زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۴۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲

ارسال: #۱۵۱
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۴۶ ق.ظ، توسط atenaa.)
RE: شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۱۴ ق.ظ)maneshty نوشته شده توسط:  بعضی چیزا حوصله میخواد مثلا [تصویر:  175867_1_1379083813.gif]
یا مثل ۸ ماه پیوسته درس خوندن[تصویر:  175867_2_1379083813.gif]
......
این پستتون چقد شنگول بود ادم . سر ذوق میارهBig Grin

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
۳
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , somaye_tex , jameshenas , maneshty , pershang
ارسال: #۱۵۲
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۱۳ ق.ظ
کاش دفترچه ها زودتر روی سایت میومد حداقل ، یه کم برا خودمون مشغول میشدیم

لطفا لبخند بزنید !
۸
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , Amir V , Mänu , tayebe68 , nina69
ارسال: #۱۵۳
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۵۲ ب.ظ، توسط kevin.)
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۵۲ ق.ظ)Nima Masghadi نوشته شده توسط:  اقا چرا اینقدر منفی میدید من که این همه امید دادم بهتون ؟ :-( حالا اگه از نا امیدی حرف میزدم پستم میشد " سپاس ویژه مانشت" از بس تایید میگرفت! اصلا قهرم :-(
شوخی کردم :-) شما منفی هم بدید باز رو سر ما جا دارید :-)
اما انصافا نا امید نباشید . یه قانون هست به اسم قانون جذب که به هرچی فکر کنی به سمتت میاد . حتی اگه خوب ازمون ندادی اعصاب خودت رو خورد نکن . دنیا که به اخر نمیرسه . یادت باشه چند سال پیش توی کنکور کارشناسی همین حس رو داشتیم . اما دیدیم که لیسانس هم گرفتیم و تموم هم شد . دنیا و زندگی پر از این ازمون هاست . انشالله تو کنکور زندگی رتبه تک رقمی باشیم . این ازمون ها که یه روز بهشون میخندیم که ارزش ندارن واسشون اوقات خودمون رو تلخ کنیم . یه خنده شما میرزه به کل سر تا پای سازمان سنجش و ازمون های .... :-) اقا ما مخلص همتون هم هستیم . فقط جان نیما ناراحت نباشید. من میام میبینم شما ناراحتید حرص میخورم به روح پدر خدا بیامرزم . داداشای و خواهرای من که نباید غصه بخورن . باید چلو کباب بخورن :-) گور بابای ارشد . جمال همتون رو عشقه. یا حق
علت منفی هایی که بهت میدن مطالب و موضع پستات نیست ظاهرا یه عده کلا بات مشکل دارن حالا نمیدونم سر چی؟؟؟ تو هر پستت یه منفی میکوبن روش .این منفی مثبتهای اینجا هیچ ارزش نداره نه اگر هزار تا مثبت بخوره پستت بهت جایزه میدن نه اگر هزار تا منفی بخوره پستت چیزی از ارزش پست کم نمیشه.حالا تا دلتون میخواد بیاید به پست من منفی بدید!!!!!!!!!!!!!!!!!االبته یه عده از منفی ها هم به حساب حسادت به اینه که شما ازمونتونو خوب دادید دیگه کاریش نمیشه کرد دیگه!!!!!!!!!!!!!!
۱۰
۸
ارسال: #۱۵۴
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۰۶ ب.ظ، توسط saiedattar.)
توکلی در گفت‌وگو با فارس خبر دادExclamation
انتشار کارنامه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ساعت ۲۰ یکشنبهAngry
حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس گفت: در آزمون ورودی دوره‌‌های کارشناسی ارشد نا‌‌پیوسته سال ۱۳۹۲ تعداد ۸۹۶‌‌ هزار و ۱۲۵ داوطلب ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد ۴۵۸ هزار و ۸۰۱ نفر زن و ۴۳۷ هزار و ۳۲۷ نفر مرد هستند. به عبارت دیگر ۲۰/۵۱ درصد زن و ۸۰/۴۸ درصد مرد هستند.

وی افزود: آمار داوطلبان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۲ نسبت به آمار داوطلبان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۱ تعداد ۳۴ هزار و ۹۰ نفر کمترIdea است.

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در ادامه خاطرنشان کرد: نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۲ به صورت کارنامه تنظیم و کارنامه مذکور از ساعت ۲۰ روز یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ماه از طریق سایت سازمان سنجش و آموزش کشور در اختیار داوطلبان قرار داده خواهد شد. لذا هر یک از داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان و وارد کردن شماره پرونده یا شماره داوطلبی یا مشخصات شناسنامه‌ای مثل نام خانوادگی، نام، شماره شناسنامه و تاریخ تولد نسبت به دریافت پرینت کارنامه اقدام کنند.

توکلی همچنین از قرار گرفتن دفترچه راهنمای انتخاب رشته در روز یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ماه خبر داد.

وی در پایان افزود: فهرست پذیرفته شدگان نهایی آزمون هم در هفته اول شهریور ماه ۹۲ از طریق سایت سازمان سنجش و آموزش کشور اعلام می‌شود تا پذیرفته شدگان بر اساس رشته و محل قبولی ثبت نام کنند.

اینم لینکش:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
Big Grin
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , ana_12345 , TnT , mehrdad372
ارسال: #۱۵۵
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۴۹ ب.ظ
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۱۴ ق.ظ)maneshty نوشته شده توسط:  جا داره یه بار دیگه از همه مانشتیا و مدیران، بخصوص آقا فرداد[تصویر:  175901_1_1379083813.gif]،انرژی مثبت[تصویر:  175901_2_1379083813.gif]و جناب دکتر [تصویر:  175901_3_1379083813.gif]تشکر کنم.
همتونو دوست دارم[تصویر:  175901_4_1379083813.gif]
دمت گرم خیلی خندیدم مخصوصا از جمله بالا و اون شکلکا.

سعی کنید آن چیزی را که دوست دارید به دست آورید، وگرنه باید آن چیزی را که بدست می آورید دوست بدارید.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty
ارسال: #۱۵۶
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۵۲ ب.ظ
۲۲ اردیبهشت جوابا میااااااااااااد..
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: TnT
ارسال: #۱۵۷
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۲۴ ب.ظ
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۳۷ ق.ظ)kevin نوشته شده توسط:  
(18 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۵۲ ق.ظ)Nima Masghadi نوشته شده توسط:  اقا چرا اینقدر منفی میدید من که این همه امید دادم بهتون ؟ :-( حالا اگه از نا امیدی حرف میزدم پستم میشد " سپاس ویژه مانشت" از بس تایید میگرفت! اصلا قهرم :-(
اما انصافا نا امید نباشید . یه قانون هست ...
علت منفی هایی که بهت میدن مطالب و موضع پستات نیست ظاهرا یه عده کلا بات مشکل دارن حالا نمیدونم سر چی؟؟؟ تو هر پستت یه منفی میکوبن روش .این منفی مثبتهای اینجا هیچ ارزش نداره نه اگر هزار تا مثبت بخوره پستت بهت جایزه میدن نه اگر هزار تا منفی بخوره پستت چیزی از ارزش پست کم نمیشه.حالا تا دلتون میخواد بیاید به پست من منفی بدید!!!!!!!!!!!!!!!!!االبته یه عده از منفی ها هم به حساب حسادت به اینه که شما ازمونتونو خوب دادید دیگه کاریش نمیشه کرد دیگه!!!!!!!!!!!!!!

kevin جان ما مخلص شما و همه بچه های عزیز مانشت هستیم . من که گفتم شوخی کردم . اتفاقا خیلی از منفی ها معنی خوبی داره . . مثبت زندگی مهمه که انشالله بگیریم .Heart

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: reyhaneh64
ارسال: #۱۵۸
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۱۱ ب.ظ
راستی اقا نیما یه سوالی داشتم شما که زبانتونو ۶۳ زدین چند تا از سوالات بخش لغتو زدین؟؟؟برای بخش لغت ۱۱۰۰ رو هم خونده بودین؟؟؟
۲
۱
ارسال: #۱۵۹
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ، توسط Lover Of Science.)
سلام
انشاالله همتون همون جایی رو که آرزوشو دارین قبول بشین
لطفا برای منم دعا کنین آخه تازه شروع کردم!!
دکتر هلاکویی میگه انسان با توکل بر خدا به تمامی خواسته هاش میرسه الا خواسته های مهم!میدونین چرا؟چون این استرس و نگرانی و... نمیزارن شما به خواسته هاتون برسین وقتی کسی میگه توکل به خدا دیگه استرس و اضطراب نداره!
توکلتون به خدا باشه،به لطف خدا حتما نتیجه زحمات و تلاشهاتونو میبینید
در پناه حق
۵
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: TnT , saiedattar
ارسال: #۱۶۰
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۴۷ ب.ظ، توسط sarasarasara.)
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۱۱ ب.ظ)arcsin نوشته شده توسط:  
(13 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۴۲ ق.ظ)sattar7 نوشته شده توسط:  من خواب دیدم رتبه ام ۱۵۰۰ شده ...

(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۳۹ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  من خواب دیدم رتبم ۴۷ شده.

اما یکی از بچه‌های همین جا نامرد خواب ۵۰۰ دیده بود واسم. خدا لعنتش کنه Big Grin

آقا شما ها چند سال تو زمینه ی خواب شفاف (lucid dreaming) کار کردید که خواب هاتون اینقدر وضوحش بالاست، من تو خواب هام شب و روز رو تشخیص نمیدم حالا شما دارید میگید رتبتون رو هم دیدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ عجب روزگاریه.....

من که هم رتبه خودم هم دوتا از دوستامو هم دیدم !!! البته رتبه خودم ۴۹۴ بود اما تو خوابم ارزشش در حد ۷۰۰ یا ۸۰۰ بد بود و کلی ناراحت بودم فکر کنم واقعا هم ۸۰۰ یا ختی بدتر بشم Confused

اصلن به خودم میگم میشی ۱۵۰۰ تا آب از سرم بیشتر بگذره !!!!!!!!!!
خودم می دونم تنبلی کردم پس منتظرم درس خوندن سال بعدیم شروع بشه و جبران کنم دیگه
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: TnT
ارسال: #۱۶۱
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۵۸ ب.ظ
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۱۱ ب.ظ)kevin نوشته شده توسط:  راستی اقا نیما یه سوالی داشتم شما که زبانتونو ۶۳ زدین چند تا از سوالات بخش لغتو زدین؟؟؟برای بخش لغت ۱۱۰۰ رو هم خونده بودین؟؟؟

راستش من برعکس همه که تخصصی خوب میزنن و عمومی رو متوسط یا کم ،‌ از ۱۵ تا عمومی ۱۴ تا درست زدم ۱ دونه نزدم. ولی اختصاصی چند تا دو گزینه نزدیک به هم بود اشتباه زدم به دلیل کمبود وقت .
من ۵۰۴ خوندم با لغات ضروری برای تافل بارونز . البته تاثیر اصلی به خاطر این بود که از ابتدای تحصیلات کتاب های زبان اصلی خونده بودم.

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdad372
ارسال: #۱۶۲
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۱۳ ب.ظ
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۴۳ ق.ظ)Nima Masghadi نوشته شده توسط:  رتبه ی ۱ ؟؟؟؟؟ مال این صحبت ها نیستم من Big Grin با ( زبان ۶۳ ریاضی ۱۵ مشترک ۳۸ تخصصی نرم ۶۵) یک میشه رتبه ؟ Angelمن همون زیر ۲۰۰ شم کلاهم رو صد متر میندازم هوا . اخه شما که تو این دانشگاه ما نیستی. ماشالله سطح علمی شریف رو گذاشته جیب چپش!! هیچکی درس نمیخونه .تو مهندسی ها برای ارشد فقط من و یک اقا از رشته مواد امیدی بهمون هست که حداقل قبول بشیم . ولی دم شما گرم حتما این کار رو میکنم Shy

ببخشید ولی این درصدا خیلی خوبه ها.اگه شما قرار نیس زیر ۲۰۰ بشین پس من چی بگم!!!من که این درصدا رو دیدم کلا امید قبول شدن خودم رو که تاالان داشتم از دست دادمSad

بگذار عشق خاصیت تو باشد نه رابطه خاص تو با کسی......
۲
۰
ارسال: #۱۶۳
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۵۵ ب.ظ
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۱۳ ب.ظ)m_gh نوشته شده توسط:  
(18 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۴۳ ق.ظ)Nima Masghadi نوشته شده توسط:  رتبه ی ۱ ؟؟؟؟؟ مال این صحبت ها نیستم من Big Grin با ( زبان ۶۳ ریاضی ۱۵ مشترک ۳۸ تخصصی نرم ۶۵) یک میشه رتبه ؟ Angelمن همون زیر ۲۰۰ شم کلاهم رو صد متر میندازم هوا . اخه شما که تو این دانشگاه ما نیستی. ماشالله سطح علمی شریف رو گذاشته جیب چپش!! هیچکی درس نمیخونه .تو مهندسی ها برای ارشد فقط من و یک اقا از رشته مواد امیدی بهمون هست که حداقل قبول بشیم . ولی دم شما گرم حتما این کار رو میکنم Shy

ببخشید ولی این درصدا خیلی خوبه ها.اگه شما قرار نیس زیر ۲۰۰ بشین پس من چی بگم!!!من که این درصدا رو دیدم کلا امید قبول شدن خودم رو که تاالان داشتم از دست دادمSad
ایشون شکست نفسی میکنن رتبشون زیر ۵۰ هس، شایدم خیلی بهتر و یه رقمی شن.Smile
ایشالله شما هم قبول میشید
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nima Masghadi
ارسال: #۱۶۴
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۰۳ ب.ظ
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۵۲ ق.ظ)Nima Masghadi نوشته شده توسط:  اقا چرا اینقدر منفی میدید من که این همه امید دادم بهتون ؟ :-( حالا اگه از نا امیدی حرف میزدم پستم میشد " سپاس ویژه مانشت" از بس تایید میگرفت! اصلا قهرم :-(
اما انصافا نا امید نباشید . یه قانون هست به اسم قانون جذب که به هرچی فکر کنی به سمتت میاد .
آقا این قانونو رو بنده به شخصه بارها و بارها تجربه کردم

در مورد فکرهای منفی شدیدا به اثبات رسیده ولی در مورد فکرای مثبت قانونش به قول خودمون BUG داره . کلا از این ارورهای don't send میده
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: javadem , kati , nina69 , reyhaneh64 , Engineer
ارسال: #۱۶۵
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۴۹ ب.ظ
میگم اونی که تو مانشت رتبش بهتر از همه میشه یه جوری به همه باید شیرینی بده ها

به کمند خود که صید دل عاشقان مسکین

بنواز از آن اسیری برهان از این رهایی
۷
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۹ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کارنامه ارشد ۱۴۰۰ فاطمه دیبا ۰ ۱,۶۴۲ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۳۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۲۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
  کارنامه های دکتری ۹۹ کامپیوتر maryam368 ۱۰ ۵,۴۶۶ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۵:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: pedramamini
  کارنامه و رتبه کنکور دکتری ۹۶ taha_h ۱۶۱ ۹۴,۴۵۱ ۰۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang
Lightbulb کارنامه اولیه آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۲۴ ۶۷,۰۱۷ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zeinab110

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close