تالار گفتمان مانشت
درخواست راهنمایی برای حل تمرین ریاضیات پیشرفته - نسخه‌ی قابل چاپ

درخواست راهنمایی برای حل تمرین ریاضیات پیشرفته - nima92 - 24 فروردین ۱۳۹۲ ۰۵:۰۶ ب.ظ

سلام دوستان , وقت به خیر
یه سوال در زمینه الگوریتم ژنتیک دارم که نمیتونم حلش کنم . کلا تو این درس خیلی مشکل دارم . فایل رو پیوست میکنم لطفا تو حلش کمک کنید و یه راهنمایی هم میخام راجع به اینکه چه کتابی بخونم که بتونم مسائل رو حل کنم , راستش خیلی گیج شدم تو این درس[attachment=10399]

درخواست راهنمایی برای حل تمرین ریاضیات پیشرفته - انرژی مثبت - ۲۴ فروردین ۱۳۹۲ ۰۶:۳۲ ب.ظ

ببخشید این سوال ریاضی هست یا الگوریتم پیشرفته؟؟؟؟؟

RE: درخواست راهنمایی برای حل تمرین ریاضیات پیشرفته - nima92 - 26 فروردین ۱۳۹۲ ۰۶:۱۹ ب.ظ

(۲۴ فروردین ۱۳۹۲ ۰۶:۳۲ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  ببخشید این سوال ریاضی هست یا الگوریتم پیشرفته؟؟؟؟؟

این سوال درس ریاضیات پیشرفته در مهندسی نرم افزاره . لطفا راهنمایی کنید

RE: درخواست راهنمایی برای حل تمرین ریاضیات پیشرفته - nima92 - 31 فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۵۴ ب.ظ

(۲۴ فروردین ۱۳۹۲ ۰۶:۳۲ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  ببخشید این سوال ریاضی هست یا الگوریتم پیشرفته؟؟؟؟؟

انرژی مثبت عزیز , سوال من جواب نداشت . مگه فرقی میکنه که واسه چه درسیه !!!!!!!!!!!!!!!

درخواست راهنمایی برای حل تمرین ریاضیات پیشرفته - انرژی مثبت - ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۲۲ ب.ظ

من پاسخ سوالتون رو نمی دونم. فقط گفتم اگر سوالتون مربوط به یه درس دیگه است، در محل مناسب مطرح بشه که فرمودید مربوط به همین درسه.