زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۲۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی در مورد نحوه انتخاب رشته ازاد ۹۲؟؟؟؟؟؟

ارسال: #۴۶
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۱۴ ب.ظ
RE: راهنمایی در مورد نحوه انتخاب رشته ازاد ۹۲؟؟؟؟؟؟
کی گفته اگه بار اول قبول بشیم دیگه نمیتونیم توی تکمیل ظرفیت شرکت کنیم؟ من فکر مینم اینجوریه که اگه قبول بشیم و بریم و ثبت نام کنیم نمیشه دیگه تکمیل ظرفیت شرکت کنیم، شاید کسی قبول شده بوده اما نرفته حالا تکمیل ظرفیت شرکت میکنه و میره درسته؟
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۷
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۳۵ ب.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۱۴ ب.ظ)avril22 نوشته شده توسط:  کی گفته اگه بار اول قبول بشیم دیگه نمیتونیم توی تکمیل ظرفیت شرکت کنیم؟ من فکر مینم اینجوریه که اگه قبول بشیم و بریم و ثبت نام کنیم نمیشه دیگه تکمیل ظرفیت شرکت کنیم، شاید کسی قبول شده بوده اما نرفته حالا تکمیل ظرفیت شرکت میکنه و میره درسته؟

این سوال من هم هست ممنون می شم جواب بدین؟
۳
۰
ارسال: #۴۸
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۱۹ ب.ظ
شما ک آزادید بزنگید یونی تون بپرسین به ما هم بگید

سپاس

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
۱
۰
ارسال: #۴۹
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۰۰ ب.ظ
RE: مشورت درمورد انتخاب رشته شهر آزاد ۹۲؟
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۳۰ ب.ظ)maryam deilamirad نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۳۸ ق.ظ)mahsa_a3moon نوشته شده توسط:  سلام. من برای ارشد IT خونده بودم و امتحان دولتی رو خیلی خوب ندادم. ولی در کل وضعیتم متوسط رو به بالاست. به نظرتون اگه نرم افزار آزاد شهر خودم(شاهرود) شرکت کنم، امکان قبول شدنم هست؟
یه سوال دیگه اینکه میتونم همزمان دو تا رشته (هم کامپیوتر و IT ) آزاد شرکت کرد؟ با دو تا ثبت نام متفاوت و ۸۰ تومن؟

دوست عزیز فکر نکنم بتونید دو تا رشته امتحان بدید چون ممکنه هر دو امتحانش در یک زمان و یک روز باشه

دوبار ثبت نام من شنیدم ثبت نام اولتون رو کنسل میکنه

drink 8 glasses of water a day

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahsa_a3moon
ارسال: #۵۰
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۰۹ ب.ظ
مشورت درمورد انتخاب رشته شهر آزاد ۹۲؟
شهر اول اولویت اول انتخاب کنیم همونجا باید امتحان بدیم؟

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
۰
۰
ارسال: #۵۱
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۳۴ ب.ظ
سلام دوستان،باتوجه به اینکه وقت زیادی تا پایان ثبت نام نمونده و من هنوز نتونستم تصمیم بگیرم لطفا بهم کمک کنید:
من کرمانی هستم و نمیتونم درمورد ترتیب انتخابام تصمیم بگیرم،انتخابای من این ۵ تاستSadاز مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات)
تهیه و تولید نرم افزار کرمان
تجارت قزوین
شبکه قزوین
شبکه پردیس علوم تحقیقات قزوین
شبکه واحد علوم تحقیقات کرمان

مشکل اینجاست که میدونم سطح دانشگاه قزوین خیلی بالاتره اما چون کرمان شهر خودمونه خانوادم خیلی اصرار به انتخابش دارن ولی میدونم که از نظر سطح علمی اصلا قابل مقایسه نیستند و این موضوع باعث بلاتکلیفی من شده. از یه طرف میترسم اول کرمانو بزنم بعد ترازم به قزوین بخوره و پشیمون شم ازیه طرف هم میترسم اول قزوینو بزنم و قبول شم و موقعیت تحصیل درکنار خانواده که خانواده ام خیلی هم روش تاکید دارنو از دست بدم....اگه میشه نظراتتونو بهم بگید که راحتتر بتونم تصمیم بگیرم....من حتی بین علوم تحقیقات ها هم نمیدونم اول کدومو بزنم....
۰
۰
ارسال: #۵۲
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۴۷ ب.ظ
بچه ها خونسردی خودتون رو حفظ کنین . دانشگاه آزاد باز مثل هر سال تمدید کرد! با فکر بیشتری انتخاب کنید.

نقش های سخت از آن بهترین بازیگران است ، پس از سختی های زندگی گله مند نباش ، شاید تو بهترین بازیگر خدایی!
۱
۰
ارسال: #۵۳
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۴۹ ب.ظ
کاش یه نفر با ذکر منبع اینو بگه که دقیقا جریان چیه؟من میخوام بدونم که هر جایی رو نزنم Undecided آخه چرا اگه بار اول قبول بشیم دیگه نمیتونیم توی تکمیل ظرفیت شرکت کنیم وقتی اصلا ثبت نام نکردیم؟!
۲
۰
ارسال: #۵۴
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۱۸ ب.ظ
هوش یا نرم
بچه ها هوش یا نرم ؟من هر دو تا شو دوست دارم ولی اصلا نمی دونم شغل هوش چیه؟یعنی تو آگهی استخدام ها هوش ندیدمCoolمیشه بگید هوش برم چه شغلی می تونم داشته باشم ؟
۰
۰
ارسال: #۵۵
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۰۶ ب.ظ
هوش یا نرم
استاد دانشگاه Big Grin هوش تو ایران جا نیفتاده اما ظرفیت روزانه و شبانه هوش از نرم بیشتره. من خودم امسال هوش دادم ببینیم چی می شه.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rosa
ارسال: #۵۶
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۰۹ ب.ظ، توسط rosa.)
RE: هوش یا نرم
یعنی فقط استاد دانشگاه؟! خب با رشته های علوم پایه ام میشه استاد دانشگاه شد چرا هوشSad یعنی اصلا تو شرکتهای دولتی کار نداره؟Undecided
گرایش های دکتری هوش چیه؟
۰
۰
ارسال: #۵۷
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۱۲ ب.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۳۴ ب.ظ)neginbaz نوشته شده توسط:  سلام دوستان،باتوجه به اینکه وقت زیادی تا پایان ثبت نام نمونده و من هنوز نتونستم تصمیم بگیرم لطفا بهم کمک کنید:
من کرمانی هستم و نمیتونم درمورد ترتیب انتخابام تصمیم بگیرم،انتخابای من این ۵ تاستSadاز مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات)
تجارت قزوین
شبکه قزوین

مشکل اینجاست که میدونم سطح دانشگاه قزوین خیلی بالاتره اما چون کرمان شهر خودمونه خانوادم خیلی اصرار به انتخابش دارن ولی میدونم که از نظر سطح علمی اصلا قابل مقایسه نیستند و این موضوع باعث بلاتکلیفی من شده. از یه طرف میترسم اول کرمانو بزنم بعد ترازم به قزوین بخوره و پشیمون شم ازیه طرف هم میترسم اول قزوینو بزنم و قبول شم و موقعیت تحصیل درکنار خانواده که خانواده ام خیلی هم روش تاکید دارنو از دست بدم....اگه میشه نظراتتونو بهم بگید که راحتتر بتونم تصمیم بگیرم....من حتی بین علوم تحقیقات ها هم نمیدونم اول کدومو بزنم....
بچه ها کسی نمیتونه بمن کمک کنه؟ نظراتتونو بگید،خوشحال میشم...
۰
۰
ارسال: #۵۸
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۱۳ ب.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۱۲ ب.ظ)neginbaz نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۳۴ ب.ظ)neginbaz نوشته شده توسط:  سلام دوستان،باتوجه به اینکه وقت زیادی تا پایان ثبت نام نمونده و من هنوز نتونستم تصمیم بگیرم لطفا بهم کمک کنید:
تجارت قزوین
شبکه قزوین

بچه ها کسی نمیتونه بمن کمک کنه؟ نظراتتونو بگید،خوشحال میشم...

بنظرم شهر خودتو بزنی بهتره،کلا مسافتو باید در نظر داشته باشی
۲
۰
ارسال: #۵۹
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۵۲ ب.ظ
سیستم پرسش و پاسخ دانشگاه آزاد:
سوال: با سلام اگر انتخاب اول قبول شوم میتوانم در انتخاب های بعدی که تراز کمتری نسبت به انتخاب اول دارند ثبت نام کنم؟

پاسخ: گزینش علمی داوطلبان براساس اولویت نمره کل و از بین داوطلبانی که حدنصاب نمره علمی رشته موردنظر را کسب نموده اند از محل انتخابهای بیست گانه داوطلبان صورت می گیرد.بیست انتخاب همزمان بررسی میشود ،اولویت علاقه را درنظر بگیرید ۲۰ رشته از ۱ مجموعه که میتوانید از ۱ گرایش یا چند گرایش ان مجموعه انتخاب کنید. در انتخابی که قبول میشوید میتوانید ثبت نام نمایید . /

پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله:
کسی که در پی تحصیل علم رود، این عمل کفاره گناهان گذشته اواست.
۲
۰
ارسال: #۶۰
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۴۱ ب.ظ
سلام دوستان من میخواهم آی تی آزاد ثبت نام کنم . سوالم اینه که فقط میتونم یه گرایش از آی تی را شرکت کنم یا میتونم هم شبکه و هم تجارت را شرکت کنم . منظورم با یک ۴۰۰۰۰۰ تومان هستش ؟ ایا برای اینکه هر دو گرایش آی تی رتبم بیاد باید ۸۰۰۰۰ پرداخت کنم ؟
ممنون
۲
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آموزش نحوه گرفتن پرتره ای حرفه ای mortazangz ۰ ۱,۲۵۵ ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mortazangz
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۵۳۲ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۵۳۷ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۷۹ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۰۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Video انتخاب رشته ... Amir-Reza ۵ ۳,۰۲۹ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: kambiz
  نتیجه انتخاب رشته دکتری ۹۹ nazanin2020 ۴ ۳,۱۱۸ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: q88lp
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۳۷۱ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  انتخاب رشته دکتری naiad ۲ ۲,۴۹۶ ۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۵,۷۵۳ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close