زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۴۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲

ارسال: #۴۰۶
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۰۳ ب.ظ
RE: شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲
دوستان غصه نخورید رفیق فابریک من پارسال با ۱۱۰ روزانه خواجه نصیر قبول شد به ظرفیتا دقت نکنید انتخاب رشتتونا بکنید هر جور بهترهHeart
۳
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , Mänu
ارسال: #۴۰۷
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۱۰ ب.ظ
یه جمله از دکتر وین دایر خودنم خیلی برام جالب و تاثیرگذار بود، مضمون جمله این بود :
اگر تو زندگی نقشه A با شکست روبرو شد ناراحت و نگران نشید، حروف الفبا شامل ۲۶ حرفه، یعنی نقشه B و C و و غیره رو میتونید استفاده کنید، الانم قبولی تو کنکور واسه من شخصا حکم نقشه A داره، اگه خدایی نکرده قبول نشدم دنیا که به پایان نمیرسه، حداقل ۲۵ نقشه دیگه می تونم عملی کنم.

عادلانه ترین دعایی که میشه داشت اینه که هرکس به اندازه ای که زحمت کشیده نتیجه بگیره البته شخصا امیدوارم این معادله برای رفقای مانشتی من به سودشون به هم بخوره و بیشتر از آنچه که تلاش کردن نتیجه بگیرن Smile

با آرزوی موفقیت قلبی برای همه دوستان عزیز مانشتی

هــــرچه هست از قامت ناساز بی اندام مـاست
ور نه تشـــریف تو بر بالای کس کــوتــاه نــیسـت
۱۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: pershang , jameshenas , x86 , shima_24 , 8Operation , Engineer , IT.setareh91 , asiehmohammadian , nassim92
ارسال: #۴۰۸
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۱۸ ب.ظ
آقا فرداد شما چرا. شریف بخونی که بعد تازه به اصفهان فکر کنی؟ یعنی همه اینجوری میشن. شما که اتفاقا باید به همه بگی دانشگاه های خوب با هم فرقی ندارند اگه همت خوب خوندن و فراگیری رو داشته باشی. دیگه استاد شرریف که معجزه نمیکنه و شریف تلسکوب هابل نداره که خواجه نصیر نداشته باشه. بله سطح دانشجوهاش بهتره اما خب بهر حال از دانشکاه های دیگه هم بوده که به مراتب بالاتر رسیدند . بعد برای برخی فقط شریف قبول شدن مهمه برای برخی روزانه قبول شدن برای برخی دولی قبول شدن برای برخی یکجا قبول شدن بستگی به شرایط افراد. ببخشید البته ها نزنی یه وقت مارو من دوستت هستم Wink
۱۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , Mänu , neda_Network , nassim92
ارسال: #۴۰۹
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۲۱ ب.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۰۷ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  واقعا" نتیجه دلخواه شما خواجه نصیره؟
نمیدونستم سطح انتظارتون در این حده. قبلنا شریف و تهران و پلی تکنیک نتیجه دلخواه بود. علم و صنعت و خواجه نصیر و بقیه شهرها فقط خوب بود که رد نشیم.(با عرض پوزش قصد توهین به هیچ دانشگاهی را ندارم)
یادتون باشه دارید ارشد میخونید. اگه دست پایین قبول شید ممکنه بعدها فقط بتونید برید دانشگاه آزاد ادامه بدین.
باید ارشد شریف بخونی که دکترا دیگه به اصفهان یا شیراز برسی. دکترا ظرفیتها یک بیستم میشه. پس باید پرش کافی داشته باشید.
اگه ارشد را غیر از اون سه تا قبول شید تو دکترا قبول شدن کارتون از حد متعارف خیلی سخت میشه یا باید پول خرج کنید یا استثنایی باشید. ظرفیت سه نفر دو نفر پنج نفر تو قبولی دکترا دیگه یه کم کارها را سخت میکنه. البته جدیدا" مثلا" از ارشد علم و صنعت رفتن شریف . حتی شنیدم از آزاد هم پارسال یکی رفته دکترای شریف. ولی استثنائات کارشون سخته و واقعا" استثناء هستند.
من از دید خودم گفتم. البته شبانه اگه بخواید بخونید تا بالای صد و پنجاه هم پلی تکنیک قبول میشید.

باز هم عذرخواهی میکنم این جملات واسه امشب که فردا نتیجه رو میزنن نیست.
این حرفا مال قبل از امتحانه. ولی چون بعضی پرسیدند روی چه حسابی گفتم تا حدود ۱۰۰ نفر به نتیجه دلخواه میرسند گفتم.بنابراین بکسی بر نخوره.
پیروز باشید.

جناب آقای فرداد خط تیره آ
اولا کی گفته خواجه نصیر و یا علم وصنعت دست پایینن؟؟؟؟؟
از شما انتظار بیش از اینا میره آقای مدیر کل
دوما شما زیادی داری از بالا بالا ها به قضیه نگاه میکنی.من دوست خودم اقای علیرضا . الف فارغ التحصیل خواجه نصیر بود و با استاد راهنمای توپی که داشت تونست ۲-۳ تا مقاله بده و الان داره اسپانیا درس میخونه.
سوما اگه اینجوریه که شما میگی پس رتبه ی ۶۰ به اونور که نه شریف میارن نه امیرکبیر برن بزن نو نخ کار آزاد؟؟؟؟
همون جور که مدام صحبتای امثال منو سانسور میکنید بد نیست کمی هم خود سانسوری داشته باشید

این نیز بگذرد
۱۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , neda_Network , Mänu , mortez28 , rahhil , nassim92
ارسال: #۴۱۰
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۲۳ ب.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۰۷ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  واقعا" نتیجه دلخواه شما خواجه نصیره؟
نمیدونستم سطح انتظارتون در این حده. قبلنا شریف و تهران و پلی تکنیک نتیجه دلخواه بود. علم و صنعت و خواجه نصیر و بقیه شهرها فقط خوب بود که رد نشیم.(با عرض پوزش قصد توهین به هیچ دانشگاهی را ندارم)
یادتون باشه دارید ارشد میخونید. اگه دست پایین قبول شید ممکنه بعدها فقط بتونید برید دانشگاه آزاد ادامه بدین.
باید ارشد شریف بخونی که دکترا دیگه به اصفهان یا شیراز برسی. دکترا ظرفیتها یک بیستم میشه. پس باید پرش کافی داشته باشید.
اگه ارشد را غیر از اون سه تا قبول شید تو دکترا قبول شدن کارتون از حد متعارف خیلی سخت میشه یا باید پول خرج کنید. ظرفیت سه نفر دو نفر پنج نفر تو قبولی دکترا دیگه یه کم کارها را سخت میکنه. البته جدیدا" مثلا" از ارشد علم و صنعت رفتن شریف . حتی شنیدم از آزاد هم پارسال یکی رفته دکترای شریف. ولی استثنائات کارشون سخته و واقعا" استثناء هستند.
من از دید خودم گفتم. البته شبانه اگه بخواید بخونید تا بالای صد و پنجاه هم پلی تکنیک قبول میشید.
آقا فرداد یعنی میگید هرکی این ۳تا دانشگاه قبول نشه،داره وقت تلف میکنه واسه ارشد خوندن؟!!
با این حرفتون خیلی ها رو نا امید می کنید.از شما بعید بود واقعا.
مگه چند نفر می تونن برن شریف و دانشگاه تهران؟!

و ندایی که به من می گوید گرچه شب تاریک است
دل قوی دار سحر نزدیک است...
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , Mänu
ارسال: #۴۱۱
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۲۷ ب.ظ
آقا این متن آگهی سازمان سنجش ابهام آمیزه !‌ دفترچه امشب میاد؟ با کارنامه میاد؟ ۸ صبح میاد ؟
باور بفرمایید دفترچه از کارنامه مهمتره و بیشتر تو سرنوشت ما تاثیر داره !‌
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86
ارسال: #۴۱۲
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۲۸ ب.ظ
فردا این موقع چه خبره تو مانشت!!!!!!!!!!!
با آرزوی قبولی و موفقیت برای همه پشت کنکوری ها به خصوص انهایی که تلاش بیشتری کرده اند

انقدر شکست می خورم تا راه شکست دادن را بیاموزم.(پطر)
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , pershang , elin123 , Marcel , nassim92
ارسال: #۴۱۳
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۳۰ ب.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۲۳ ب.ظ)nazibahar نوشته شده توسط:  آقا فرداد یعنی میگید هرکی این ۳تا دانشگاه قبول نشه،داره وقت تلف میکنه واسه ارشد خوندن؟!!
با این حرفتون خیلی ها رو نا امید می کنید.از شما بعید بود واقعا.
مگه چند نفر می تونن برن شریف و دانشگاه تهران؟!
وقت را که نه. فقط کارش سخت میشه برای ادامه تحصیل.
وگرنه از آزاد هم پارسال شریف قبول شدند واسه دکترا. ولی نفر اول آزمون کتبی بودند.
بنظرم این بحث مناسب امشب نیست.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86
ارسال: #۴۱۴
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۳۴ ب.ظ، توسط Mohammad.K.)
اگه ارشد را غیر از اون سه تا قبول شید تو دکترا قبول شدن کارتون از حد متعارف خیلی سخت میشه یا باید پول خرج کنید یا استثنایی باشید. ظرفیت سه نفر دو نفر پنج نفر تو قبولی دکترا دیگه یه کم کارها را سخت میکنه. البته جدیدا" مثلا" از ارشد علم و صنعت رفتن شریف . حتی شنیدم از آزاد هم پارسال یکی رفته دکترای شریف. ولی استثنائات کارشون سخته و واقعا" استثناء هستند.

باز هم عذرخواهی میکنم این جملات واسه امشب که فردا نتیجه رو میزنن نیست.
این حرفا مال قبل از امتحانه. ولی چون بعضی پرسیدند روی چه حسابی گفتم تا حدود ۱۰۰ نفر به نتیجه دلخواه میرسند گفتم.بنابراین بکسی بر نخوره.
پیروز باشید.

خب خیلی ممنون از امیدواری های شب قبل از نتیجه :دی

حرف شما متین...

ولی مثلا یکی مثل من که در حد متوسطه کلا باید ول کنه ارشدو یعنی؟

یعنی دانشگاه هایی غیر از این ۴ ۵ تا که گفتید هرکی قبول شه ول معطله؟؟؟؟؟؟

به قول یکی از دوستان مانشتی:

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
۲
۰
ارسال: #۴۱۵
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۳۴ ب.ظ
اینکه اکثر دوستان میگن نمیشه آزادانه در مانشت نظر داد بهمین دلیله ها.
نظر من که وحی منزل نیست. شاید غلط باشه. نادرست باشه. شما لازم نیست که حتما" توجه کنید یا لازم باشه من پاکش کنم چون با نظر شما یکی نیست. میخواهید پاکش کنم ؟ یا هی منفی بدین. دوستانه اگه آزارتون میده بگید تا حذفش کنم من تعصبی ندارم به حرفام.فقط این نقل قولها را حذف کنید تا من هم نظرم را پاک کنم.یا ندیده بگیریدشون.ممنون.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: somaye_tex , SHF , Mohammad.K , jameshenas , mortez28 , x86
ارسال: #۴۱۶
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۳۷ ب.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۰۷ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  بچه ها میگم بیاین یه کاری بکنیم فردا اول رجب هستش و روزه بگیریم هم ثوابش رو میبریم هم یه کوچولو دل خدارم میبریم،فقط یادمون باشه اگه روزه گرفتیم و خدای نکرده جواب دلخواه رو نگرفتیم نذاریم به پای خدا...
توکل به خدا و امام محمد باقر(ع) که روز تولدش هست ایشالله خود اهل بیت یه شیرنی خوب بابت قدم نو رسیده شون بهمون بدن...

آره فکر خوبیه من میگیرم شایدم فرجی حاصل شد
دلمون شکست و .....
چون خدا با شکسته دلانه نه با تنگ دلان
۳
۱
ارسال: #۴۱۷
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۴۴ ب.ظ، توسط SHF.)
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۳۴ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  اینکه اکثر دوستان میگن نمیشه آزادانه در مانشت نظر داد بهمین دلیله ها.
نظر من که وحی منزل نیست. شاید غلط باشه. نادرست باشه. شما لازم نیست که حتما" توجه کنید یا لازم باشه من پاکش کنم چون با نظر شما یکی نیست. میخواهید پاکش کنم ؟ یا هی منفی بدین. دوستانه اگه آزارتون میده بگید تا حذفش کنم من تعصبی ندارم به حرفام.فقط این نقل قولها را حذف کنید تا من هم نظرم را پاک کنم.ممنون.
البته الان فکر کنم راحت دکترای مجازی هم بیاد آقا فرداد
فکر نکنم الان دیگه تحصیل کردن سخت باشه.
یادمه زمان کارشناسی یه نفر با هزار تبصره دانشگاه آزاد کاردانی قبول شده بود ولی این بنده خدا هنوز چهار عمل اصلی رو مشکل داره ولی داره دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات تهران ارشد می خونه و جالبه که هنوز خیلی از درسهاشو بلد نیست و میاد پیش من و جالبتر اینکه هر ترم معدلش روی ۱۷ یا ۱۸ هستش که امسال دیدم معدلش شده ۱۹/۵ !!!!!
من دیدم علوم و تحقیقات واقعا سخت میگیره ولی نمی دونم این بنده خدا چی کار می کنه؟؟؟
نمی دونم
آدم اینطور چیزها رو میشنوه میخواد رو زمین نباشه ولی خوشبحال شما که دارید اینها رو می شنوید ولی من چه کنم که این رو از نزدیک دیدم!!!
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: somaye_tex , x86
ارسال: #۴۱۸
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۴۱ ب.ظ
من هم تحت تاثیر قرار گرفتم
جالبه..پارسال بحث دانشگاه آزاد بود که نرید و آینده نداره این حرفا
حالا یواش یواش داره این قضیه به دانشگاه های خوبم سرایت می کنه
من تحت تاثیر حرف ها قرار گرفتم واسه این ماه اول دانشگاه ناراحت بودم این فکر که شاید پشت کنکور می موندم بهتر بود
بر عکس الان ناراحتم که چرا ماه اول دانشگاه ناراحت بودم..
الان خیلی راضی هستم هم اساتید هم دانشجوها..و دوست داشتم ارشد کوتاه نبود
به نظر من سعی کنید تحت تاثیر حرف ها قرار نگیرید و بیش تر خودتون جوانب رو بسنجید
هر چی هم می گذره تاثیر مصاحبه کم می شه و آزمون کتبی بالا می ره..اونم دکترا هر جا باشه با ارزش هست
خلاصه نظر هر کس مهم و ارزشمند است ولی بیش تر خودتون تصمیم بگیرید
آقا فرداد هم منظور بدی نداشتند حتما می خواستن بگن خودتون رو دست بالا بگیرید
۲
۰
ارسال: #۴۱۹
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۴۵ ب.ظ
من چون استثنا هستم و فقط روزانه میخوام پس از هر جا روزانه باشه به پیشرفت میرسم دلم خیلی تهران میخواست نشد مهم نیست تلاشم را هزار برابر میکنم جوری که در قیاس حرفی برای گفتن نداشته باشن تلاش و تلاش و تلاش حرف اول و آخر را میزنهHeart
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , IT.setareh91 , M@A
ارسال: #۴۲۰
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۴۵ ب.ظ
نظر شخصی من اینه که کسی ارشد بگیره باید دکتری هم بگیره والا صرف خوده دوره ارشد چندان موقعیت برای پیشرفت نداره و از نظر استخدامیم حتی میشه گفت تفاوتی با لیسانس نداره دوره ارشد کلا سه ترم هست و ترم اخرم پروژه هست و برای اینکه بشه کار خاصی کرد دوره ای واقعا کوتاهه و شما سال اول وارد میشین سال دوم خارج میشین و به نظر من فوق لیسانس حکم پیش دانشگاهی رو داره برای لیسانس پس همون طورکه دوستان گفتن بهتره از حول حلیم توی دیگ نیفتین و اگر رتبتون طوری نشد که دانشگاه ها ی خوب رو نیاوردید فکر دانشگاه های مجازی و پیام نور و بقیه این دانشگاه ها نباشید چون برای ادامه تحصیل واقعا به مشکل برمیخورید بهترین گزینه بعد از دانشگاه هایی مثل شریف و تهران دانشگاهیه که دوره دکتری هم توی اون رشته داشته باشه
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad.K , kimidoonekekie

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کارنامه ارشد ۱۴۰۰ فاطمه دیبا ۰ ۱,۶۴۵ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۳۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۲۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
  کارنامه های دکتری ۹۹ کامپیوتر maryam368 ۱۰ ۵,۴۶۹ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۵:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: pedramamini
  کارنامه و رتبه کنکور دکتری ۹۶ taha_h ۱۶۱ ۹۴,۵۲۱ ۰۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang
Lightbulb کارنامه اولیه آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۲۴ ۶۷,۰۵۰ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zeinab110

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close