زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۱۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مابه التفاوت کنکور

ارسال: #۴۶
۰۳ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۰۴ ق.ظ
RE: مابه التفاوت کنکور
(۰۲ اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۴۵ ب.ظ)shaghayegh نوشته شده توسط:  ممکنه موقعی که قبول شدید با دیرکردش بگیرن اونوقت زیادترمیشه...Big Grin

از الان همه دوست و آشنا قول شیرینی قبولی گرفتن‌، قبول بشم شیرینی سنجش هم رو بقیه Big Grin

Somehow,A Way Will Be Made
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۷
۰۳ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۲۱ ق.ظ
مابه التفاوت کنکور
بچه‌ها این اصلا منطقی نیست که کسانیکه همون روز اول به صورت اینترنتی پرداخت کردن حالا باز پست کنن. اگر هم موقع اعلام نتیجه کد بخوان، خب داریم دیگه!!!!!!
۰
۰
ارسال: #۴۸
۰۳ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۱۷ ب.ظ
مابه التفاوت کنکور

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۴۹
۰۳ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۲۳ ب.ظ
مابه التفاوت کنکور
چقدر مسخره!!
باید هم الکترونیکی پرداخت کنیم وهم پست کنیم.

آزادی این نیست که هر کس هر چه دلش خواست بکند، آزادی حقیقی قدرتی است که شخص را مجبور به انجام وظایف خود می کند.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۵۰
۰۳ اسفند ۱۳۸۹, ۰۴:۱۲ ب.ظ
بچه‌ها من امسال نرفتم سر جلسه. قصدم ساله دیگست. حالا چیکار کنم؟منم باید پول بریزم؟به ما کنکور نداده‌ها هم یه نظری بندازید جواب بدیدTongue
۰
۰
ارسال: #۵۱
۰۳ اسفند ۱۳۸۹, ۰۴:۳۵ ب.ظ
پس همگی بیاین طی یک حرکت خودجوش پست نکنیمBig Grin
۰
۰
ارسال: #۵۲
۰۳ اسفند ۱۳۸۹, ۰۷:۲۸ ب.ظ
من که امروزم یادم رفت پست کنم ،اینجا که میام یادم میفته Big Grin
موقع اعلام نتایج گیر میدن و تا اون موقع آدم بیکار زیاده که تک تک چک کنهConfused

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
۰
۰
ارسال: #۵۳
۰۳ اسفند ۱۳۸۹, ۰۷:۴۶ ب.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۸۹ ۰۴:۱۲ ب.ظ)ریحانه نوشته شده توسط:  بچه‌ها من امسال نرفتم سر جلسه. قصدم ساله دیگست. حالا چیکار کنم؟منم باید پول بریزم؟به ما کنکور نداده‌ها هم یه نظری بندازید جواب بدیدTongue

شما که کنکور ندادی چرا میخای پول بریزی؟؟؟؟
ما به خاطر اینکه تو دیدن نتایجمون مشکلی پیش نیاد میریزیم.

آزادی این نیست که هر کس هر چه دلش خواست بکند، آزادی حقیقی قدرتی است که شخص را مجبور به انجام وظایف خود می کند.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۵۴
۰۳ اسفند ۱۳۸۹, ۰۸:۴۹ ب.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۸۹ ۰۴:۳۵ ب.ظ)sal_dovomi نوشته شده توسط:  پس همگی بیاین طی یک حرکت خودجوش پست نکنیمBig Grin

بچه‌ها من هم با این حرف موافقم... همش که نشد حرف اونا بشه... یه بار حرف ما بشه... ما حق داریم... ما که پرداخت کردیم.. اونا باید بیان به ما جواب بدن که پول از ما گرفتن و رسید هم دادن... پس نترسین.. حق با ماست. من که عمرا اگه پست کنم. مثلا میخوان چکار کنن ... اگه رمز ورود خواستن میزنم تو سرشون همینه که خریدم... محال است که بیاین این رمزی که خودشون به ما دادن از سایت خریدیم بیاین بگن که نامعتبره!! پس چی شد ... پست کردن هرگز.... اگه راست میگن بیاین یه فرم ارتباط با ما راه بیاندازند و کسانی که پرداخت الکترونیکی کردند بیان کئ رهگیری و رمز خریداری شده را واسشون بفرستند یا ایمیل بدهند.. این دیگه کاری نداره!! واقعا اینا چقدر از تکنولوژی و علم تعطیل اند ... تازه میاین میگن سنجش افراد کار ماستتتت نه اقا رنجش کار شماهه؟؟؟ اره!!
۰
۰
ارسال: #۵۵
۰۳ اسفند ۱۳۸۹, ۱۰:۲۵ ب.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۸۹ ۰۷:۴۶ ب.ظ)sepid نوشته شده توسط:  
(03 اسفند ۱۳۸۹ ۰۴:۱۲ ب.ظ)ریحانه نوشته شده توسط:  بچه‌ها من امسال نرفتم سر جلسه. قصدم ساله دیگست. حالا چیکار کنم؟منم باید پول بریزم؟به ما کنکور نداده‌ها هم یه نظری بندازید جواب بدیدTongue

شما که کنکور ندادی چرا میخای پول بریزی؟؟؟؟
ما به خاطر اینکه تو دیدن نتایجمون مشکلی پیش نیاد میریزیم.

آه ترسیدم برای سال دیگه برام مشکل پیش بیاد. چیزی نمیشه یعنی؟
۰
۰
ارسال: #۵۶
۰۳ اسفند ۱۳۸۹, ۱۰:۴۳ ب.ظ
مابه التفاوت کنکور
نه عزیزم ...فکر نکنم پیش بیاد.
توی صفحه‌ی اینترنتی ثبت نام کنکور امسال تو یکی از سوال‌ها نوشته بود اگر سال قبل هم کنکور دادید و شماره پرونده تون را دارید بنویسید.منم نوشتم به تو چه که من پارسال کی بودم و چی امتحان دادم سنجش جان!
با اینکه شماره پرونده‌ی پارسال را داشتم ننوشتم.
قانون اول در درس لایه های شبکه و مهندسی نرم افزار در رشته‌ی ما چیه:
به هرکس همان قدر اطلاعات بدهید که نیاز دارد...نه کمتر و نه بیشتر.

من چون قبلا در سیستم هیچ پولی نریخته بودم.ناچارا امروز واریز ...و پست کردم.
قیمتش با پست پیشتاز (۱۰۸۰)+پاکت نامه=۱۱۵۰ تومان شد.
خواستید پست کنید بیشتر از این پول ندید!

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
ارسال: #۵۷
۰۳ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۰۹ ب.ظ
مابه التفاوت کنکور
من که عمرا پست نمی کنم. فوق فوقش و توی بدترین حالت، موقع دریافت کارنامه، همون سیستم مسخرشون رو دوباره میذارن و میگن تا رمز نزنید، جواب رو نمی بینید. عمرا نمیان بگن کسایی که ۱۰۵۰۰ تومن دادن، پاسخبرگشون صحیح نشده! فقط اونایی که ۳۳۰۰ اضافه دادن، توی آزمون به حساب آورده شدن!
من، همون روز اول پرینت گرفتم و رمز رو هم همون جا زدم. هر مشکلی پیش بیاد، به میز محاکمه میکشمشون!

اصلا من نمی دونم چی شده که سازمان سنجش این همه به انجام عملیات الکترونیکی اهمیت می داد (ثبت نام اولیه، دریافت کارت آزمون، اعلام نتایج اولیه، ثبت دانشگاه های مورد علاقه داوطلب، اعلام نتایج نهایی، ویرایش اطلاعات ثبت نام و ...) حالا حتی به عنوان روش دوم هم از ایمیل استفاده نکرده! واقعا برام عجیبه! یعنی پست کردن ما، براشون بهتر از ایمیل کردن ماست؟! خیلی مشکوکه!!!
۰
۰
ارسال: #۵۸
۰۳ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۱۵ ب.ظ
مابه التفاوت کنکور
این مسئله ناگهانی پیش اومد...
اون موقع که اطلاعیه جدید رو توی سایت زدن به عقلشون نرسید که چی باید بگن!

فکر نمی کردن که این سیستم بانک این قدر مشکل درست کنه.

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
ارسال: #۵۹
۰۳ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۱۶ ب.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۸۹ ۱۰:۴۳ ب.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  نه عزیزم ...فکر نکنم پیش بیاد.
توی صفحه‌ی اینترنتی ثبت نام کنکور امسال تو یکی از سوال‌ها نوشته بود اگر سال قبل هم کنکور دادید و شماره پرونده تون را دارید بنویسید.منم نوشتم به تو چه که من پارسال کی بودم و چی امتحان دادم سنجش جان!
با اینکه شماره پرونده‌ی پارسال را داشتم ننوشتم.
قانون اول در درس لایه های شبکه و مهندسی نرم افزار در رشته‌ی ما چیه:
به هرکس همان قدر اطلاعات بدهید که نیاز دارد...نه کمتر و نه بیشتر.

من چون قبلا در سیستم هیچ پولی نریخته بودم.ناچارا امروز واریز ...و پست کردم.
قیمتش با پست پیشتاز (۱۰۸۰)+پاکت نامه=۱۱۵۰ تومان شد.
خواستید پست کنید بیشتر از این پول ندید!

مرسی عزیزم. حالا ۲ روز دیگه وقت هست تا فکرامو کنم ببینم بریزم یا نهTongue
۰
۰
ارسال: #۶۰
۰۴ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۲۸ ق.ظ
مابه التفاوت کنکور
منم پست نکردم
ولی یه کم نگرانم

Smileآینده متعلق به کسانی است که از رقابت دست نکشند. هرگز از بهتر شدن دست برنداریدSmile
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع کنکور شبکه و رایانش امن shahryar711 ۱ ۳,۱۰۵ ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shahryar711
  داوطلب کنکور ارشدی که معلم شد edward71 ۳ ۲,۶۵۵ ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: mzha
  جمع بندی درصد های احتمالی کنکور مهندسی نرم افزار ۹۵ roodantnt ۳۳ ۱۵,۵۴۵ ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: سمیه ۴۰۷۱
  سوال ۹۰ کنکور ارشد۹۴ shinagh ۰ ۱,۴۳۳ ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: shinagh
  سوال ۸۸ کنکور مهندسی فناوری اطلاعات سال ۹۰ goldoonehkhanoom ۸ ۴,۷۲۳ ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Nesyan
  بانک تست و ازمون های کنکور سراسری zemestom ۲ ۲,۲۲۳ ۱۹ دى ۱۳۹۴ ۰۴:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: سیما محمدی
  حذف رشته فناوری اطلاعات از کنکور کاردانی به کارشناسی Masoud1393 ۲ ۲,۳۰۳ ۰۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud1393
  مطالعه و رفع اشکال گروهی ٦٠٠ مساله دکتر قدسی/ کنکور ٩٤ A V A ۲۹ ۱۰,۲۵۷ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: setarehfb
  سرفصل دروس ساختمان داده در کنکور سراسری Omn1990 ۱ ۴,۴۸۸ ۱۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: gunnersregister
  توزیع موضوعی دروس کامپیوتر نرم افزار در کنکورهای سراسری امسال و سال پیش Omn1990 ۰ ۱,۶۲۶ ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Omn1990

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close