زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۵۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال در مورد گذرگاه مشترک

ارسال:

saeidm پرسیده:

Photo سوال در مورد گذرگاه مشترک

چواب این سوال چی میشه( به نظر من گزینه ۴ میشه )

فایل‌(های) پیوست شده

۰
ارسال:

ف.ش پاسخ داده:

فکر کنم گزینه ۱ میشه چون همزمان نمیتونیم دو داده R1,R2 رو در باس مشترک قرار بدیم.

ارسال:

saeidm پاسخ داده:

RE: سوال در مورد گذرگاه مشترک

(۲۱ بهمن ۱۳۸۹ ۰۱:۲۸ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  فکر کنم گزینه ۱ میشه چون همزمان نمیتونیم دو داده R1,R2 رو در باس مشترک قرار بدیم.

یعنی تویه گزینه ۴ در T2 متونیم همزمان تو دو رجیستر load کرد؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

ارسال:

zr2358 پاسخ داده:

(۲۱ بهمن ۱۳۸۹ ۰۱:۲۸ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  فکر کنم گزینه ۱ میشه چون همزمان نمیتونیم دو داده R1,R2 رو در باس مشترک قرار بدیم.

آفاق خانوم همه جای کتاب که گفته محتویات R1 و R2 میتونن توی یه پالس با هم جابه جا بشن یعنی:
R2----> R1 و R1---->R2
چرا شما می گی نمیشه؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

ف.ش پاسخ داده:

بله R1+R2 رو میگذاریم رو bus و خط load R3,R1 رو فعال میکنید!

۰
ارسال:

sal_dovomi پاسخ داده:

نمیتونیم R1+R2رو همیجوری بزاریم روباس که.بایدتک تک وارد Aluکنیم.اصلا نمیشه R1+R2  رو تویه پالس انجام داد.واگراینطوری باشه کلیه گزینه هاغلطهSmile به نظرم شکل تو این سوال خیلی مهمه!

۰
ارسال:

ف.ش پاسخ داده:

نه ALU که اصلا کلاک نداره مهم اینه که نتیجه ALU رو بگذاریم توی باس که امکان پذیره

۰
ارسال:

ROZA پاسخ داده:

بنظر من گزینه ۱ در صورتی که ۲ ثبات بتونن به هم وصل باشن درستکار میکنه.
گزینه دوم را در نظر بگیرید:
محتوای R1 را ۴ در نظر بگیرید .حالا وقتی دستور را در یک کلاک اجرا میکنید محتوای R2 چیه؟؟

۰
ارسال:

zr2358 پاسخ داده:

خب توی گزینه ۴ یه دیتا توی ۲ تا ثبات میخواد ریخته بشه که فقط کافیه خط load هر دو ثبات enable بشه

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۸۲ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  دو سوال در مورد درخت BST(درخت جستجوی دودویی) امیدوار ۳ ۵,۱۸۱ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marzi.pnh
  سوال در مورد سهمیه رتبه اولی rezamim2020 ۰ ۱,۹۹۵ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  سوال در مورد دروس جبرای و چارت ارشد کامپیوتر/هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۹۱۰ ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  سوال در مورد منبع و دروس آزمون استخدامی mostafa272 ۳ ۴,۴۹۵ ۰۱ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: majidnourirad10
  سوال در مورد دانشگاه آزاد قزوین, ارشد شبکه های کامپیوتری networki ۰ ۲,۴۷۲ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: networki
  سوال در مورد دانشگاه آزاد قزوین, ارشد شبکه های کامپیوتری networki ۰ ۲,۶۵۲ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: networki
  سوال در مورد شهریه نوبت دوم شهید بهشتی و خوابگاه Shine_20 ۱ ۳,۴۰۰ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
  پنجمین ازمون استخدام مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور naghmeh70 ۷ ۷,۱۳۹ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  سوال مهم و فوری در مورد انتخاب رشته siiib70 ۲ ۳,۹۰۷ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۵:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: siiib70

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close