زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۰۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲

ارسال: #۵۵۶
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۲۴ ق.ظ
RE: شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۱۸ ق.ظ)Nima Masghadi نوشته شده توسط:  ولی کسی که درست نزده براش حذف میشه سوال...

سوال حذف میشه یا فقط تاثیر منفی نمیذاره ؟ اینطوری باشه تعداد سوالا برای بعضی ها به ۲۲ سوال میرسه. چون ۲ تا سوال که حذفه ۳ تا هم تاثیر مثبت که اگه کسی نزده باشه سوالاش میشه ۲۲ تا درسته ؟
۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams
ارسال: #۵۵۷
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۴۶ ق.ظ، توسط Nima Masghadi.)
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۲۴ ق.ظ)arcsin نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۱۸ ق.ظ)Nima Masghadi نوشته شده توسط:  ولی کسی که درست نزده براش حذف میشه سوال...

سوال حذف میشه یا فقط تاثیر منفی نمیذاره ؟ اینطوری باشه تعداد سوالا برای بعضی ها به ۲۲ سوال میرسه. چون ۲ تا سوال که حذفه ۳ تا هم تاثیر مثبت که اگه کسی نزده باشه سوالاش میشه ۲۲ تا درسته ؟

والا این چیزی بود که من از یکی از بچه های ارشدی دم صبح تو توالت پرسیدم Big Grin شاید هم حذف نشه و تاثیر منفی نذاره . خدا عالمه . عصر که درصد ها بیاد مشخص میشه . ولی منطقی تر اینه که حذف شه چون حتما سوال مشکل داشته که اینطوری شده . اگه کسی هم درست جواب داده یا شانسی بوده یا که یه طوری منظور طراح رو میدونسته حالا یا سوال رو جایی دیده بوده یا مشابهش رو .

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
۵
۷
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , sir_ams
ارسال: #۵۵۸
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۳۸ ق.ظ
سلام. صبح بخیر.
دیشب بین خواب و بیداری بودم. تازه سمت ما هوا بارونی بود همش رعدوبرق میزد. اونقدر اینور اونور شدم که نگو. صبح که بلند شدم انگار از بندنسازی برگشتم (تربیت بدنی ۱ یادتونه).
ماشالا مانشتیا دیشب پرکار بودن.

باید امشب بروم
باید امشب چمدانی را
که به اندازۀ پیراهن تنهایی من جا دارد، بردارم
و به سمتی بروم
که درختان حماسی پیداست،
رو به آن وسعت بی واژه که همواره مرا می خواند.
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: shima_24 , maxi , sir_ams , jameshenas
ارسال: #۵۵۹
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۴۷ ق.ظ
سلام.از دست شما
از بس سر وصدا کردین از خواب بیدار شدم.کی گفته شب نمیتونه بخوابه؟این کنکور که میگن یعنی چه؟میگن موجود خطرناکیه.راست میگن؟قدیما ۳ بار ازش شکست خوردم.ولی این بار قبل از اینکه اون منو شکست بده من به حسابش میرسم.میخوای بدونی چجوری؟باشه میگم.
اینجا هر کسی رو دیدم دست به دعا شده و دلش پر از التماس و دعاست.همه انتظار موفقیت دارن.این خوبه اما کسی رو ندیدم که بگه بجای اینکه انتظار موفقیت داشته باشم سطح توقع خودمو میارم پایین تا خدایی نکرده اگه به نتیجه دلخواهم نرسم دلم نشکنه.مهم اون زحمتی بود که ما کشیدیم.هیشیکی کمتر از حقش نتیجه نمیگیره.(البتته مملکت ما فرق داره چون سهمیه ها زیاد خودنمایی میکنه).من ازمونم خوب بود ولی موقعی که واسه ارشد شروع کرده بودم با خودم عهد کرده بودم که هدف اصلیم باید تلاشم باشه و نتیجش رو میسپرم به خدا.من از تلاشم خیلی راضی هستم و نشون دادم که در اوج نا امیدی تونستم خودمو بالا بکشم.اینکه بخوام انتظار رتبه خوب داشته باشم به نظرم شبیه سرابه.اینکه توقع خودمو پایین بیارم بهتره یا اینکه انتظار رتبه خوب داشته باشم ولی اینجوری نشه؟انتظار همیشه عذاب اور بوده.پس سعی کنید عذاب نکشین.
در ضمن همتون میدونین که کنکور سرشار از بی عدالتیه پس نباید از ازمونی که سرشار از بی عدالتیه انتظار داشته باشین.طراح سوالی که سوال رو اشتباه طرح میکنه به نظرتون چه کاری از دست ما برمیاد؟سوالات خیلی سنگینی که نه کسی که زیاد خونده میتونه اونو حل کنه نه کسی که نخونده.اینا ملاک ارزیابیه؟سهمیه های مختلفی که موقع پر کردن فرم ثبت نام دیدین یادتون که نرفته.اینا ملاک ارزیابیه دانشه؟پیش خوتون فکر کنین و واقع گرا باشین.اینکه انتظار رتبه خوبی داشته باشیم بیشتر به نفع ماست یا اینکه توقع خودمون رو بشکنیم و بیاریمش پایین.فکر کن و یکیش رو انتخاب کن.
من واسه اینکه ثابت کنم نتیجه کنکور واسم مهم نیست فردا نتیجم رو میخام بگیرم.ر ضمن میدم یکی از دوستام نتیجم رو بگیره.اگه رتبه خوبی کسب کنم خوشحال میشم.اگه رتبه خوبی کسب نکنم اصلا دلخور نمیشم.پس در هر دو صورت من برندم
با ارزوی موفقیت برای همتون
این نیز بگذرد
۱۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nima Masghadi , nana2010 , Mohammad.K , avril22 , zarei1991 , x86 , kimidoonekekie , AI.
ارسال: #۵۶۰
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۵۹ ق.ظ
ماشاالله به این تاپیک.هرروز شلوغ تر از دیروز.چقد صفحاتش تند تند میرن جلو.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , sir_ams , jameshenas
ارسال: #۵۶۱
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۲۱ ق.ظ
سرکلاس نشستمو سنجش رفرش میکنمSmile
چرا این دفترچه نمی اید؟؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams , jameshenas
ارسال: #۵۶۲
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۲۸ ق.ظ
قبلا برای رتبه زیر ۱۰۰ ، رتبه ۱۰۰ تا ۱۵۰ و روزانه دانشگاه اصفهان جدا جدا نذر کرده بودم
لیست نذریهامم یادداشت کرده بودم که یادم نره

دیشب که لیستو دیدم، ۱ آیتم دیگه اضافه کردم:
اگه رتبم جوری بشه که فقط قبول شم، ۱ روز روزه ، ۱۰۰۰۰۰ پول به ۱ نیازمند و ..... Sad

ببین چقدر سقف آرزوهام پایین اومده Big Grin
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad.K , nina69 , x86 , maxi , sir_ams , jameshenas
ارسال: #۵۶۳
دیگه از استرس قلبم داره میاد تو دهنم پس چرا نمیاد جوابا راحت شیم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas
ارسال: #۵۶۴
ماشالا بچه ها دیشب چقد پر کار بودن...

راستی من دم دمای صبح خواب دیدم قبول شدم...

اما این دوستمون Boy_unique1366 درست میگه.

مهم اینه که همه تلاششونو کردن. نهایتش اینه که..... بماند

توکل بر خدا

به قول یکی از دوستان مانشتی:

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , maxi , sir_ams
ارسال: #۵۶۵
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۳۲ ق.ظ
۳ ماه تموم منتظر همچین روزی بودیم و حالا آخرین ساعت های انتظارمون رو میگذرونیم
ای کاش که فقط در انتهای این انتظار، تعداد لبخند ها بیشتر باشه...
کم کم داریم به انتهاش می رسیم... Smile
۶
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: IT.setareh91 , atti joon , shima_24 , majid67110 , x86 , maxi , sir_ams , jameshenas
ارسال: #۵۶۶
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۴۱ ق.ظ
سلام به همه ... بعد کنکور با پیشنهاد یکی از دوستان اومدم مانشت ... والا زیاد اعتقاد به این محیطا نداشتم ... اما الان درک کردم که چقدر میتونه مفید باشه برام...
امیدوارم همه از تجربه ای که قراره تا چند ساعت دیگه کسب کنن بهترین استفاده رو داشته باشن .

فقط کافیست خود را باور کنیییم
امان از روزی که انسان برخیزد...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , maxi , sir_ams , jameshenas
ارسال: #۵۶۷
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۴۴ ق.ظ
دوستان برین بخوابین سنجش اعلام کرده نتایج ۲۳ میاد.Huh

دروغ ۲۲ بود .Tongue

ولی گذشته از اینها حالا ساعت ۸ هم بیاد مگه میشه دیدش این نتیجه رو تا فرداش باید هزاران بار با این سایت سنجش کلنجار بریم تا شاید نتایج حجاب از چهره بردارند و رخ به دلدار نمایند. پس روی ۲۳ حساب کنید.Sad

ولی از ته قلبم امیدوارم همه اونهایی که چندین ماه زحمت کشیدن بعد از دیدن نتایج لبخند به لب داشته باشن .
خدا به همه ما آرامش بده تا بتونیم با قلبی مطمئن نتایج رو بپذیریم و به تلاشمون برای رسیدن به هدف واقعی زندگی ادامه بدیم.

نسیم دانه را از دوش مورچه انداخت...

مورچه دانه را دوباره بر دوشش گذاشت و به خدا گفت:

" گاهی یادم میرود که هستی ، کاش بیشتر نسیم می وزید... "
۱
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: shima_24 , x86 , sir_ams , xani
ارسال: #۵۶۸
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۴۷ ق.ظ
وقتی نوشته های بچه ها رو میخونم یاد خودم برا سال پیش میوفتم....یکسال گذشت (البته الان کمتر از یکساله چون ما رو تا ۷ خرداد زجز دادنBig Grin)
بهترین همیشه قبول شدن و رتبه ی خوب نیست...بهترین لحظات رو داشتن و بهش رسیدن خیلی فراتر از کنکور و درس هست....
انشالله که برای تک تک شما دوست خوبم همیشه بهترین ها رقم بخوره...Smile

گر مرد رهی میان خون باید رفت *** از پای فتاده سر نگون باید رفت
تو پای در ره نه و هیچ مپرس*** خود راه بگویدت که چون باید رفت
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nahid.moosavi , IT.setareh91 , nina69 , tayebe68 , zarei1991 , x86 , maxi , mehrdad372 , sir_ams , asiehmohammadian , samaneh_aftab , azad_ahmadi , ati314
ارسال: #۵۶۹
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۴۹ ق.ظ
سلام به همه

میگم این تستایی که زده مثلا گزینه ۴ با تاثیر مثبت اگه اشتباه جواب داده باشیم چی؟؟؟

برای داشتن چیزی که تا به حال نداشته اید باید کسی باشید که تا به حال نبوده اید .
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams
ارسال: #۵۷۰
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۵۵ ق.ظ، توسط sadeghb.)
سازمان سنجش میخواد مانشتی ها را دق بده!!!!!!!!!!!
ما هم که اصلا انتظار نمی کشیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

انقدر شکست می خورم تا راه شکست دادن را بیاموزم.(پطر)
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۹ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کارنامه ارشد ۱۴۰۰ فاطمه دیبا ۰ ۱,۶۴۲ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۳۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۲۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
  کارنامه های دکتری ۹۹ کامپیوتر maryam368 ۱۰ ۵,۴۶۶ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۵:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: pedramamini
  کارنامه و رتبه کنکور دکتری ۹۶ taha_h ۱۶۱ ۹۴,۴۵۷ ۰۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang
Lightbulb کارنامه اولیه آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۲۴ ۶۷,۰۱۹ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zeinab110

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close