زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲

ارسال: #۴۶۶
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۳۶ ب.ظ، توسط srj.)
RE: بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲
امیر من ۱ و ۳ رو بیشتر دوست دارم که تدریس کنین استاد Tongue

بهترین ها پیش خواهد آمد
چون هم خواهانش هستی
هم سزاوارش
۲
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , mohammadali1990 , Breeze
ارسال: #۴۶۷
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۴۴ ب.ظ، توسط hamid_c.)
بچه های نرم خسته نباشید
من که از کنکور سالای قبل میزم اتفاقا کمتر مفمومی شده سوالا این کتابای پوران و کسی خوب بخونه مرجع لازم نداره مطالب مرحع و اورده .. نفرات برتر کنکور هم مصاحباشون ببینی مرجع نمیخونن مگه درسایی که کتاب مناسبی براش نباشه .. مرجع بیخودی وقت میگیره ..مجبوری سطحی بخونی که فایده ای نداره
دوستم سال قبل ۴ ایتی شده بود اون دیگه خیلی درس خون بود برای ساختمان و سیستم و یکی ۲ درس دیگه فقط مرجع خوند اونم انگلیسی چون میگفت ترجمه های فارسیش افتضاحه .. اونم میگم فک کن روزی ۱۲ ۱۳ ساعت و درس میخوند ..برای کسی که میخواد اروم اروم شروع کنه خوندن و یاد گیری مرجع تو صیه نمیشه مگه اینگ همه درسارو تمام کرده وقت داره بره همشونو مرجع بخونه اتفاقا خوبه فقط از الانم بعضی ها شروع کنن تا کنکور سال بعدم نمیتونن تمام کنن ... اخرم چندتا سوال میدن طرف با همون کتاب تستیاش میزنه میگه اهه چقد وقت رو مرجع گذاشتم بیخود :ِی
توی درسا اگه یک کتابی خوبه به جای اینکه چندتا کتاب بخونی همون خوبو چند بار بخون
دیگه توی کل درسا کتاب از کتاب محاسبات پوران که خلاصه تر نیست که ۱۴۰ صفحه است بعضی فصلاش زیر ۱۰ صفحست من همون خوندم تست امسال و نصفشو زدم با اینکه سخت بود .. مرجع و میخوندم شاید ۳ تا میزدم شایدم چون انقد زیاد و چراکندگی موضوع داره باعث میشد ۱ بزنم
با اینکه این کتاب دیگه ته خلاص ه است اما ۱ هفته خوندم تاثیرشم خوب بود
۱
۰
ارسال: #۴۶۸
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۰۵ ب.ظ، توسط variant20002000.)
RE: بچه های نرم خسته نباشید
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۲۴ ب.ظ)aaa@hgg.com نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۲۷ ب.ظ)hosseini2012 نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۲۹ ب.ظ)mmoharrer نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۵۴ ب.ظ)kaka22 نوشته شده توسط:  خطای =چی میشه؟

اینجا در این خصوص بحث شده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۴۱ ب.ظ)Mahdi .Tahmouresi نوشته شده توسط:  جواب شما غلط هست دقت نکردین به حرف (و) و یعنی اتصال که جواب غلط می شد من دفترچه ۵۱۰B بودم جواب گزینه ۱ بود زیر رشته aba یا bab جواب بود
منم همینو زدم . فکر می کنم درسته
من نمیدونم بچه ها چرا رو این سوال اینقدر بحث میکنن، اتفاقا جواب درست به نظرم همون ab (و) ba میشد. چون شما چه از بالایی شروع میکردید چه از پایینی در هر صورت هر دو زیر رشته ab و ba رو حتما داشتید
دوست عزیزی که aba یا bab رو زدید .. به نظر شما رشته (abba) زیر رشته aba داره؟ Confusedنداره دیگه ولی توسط این آتاماتون پذیرفته میشه.... بنابراین به نظر من جواب صحیح گزینه ای بود که هم ab و هم ba داشته باشند

یه قانون نانوشته توی کنکور هست که میگه : هر درصدی که مطمئنید درست زدید رو منهای سی درصد کنید تا درصد واقعیتون بدیت بیاد ....
مثلاً اگه مشترک ۶۰% مطمئنید که درست جواب دادید ... به شما اطمینان میدم که ۳۰ درصد بیشتر جواب ندادید. Big Grin

روزگارم بر خلاف آرزوهایم گذشت..........!!!Sad:
۰
۰
ارسال: #۴۶۹
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۴۱ ب.ظ
RE: از کنکور برگشته ها خسته نباشید - معماری/نرم/هوش
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۵۹ ب.ظ)gh elham نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۳۳ ب.ظ)Payam92 نوشته شده توسط:  فکر کنم در کل آسوون بود ..
بچه ها کسی میدونه کلید رو کی میذارن ؟

فکرتون اشتباه هست دوستم ،سخت بود

دوستای گلم
که همتونو درک میکنم چون میدونم همتون مث خودم خیلی درس خوندین
بحث اینه که امسال فقط ریاضی ی خورده سخت بود مشترکام غلط غولوط زیاد داشت
خب ریاضی ک واس همه سخت بوده پس نگران نباشید اونقدرا تعیین کننده نیست
بابا قبولی تو ارشد بعد تلاش خودتون میشه قسمتی ک خدا براتون رقم میزنه
تلاشتون ک کردید
باقیش با خودش
۲
۰
ارسال: #۴۷۰
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۰۳ ب.ظ
از کنکور برگشته ها خسته نباشید - معماری/نرم/هوش
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۳۶ ب.ظ)mmoharrer نوشته شده توسط:  
نقل قول: بچه ها کسی میدونه کلید رو کی میذارن ؟
امروز تو ماشین بودم آقای توکلی تو رادیو می گفت فردا کلید رو سایت سنجش قرار می گیره. البته سروصدا بود واضح نشنیدم اما فکر کنم همون فردا . انگار گفت یکشنبه . می شه فردا دیگه.
کلید رو ۲۹ بهمن میزنن.طبق اخبار سنجش.توی بخش اخبار سایت مانشت هم هست خبرش
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes
ارسال: #۴۷۱
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۲۳ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۳۴ ب.ظ)sanazgoli نوشته شده توسط:  خیلیییییییییییییی خووووووووووووووووب دادمممممممممممممممممممممممTongueHeartBig Grin

خوش بحالت
منم رفته بودم ک خوب بدم ولی ریاضی حالمو گرفت
۰
۰
ارسال: #۴۷۲
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۲۷ ب.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
سوال wait و signal سیستم عامل شرط پیشروی (Progress) هم نداشت
چون اگه یکی از فرآیندها متغیر پرچم خودش رو بعد از خروج از ناحیه بحرانی True می‌کرد و میخواست مدت طولانی توی ناحیه غیر بحرانی بمونه و برنگرده اول کد که دوباره فلگ خودش رو False کنه فرآیند دوم هرگز نمی‌تونست وارد ناحیه بحرانی بشه

مشابه سوال توی IT امسال هم بود به نظرم اومد گزینه ها مشکل داشت
۰
۰
ارسال: #۴۷۳
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۲۹ ب.ظ
[/quote]

یه قانون نانوشته توی کنکور هست که میگه : هر درصدی که مطمئنید درست زدید رو منهای سی درصد کنید تا درصد واقعیتون بدیت بیاد ....
مثلاً اگه مشترک ۶۰% مطمئنید که درست جواب دادید ... به شما اطمینان میدم که ۳۰ درصد بیشتر جواب ندادید. Big Grin
[/quote]

بعد یکی مطمئنه ۳۰ درصد یا ۲۰ درصد زده چی؟ یعنی منفی ۱۰ درصد زده ؟
اگه یکی یک سوال زده میدونه درسته درصدش منفی ۲۵ درصد ؟ :ی
اما جدا از شوخی اره اگه فک میکنین هرجی زدین ۲۰ درصد معمولان کمتر میاد
دیگه دادیم دیگه وایستیم تا نتیحه این مدت و تفریح
۱
۰
ارسال: #۴۷۴
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۳۵ ب.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
سوال کامپایلر هم که در مورد استفاده از = به جای == بود من خطای ساختاری زدم

مطمئنا خطای منطقی نیست چون این خطا پیش از اجرا در زمان کامپایل برنامه شناخته می‌شه
خطای لغوی هم نیست چون توسط تحلیل گر لغوی به عنوان Operator شناخته میشه و کاراکتر غیر مجاز نیست
خطای معنایی هم بیشتر مربوط به آزمون نوع (Type Checking) و بررسی صحت آرایه ها و توابع توی برنامه هست
۰
۰
ارسال: #۴۷۵
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۳۸ ب.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
کلی روی ۲۰ درصد محاسبات حساب کرده بودم همه ی سوالای ۱۰ سال قبلش رو میزدم خدا از طراحش نگذره! به نظرتون با ۳۰ مشترک و ۳۵ تخصصی نرم و ۵۰ زبان شانس قبولی هست ؟ ( با توجه به این که از پارسال آسون تر بود )
۲
۱
ارسال: #۴۷۶
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۰۵ ب.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
همگی خسته نباشید
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: gh elham
ارسال: #۴۷۷
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۲۷ ب.ظ
بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲
امیر من دوره MCSA و CCNA رو گذروندم ولی از بس کار نکردم یادم رفته Tongue

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۴۷۸
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۳۴ ب.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۳۵ ب.ظ)shadowdancer نوشته شده توسط:  سوال کامپایلر هم که در مورد استفاده از = به جای == بود من خطای ساختاری زدم
مطمئنا خطای منطقی نیست چون این خطا پیش از اجرا در زمان کامپایل برنامه شناخته می‌شه
نمی خوام ناراحتت کنم ولی باید بگم خطای منطقی هست یه بار تو سی امتحان کن و بنویس
if (a = 1)
شبیه if(true) عمل خواهد کرد.
۲
۰
ارسال: #۴۷۹
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۰۲ ب.ظ، توسط irisadaf.)
بچه ها من به طرز فجیعی افسرده شدم.....
سر کنکور تا ریاضیا را دیدم میخواستم غش کنم .... من این همه محاسبات خوندم آخرش هم ۱ تست زدم . آمار ۲ تا شا زدم و گسسته یکیSad(((
الان اومدم سوالا را دیدم میبینم سر ۲ دو تا بی دقتی ضایع آمارام را اشتباه زدم یعنی کلا ریاضی میشم ۸ درصد
مشترکا را انصافا خوب زدم فکر می کنم بین ۴۰ تا ۵۰ باشه ولی جواب نمیده

تخصصی فقط هوش زدم که اونم به خاطر ریاضیا اصلا تو حال خودم نبودم فکر کنم نهایتا ۲۰ درصد تهش بمونه.....

تو پارسه همیشه عالی میشدم نهایتا ۱۹ شدم و البته رتبه هام شانسی نبود چون ریتم تقریبا ثابتی داشتم و اکثرش ۱۰ میشدم و امیدوار به تهران بودم اما حالا......... فکر میکنم ۶ ماهی که کلی وقت گذاشتم خوندم رفت به هوا!!!!!
این ترم پروژه پایانیم را فقط داشتم که البته آماده شده بود و هیچ کاری نکردم و فقط نشستم درس خوندم شبانه روزی....... فکر کنم پروژم را نباید تحویل بدم و یه ترم دیگه هم الکی سرش کنم تا بتونم کنکور سال دیگه را بدم......

نمیدونم چکار کنم!!!!! خدایا کمکم کن ..... یعنی نتیجه این همه درس خوندن این شد؟!!!!!!!!!!!!!!!
ولی راضیم به رضای تو

عاقلان نقطه پرگار وجودند ولی
عشق داند که در این دایره سرگردانند
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zer0ne
ارسال: #۴۸۰
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۱۱ ب.ظ، توسط Amir V.)
RE: بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۱۷ ب.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  فراگیره؟
یا اشاره به گروه و قشر خاصی میکنه؟
فراگیره!

(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۲۳ ب.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۵۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  - پیکربندی و کانفیگ سرویسهای شبکه مثل DHCP,DNS,RRAS,Remote Desktop, Clustring و...
اینا عالی اند ... بعد چ مدلی قراره یادمون بدی ؟
من شبکه خ دوس دارم ..احتمالا از مهر برم MCITP مجتمع فنی ثبت نام کنم .. الان شهریش چقد شده؟ سر به فلک کشیده؟
مدل یاد گرفتن اینا رو هم باید بحث کنیم.
به نظرم مبنع معرفی شه، بریم بخونیم بفهمیم چی به چیه بعد من یه خلاصه ازش بگم روش بحث کنیم...
چون من وقت نمی‌کنم همش رو از صفر تا صد بگم.
مجتمع فنی نمیدونم چطوریه اما بیا پیش خودم باهات ارزون حساب میکنم Big Grin

There is no there there.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۶ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۴۸ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۰۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۱۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۲,۴۹۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۴۸ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۸۰۶ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۰۶۳ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۸۹۱ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close