زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲

ارسال: #۲۱۱
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۱۹ ب.ظ
RE: بچه های نرم خسته نباشید
دوستان عزیز به نظر شما اون سوال سیستم عامل امروز که در مورد Wait و Signal بود با این سوال که در پایین Attach کردم عکسش رو و برای کنکور دیروز IT بود فرق میکنه؟ من که در هر دو تا کنکور گزینه ۱ رو زدم چون هر ۳ تا شرط رو براورد نمیکنه و فک کنم فقط شرط انحصار متقابل رو براورد کنه .

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۱۲
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۲۰ ب.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
جواب اون سوال طراحی الگوریتم که گفته بود ارایه رو مرتب کیند میشه میتوان یک حالت بدشت اورد که به n-1 جابجایی نیاز داشته باشه.

گاهی

ایجاد تغییر و رسیدن به روز های خوب مستلزم تجربه ای تلخ است
۰
۰
ارسال: #۲۱۳
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۲۴ ب.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
با سلام دوستان
ای تی که واقعا افتضاح وگیج کننده و غیر استاندارد بود مخالف تمامی سالهای قبل خیلی سخت بود
ولی مهندسی خیلی استاندارد و خوب و عالی بود بر عکس تمامی سالها
انشالله جواب بیاد ببینیم چی میشه
به امید موفقیت همه ی دوستان وتمامی کسانی که زحمت کشیدن انشالله به نتیجه برسین
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: shima_24
ارسال: #۲۱۴
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۲۸ ب.ظ، توسط damavand_kellap.)
بچه های نرم خسته نباشید
اون سوالی که گفته بود ۳۱ جعبه داریم جواب میشه ۳۱ دیگه؟ آخه گفته بود برای اینکه عدد داخل جعبه رو بشه دید باید جعبه ها رو باز کرد خوب برای اینکه ببینیم تو همه ی جعبه ها چیه باید همشو باز کنیم که این زمانش میشه برابر هزینه باز کردن کل جعبه ها و مقایسشون که همون ۳۱ میشه.این بدترین حالتشه دیگه حالا اگه حالتای بهتر هست که جدا اما اینجا بدترین حالتو خواسته.اشتباه میکنم؟

راستی سوال نظریه که گفته بود کدام گرامر توسط ماشین پشته ای روبه رو پذیرفته نمیشود میشد اون گرامری که عنصر شروعش تو حالت دوم یه a خالی داشت دیگه؟درسته؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: farnaz.sad , mohsen.srn , maneshty
ارسال: #۲۱۵
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۲۶ ب.ظ
کنکور علوم کامپیوتر ۹۲
سلام بر همه کنکوری های علوم امسال . خسته نباشید.............
امیدوارم همگی موفق باشین شنیدم نسبت به پارسال سوالا راحت بود دیگه برین خودتونو برا مهر ماه آماده کنین

کدام پل در کجای جهان شکسته است که هیچکس به خانه اش نمیرسد...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537
ارسال: #۲۱۶
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۳۱ ب.ظ
RE: بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲
من هم قبلا همین حرف رو می زدمConfused
اما الانBig Grin

(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۳۴ ب.ظ)fsi2013 نوشته شده توسط:  من تا ۱۰۰ سال دیگ هم دولتی قبول نشم پول به دانشگاه ازاد نمیدمBig Grin فک کردم بحث دانشگا ازاده خخخخ
۵
۲
ارسال: #۲۱۷
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۳۶ ب.ظ، توسط ADELZX.)
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۲۵ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  اون سوالی که گفته بود ۳۱ جعبه داریم جواب میشه ۳۱ دیگه؟ آخه گفته بود برای اینکه عدد داخل جعبه رو بشه دید باید جعبه ها رو باز کرد خوب برای اینکه ببینیم تو همه ی جعبه ها چیه باید همشو باز کنیم که این زمانش میشه برابر هزینه باز کردن کل جعبه ها و مقایسشون که همون ۳۱ میشه.این بدترین حالتشه دیگه حالا اگه حالتای بهتر هست که جدا اما اینجا بدترین حالتو خواسته.اشتباه میکنم؟

راستی سوال نظریه که گفته بود کدام گرامر توسط ماشین پشته ای روبه رو پذیرفته نمیشود میشد اون گرامری که عنصر شروعش تو حالت دوم یه a خالی داشت دیگه؟درسته؟

اره همون گزینه میشه چون سه تا a رو تولید نمیکنه .

(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۱۹ ب.ظ)zhiwar نوشته شده توسط:  دوستان عزیز به نظر شما اون سوال سیستم عامل امروز که در مورد Wait و Signal بود با این سوال که در پایین Attach کردم عکسش رو و برای کنکور دیروز IT بود فرق میکنه؟ من که در هر دو تا کنکور گزینه ۱ رو زدم چون هر ۳ تا شرط رو براورد نمیکنه و فک کنم فقط شرط انحصار متقابل رو براورد کنه .

الان که دیکه ... جواب نمیده رو این سوال ای تی فک کنیم ولی سوال امروز بن بست داشت بنابراین شرط انتطار محدود رو براورده نمیکند.

گاهی

۰
۰
ارسال: #۲۱۸
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۳۶ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۱۶ ب.ظ)samaneh_aftab نوشته شده توسط:  اون سوال سیستم عامل wait , signal گزینه ۴ میشد؟ انحصار متقابل را رعایت نمیکرد؟

سلام
من این سئوال رو جواب ندادم به دلیل اینکه ۲ گزینه جواب داشت
۱- شرط دو به دو ناسازگاری را رعایت نمی کرد
۲- به دلیل شماره ۱ این گزینه که نوشته بود تمام شرایط را ندارد جملش دقیق یادم نیست ولی مفهومش همین بود اینم جواب بود
۰
۰
ارسال: #۲۱۹
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۳۸ ب.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۲۳ ب.ظ)svk7 نوشته شده توسط:  به نظرم ۸!*۸! میشه
اگه رخ ها نامتمایز باشن:
برا رخ اول ۸ حالت (سطر اول)
برا رخ دوم ۷ حالت(سطردوم)
.
.
.
برا رخ هشتم هم ۱ حالت(سطر آخر)

پس اگه نامتمایز باشن میشه ۸!
چون رخ ها متمایز بود پس ۸!جایگشت دارن

نتیجه:!۸*!۸
مگه تو رخا متمایز و نا متمایز فرقی داره خوب؟ رخ رخه دیگه ما ۸ سطرو ۸ ستون داریمکه چون برا ما شرط گذاشته بود حالتای ما میشه شبیه یه آرایه ۸ خونه ای که تو خونه اولش ۸ حالت رخ میشه گذاشت تو خونه دومش ۷ تا تو خونه سوم ۶ تا و همینطور تا آخر که جواب میشه ۸! دیگه اشتباه میکنم ؟
۰
۰
ارسال: #۲۲۰
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۳۹ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۳۲ ب.ظ)ADELZX نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۲۵ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  اون سوالی که گفته بود ۳۱ جعبه داریم جواب میشه ۳۱ دیگه؟ آخه گفته بود برای اینکه عدد داخل جعبه رو بشه دید باید جعبه ها رو باز کرد خوب برای اینکه ببینیم تو همه ی جعبه ها چیه باید همشو باز کنیم که این زمانش میشه برابر هزینه باز کردن کل جعبه ها و مقایسشون که همون ۳۱ میشه.این بدترین حالتشه دیگه حالا اگه حالتای بهتر هست که جدا اما اینجا بدترین حالتو خواسته.اشتباه میکنم؟

(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۱۹ ب.ظ)zhiwar نوشته شده توسط:  دوستان عزیز به نظر شما اون سوال سیستم عامل امروز که در مورد Wait و Signal بود با این سوال که در پایین Attach کردم عکسش رو و برای کنکور دیروز IT بود فرق میکنه؟ من که در هر دو تا کنکور گزینه ۱ رو زدم چون هر ۳ تا شرط رو براورد نمیکنه و فک کنم فقط شرط انحصار متقابل رو براورد کنه .

الان که دیکه ... جواب نمیده رو این سوال ای تی فک کنیم ولی سوال امروز بن بست داشت بنابراین شرط انتطار محدود رو براورده نمیکند. برا حل این سوال باید حواصتون باشه که منظور wait سمافور نیست و یک تابع هست که وسط ان وقفه میتونه بیاد .

گاهی

۰
۰
ارسال: #۲۲۱
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۴۱ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۳۳ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  بچه ها تاپیک بزنید واسه درسها که اونجا بحث بشه

(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۲۹ ب.ظ)mohajer_30 نوشته شده توسط:  یک دونه سوالم هم اشتباه در اومد Sad Sad

سوال مباحث :جه رشته ای رو قبول می کنه کسی یادش هست ؟؟؟
گفته بود aba و bab البته این گزینه ۳ هستش که یادم هست این درسته؟؟؟

من دفترچه D بودم سه میشد فکرکنم همین بود

جواب شما غلط هست دقت نکردین به حرف (و) و یعنی اتصال که جواب غلط می شد من دفترچه ۵۱۰B بودم جواب گزینه ۱ بود زیر رشته aba یا bab جواب بود
۰
۰
ارسال: #۲۲۲
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۴۱ ب.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
سوال سیگنال و ویت میشه همه شرایط رو داره دیگه؟ آخه اگه حتی هر کدوم از گزینه های دیگه هم نقض میشد این گزینه هم نقض میشد و چون سوال گزینه غلطو میخواست خوب خود به خود این گزینه اشتباه میشد و جواب درست این میشد بقیه کلی نمیگفتن ولی این گزینه نسبت به بقیه کلی تر بود درست نمیگم؟
۱
۰
ارسال: #۲۲۳
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۴۷ ب.ظ، توسط damavand_kellap.)
بچه های نرم خسته نباشید
جواب شمام اشتباهه دوست عزیز این سوال حالت شروع ۲ تا مسیر داشت که ما از هر مسیری میرفتیم توش زیر رشته ab و ba بود پس گزینه درست این میشه.بارا اسباط اشتباه شمام کافیه که رشته abbbbbbbbbbaaaaaaaab یا baaaaaaaaabaaaaaab رو در نظر بگیرید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohsen.srn
ارسال: #۲۲۴
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۴۹ ب.ظ

دوست عزیز شرط انتظار متقابل (دو به دو ناسازگاری را که برآورده نمی کند چرا که وقتی فرایند اول متغییر مربوط به خودش را false می کنه اگه یک وقفه بیاد فرآیند دومی اجرا شده و شرط حلقه برقرار نیست چون فلگ فرآیند ۱ False و وارد ناحیه بحرانی می شود حال اگر دوباره وقفه بیاد فرآیند اولی هم شرط حلقش نقض شده و وارد ناحیه بحرانی می شود
موفق باشید
۰
۰
ارسال: #۲۲۵
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۵۱ ب.ظ، توسط zhiwar.)
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۳۹ ب.ظ)ADELZX نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۳۲ ب.ظ)ADELZX نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۲۵ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  اون سوالی که گفته بود ۳۱ جعبه داریم جواب میشه ۳۱ دیگه؟ آخه گفته بود برای اینکه عدد داخل جعبه رو بشه دید باید جعبه ها رو باز کرد خوب برای اینکه ببینیم تو همه ی جعبه ها چیه باید همشو باز کنیم که این زمانش میشه برابر هزینه باز کردن کل جعبه ها و مقایسشون که همون ۳۱ میشه.این بدترین حالتشه دیگه حالا اگه حالتای بهتر هست که جدا اما اینجا بدترین حالتو خواسته.اشتباه میکنم؟

الان که دیکه ... جواب نمیده رو این سوال ای تی فک کنیم ولی سوال امروز بن بست داشت بنابراین شرط انتطار محدود رو براورده نمیکند. برا حل این سوال باید حواصتون باشه که منظور wait سمافور نیست و یک تابع هست که وسط ان وقفه میتونه بیاد .

خب دوست خوبم خوبه خودت میگی ها .خب اگه شرط انتظارمحدود رو برآورده نکنه پس حتما گزینه ۱ درست میشه (منظورم اینه که این گزینه جواب سواله و در اصل این گزینه غلطه) چون این گزینه نوشته همه شرایط رو برآورده میکنه در حالی که این طور نیست.(البته قبول دارم جواب گزینه ها یکم گیج کننده ست)
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۵۸,۷۱۱ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۴۳۷ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۲۹,۸۷۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۱,۲۵۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۲۹۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۶۹,۱۵۰ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۳,۷۳۶ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۶۹۳ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close