون با صدای بلند جک میگفتن و میخندیدن! وسط مصاحبه چند بار خواستم مدارکمو بردارم و بیام بیرون ولی با کلی زحمت صبر کردم و بالاخره یه اتفاق خوب افتاد Big Grin یکی از اون دوتا استادا صندلیش لیز خورد(وقتی میخواس لم بده!) و افتاد زمین! منم با صدای بلند خندیدم جبران شد خلاصه Smile
البته فقط واسه من اینجوری نبودا، رتبه های ۱ و ۱۷ هم پیش من بودن و با هم رفته بودیم که در مورد اونا هم همینطوری بود! خیلی خیلی بدم اومد از امیرکبیر خلاصه. اصلا انتظارشو نداشتم اینجوری برخورد کنن.
از نظر نظم و انسجام مصاحبه ها علم و صنعت از همه بهتر بود. دانشگاه تهران هم مصاحبش شبیه اجلاس سران بود واقعا! Big Grin
از نظر فنی هم بهشتی مصاحبش خیلی خوب بود و کلی سوال پیچ کردن از پایان نامه و حوزه های مرتبط دیگه.

البته من شریف رو نزده بودم کلا، چون استادم قصد نداشت دانشجوی دکتری بگیره امسال.

!The key to success in life is to make good choices
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Fardad-A , Lonely Palm , didar , baran , berkeley , saba_1984 , mohammad900 , alime , احسان مومنی , crevice , zolfaghariv1 , peniya
ارسال: #۱۱
۲۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۲۰ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
دوستان می تونن تجربیاتشون در زمینه مصاحبه دانشگاه های مختلف و سوالاتی که پرسیده شده رو در تاپیک زیر بیان کنند.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Information معرفی شغل برای شهریه‌ی دانشگاه Cina ۹ ۵,۳۷۱ ۲۹ مهر ۱۴۰۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rashinpazh
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۲۶۱ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۳۶ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۴۷۵ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۳۳,۱۹۰ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۲,۹۲۶ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۲۸۴ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  معرفی استاد در دیتاماینینگ و بیگ دیتا heelii ۱ ۲,۱۲۳ ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۱۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۶,۸۷۴ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close