زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سطح سوالات ریاضی

ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۸۹, ۰۷:۲۳ ب.ظ
سطح سوالات ریاضی
ریاضی بدشانس بودم
آمار وقت گیر
محاسبات خیلی وقت گیر
گسسته اونی هم نخونده بود میتونس جواب بده
خودم غافلگیر شدمه که نتونستم آمار جواب بدم خیلی خونده بودم ولی سر جلسه هنگ کرده بودم
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۸۹, ۰۷:۲۷ ب.ظ
RE: سطح سوالات ریاضی
متوسط

من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم چرخد
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۸۹, ۰۸:۰۸ ب.ظ
سطح سوالات ریاضی
فکر کنم ۵ تا سوال رو درست زدم گسسته اون رنگ آمیزی توی میشد هرسه معادلن ؟محاسبات راحت اما وقت گیر
۰
۰
ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۸۹, ۰۸:۰۹ ب.ظ
سطح سوالات ریاضی
مهندسی خوب بود گسسته خیلی سخت بود
۰
۰
ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۸۹, ۰۸:۱۵ ب.ظ
سطح سوالات ریاضی
محاسبات پدر منو در آورد، لعنت به این محاسبات
اون همه گسسته خوندم فقط یکی زدم،میخوام فقط فریاد بکشم
۰
۰
ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۸۹, ۰۸:۱۸ ب.ظ
سطح سوالات ریاضی
بچه‌ها اون سوال گسسته که اون رنگ آمیزی بود میشد هر سه معادلن
۰
۰
ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۸۹, ۰۸:۱۹ ب.ظ
آمار خیلی بد بود ‌،
گسسته خوب و غافلگیر کننده ‌،
محاسبات زیاد جالب نبود
۰
۰
ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۸۹, ۰۸:۳۲ ب.ظ
سطح سوالات ریاضی
آمار خوب بود
محاسبات وقت گیر
گسسته هم من سوال اول هر سه معادل زدم
۰
۰
ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۸۹, ۰۸:۴۳ ب.ظ
سطح سوالات ریاضی
خدا وکیلی آمار و گسسته رشته مهندسی از این آبکی‌تر می شد؟!!!!!
من رشته اصلیم علوم کامپیوتر بود. به معنای واقعی م یگم بچه های مهندسی نمی تونستن آمار علوم رو بزنن. یا گسسته بعضی سوالاش وقت گیر خفن بود!!!!!!
زبان تخصصی های امسال سطحش نسبت به سالای قبل پایین بود. من هیچ مشکلی تو درکش نداشتم و فکر می کنم خوب زدم.
محاسبات فقط وقت گیر بود. فقط! یعن یباید جمع و ضرب بلد می بودی تا بتونی حل کنی!!!
نظریه زبان اصلا با علوم کامپیوتر قابل مقایسه نبود!!!!!

موجیم و وصل خویش از ما بریدن است / ساحل بهانه ای است رفتن رسیدن است

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۸ بهمن ۱۳۸۹, ۰۸:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۸۹ ۰۹:۰۱ ب.ظ، توسط Mansoureh.)
(۲۸ بهمن ۱۳۸۹ ۰۸:۱۸ ب.ظ)bahar نوشته شده توسط:  بچه‌ها اون سوال گسسته که اون رنگ آمیزی بود میشد هر سه معادلن
فکر نکنم من گزینه‌ی یک رو زدم! این رو مطمئنم که الف و ب معادلند! ولی برای ج شک داشتم! چون مثال نقض آوردم گزینه‌ی ۱ رو زدم!
اگر یه دوبخشی کامل ۲ و ۳ رو در نظر بگیرید و راس های بخش سه تایی رو ۱، ۲، ۳ اسم بگزاریم، از ۱ به ۳ و از ۲ به ۳ وصل کنیم اون موقع یک دور داریم که زوجه ولی شکل دوبخشی نیست!!!
اگر اشتباه میگم اشتباهم رو تصحیح کنید...

(۲۸ بهمن ۱۳۸۹ ۰۸:۴۳ ب.ظ)grayman نوشته شده توسط:  خدا وکیلی آمار و گسسته رشته مهندسی از این آبکی‌تر می شد؟!!!!!
من رشته اصلیم علوم کامپیوتر بود. به معنای واقعی م یگم بچه های مهندسی نمی تونستن آمار علوم رو بزنن. یا گسسته بعضی سوالاش وقت گیر خفن بود!!!!!!
زبان تخصصی های امسال سطحش نسبت به سالای قبل پایین بود. من هیچ مشکلی تو درکش نداشتم و فکر می کنم خوب زدم.
محاسبات فقط وقت گیر بود. فقط! یعن یباید جمع و ضرب بلد می بودی تا بتونی حل کنی!!!
خب پس باید مهندسی قبول بشی؟!!! خوش به حالت...
درسته که بعضی از درس‌ها تقریباً فوق العاده آبکی بود ولی امسال نامردی های دیگه ای کردند!
مثلاً معماری خیلی، خیلی سخت بود و برای سیستم عامل باید کلی وقت میگذاشتی تا سئوالی رو جواب بدی بعد جواب توی گزینه‌ها نبود! همه ساله سیستم ۴ تا سئوال بیشتر نمیدادند، امسال ۶ یا ۷ تا دادند!!! همه اش هم محاسباتی که اگر اولش رو خراب میکردی تا ثریا کج میرفتی!!!!
محاسبات خیلی وقت گیر بود!!! برای همین معمولاً کسی وقت نگذاشته که جواب بده! هر چند که من برای محاسبات عددی وقت گذاشتم اما نمیدونم چرا هر چی حل میکردم جواب توی گزینه‌ها نبود!!!!

نظر کلی‌ام درباره‌ی کنکور اینه که: یه مشت دیوونه‌ی عقده ای طراح سئوال کنکورند!!! حالا میخوان استاد دانشگاه باشن، پروفسور باشند یا هر چیز دیگه!!! شعور نداشته باشند یعنی هیچند!!! آدم دقیقاً گیج و منگ بود!!!
من در حال حاضر نمیتونم نظرم رو بگم که آیا حتی مجاز میشم یا نه!!! از ریاضی ۸ تا سئوال بیشتر حل نکردم!!! (۳ تا با شک زدم) مشترک هم نشمردم ولی میدونم که معماری و سیستم عامل روی هم رفته فقط ۲ سئوال زدم، ساختمان داده هم دو سئوال رو با شک جواب دادم!!!
اصلاً سئوال های ساختمان داده همه اش شده طراحی الگوریتم!!! بیچاره بچه های گرایش معماری کامپیوتر...

Change Your FATE
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fateme66
ارسال: #۱۱
۲۸ بهمن ۱۳۸۹, ۰۸:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۸۹ ۰۹:۰۰ ب.ظ، توسط grayman.)
(۲۸ بهمن ۱۳۸۹ ۰۸:۴۹ ب.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۸۹ ۰۸:۱۸ ب.ظ)bahar نوشته شده توسط:  بچه‌ها اون سوال گسسته که اون رنگ آمیزی بود میشد هر سه معادلن
فکر نکنم من گزینه‌ی یک رو زدم! این رو مطمئنم که الف و ب معادلند! ولی برای ج شک داشتم! چون مثال نقض آوردم گزینه‌ی ۱ رو زدم!
اگر یه دوبخشی کامل ۲ و ۳ رو در نظر بگیرید و راس های بخش سه تایی رو ۱، ۲، ۳ اسم بگزاریم، از ۱ به ۳ و از ۲ به ۳ وصل کنیم اون موقع یک دور داریم که زوجه ولی شکل دوبخشی نیست!!!

(۲۸ بهمن ۱۳۸۹ ۰۸:۴۳ ب.ظ)grayman نوشته شده توسط:  خدا وکیلی آمار و گسسته رشته مهندسی از این آبکی‌تر می شد؟!!!!!
خب پس باید مهندسی قبول بشی؟!!! خوش به حالت...
درسته که بعضی از درس‌ها تقریباً فوق العاده آبکی بود ولی امسال نامردی های دیگه ای کردند!
مثلاً معماری خیلی، خیلی سخت بود و برای سیستم عامل باید کلی وقت میگذاشتی تا سئوالی رو جواب بدی بعد جواب توی گزینه‌ها نبود! همه ساله سیستم ۴ تا سئوال بیشتر نمیدادند، امسال ۶ یا ۷ تا دادند!!! همه اش هم محاسباتی که اگر اولش رو خراب میکردی تا ثریا کج میرفتی!!!!
محاسبات خیلی وقت گیر بود!!! برای همین معمولاً کسی وقت نگذاشته که جواب بده! هر چند که من برای محاسبات عددی وقت گذاشتم اما نمیدونم چرا هر چی حل میکردم جواب توی گزینه‌ها نبود!!!!

بابا بیخیال- من از سیستم عامل و معماری اینا سر در نمیاوردم . همینارو فقط زدمWink

موجیم و وصل خویش از ما بریدن است / ساحل بهانه ای است رفتن رسیدن است

۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۸ بهمن ۱۳۸۹, ۱۰:۰۸ ب.ظ
امار را نخونده بودم چونکه همیشه از فصلهای اخرش سوال میدادند ولی امسال از فصل های ابتدایی سوال داده بودند و هر کی خونده بود راحت می تونست جواب بده.
محاسبات را با اینکه بعضی مباحثو خونده بودم و از همون‌ها هم سوال اومد ولی به جواب توی گزینه نمی رسیدم و یکیش رو تا ۴ رقم اعشار محاسبه کردم و جواب ندادم.

(۲۸ بهمن ۱۳۸۹ ۰۸:۴۹ ب.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۸۹ ۰۸:۱۸ ب.ظ)bahar نوشته شده توسط:  بچه‌ها اون سوال گسسته که اون رنگ آمیزی بود میشد هر سه معادلن
[align=justify]
منم گزینه ۱ زدم ولی فکر میکنم هر سه تا معادلند و غلط زدم.صورت سوال گفته بود همه‌ی دورها یا یک دور؟
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۸ بهمن ۱۳۸۹, ۱۰:۱۲ ب.ظ
سطح سوالات ریاضی
من با اینکه آمار خوب خونده بودم اما اصلا نمیفهمیدم طراح چی میخواد حتی اون امیدشرطی رو با اینکه بلد بودم یادم رفت تابع شرطی رو بدست بیارم و از همون تابع چگالی انتگرال گرفتم و خدا رو شکر به جواب نرسید!!!
بقیه اش رو هم به نظرم ساده بود اما فکر کنم چون به خاطر علوم کامپیوتر خسته بودم نتونستم حل کنم!

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۸ بهمن ۱۳۸۹, ۱۱:۴۲ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۸۹ ۱۰:۰۸ ب.ظ)حامد نوشته شده توسط:  منم گزینه ۱ زدم ولی فکر میکنم هر سه تا معادلند و غلط زدم.صورت سوال گفته بود همه‌ی دورها یا یک دور؟

زده بود "دوری وجود داشته باشد"...!!!!

Change Your FATE
۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۸ بهمن ۱۳۸۹, ۱۱:۴۳ ب.ظ
سطح سوالات ریاضی
مطمئنید؟!

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چه جوری با سطح زبان انگلیسی تقریبا پایین رفرنس بخونیم؟ saharitst ۰ ۱,۲۸۰ ۲۱ آبان ۱۴۰۰ ۰۴:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۲,۰۵۴ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۷,۱۷۷ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na
  ریاضی گسسته روزن ویرایش ۷ همراه با کتاب حل تمرین ها livestrong ۱۲ ۱۹,۷۳۸ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: raziyeh.karbasi
  تغییر رشته از ریاضی به علوم کامپیوتر در ارشد Fghs ۳ ۴,۹۳۹ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  کتاب ریاضی ۲ marvelous ۱ ۲,۰۹۲ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  سطح و عمق و ارتفاع درخت remove ۵ ۱۰,۷۸۴ ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mstfvi
  درباره سطح دانشگاه شاهدروزانه و شبانه امیرکبیر واحد گرمسار tondar.sal ۳ ۴,۶۳۰ ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: tondar.sal
  ریاضیات از صفر Saman ۳ ۳,۴۹۳ ۰۵ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  سطح زبان مدرسه برای کنکور کافیه؟ saradehghani ۴ ۳,۲۸۵ ۲۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close