زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اشکال در ثبت نام ارشد ۹۲ وزارت بهداشت - سال ۹۱ (کنکور ۹۲)

ارسال: #۱۶
۲۲ اسفند ۱۳۹۱, ۰۳:۲۳ ب.ظ
RE: اشکال در ثبت نام ارشد ۹۲ وزارت بهداشت
سلام
کسی هم که رشتش نرم افزار کامپیوتره می تونه ارشد وزارت بهداشت ثبتنام کنه؟
اگر می تونه کدوم گرایش رو باید ثبتنام کنه؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۲۷ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۳۵ ب.ظ
مژده به دوستانی که بنا به اشکال سایت ثبت نام سنجش پزشکی مجبور شدند دو بار پول واریز کنند
خانم انرژی مثبت زحمت کشیدند و خبر مبنی بر برگردوندن مبالغ اضافه رو گذاشتن

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

چون حدس زدم ممکنه عده ای در تالار اخبار مشترک نباشن و دیر خبر رو ببینن یا اصلا نبینند اینجا مطرح کردم که لااقل اونهایی که اینجا مشترکند مطلع بشن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: هاتف
ارسال: #۱۸
۲۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۴۴ ب.ظ، توسط good-wishes.)
دوستان در تاریخ ۲۵ شهریور یعنی ۲ روز پیش ۵۳۴۰۰ تومان به حساب من واریز شد .
خلاصه امروز تونستم برم بانک بپرسم قضیه چیه . و در نهایت از طریق شماره تماس صاحب حساب ملت کاشف به عمل آمد که این پول از طرف وزارت بهداشت به حسابم آمده و بابت اشتباهی بوده که روز ثبت نام صورت گرفته اما از اونجا که از سه پرداخت من فقط ۱ موردش برنگشته بود و من این مورد رو در نامه ای که بهشون داده بودم ذکر کرده بودم اما ظاهرا باز اشتباه کردند و ۳ تا رو برگردوندند .
به هر حال الان باید باقیش رو بهشون برگردونم . گفتم شاید دوستان هم این مورد براشون پیش آمده باشه در این چند روز پول ناشناسی به کارتشون واریز شده باشه و براشون جای سوال پیش آمده باشه .
خلاصه اگر شماره کارت واریز کننده به حسابتون با این اعداد شروع میشد ۶۱۰۴۳۳۷۲ بدونید از طرف وزارت بهداشت هست . نمی دونم شماره رو می تونم علنی اعلام کنم یا نه اگر کسی این مورد براش پیش آمده بهم خصوصی بگه که بهش شماره کامل رو بگم
آقاهه حساب کرد و مبلغ کارت به کارت رو هم کم کرد و حالا من قراره مبلغ باقیمانده رو بهشون برگردونم Smile

آخی خیالم راحت شد .

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۵۷۷ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۴۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  رفع اشکال نصب جاوا، مشکل ساخته نشدن virtual machine shiivaa ۱۲ ۱۹,۳۱۵ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: wanted471
  رفع اشکال سؤالات کنکور دکتری هوش مصنوعی Lootus ۱۲ ۸,۴۲۹ ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Lootus
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۸۰ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  ثبت نام نمونه دولتی هفتم ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۷۹۱ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Question یک اشکال ریز، کمک لطفا! marvelous ۶ ۵,۳۴۱ ۳۰ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۳۱۲ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۶۷۴ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام siiib70 ۷ ۵,۸۲۵ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close