زمان کنونی: ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شوکه شدم

ارسال: #۱۶
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۱۱:۲۳ ب.ظ
شوکه شدم
بسیار بده که سوالارو ۶ تا کردن. اولا باعث میشه سوالا غیرمنطقی‌تر بشه بعدشم نمره منفی تاثیرش بیشتر میشه

من فکر کنم یک سری آدم عقده ای که بعد از اینکه کلی بدبختی کشیدن تا به یه جایی رسیدن نشستن سوال طرح کردن
تا کسی که خونده باشه نتونه کاری کنه.

انقدر اینا کثیفن که حتی میان تو سایتها میبینن که ما داریم چه جوری میخونیم و چه سوالاتی برامون مهمه
که به این شکل ندن که یهو نکنه ما بلد باشیم.
میرن کتابای پوران و پارسه و هرجا دیگرو میگردن میبینن دیفالتش چه جوریه مثل اون ندن که نکنه ما درست بزنیم.

میرن سوالات رو از فلان منبع درمیارن که عمرا خودشون بلد باشن تو کوتاه مدت حل کنن. اصلا اون نویسنده کتاب هم
انتظار نداره از کسی که این سوالات رو تو یه دقیقه کسی حل کنه. میدونه احتیاج به ده دقیقه تا یه ربع فکر داره مگر اینکه یکی اون سوالو عینشو قبلا دیده باشه. اگه دقت کرده باشین طراحان سوال نمیرن از تمرینای کتابای خارجی که حل نداره سوال بدن و میرن تمرینایی رو میدن که حلشم موجوده بخاطر اینکه بلد نیستن حلش کنن بعد از ما میخوان تو یه دقیقه جواب بدیم.
اینها هم محصول همین حکومت کثیفمون هستند. یه مشت عقده ای فریبکار عوضی.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ۱۳۴ نرم افزار شدم،شبانه امیرکبیر یا روزانه شهید بهشتی ؟ moomiyayi ۱۴ ۸,۶۵۴ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Zahra_Sb
  امنیت قبول شدم و در شوک.راهنمایی بفرمایید hamid.jamshidi ۳۸ ۲۰,۶۵۹ ۱۸ آبان ۱۳۹۵ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vaki_bayashi
  میشه درسی که ۱۴ شدم رو دوباره بردارم؟ skytower_19 ۴ ۵,۴۸۷ ۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: skytower_19
  انتقالی گرفتن به انتخاب های بعدی که قبول شدم royaarabi ۵ ۲,۷۷۸ ۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: maryam.raz
  من نرم افزار روزانه رشت قبول شدم با کسی که اراک قبول شده حاضرم جا به جا کنم royaarabi ۰ ۱,۴۰۱ ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: royaarabi
  ۲۳۱ فناوری اطلاعات بودم و مردود شدم amiryp ۵ ۳,۵۶۰ ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: amiryp
  خسته شدم ، من میخوام عوض بشم! dokhtare kh00b ۱۶ ۱۱,۴۲۲ ۱۳ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mehrline
  داغون شدم ۵۰۲ شبکه ،چجوری از سهمیه رتبه اولی دانشگاه استفاده کنم؟ sunsmile ۴ ۲,۴۰۶ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: neda.h
  تو رو خدا کمک کنید دیگه خسته شدم vahid_sh@hotmail.com ۵ ۲,۳۰۳ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: gunnersregister
  بچه ها امروز متوجه شدم که ۹ ترمه می شم و نمیتونم ارشد شرکت کنم :( am_1370 ۲۲ ۱۲,۰۲۹ ۱۳ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: npour

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close