زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۵۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

زندگی بعد از کنکور

ارسال:
۲۶ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۲۰ ق.ظ، توسط xani.)
زندگی بعد از کنکور
یه حرفایی توی دلم مونده که دوست داشتم یه جایی حرفام رو بزنم و تنها جایی که سراغ داشتم همین مانشت بود!
خدایی من دیگه خسته شدم از خودم ,از درس ,از کنکور و کارهای سازمان سنجش که خودشونم نمیدونن چیکار میکنن و اصلا براشون مهم نیست که این کنکوری که گذاشتن شاید برای اونا خیلی مهم نباشه ولی همین کنکور زندگی یه ادم یه داوطلب پشت کنکوری رو کامل عوض میکنه, داوطلبی که کل زندگی اینده ش برمیگرده به این کنکوری که اصلا هیچ حساب و کتابی نداره هر سال سئوال اشتباه داره اصلا من اینجا یه مشکل دیگه هم دارم داوطلبا حتی اعتراض هم نکنن این وظیفه سازمان سنجش هست که اجازه نده سال بعدش هم دوباره همچین اتفاقی بیفته!
من این تاپیک رو نذاشتم که بخوام به اشتباه بودن سئوالا اعتراض کنم بلکه من مشکلم بیشتر از اینهاست.من مشکلم با خوده کنکور هست حالا تو هر مقطعی که هست چه کارشناسی باشه چه کارشناسی ارشد چه دکترا و ... اصلا کنکور از پایه مشکل داره, تو رو خدا یکی بیاد به من بگه اینا چه جوری میخان توی سه ساعت همه زحمات یه داوطلبی که حداقل هشت ماه زحمت کشیده و شب و روزش رو گذاشته واسه این کار رو کامل ارزیابی کنند.به خدا اصلا عادلانه نیست.
من خیر سرم شش ماه مفید(هشت ماه) رو گذاشتم واسه این کنکور و کامل درس خوندم چه امیدها و ارزوهایی که نداشتم!به اصطلاح میخاستم:
اولا جبران گذشته ای کرده باشم گذشته ای که اصلا برام جالب نبود, کنکور کارشناسی که بخاطر اشتباه وارد کردن جوابای یکی از درس ها باعث شد رتبه م بد بشه و مجبور بشم از این سر ایران پاشم و برم دانشگاهی که اون سر ایرانه و ۲۵ ساعت فاصله با شهر محل زندگیم داره و چهار ماه یه بار(بین ترم) برم خونه.
دوما جبران زحمات خونوادم باشه که توی زندگی هیچی کم نذاشتن.
سوما اثبات کردن خودم به خودم بعضی وقتا نتایج بد میگیری که حس میکنی مشکل از خودت هست نه شرایط و خیلی از پارامترهای دیگه ای که تاثیر گذارند.
من انگیزم برای کنکور ارشد امسال زیاد بود و خدایی هم خوب خوندم ولی نمیدونم دلیلش چی بود(استرس,ترس از خراب کردن یا هر چیز دیگه ای) سر جلسه کلا گند زدم به همه زحمات و اهداف و اینده و ارزوهام.
من بعد کنکور زیاد اومدم مانشت و نظرات خیلی از بچه ها رو خوندم و خیلی ها رو دیدم که مثل من با کلی امید واسه کنکور زحمت کشیدن اما متاسفانه ناامید شدن.
نامردیه خدایی چه طور این مسئولای سازمان سنجش میتونند اینقد بیخیال باشن(چه طوری شبا خوابشون میگیره)!که با اینده این جوونها اینطوری بازی میکنند.
من دیگه خسته شدم از این وضعیت بابا حداقل کنکور رو دو مرحله کنین که بهتر بشه ارزیابی کرد اگه یکی بلد بود و اولی رو به هر دلیلی خراب کرد(سئوال اشتباه دادین,سئوال استاندارد نبود و ...) توی ازمون دومی جای جبران داشته باشه
من سئوالا رو بررسی کردم و دیدم کلا این کنکور با همه این شرایط نامساعدش به نظرم راحت میشد حداقل ۴۰% درسای مشترکش(که مشرک رو خراب کردم) رو زد سئوالاش تحلیلی بودن و خیلی ربطی به خوندن نداشتن و باید فارغ از اون همه درس خوندن خودت مینشستی و راه حل پیدا میکردی که با این سئوالا هیچ فرقی به اون صورت بین کسی که خونده و کسی که نخونده رو نمیشه تشخیص داد.
من با وجود اینکه میتونستم جواب بدم ولی سر جلسه بخاطر اشتباه خوندن صورت سه تا از سئوالا و اشتباه توی محاسبه یه ضرب ساده و ابتدایی ... سئوالایی که بلد بودم(۶ تا سئوال) رو خراب کردم و کلا همه چیو خراب کردم.
این مدت خیلی ناراحت بودم ولی دیگه میخام ناراحت نباشم چون خسته شدم از این وضعیت, منکه زور خودم رو زدم که کارم به اینجا نرسه ولی حتما قسمت نبوده که امسال قبول بشم.
به امید فردا میشینم شاید که فردا بهتر از امروزم باشه.راضیم به رضاش

زیر باران باید رفت قطرها را باید شمرد
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید
۹
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: oli92 , sepide_66 , ReihanehTorkzadeh , Amir V , nina69 , Pegasus , baran.r , csharpisatechnology , shima_24
ارسال:
۲۷ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۲۲ ق.ظ
زندگی بعد از کنکور
دلم پره
مخصوصا وقتی میبینم بعضیها با تفسیر غلط یه جواب رو میزنن که اتفاقا همونم درسته !!!! واییییی
زندگیمو با تک رقمی معنا کرده بودم ولی تو همه چیز بد شانسی اوردم شاید جای قسمت بشه رو بیدقتیم ترجمه کنم .
خدایا به امیدی از تو
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: xani
ارسال:
۲۷ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۱۸ ق.ظ، توسط خانه سبز.)
زندگی بعد از کنکور
استارتر تایپیک حق باشماست
متاسفانه دوستان بدنبال تست غلط و ... هستند درحالی که از پای بست ویران هستش
لااقل اگر قرار باشه این روال ادامه پیدا کنه کنکور لعنتی باید سالی ۲ بار برگزار بشه و در هر دوره ۳ بار تکرار بشه!!! تازه بگذریم از سوالاتی که دقایقی بعد از ازمون اسکن شده بود بدون مشخصات و خاص که البته خب برای ..... بیپ بیپ بیپ
با این تورمی فزاینده ای که در کشور هستش موج پیشرفت های ذوب هسته ایی و میمون فضایی دست به دست هم دادند تا امروز روز بروز فاصله طبقاتی افزایش پیدا کنه و ما رکورد بزنیم و کسی هم که چند سالی برای کنکور ارشد از جون مایه میزاره (پشت) و بعدش (.....) قطعا جزو اقشار بالای جامعه نیست و به امید اینده ایی برای ساختن زندگیش در این کور سوی قدم میزاره .. متاسفانه بعد از اتمام تحصیل تازه می فهمه که هیچ کاری برای ایندش نکرده و هنوز اول راهه .... پیدا کردن شغل هم تازه داستانی شده برای خودش.....
توصیه بنده این هستش اگر قرار باشه دوباره برای ارشد بخونی پس از ادامه تحصیل از ایران برید جایی که قدرتون رو بدونند و گذشتتون رو فراموش نکنید که برای کسی اهمیت نداشت.
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: xani , shima_24
ارسال:
۲۷ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۰۰ ق.ظ
زندگی بعد از کنکور
با کدوم پول بره خارج؟؟ماتو دانشگاه ازادش موندیم

دلیل پرواز پر نیست ؛پرواز , باور پرده ایست که به پرواز می اندیشد.
۲
۰
ارسال:
۲۷ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۱۱ ق.ظ
زندگی بعد از کنکور
(۲۷ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۰۰ ق.ظ)shahbazi نوشته شده توسط:  با کدوم پول بره خارج؟؟ماتو دانشگاه ازادش موندیم
درود
شوما نگران نباش دارم امید بهش میدم طوفان رو پشت سر بزاره و زنده بمونه این راه رو ...
پ.ن= خارج منظورم بره با نون خشک و کار یدی زندگی رو از صفر بسازه و گرنه اونجا هم توفیقی برای بی پول نیست
۰
۱
ارسال:
۲۷ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۹ ب.ظ، توسط xani.)
RE: زندگی بعد از کنکور
(۲۷ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۱۱ ق.ظ)mehrdad_rabbi نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۰۰ ق.ظ)shahbazi نوشته شده توسط:  با کدوم پول بره خارج؟؟ماتو دانشگاه ازادش موندیم
درود
شوما نگران نباش دارم امید بهش میدم طوفان رو پشت سر بزاره و زنده بمونه این راه رو ...
پ.ن= خارج منظورم بره با نون خشک و کار یدی زندگی رو از صفر بسازه و گرنه اونجا هم توفیقی برای بی پول نیست

ممنون دوست عزیز لطف کردی
منکه توی زندگی به این نتیجه رسیدم برای زندگی توی جامعه ای که ما داریم حرف اول رو پول میزنه.اگه برگردم به دوران ابتدایی و بگن ثروت بهتر است یا علم صد در صد میگم ثروت.ثروت که داشته باشی همه چی برات فراهم میشه(مخصوصا توی جامعه ما) ولی بدونه ثروت فقط باید فکر بدبختیت باشی و یه جوری روزتو به شب برسونی که دیگه علم رو هم فراموش میکنی.
من اگه پول داشتم که پانمیشدم از اون سر ایران بیام اینور برای درس خوندن! شبانه یه جای نزدیک میزدم این همه سختی هم نمیکشیدم.
۱
۰
ارسال:
۲۷ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۵۷ ب.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۱۲ ق.ظ)mehrdad_rabbi نوشته شده توسط:  استارتر تایپیک حق باشماست
متاسفانه دوستان بدنبال تست غلط و ... هستند درحالی که از پای بست ویران هستش
لااقل اگر قرار باشه این روال ادامه پیدا کنه کنکور لعنتی باید سالی ۲ بار برگزار بشه و در هر دوره ۳ بار تکرار بشه!!! تازه بگذریم از سوالاتی که دقایقی بعد از ازمون اسکن شده بود بدون مشخصات و خاص که البته خب برای ..... بیپ بیپ بیپ
با این تورمی فزاینده ای که در کشور هستش موج پیشرفت های ذوب هسته ایی و میمون فضایی دست به دست هم دادند تا امروز روز بروز فاصله طبقاتی افزایش پیدا کنه و ما رکورد بزنیم و کسی هم که چند سالی برای کنکور ارشد از جون مایه میزاره (پشت) و بعدش (.....) قطعا جزو اقشار بالای جامعه نیست و به امید اینده ایی برای ساختن زندگیش در این کور سوی قدم میزاره .. متاسفانه بعد از اتمام تحصیل تازه می فهمه که هیچ کاری برای ایندش نکرده و هنوز اول راهه .... پیدا کردن شغل هم تازه داستانی شده برای خودش.....
توصیه بنده این هستش اگر قرار باشه دوباره برای ارشد بخونی پس از ادامه تحصیل از ایران برید جایی که قدرتون رو بدونند و گذشتتون رو فراموش نکنید که برای کسی اهمیت نداشت.

بابا شما چه جوری می گید سال ۲ بار کنکور برگزار بشه اینها تو همین یک بارش موندن حالا فکر کن اگر دو بار برگزار بشه تو دفعه دوم تعداد سوالات غلط از درست بیشتر میشه حالا این امتحان میشه امتحان خنگول بازی دقیقا جای max heap میشه min heap هر چه کمتر خونده میره بالاتر.
۴
۰
ارسال:
۲۷ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۰۶ ب.ظ، توسط خانه سبز.)
زندگی بعد از کنکور
(۲۷ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۷ ب.ظ)osho نوشته شده توسط:  بابا شما چه جوری می گید سال ۲ بار کنکور برگزار بشه اینها تو همین یک بارش موندن حالا فکر کن اگر دو بار برگزار بشه تو دفعه دوم تعداد سوالات غلط از درست بیشتر میشه حالا این امتحان میشه امتحان خنگول بازی دقیقا جای max heap میشه min heap هر چه کمتر خونده میره بالاتر.

درود
اولا چه خبر از علوم پایه؟ کی ارشد ای تی میاره؟
دوست عزیز ببینید بیاید از این دید ببینید که من و خیلی های دیگه امیدشون تنها درس خوندن هست و بادرس بتونند بجایی برسند و هیچ رانتی ندارند... چند سال پشت کنکور موندن برا ما یک فاجعه محسوب میشه خودشم در این اوضاع!!! شما می فرمایید که:
اینها موندن تو برگزاری کنکور؟؟؟؟ کجاش رو موندن؟؟؟؟ این همه پول میگیرن و دشت می کنند از سیاهی لشکر ها کجاش براشون زحمته؟؟؟ سوالا رو هم دوباره رندوم انتخاب کنند هیچ مشکلی نیست دیگه چی بگم؟ بگم چرا سوالا چند دقیقه بعد از ازمون اومده بیرون؟ شما فکر می کنید این ها خنگ هستند؟ از شما بعیده تو علوم پایه درس خوندید این دید رو دارید
پ.ن= پروفسور ثبوتی نیز بعد از این همه زحماتشون به ایران با خنگول بازی و بی برنامگی این ها برکنار شد؟ اگه جوابتون مثبت هست به سوالم ببخشید باید بدونید خیلی سطحی نگاه می کنید به مسائل و قدرت تحلیل خوبی ندارید.

(۲۷ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۴۳ ب.ظ)xani نوشته شده توسط:  ممنون دوست عزیز لطف کردی
منکه توی زندگی به این نتیجه رسیدم برای زندگی توی جامعه ای که ما داریم حرف اول رو پول میزنه.اگه برگردم به دوران ابتدایی و بگن ثروت بهتر است یا علم صد در صد میگم ثروت.ثروت که داشته باشی همه چی برات فراهم میشه(مخصوصا توی جامعه ما) ولی بدونه ثروت فقط باید فکر بدبختیت باشی و یه جوری روزتو به شب برسونی که دیگه علم رو هم فراموش میکنی.
من اگه پول داشتم که پانمیشدم از اون سر ایران بیام اینور برای درس خوندن! شبانه یه جای نزدیک میزدم این همه سختی هم نمیکشیدم.
درود
دوست عزیز دقیقا همین طور هست که می فرمایید ما در زمان کنونی چون نه راه پس داریم نه راه پیش باید این لعنتی رو پشت سر بزاریم به هرترتیب که شده باید پیش بریم و امید داشته باشیم به اینده ایی روشن.
موفق باشید
۰
۱
ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۵۶ ب.ظ
زندگی بعد از کنکور
من این تاپیک الان دیدم
دوست خوبم این مشکل شما به تنهایی نیست کم نیستند کسایی که پرتلاش و بااستعداد هستند
و به هر دلیلی نمیتونندتوی کنکور موفق عمل کنند
متاسفانه اینجا ایران
و پول حرف اول میزنه
خیلی هاهستند که چون پول ازاد یا حتی شبانه رو ندارند
چندین سال حتی پشت کنکور کارشناسی میمونند
و الان این وضعیت داره توی ارشد تکرار میشه

چقدر دیر متوجه میشویم که زندگی یعنی همان روزهایی

که زود گذشتن ان را ارزو میکردیم
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: xani , shima_24
ارسال: #۱۰
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۰۳ ب.ظ
زندگی بعد از کنکور
ما رکورد زدیم
۲
۲
ارسال: #۱۱
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۱۶ ب.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۵۹ ب.ظ)mehrdad_rabbi نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۷ ب.ظ)osho نوشته شده توسط:  بابا شما چه جوری می گید سال ۲ بار کنکور برگزار بشه اینها تو همین یک بارش موندن حالا فکر کن اگر دو بار برگزار بشه تو دفعه دوم تعداد سوالات غلط از درست بیشتر میشه حالا این امتحان میشه امتحان خنگول بازی دقیقا جای max heap میشه min heap هر چه کمتر خونده میره بالاتر.

درود
اولا چه خبر از علوم پایه؟ کی ارشد ای تی میاره؟
دوست عزیز ببینید بیاید از این دید ببینید که من و خیلی های دیگه امیدشون تنها درس خوندن هست و بادرس بتونند بجایی برسند و هیچ رانتی ندارند... چند سال پشت کنکور موندن برا ما یک فاجعه محسوب میشه خودشم در این اوضاع!!! شما می فرمایید که:
اینها موندن تو برگزاری کنکور؟؟؟؟ کجاش رو موندن؟؟؟؟ این همه پول میگیرن و دشت می کنند از سیاهی لشکر ها کجاش براشون زحمته؟؟؟ سوالا رو هم دوباره رندوم انتخاب کنند هیچ مشکلی نیست دیگه چی بگم؟ بگم چرا سوالا چند دقیقه بعد از ازمون اومده بیرون؟ شما فکر می کنید این ها خنگ هستند؟ از شما بعیده تو علوم پایه درس خوندید این دید رو دارید
پ.ن= پروفسور ثبوتی نیز بعد از این همه زحماتشون به ایران با خنگول بازی و بی برنامگی این ها برکنار شد؟ اگه جوابتون مثبت هست به سوالم ببخشید باید بدونید خیلی سطحی نگاه می کنید به مسائل و قدرت تحلیل خوبی ندارید.
عریز تحلیل ام سطحی نیست تحلیل ام واقع بینا نه است .حساب کن ما در مملکتی زندگی می کنیم که کسی دارد برای این مملکت تصمیم کلان می گیرد که ۸۶ سال سن دارد به نظرت همچین کسی سلول زنده در مغز داره که می آید و برات تصمیم گیری می کند کجا معلوم یک سطح پایین تر کسای مثل این ها نباشد که دارد واسه کنکور تصمیم گیری می کند من کلا به این سیستم جمهوری هیچ امید ندارم که دارد یک کاره غلط را درست انجام می دهد.
(۲۷ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۴۳ ب.ظ)xani نوشته شده توسط:  ممنون دوست عزیز لطف کردی
درود
دوست عزیز دقیقا همین طور هست که می فرمایید ما در زمان کنونی چون نه راه پس داریم نه راه پیش باید این لعنتی رو پشت سر بزاریم به هرترتیب که شده باید پیش بریم و امید داشته باشیم به اینده ایی روشن.
موفق باشید
۱
۰
ارسال: #۱۲
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۴۸ ب.ظ
یه لحظه فک کردم عنوان تایپیک زندگی بعد از مرگهBig Grin

یا راهی‌ خواهم یافت و یا راهی‌ خواهم ساخت
شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزویش را داشتی ولی حال که به آن دعوت شدی تا میتوانی زیبا برقص
۲
۰
ارسال: #۱۳
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۲۴ ب.ظ، توسط MajidManesht2012.)
سلام مهندس
خ دوست دارم، حرفات خ جالب بود - به دلم برات شده ک یونی شریف قبولی
آره این نامردا بد سوال میدن، شما اگه یه نگاه به این pdf بندازی میبینی اساتید Uni. MIT چقد باحال و با نظم و متنوع ، بارم بندی شده و مفید سوال طرح میکنن، یعنی استاد اول برای خودش و بعد برای دانشجوهای خودش ارزش قائل میشه، به ندرت میبینی سوال مبهم باشه، ادبیاتش ضعیف باشه، دو پهلو باشه، سوالو انقدر قشنگ برات میشکافه که حال میکنی ولی ما همیشه باید نگران رفتار غیر انسانی و غیر قابل پیش بینی به اصطلاح برادرامون باشیم- نگران نباش ، امثال تو زیادن من خودم پیر مرد آزمون ارشدم ولی پوستم کلفته انقدر میرم میخونم تا یه روزی حال همه اینا رو بگیرم، شریف همدیگه رو میبینیم، یا حق
final_sol.pdf
اندازه فایل: ۱۸۸/۹۱ KB

لحظه ای طول می کشد تا مجذوب کسی شوی
ساعتی طول می کشد تا به او علاقه مند شوی
و یک روز طول می کشد تا عاشقش شوی
اما یک عمر طول می کشد تا فراموشش کنی
۴
۰
ارسال: #۱۴
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۱۴ ق.ظ، توسط fateme66.)
(۲۶ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۰۹ ق.ظ)xani نوشته شده توسط:  یه حرفایی توی دلم مونده که دوست داشتم یه جایی حرفام رو بزنم و تنها جایی که سراغ داشتم همین مانشت بود!
خدایی من دیگه خسته شدم از خودم ,از درس ,از کنکور و کارهای سازمان سنجش که خودشونم نمیدونن چیکار میکنن و اصلا براشون مهم نیست که این کنکوری که گذاشتن شاید برای اونا خیلی مهم نباشه ولی همین کنکور زندگی یه ادم یه داوطلب پشت کنکوری رو کامل عوض میکنه, داوطلبی که کل زندگی اینده ش برمیگرده به این کنکوری که اصلا هیچ حساب و کتابی نداره هر سال سئوال اشتباه داره اصلا من اینجا یه مشکل دیگه هم دارم داوطلبا حتی اعتراض هم نکنن این وظیفه سازمان سنجش هست که اجازه نده سال بعدش هم دوباره همچین اتفاقی بیفته!
کاملا درکتون میکنم
اکثر دوستان حال و روزشون مثل شماست.
من تازه دارم از شوک کنکور بیرون میام،هیچوقت یادم نمیره از شدت ناراحتی تو راه برگشت چطور گریه میکردم.
تا چند روز کارم همین بود،من که پارسال قبول شدم و به امید رتبه بهتر بودم حالا باید منتظر نتیجه بدتر باشم.
شاید خیلی بزرگ نباشه این شکستا و شاید خیلی از دوستان که مشکلات بدتر براشون پیش اومده با دیدن این حرفا خندشون بگیره،اما این تلخترین تجربه من بود تو زندگیم،جایی که اینقدر به خودم امید داشتم همه چی خراب شد.
امیدوارم نتیجتون بهتر از چیزی بشه که فکرش رو میکنید.

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن
یا به اندازه تلاشت آرزو کن
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: xani , Pegasus , svk7 , shobair87 , csharpisatechnology
ارسال: #۱۵
۲۹ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۲۱ ق.ظ
زندگی بعد از کنکور
من هم دچار افسردگی بعد از کنکور شدم حتی جسمم هم بیمار شده به هیچی نمیتونم فکر کنم
۳
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چطور میتوان بهتر زندگی کرد؟ شاپری ۲۴ ۱۳,۴۹۱ ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ۰۷:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۸۴۲ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۷۱ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  راهنمایی در مورد محلی امن برای زندگی نزدیک چهارراه ولیعصر kadoos ۹ ۷,۳۵۲ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ehsan0000
  هفت شوخی تهدیدآمیز آقایون برای زندگی متاهلی solmaz_69 ۶ ۶,۰۴۷ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: unipaper
  روانشناسی و شباهتهای سبک زندگی انسان و حیوان marvelous ۸ ۴,۳۷۶ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۳:۱۷ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۶,۵۲۱ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  سبک زندگی چیست pm24 ۱ ۲,۶۵۹ ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  شخصیت شناسی اناگرام چیست وچه تاثیری در زندگی ما دارد؟ samaneh_fathi ۰ ۱,۹۶۱ ۰۴ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: samaneh_fathi
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۴۰ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close