زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۴۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲

ارسال: #۶۰۱
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۵۵ ب.ظ
دوستان سال دوم خوندن سخته؟؟ تازه سال اول قبول نشدیم
وقت خودتونو پشت کنکور تلف نکنید،من پارسال رتبم ۳۰۰ شد ولی از اونجایی که عشق صنعتی شریف بودم امسال با آمادگی کامل رفتم اما بااین امتحان نااستاندارد و باداشتن ۴،۵ تا سوال غلط فکر نکنم دیگه اونجا بیارم،اگر زیر ۱۰۰ هم بشم خدارا شکر میکنم
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۶۰۲
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۰۹ ب.ظ
در جواب همه ی بچه های آی تی . من خودم آی تی شرکت کردم سوالای مهندسی نرم افزارش در حد کشک بود . و زبانش هم هر سال از کامپیوتر سخت تره نه فقط امسال . هرچند ریدینگ هاش آسون بود . در ضمن وقتی سوالا آسونه یعنی واسه همه آسونه و رتبه بالای ۴۰۰ تقریبا شانسی تو نرم افزار نداره . پس درس نخوندن خودتون رو با این حرفها توجیه نکنید .
۱
۱۲
ارسال: #۶۰۳
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۲۰ ب.ظ، توسط mohammadali1990.)
ماهی رو هروقت از آب بگیری میمیره..

(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۰۹ ب.ظ)q88lp نوشته شده توسط:  سوالای مهندسی نرم افزارش در حد کشک بود
لول ...کشک بادمجون؟

خیلی جالب گفتی نظرتو ...
نقل قول: درس نخوندنمونو توجیه نکنیم ....

ی سر به پست نرم افزار بزن ...۴تا فوق لیسانس ودکتر و بقیه بچه ها هنوز سر جواب ۲تا سوال دارن بحث میکنن دوست عزیز

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
۱۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: shima_24 , Mänu , srj , mrpking
ارسال: #۶۰۴
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۱۸ ب.ظ
RE: بچه های نرم خسته نباشید
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۱۶ ب.ظ)arezooparsafar86 نوشته شده توسط:  
(22 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۱ ب.ظ)M.Amin.M نوشته شده توسط:  
(22 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۳۳ ب.ظ)arezooparsafar86 نوشته شده توسط:  بچه ها سنجش کی کلید ها رو میزنه؟

یکشنبه ۲۹ بهمن!!!!!!!!!!RolleyesShyCool

خب خوبه ،دیگه تا اون موقع از استرس دق کردیمBig Grin
من هر شب توی خواب دارم سوالای کنکور رو حل میکنم،دیشب سیستم عامل رو حل میکردم چقد راحت بودTongueTongue

بالاخره همشهری ماست دیگه!Smile
۰
۰
ارسال: #۶۰۵
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۲۰ ب.ظ
RE: بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۵۱ ب.ظ)adele_69 نوشته شده توسط:  منم رستگار شدم ولی خیلی دیر!!
خانوما بیشتر رستگار شنSmile
۱
۳
ارسال: #۶۰۶
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۲۴ ب.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۲۰ ب.ظ)grayhat نوشته شده توسط:  
(22 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۵۱ ب.ظ)adele_69 نوشته شده توسط:  منم رستگار شدم ولی خیلی دیر!!
خانوما بیشتر رستگار شنSmile

شما چرا نمیشی؟؟
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , mrpking
ارسال: #۶۰۷
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۳۵ ب.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
بچه ها به نظرتون ارزش داره یه سال دیگه بخونم؟
یا امسال هرچی شد برم حتی غیرانتفاعی و ازاد،......
پیر شدیم پشت کنکور

چقدر دیر متوجه میشویم که زندگی یعنی همان روزهایی

که زود گذشتن ان را ارزو میکردیم
۰
۰
ارسال: #۶۰۸
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۳۸ ب.ظ، توسط q88lp.)

فکر کنم اشتباه متوجه شدی . (منظورم درس مهندسی نرم افزار رشته آی تی بود !!!) من خودم نرم افزارم . بچه های آی تی می گفتن سوالای ما آسون بوده مال اونا خیلی سخت .
در ضمن به نظرم بیشتر سوالا اشتباه داشتن تا اینکه سخت باشن . ( ریاضی کلا سخت بود محاسبات افتضاح ) مثلا سیستم عامل ۲ تا سوال آخر رو می دونستم فقط سر جلسه یادم نمی اومد .
به بچه های آی تی گفتم توجیه نکنن !!
۲
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۶۰۹
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۴۰ ب.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
سلام بچه ها
فرمول محاسبه ی درصدها به این صورته
(۳ * تعداد پاسخ های صحیح - تعداد پاسخ های غلط) / ۳ * تعداد سوالات
۰
۰
ارسال: #۶۱۰
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۴۰ ب.ظ
RE: دوستان سال دوم خوندن سخته؟؟ تازه سال اول قبول نشدیم
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۵۵ ب.ظ)SOFT23 نوشته شده توسط:  وقت خودتونو پشت کنکور تلف نکنید،من پارسال رتبم ۳۰۰ شد ولی از اونجایی که عشق صنعتی شریف بودم امسال با آمادگی کامل رفتم اما بااین امتحان نااستاندارد و باداشتن ۴،۵ تا سوال غلط فکر نکنم دیگه اونجا بیارم،اگر زیر ۱۰۰ هم بشم خدارا شکر میکنم

واقعا سولاشون غیر استاندارده .سال اول هم که خیلی خوب بودید حالا ایشالله امسال به ارزوتون برسید.ولی از لحاظ خوندن سال دوم چه طور بود؟
۱
۰
ارسال: #۶۱۱
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۴۳ ب.ظ، توسط mohammadali1990.)
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۳۶ ب.ظ)q88lp نوشته شده توسط:  
(22 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۱۰ ب.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  

فکر کنم اشتباه متوجه شدی . من خودم نرم افزارم . بچه های آی تی می گفتن سوالای ما آسون بوده مال اونا خیلی سخت .
در ضمن به نظرم بیشتر سوالا اشتباه داشتن تا اینکه سخت باشن . ( ریاضی کلا سخت بود محاسبات افتضاح ) مثلا سیستم عامل ۲ تا سوال آخر رو می دونستم فقط سر جلسه یادم نمی اومد .
به بچه های آی تی گفتم توجیه نکنن !!
نه درست متوجه شدم ...کاملا"
من رشتم نرم افزاره.. ولی فقط آیتی امتحان دادم..به دلیل شرایط و... ... ولی من خونده بودم ..سوالا هرچی بود استاندارد نبود ... آیتی هم بالای ۲۰۰هیچی نمیشه قبول شد

دوست من پارسال با ۲۳۵ نرم افزار روزانه شیراز قبول شد ..ما با ۲۳۵مجازی بزور میاریم

(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۳۶ ب.ظ)q88lp نوشته شده توسط:  منظورم درس مهندسی نرم افزار رشته آی تی بود !!!
منم همینطور ..سوالای مهندسی نرم رو گفتم .. که بری ی سر بزنی

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: srj , shima_24 , mrpking
ارسال: #۶۱۲
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۴۳ ب.ظ
اگه سال اول منابعتون درست بوده ودرسا رامفهومی خونده باشید برای سال دوم خوندن براتون راحت تره ومطمئن باشید میتونید به ظرطی که بخواهید.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۲
۰
ارسال: #۶۱۳
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۵۱ ب.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۴۳ ب.ظ)آفتاب نوشته شده توسط:  اگه سال اول منابعتون درست بوده ودرسا رامفهومی خونده باشید برای سال دوم خوندن براتون راحت تره ومطمئن باشید میتونید به ظرطی که بخواهید.

سال اول نصف درسا رو امادگی داشتم جواب بدم .نرسیدم بقیه رو بخونم اخه ۱۹ واحد هم داشتم تابستون هم نخونده بودم.منابع هم اغلبشون پوران خوندم
۱
۰
ارسال: #۶۱۴
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۵۶ ب.ظ، توسط srj.)
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۰۹ ب.ظ)q88lp نوشته شده توسط:  پس درس نخوندن خودتون رو با این حرفها توجیه نکنید .
به نظرم تحلیل هرکس از سوالای آزمون به خودش برمیگرده!
بهتره اجازه بدیم نتایج بیان گاهی وقتی مفهوم سوال رو درک نکنی میگی ساده بوده!!
با این همه سوال کشک، با شما ، حتما به عنوان نفرات برتر مصاحبه میشه!

بهترین ها پیش خواهد آمد
چون هم خواهانش هستی
هم سزاوارش
۸
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , shima_24 , 8Operation , mrpking
ارسال: #۶۱۵
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۰۸ ب.ظ
من که آی تی رو تفننی شرکت کردم هرچند یه سوال سیستمش مثل نرم بود . در ضمن من هم مثل همه ی شما ۶ واحد مهندسی نرم افزار گذروندم که بدونم چی سخته چی آسون . من که واسه ۹۲ می خونم ولی شما میتونین از همین الان منابع مطالعاتی خودتون رو بذارید بچه ها استفاده کنن احتمالا عکستون هم میره روی بروشور موسسه ای که تو کنکور آزمایشی اون شرکت کردین !!
۰
۸

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۷ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۴۹ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۰۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۱۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۲,۴۹۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۴۸ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۸۰۶ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۰۸۵ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۸۹۱ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close