زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲

ارسال: #۷۹۶
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۴۷ ب.ظ
سلام بچه ها منم امسال تو رشته itشرکت کردم رشته خودم نرم افزاره. بابا رحمت به سوالای سال قبل من تستای ۱۰ سال اخیرو زده بودم اصلا هیچ تشابهی با سالای قبل نداشت. اوون ازسوالای هوش که این همه مبحث قشنگ هست برای سوال دراوردن رفتن ازاحتمالو این چیزا سوال دادن.اوونم ازسوالای شبکه. من به نیت اینکه شبکه را حتما۱۰۰ میزنم رفته بودم اما بادیدن سوالا قفل کردم. اخه میخواد یکم شباهت داشته باشه باقبل؟
فکرکنم یروز مونده به کنکور یادشون افتاده سوال دربیارن. نشستن یچیزایی سر هم کردن.
اخه اینم کنکوربود؟
حیف این همه وقت که گذاشتیم.
۴
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: shima_24 , atti joon , nnss
ارسال: #۷۹۷
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۲۵ ب.ظ
RE: دوستان سال دوم خوندن سخته؟؟ تازه سال اول قبول نشدیم
(۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۱۶ ق.ظ)shhlla87 نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۳۲ ق.ظ)alagh نوشته شده توسط:  میترسم سال بعد هم همین وضع باشه...

آلا گیان ساله تر سخت نیه فرش راحته بوچه له خوم ناپرسی من امسال دومین سال بو ایتر. فریش خاصه بخاطر اوه که درسو نیه و فقط بو کنکور اخونی له شونیش یا ۷ مان بیکاری هرکاره وا حظ بکی انجامی ایی :دی

خواکا وا به شهلا گیان. ئاخر تو وضعو وک ئیمه نیهSmile)سطحو فره هاله بانتر. وتم شاید دانه پیا بکم وک خوم بیت:دی
۱
۶
ارسال: #۷۹۸
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۳۲ ب.ظ
واقعا
وقتی بچه ها از کنکور
حرف میزنند
و احساس میکنند، زحماتشون هدر رفته
دلم میگیره
چون کاملا درکشون میکنم
ایشالله هممون بهترین نتیجه رو که صلاحمون بگیریم

چقدر دیر متوجه میشویم که زندگی یعنی همان روزهایی

که زود گذشتن ان را ارزو میکردیم
۹
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hamed92 , m@hboobe , shima_24 , 8Operation , mehrdad372 , Mänu , ansarirobo , r.jafari , آلبالو
ارسال: #۷۹۹
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۵۲ ب.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۵۷ ب.ظ)Bahar-AI نوشته شده توسط:  منم تو همین مصاحبه های مانشت خیلی دیدم..مصاحبه ها رتبه ها برتر رو بخونید
ا

به نظرتون سال پنجم چطوره پس دلیل قبول نشدنم احتمالا اینه که کار هر سال برام سخت تر می شهBig Grin
۰
۰
ارسال: #۸۰۰
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۱۵ ب.ظ، توسط variant20002000.)
دوستان سال دوم خوندن سخته؟؟ تازه سال اول قبول نشدیم
بچه ها من به عنوان کسی که ۳ سال پشت کنکور مونده میگم هرجایی که قبول شدید برید.

من کنکور سال ۹۰ اولین بارم بود که امتحان می دادم رتبم شد ۱۲۰۰ با وجود اینکه زیاد نخونده بودم. و پیام نور تهران قبول شدم. و نرفتم چون پیش خودم گفتم سال بعد حسابی میخونم تا قبول شم
سال دوم با وجود اینکه حداقل ۵ برابر سال اول خونده بودم رتبه ام شد ۳۵۰۰ (به دلیل استرس سربازی و عقب موندن از بقیه همکلاسی ها) درنهایت قبول نشدم و رفتم سربازی
امسال هم کنکور دادم و نه مثل سال دوم خونده بودم و نه استرس داشتم چون دیگه خدمتم داره تموم میشه. و بد ندادم این کنکور رو دیگه توکل به خدا.

ولی به نظر من همون سال اول هرجایی که قبول شدید برید. چون کنکور ارشد هیچیش حساب کتاب نداره. انواع و اقسام کنکورای کامپیوتر رو من دیدم از سال ۹۰ که دو مرحله ای بود تا سال بعدش که تک مرحله ای شد و سوالات کم شد و اینم از امسال ... و اعتراف میکن که هر سال با سال بعد کنکور کلی از نظر همگن بودن و توزیع سوالات فرق می کرد. راستشو بخوایید الان پشیمونم که چرا سال اول نرفتم . بنابراین به شما پیشنهاد می کنم هر کجا که قبول شدید برید. خلاصه نقد رو ول نکنید برید سراغ نسیه
غزت زیاد

روزگارم بر خلاف آرزوهایم گذشت..........!!!Sad:
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar-AI
ارسال: #۸۰۱
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۰۵ ب.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۵۹ ب.ظ)variant20002000 نوشته شده توسط:  بچه ها من به عنوان کسی که ۳ سال ÷شت کنکور مونده میگم هرجایی که قبول شدید برید.

من کنکور سال ۹۰ اولین بارم بود که امتحان می دادم رتبم شد ۱۲۰۰ با وجود اینکه زیاد نخونده بودم. و ÷یام نور تهران قبول شدم. و نرفتم چون ÷یش خودم گفتم سال بعد حسابی میخونم تا قبول شم
سال دوم با وجود اینکه حداقل ۵ برابر سال اول خونده بودم رتبه ام شد ۳۵۰۰ (به دلیل استرس سربازی و عقب موندن از بقیه همکلاسی ها) درنهایت قبول نشدم و رفتم سربازی
امسال هم کنکور دادم و نه مثل سال دوم خونده بودم و نه استرس داشتم چون دیگه خدمتم داره تموم میشه. و بد ندادم این کنکور رو دیگه توکل به خدا.

ولی به نظر من همون سال اول هرجایی که قبول شدید برید. چون کنکور ارشد هیچیش حساب کتاب نداره. انواع و اقسام کنکورای کامپیوتر رو من دیدم از سال ۹۰ که دو مرحله ای بود تا سال بعدش که تک مرحله ای شد و سوالات کم شد و اینم از امسال ... و اعتراف میکن که هر سال با سال بعد کنکور کلی از نظر همگن بودن و توزیع سوالات فرق می کرد. راستشو بخوایید الان پشیمونم که چرا سال اول نرفتم . بنابراین به شما پیشنهاد می کنم هر کجا که قبول شدید برید. خلاصه نقد رو ول نکنید برید سراغ نسیه
غزت زیاد

مشکل اینجاست هیجا قبول نمیشیمSad
ببخشید درصداتون سوال دوم چند بودن؟
۰
۰
ارسال: #۸۰۲
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۰۸ ب.ظ
یه چای داغ مخصوص کنکوری های آی تی
من که فک میکردم همه سیستم عامل رو درست زدم همش از دم غ بود.توکل بر خدا.من پارسال با اینکه اصلن نخونده بودم مشترکارو ۲۶ زده بودم ولی امسال کمتر از اون Sad((((
۰
۰
ارسال: #۸۰۳
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۱۷ ب.ظ
RE: یه چای داغ مخصوص کنکوری های آی تی
(۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۱۹ ق.ظ)ech000 نوشته شده توسط:  
(19 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۳۹ ب.ظ)ali نوشته شده توسط:  سوالاش خوب بود و به نظر من آسون بود.
اقا از سر میز خونه اسون بود بیا بشین سر کنکور ببین چطوریه!
گسسته و شبکه که از سالای قبل خیلی سختتر بود
معماری مدیرت ۱۵ تا سوال اضافه داشتن نسبت به سالای قبل وقت همون بود!
OS که یه سواله اشتباه داشت و یه سواله تقریبا اشتباه
مهندسی نرم یه سواله اشتباه داشت
با توجه به این شرایط اگه مسال کنکور می دادی رتبت اینی نبود که الان داشتی برو خدارو شکر کن که ۹۱ کنکور دادی!

کنکور کامپیوترم که ۴ تا اشتباه داشت من نمی دونم این طراحای محترم خجالت نمی کشن

داش علی ما از الان تا ۲۰ سال دیگه کنکور بده رتبش بهتر می شه که بدتر نمیشه....حالا بذار پاسخ نامه ها بیاد....رتبه ها بیاد...خیلی وقتا همون سوال غلط رو یه جوری واست توجیح می کنن و درست جلوه میدن که حال می کنی...تازه اگه سوال غلط باشه...واسه همه غلطه...کلا از خوبی های کنکور اینه که همه رو با یه چوب می زنه

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۳
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۸۰۴
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۲۵ ب.ظ
بچه ها واقعا این کلید مدرسان غلط داره؟

اتلاف وقت خودکشی واقعی است
۰
۰
ارسال: #۸۰۵
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۵۸ ب.ظ
نه دوست عزیز، کلید اولیه خود سنجش هم قابل اعتماد نیست چه برسه به این . اشتباه زیاد داره و سوالاتی که جوایش بدیهیه رو هم اشتباه زده، جوابای خود بچه های مانشت قابل اعتماد تره تا اینها .
توکل بر خدا،همگی تلاش کردیم،یکی کمتر یکی بیشتر ولی واقعا همه با نهایت توانشون تلاش کردن،ابقیش دیگه از ما کاری برنمیاد، توکل به خدااا........
۴
۰
ارسال: #۸۰۶
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۱۴ ب.ظ، توسط saho.)
RE: بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲
(۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۰۷ ق.ظ)mahtab_rafiei نوشته شده توسط:  
(24 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۳۱ ق.ظ)saho نوشته شده توسط:  من باکلید مدرسان
زبان ۶
مشترک ۲۵
مشترک تخصصی۴۸
معماری ۲۷
تخمین زده برام ۷۱۸
حیف اونهمه زحمتSad

یا خدا بنظرم رتبه ات خیلی باید بهتر از این بشه،پس فاتحه من خونده ست

واقعا؟؟؟مثلا چند؟
۱
۰
ارسال: #۸۰۷
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۱۹ ب.ظ
بچه ها چرا هیچ کس از کنکور راضی نیست یعنی یه نفر هم تو مانشت نیست که کنکورش رو خوب داده باشه ولی کلا به نظرم جای امید هست چون وقتی همگی نسبت ببه اون چیزی که فکر میکردیم بد دادیم پس یعنی شرایط همه همینه و درصد های دروس نباید زیاد بالا باشه برای همه پس نباید نا امید شد شاید ما این درصد هایی که داریم هر چند کم ولی مثبت زدیم رو خیلی منفی زده باشن پس ممکنه از خیلیا جلو باشیم بچه ها شما هم امید داشته باشین
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: SSMAE , Mänu , mohammadali1990 , mehrdad372
ارسال: #۸۰۸
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۱۴ ب.ظ، توسط svk7.)
(۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۵۲ ب.ظ)nature2011 نوشته شده توسط:  امسال کنکور فاجعه بود اون سوال سیستم عامل آخه چطوری به جوب رسید من نزدیک به ۱۰ دقیقه داشتم سرش کلنجار میرفتم آخرشم نزدمش!!! اون سوال حافظه نانو معماری همینطور!!!!
الانم که کلیدارو نگاه کردم بیشتر از نصفشو غلط زدم....
من چند روز آخر هم داشتم محاسبات عددی میخوندم که در تاریخ کنکور اولین بار تیپ سوالاش عوض شده بود تو ریاضی رسما نتونستم چیزی بزنم:-|
حرف دلمو زدی
یادش چه بد ، همه ی فرمولایه محاسبات رو حفظ کرده بودم به جز میلن سیمپسون که اون نیم ساعت قبل از شروع کنکور داشتم حفظ میکردم(,ولی باز از محاسبات زورم نمیگیره)،چقد رو ویسو وکتاب وتست سیستم عامل کار کرده بودم ،چقد رو تستایه نانو اینجا بابچه ها بحث کردیم
آخرشم هیچی....
سرجلسه سه بار اون تست mlqرو حل کردم ولی درنیومد که نیومد(هی میگفتم شاید نکته ای داره برمیگشتم صورت سوال رو باز میخوندم)
چقد با نانو ور رفتم ولی جوابی که بدست میاوردم خیلییییییییییییییی اختلاف داشت با گرینه ها
اون منفی بینهایته ساختمان که دیگه...
و و و.............
اینقد خوندم آخرشم این طراح های بی دقت و بیسواد سوالا همه چیو خراب کردن

یا راهی‌ خواهم یافت و یا راهی‌ خواهم ساخت
شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزویش را داشتی ولی حال که به آن دعوت شدی تا میتوانی زیبا برقص
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nina69
ارسال: #۸۰۹
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۰۱ ق.ظ، توسط sufia_lido.)
من گند زدم Sad
این همه خووووندم Sad(((
مدرسان رتبه منو ۸۰۰ تخمین زد Sad((
چه بد Sad
حتما بدتره Sad(

غلام همت آنم که زیر چرخ کبود... ز هر چه رنگ تعلق پذیرد آزاد است
۱
۰
ارسال: #۸۱۰
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۵۳ ب.ظ، توسط bagherok.)
RE: بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۰۲ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  آقا موافقم..هر کی هر چی بلده بیاد یاد بده به بقیه تا استفاده ببریم..

(۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۰۰ ب.ظ)reyhaneh64 نوشته شده توسط:  
(24 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۱۱ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(23 بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۱۷ ب.ظ)nina69 نوشته شده توسط:  امیر خان
ما همچنان منتظر
برنامه های شبکه شما هستیم
برنامه چی شد؟
مرجان خان.
برنامه اوکیه.
پیشنهاد من اینه که اول یه نظر سنجی بزاریم و موضوعی که میخوایم صحبت کنیم رو مشخص کنیم.
بعد من یه سری منبع مثل کتاب و ویدئو معرفی میکنم و شما توی مثلا ۴ روز یه بخشی رو میخونید.
بعد میایم همگی روش بحث میکنیم و رفع اشکال.
نظراتتون رو بگید دوستان.

من موافقم صد.
خصوصا اینکه زمینه کاریم شبکه و کار با active و dns,...هست خوشحال میشم دانشمو تو زمینه های دیگه شبکه در مانشت با کمک بچه های حرفه ای ارتقا بدم.

...
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۷ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۴۸ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۰۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۱۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۲,۴۹۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۴۸ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۸۰۶ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۰۸۵ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۸۹۱ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close