زمان کنونی: ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۲۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست راهنمایی برای حل تمرین ریاضیات پیشرفته

ارسال:

nima92 پرسیده:

سلام دوستان , وقت به خیر
یه سوال در زمینه الگوریتم ژنتیک دارم که نمیتونم حلش کنم . کلا تو این درس خیلی مشکل دارم . فایل رو پیوست میکنم لطفا تو حلش کمک کنید و یه راهنمایی هم میخام راجع به اینکه چه کتابی بخونم که بتونم مسائل رو حل کنم , راستش خیلی گیج شدم تو این درس
EXER1.pdf
اندازه فایل: ۶۷/۰۳ KB
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

انرژی مثبت پاسخ داده:

ببخشید این سوال ریاضی هست یا الگوریتم پیشرفته؟؟؟؟؟

ارسال:

nima92 پاسخ داده:

RE: درخواست راهنمایی برای حل تمرین ریاضیات پیشرفته

(۲۴ فروردین ۱۳۹۲ ۰۶:۳۲ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  ببخشید این سوال ریاضی هست یا الگوریتم پیشرفته؟؟؟؟؟

این سوال درس ریاضیات پیشرفته در مهندسی نرم افزاره . لطفا راهنمایی کنید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

ارسال:

nima92 پاسخ داده:

RE: درخواست راهنمایی برای حل تمرین ریاضیات پیشرفته

(۲۴ فروردین ۱۳۹۲ ۰۶:۳۲ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  ببخشید این سوال ریاضی هست یا الگوریتم پیشرفته؟؟؟؟؟

انرژی مثبت عزیز , سوال من جواب نداشت . مگه فرقی میکنه که واسه چه درسیه !!!!!!!!!!!!!!!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

انرژی مثبت پاسخ داده:

من پاسخ سوالتون رو نمی دونم. فقط گفتم اگر سوالتون مربوط به یه درس دیگه است، در محل مناسب مطرح بشه که فرمودید مربوط به همین درسه.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۷۱۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۶۶۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۲۹۱ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۹۱ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۶۱۵ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  حل تمرین کتاب سیستم های فازی و کنترل فازی neo.st ۲۶ ۳۹,۶۵۱ ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ ۰۹:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: sahar1344
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۶۶۶ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
  درخواست راهنمایی Maryam-X ۰ ۰ ۰۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۴:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۵۰,۱۹۴ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close