زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۳۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲

ارسال: #۶۱
۱۹ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۰۲ ق.ظ، توسط nimam.)
RE: کنکور علوم کامپیوتر ۹۲
من که در کل راضی بودم. ولی گسسته رو خیلی سخت داده بود. خیلی از سوالای گسسته رو یادم نمیاد که چک کنم درست بود یا نه ولی سوال تابع مولد رو [tex]\frac{x(x 1)}{(1-x)^3}[/tex] زدم که چک کردم و خوشبختانه درست بود:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یه سوال دیگه که یادم میاد مرتبه زمانی [tex]T(n)=T(\alpha n) (\beta n) cn[/tex] که جمع آلفا و بتا یک شود بود که طبق یک قضیه‌ای که فکر کنم در کتاب پرسش‌های چهارگزینه‌ای دکتر قدسی خونده بودم [tex]O(nlogn)[/tex] میشد.

سوال دوم آمار که پرتاب سکه‌ی خراب بود هم از توزیع فوق‌هندسی و دنباله‌ی هندسی استفاده می‌کرد و جوابش [tex]\frac{1}{64}[/tex] میشد.

اون تستی که توی مبانی‌کامپیوتر گفته باید کد را به چی اصلاح کنیم هم [tex]while (p>0)[/tex] زدم یا شایدم اونی که باید یه دستور رو می‌بردیم آخر حلقه. درست یادم نمیاد.

نظر شما چیه؟

اگه تست دیگه‌ای یادتون میاد بگید روش بحث کنیم.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۲
۱۹ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۱۰ ب.ظ
کنکور علوم کامپیوتر ۹۲
به نظرم زبانش سخت بود
نظریه هم همینطور
در کل سوالات امسال سخت بود

drink 8 glasses of water a day

۰
۰
ارسال: #۶۳
۱۹ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۱۵ ب.ظ، توسط Jooybari.)
کنکور علوم کامپیوتر ۹۲
سلام. قشنگترین تست گسسته بنظرم اونی که احتمال زوج بودن توپ ها توی ۹ جعبه اول رو میخواست بود. میشد [tex]\frac{1}{2}(1 10^{-6})[/tex]. از مولد نمایی و یا بسطهای دوجمله ای حل میشد. از اون سوالی که از مبدا به نقطه خاص بود هم خوشم اومد.
راستی کسی میدونه ضرایب این درسا توی گرایشهای علوم چنده؟
۰
۰
ارسال: #۶۴
۱۹ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۱۹ ب.ظ، توسط adele_69.)
RE: یه چای داغ مخصوص کنکوری های آی تی
(۱۹ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۴۴ ب.ظ)yarandish نوشته شده توسط:  بچه های مهندسی نرم ، خیالشون از اون طراح قبلی سیستم عامل راحت ، سوال نرم از سال پیش بهتر بود

ولی سیستمش تشریحیشم سخت بود اصلا جالب نبود

(۱۹ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۵۸ ب.ظ)foranyone نوشته شده توسط:  من نمیدونم بعضی ها رو چه حسابی میگن سوالات آسون بود!
فقط زبانش آسون بود!

کاملا موافقم
۲
۰
ارسال: #۶۵
۱۹ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۲۹ ب.ظ
والا ما که سربازی رفتیم بعدش فقط دپرس تر و بی حوصله تر شدیم
بعد سربازی به کسی مدال افتخار نمیدن
عمر تلف کنی به معنای واقعی کلمه

اگه امکاناتشو واسه آزادم بخون
بعد برو
۰
۰
ارسال: #۶۶
۱۹ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۳۲ ب.ظ
(۱۹ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۴۹ ب.ظ)IT86 نوشته شده توسط:  من هنوز تو شوکم Sad
سیستم یهو خیلی عوض شده بودی طرز سوالاش و من به نسبت سالای پیش که دیدم نخوندم Sad
پایگاهشم بدنبود متوسط بود
هوشش بیزین اگرنبود من کانمل زده بودمش
البته نمیدونم ۴تایی ک جواب دادم درست بودن یا نه اما راحت بود
مدیریت راستش من نتونسم دورکنم کامل وباشکو تردید زدم ۳تاشو و ترجیح دادم نزنم که خراب نکنم
گسسته خیلی نامردی بودددددددددددددددد حداقل یک سوال نه از جبربول نه از مشبکه نه از منطق هیچی نداده بودن نامردااا فقط گراف بودو شمارش وبازگشتی و فک میکردم شمارشش اسون بود اما چون میدونسم بزنم اشتباه میکنم نزدمش
ساختمان داده نصفش آسون بود درواقع دقیق یادم نیس ساختمان دادش که چندتازدم اما تنها درسی بود که شانس زدنش برام خیلی بود
البته مفهومی هم بود
طراحیش خیلی سخت بود نامردا
فقط سه تاشو زدم که اونم یکیشو شک داشتم
نرم آسون بود اما من ازمقسمی دورکردم و نتونسم بزنمش اما اگر پرسمنودوباره دورکرده بودم...
مدیریت چرا۱۵تاااا بوددد
شبکم نمیگم سخت بود چون میشد۳تاشوبزنی اما نامردا خیلیییییی باسالای قبل فرق داشت من حسابیاشو چون دورنکردم یادم نبود ospf میتونسم بزنم با ترافیکش که اونم شک داشتم ترجیح دادم نزنم
زبانش بدک نبود چون نگاهش نکردم و فقط دوتازدم
بچه ها مدیریت کدوم گزینش میشد که گفته بود کارآخر سازمان یا انتهای فعالیت همچین چیزی بود سوالش چی میشد؟
گزینه هاشم بود :
اهداف
استراتژی
برنامه عملیاتی
یکی دیگم بود که یادم نیس :دی
من زدم اهداف Sad
یک سوال طراحیم بود که میخاسیم بیشترین ارزشوبدست بیاریم میگف باید براسای کدوم گزینه کارکنیم
گزینه هاش : زمان پایان
زمان شروع
ارزش
هیچکدام
من خودم ارزشو زدم آخه سوال من فکر کردم مثل مساله سخنرانی بود که میخاسیم بیشترین ترین سخنرانی رو داشته باشیم Sad

نه دوست عزیز.این با مساله سخنرانی فرق داره.اونجا تعداد مطرح بود اما اینجا ارزش مطرحه.و اینطور مسایل شبیه کوله پشتی صفر ویک هستن و باید با برنامه نویسی پویا حلش کرد.پس میشه هیچکدام!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.nine , ana_12345
ارسال: #۶۷
۱۹ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۳۹ ب.ظ
یه چای داغ مخصوص کنکوری های آی تی
سوالاش خوب بود و به نظر من آسون بود.

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
۵
۱۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: h4cker
ارسال: #۶۸
۱۹ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۴۷ ب.ظ
(۱۹ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۳۹ ب.ظ)ali نوشته شده توسط:  سوالاش خوب بود و به نظر من آسون بود.

برا شما حتما خب آسونه ما هم ارشد نیخوندیم آسون بود برامون اونم با رتبه زیر ۲۰
۰
۰
ارسال: #۶۹
۱۹ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۵۴ ب.ظ
سلام و خسته نباشید خدمت دوستانی که امروز کنکور دادن

فعلا" نگران نتایج نباشید چون با این سازمان سنجشی که ما داریم یهو میاد یه کلیدی واسه سوالات میده که فک همه میفته!

پارسالم همین وضع بود،به حرفای بعضی از رقیباتون زیاد دقت نکنین،چون سال قبل هم خیلیا میگفتن: "عجب امتحان آسونی بود مثه آب خوردن بود ما همه رو بالای ۵۰ زدیم!" ولی بعضیاشون اصلا" مجاز هم نشدن و بعضیا هم مثه یکی از دوستای من،وقتی که از کنکور با هم برمیگشتیم گفت امسالم کنکور قبول نمیشم و باید برم دفترچه سربازی رو پست کنم، ولی رتبش شد ۴۰ !

خلاصه اصلا" نگران نباشید،خرداد که نتایج کنکنور اعلام بشه میفهمید دقیقا" چیکار کردید!

با این حال،واسه همتون آرزوی موفقیت دارم ...

تقدیر،تقویم افراد عادیست...
تغییر، تدبیر افراد عالیست...
۱۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Helmaa , mahsa_a3moon , انرژی مثبت , shima_24 , majid67110 , deh-ab , mahak.k , ali123321 , ana_12345 , Mänu , پروفسور
ارسال: #۷۰
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۰۱ ق.ظ
من وقت کم اوردم.
چرا هیچکی از زمان کم صحبت نمیکنه؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shima_24
ارسال: #۷۱
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۰۲ ق.ظ
وضعیت امروز ما :دی

۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahsa_a3moon , majid67110 , saeed_1391
ارسال: #۷۲
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۱۳ ق.ظ
من خیلی میترسم اصلا نمیدونم چرا همه رو میزدم چون هرچی دو تا گزینه شک داشتمو زدم (یعنی کلی تست) خیلی خریت کردم میترسم منفی زده باشم....خدا خودش کمک کنه ...اصلا دوست ندارم سوالا رو چکش کنم ولی از فضولی دارم میمیرم....خــــیلی حس باحالیه خدایی D:
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: avril22
ارسال: #۷۳
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۱۶ ق.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۱۳ ق.ظ)bita_it نوشته شده توسط:  من خیلی میترسم اصلا نمیدونم چرا همه رو میزدم چون هرچی دو تا گزینه شک داشتمو زدم (یعنی کلی تست) خیلی خریت کردم میترسم منفی زده باشم....خدا خودش کمک کنه ...اصلا دوست ندارم سوالا رو چکش کنم ولی از فضولی دارم میمیرم....خــــیلی حس باحالیه خدایی D:
دقیقاً منم همینطور بودم! اگه شک هام درست باشه، درصدام بالای ۵۰ و اگه غلط باشه احتمالاً منفی!
خدا بخیر کنهConfused
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: bita_it
ارسال: #۷۴
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۲۳ ق.ظ
چرا واقعا ۱۵ تا سوال اضافه بشه و زمان ثابت بمونه؟ این خیلی برام سواله
۳
۰
ارسال: #۷۵
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۲۷ ق.ظ
بچه های مهندسی شب به خیر من ای تی شرکت نکردم دوس ندارم سوالای ای تی رو چک کنم و بگیرمشون چون اولا خوندنشون الان به نظر من فایده نداره به این دلیل که ذهن ادمو مشغول میکنه و از اونجا که جواب هیچکدومشون معلوم نیس قرار نیست چیزی به بار علمی ادم اضافه کنه به نظر من که بهتره نخونید سوالارو یا حداقل واسه کم کردن حس کنجکاوی مث من یه نگاه در حد ۲ دقیقه داشته باشید شب همگی به خیر امیدوارم موفق باشید همتون

HeartTongue
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: elynn66

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۵۹,۲۱۰ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۴۳۹ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۲۹,۸۸۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۱,۲۷۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۲۹۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۶۹,۱۷۹ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۳,۷۴۵ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۶۹۶ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close