زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۳۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تغییر حوزه ی امتحانی!

ارسال: #۳۱
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۱:۵۳ ب.ظ
تغییر حوزه‌ی امتحانی!
احتمالا پول اون دوتا اس‌ام اسی که دادنو هم موقع اعلام نتایج باید بریزیم به حسابشون تا نتایجو نشون بدن.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۲:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۴۱ ب.ظ، توسط ف.ش.)
RE: تغییر حوزه‌ی امتحانی!
(۲۹ بهمن ۱۳۸۹ ۰۱:۲۷ ب.ظ)High_Voltage نوشته شده توسط:  سلام هرچند دیر ولی من پوستم کنده شد به خاطر این انتخاب حوزه توسط این سازمان سنجش ملعون.
علوم کامپیوتر رو موسسه هشت بهشت اصفهان بودم پشت دانشگاه اصفهان جنب گمرک و مهندسی رو دانشگاه صنعتی اصفهان!
بدو بدو رفتم برای کنکور مهندسی دوستان اصفهانی عمق فاجعه رو درک می کنن برای دوستان تهرانی هم یه مثال میزنم روشن بشه فرض کنید کنکور علوم میدان راه آهن باشه و کنکور مهندسی میدان تجریش!
منم پارسال علوم کامپیوترم دانشگاه صنعتی بود و مهندسیم دانشگاه اصفهان.
مجبور شدم ۱ ساعت زودتر پاسخبرگم رو بدم که به مهندسی برسم!!!
امسال علوم کامپیوتر دانشگاه پیام نور کهندژ بود و مهندسیم دانشگاه اصفهان.
بازم امسال نزدیک‌تر بود!

این دانشگاه پیام نور هم امکاناتش خوبه‌ها لااقل صندلیهاش چوبی و نو بود دانشگاه اصفهان که صندلی هاش فلزی و قدیمی و دسته هاش هم به سمت زمین سرازیر شده بود!!!

فقط من نمیدونم این دانشگاه پیام نور چرا توی کلاساشون ساعت نداشتن قاب عکس داشتن ساعت نداشتن!!!

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۳۳
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۴:۵۵ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۸۹ ۰۱:۲۷ ب.ظ)High_Voltage نوشته شده توسط:  سلام هرچند دیر ولی من پوستم کنده شد به خاطر این انتخاب حوزه توسط این سازمان سنجش ملعون.
علوم کامپیوتر رو موسسه هشت بهشت اصفهان بودم پشت دانشگاه اصفهان جنب گمرک و مهندسی رو دانشگاه صنعتی اصفهان!
بدو بدو رفتم برای کنکور مهندسی دوستان اصفهانی عمق فاجعه رو درک می کنن برای دوستان تهرانی هم یه مثال میزنم روشن بشه فرض کنید کنکور علوم میدان راه آهن باشه و کنکور مهندسی میدان تجریش!

سلام و خسته نباشید به همه‌ی دوستان،
ولی من میگم بازم خوش به حال شما که تهران ساکن نیستین، بازم بیشتر امید دارید که به مقصد برسید، دیگه مثه ما گرفتار این ترافیک شدید نیستید، نمونش بچه هایی که مثه من دانشگاه شهید بهشتی افتاد بودن مخصوصا دیروز صبح‌، واقعا چه لذتی بردیم از ترافیک بزرگراه چمران و ... وحشتناک شده بود،همش استرس! دخترایی که با چشم اشکی و تپش قلب شدید وارد حوزه میشدن، تصور کنید که حالا اگه دوتا قطره بارونم میومد که دیگه هیچیAngel

همیشه رفتن رسیدن نیست،اما برای رسیدن باید رفت.در بن بست هم راه آسمان باز است،پرواز بیاموز.
۰
۰
ارسال: #۳۴
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۵:۰۹ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۸۹ ۰۴:۵۵ ب.ظ)Mozhgan نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۸۹ ۰۱:۲۷ ب.ظ)High_Voltage نوشته شده توسط:  سلام هرچند دیر ولی من پوستم کنده شد به خاطر این انتخاب حوزه توسط این سازمان سنجش ملعون.

سلام و خسته نباشید به همه‌ی دوستان،
ولی من میگم بازم خوش به حال شما که تهران ساکن نیستین، بازم بیشتر امید دارید که به مقصد برسید، دیگه مثه ما گرفتار این ترافیک شدید نیستید، نمونش بچه هایی که مثه من دانشگاه شهید بهشتی افتاد بودن مخصوصا دیروز صبح‌، واقعا چه لذتی بردیم از ترافیک بزرگراه چمران و ... وحشتناک شده بود،همش استرس! دخترایی که با چشم اشکی و تپش قلب شدید وارد حوزه میشدن، تصور کنید که حالا اگه دوتا قطره بارونم میومد که دیگه هیچیAngel

منم شهید بهشتی بودم! پدرم گفتن اگه ترافیک باشه، ۱/۵ ساعت توی راه خواهی بود، از همین جهت من ساعت ۱۲ از خونه حرکت کردم، این قدر خیابونا خلوت بود اون موقع، که من ۱۲:۳۰ شهید بهشتی بودم‌ Smile)

حسرت نبرم به خواب آن مرداب / کآرام درون دشت شب خفته است / دریایم و نیست باکم ازطوفان / دریا همه عمر خوابش آشفته است “شفیعی کدکنی”
۰
۰
ارسال: #۳۵
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۸:۳۲ ب.ظ
من هم امتحانم صبح بود زود زدم بیرون اولش که ماشینمون روشن نمیشد بعد که روشن شد مرتب خاموش میشد تا بالاخره درست شد یه خورده از مسیر که گذشتیم تصادف شده بود و پشت ترافیک موندیم نزدیکیهای حوزه امتحانی هم نزدیک بود خودمون تصادف کنیم.Big Grin چون هوا بارونی بود و اینجا نیز ایران است .در کل به خیر گذشتAngel

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
۰
۰
ارسال: #۳۶
۰۵ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۱۴ ق.ظ، توسط Maryam-X.)
تغییر حوزه‌ی امتحانی!
بچه‌ها یه چیز جالب بگم..:
کسی که توی امتحان کامپیوتر پشت سر من نشسته بود (هم ۵ شنبه و هم جمعه)دقیقا همون کسی بود که توی امتحان آی تی پشت سر من نشسته بود و از همه جالب‌تر دقیقا همون کسی بود که توی امتحان پارسال کنارم نشسته بود!
(البته من سال قبل آزمایشی دادم)

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
ارسال: #۳۷
۰۵ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۱۳ ق.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۳۸ ق.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  بچه‌ها یه چیز جالب بگم..:
کسی که توی امتحان کامپیوتر پشت سر من نشسته بود (هم ۵ شنبه و هم جمعه)دقیقا همون کسی بود که توی امتحان آی تی پشت سر من نشسته بود و از همه جالب‌تر دقیقا همون کسی بود که توی امتحان پارسال کنارم نشسته بود!
اااا دقیقا برا من هم همینطور بود فک کنم یه ترتیب خاصی داشته پارسال و امسال-منم با همونی که سال قبل کنارم بود دوباره هم کنارم افتاد واقعا تعجب کرده بودم

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۰
۰
ارسال: #۳۸
۰۵ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۳۹ ب.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۳۸ ق.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  بچه‌ها یه چیز جالب بگم..:
حالا جالبترش اینه که وقتی قبول شدی رفتی سر کلاس باز ببینی کنارت نشستهBig Grin
۰
۰
ارسال: #۳۹
۰۵ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۵۷ ب.ظ، توسط Maryam-X.)
(۰۵ اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۳۹ ب.ظ)mehr.iman نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۳۸ ق.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  بچه‌ها یه چیز جالب بگم..:

انشا الله که اینطور باشه...
چون وقتی سر امتحان آی تی دیدمش بدجوری توی دلم خالی شد...
آخه پارسال که قبل از امتحان با هم حرف می زدیم ظاهرا خیلی خونده بود.(رتبه‌ی سال قبلترش ۳۰۰ شده بود) اصلا باورم نمیشد دوباره مجبور باشه امتحان بده.گفتم این که قبول نشده باشه وای به حال من!!!
واقعا براش دعا می کنم قبول شه

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
ارسال: #۴۰
۰۶ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۲۱ ق.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۵۶ ب.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۳۹ ب.ظ)mehr.iman نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۳۸ ق.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  بچه‌ها یه چیز جالب بگم..:

انشا الله که اینطور باشه...
چون وقتی سر امتحان آی تی دیدمش بدجوری توی دلم خالی شد...
آخه پارسال که قبل از امتحان با هم حرف می زدیم ظاهرا خیلی خونده بود.(رتبه‌ی سال قبلترش ۳۰۰ شده بود) اصلا باورم نمیشد دوباره مجبور باشه امتحان بده.گفتم این که قبول نشده باشه وای به حال من!!!
واقعا براش دعا می کنم قبول شه
کنکور ارشد یه جورایی شانسی شده،با این سوالایی که میدن هیچ تضمینی وجود نداره کسی که مثلا امسال رتبش بشه ۳۰۰ سال بعد اگه بیشتر بخونه بهتر بشه شاید بدتر بشه چون اصلا سنجش عادلانه نیس و دانش افراد به درستی مقایسه نمیشه.
امیدوارم هر جفتتون قبول شین.
حالا یه چیز جالب بگم:
روز جمعه بعد از اینکه ۱۰۰ دقیقه تموم شد و دفترچه هارو جم کردن یکی نشسته بود میگفت من هوش شرکت کردم دفترچه هوشو نمیدن؟!!!!!!!!!!!
۰
۰
ارسال: #۴۱
۰۶ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۱۳ ق.ظ
خیلی بامزه بودBig Grin
دور و بریای من تو امتحان آی تی کاملا حرفه ای!
و در امتحان کامپیوتر کاملا سیاهی لشکر بودند!
قبل جلسه می خواستم ساعتم را تنظیم کنم به یکیشون گفتم ساعت شما چنده؟
اولی گفت:مگه ساعتم باید می آوردیم؟؟؟
دومی گفت:ساعت می خوای چیکار؟وقتی امتحان شروع بشه خودشون می گن.وقتی هم وقت تموم بشه خودشون اعلام می کنن.
سومی گفت:ااااا باباااااا
این دختره معلوم نیست چقدر خونده!!!!!.ساعت آورده سر جلسه!!!!!!!؟Huh

تو دفترچه‌ی تخصصی هم وسطای جلسه تو این فکر بودم وقت کم نیارم.سرم رو بلند کردم دیدم دور و برم خالیه و همه رفتند!
یا زیادی خونده بودند یا ...

۰
۰
ارسال: #۴۲
۰۶ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۵۱ ب.ظ
(۰۶ اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۱۳ ق.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  خیلی بامزه بودBig Grin
من اولش فک کردم طرف داره شوخی میکنه ولی واقعا داشت جدی میگفت به ظاهرشم نمیخورد شوخی کنه(عینک ته استکانیو ... Big Grin) بهش گفتم بابا همرو با هم دادن دیگه گفت ا دیدم چقد وقتش زیاد شده بودا!
۰
۰
ارسال: #۴۳
۰۶ اسفند ۱۳۸۹, ۱۰:۵۲ ب.ظ
تغییر حوزه‌ی امتحانی!
آره...ضد حال بزرگیه...
تصور کن این اتفاق برای خودمون می افتاد.
من هم اگر قبلش خبر رو توی مانشت نخونده بودم بعید نبود همچنین دسته گلی به آب ندم.
سازمان سنجش باید قبل از امتحان این خبر رو اعلام می کرد.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۸۹۹ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۵ ۷,۳۱۱ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: s-taheri
  دروس امتحانی تحلیلگر سیستم ۱ Reg2net ۴ ۳,۴۴۵ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: masumeg5
  تغییر رشته برای کنکور rezap13 ۰ ۱,۶۴۳ ۰۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: rezap13
  همکار در حوزه speech recognition و برنامه نویسی اندروید pasargad7788 ۰ ۱,۹۸۸ ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: pasargad7788
  تغییر رشته از ریاضی به علوم کامپیوتر در ارشد Fghs ۳ ۴,۹۱۲ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  تغییر عجیب رشته های فناوری اطلاعات ارشد کنکور ۹۸ irmacfa ۴ ۵,۶۸۲ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  منبع متناسب با شرایط کسانی که قصد تغییر رشته دارند MrBob ۷ ۵,۵۰۴ ۱۶ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  تغییر عملیات لب تاپ هنگام باز کردن درب آن انرژی مثبت ۴ ۱۱,۸۴۹ ۰۹ بهمن ۱۳۹۷ ۰۳:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: manafzadeh_a@yahoo.com
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۱۵ ۱۷,۱۶۳ ۱۹ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: *farnaz*

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close