زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی در مورد نحوه انتخاب رشته ازاد ۹۲؟؟؟؟؟؟

ارسال: #۳۱
۱۹ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۳۷ ب.ظ
RE: انتخاب شهر(نرم افزار)
(۱۹ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۱۵ ب.ظ)aflak نوشته شده توسط:  من کرمانشاه زندگی میکنم
یه توصیه که بعدا درکش میکنی
سعی کن انتخابهات جوری باشه اول شهره خودت رو بزنی

drink 8 glasses of water a day

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۲۶ ق.ظ
انتخاب شهر(نرم افزار)
دقیقا دوستمون درست میگن

چرا البرز و اراک انتخاب نخست شما هستن؟ البته شاید معیارهای خودتون رو دارین ولی به نظر من بین علوم و تحقیقات کرمانشاه و البرز و اراک از نظر مدرک و سطح تدریس هیچ تفاوتی وجود نداره.

حالا بحث دانشگاه های تهران و قزوین جداست ولی در این زمینه من پیشنهاد می کنم حتما بحث دوری از محل زندگی و سختی هایی که شاید هنوز برای شما شناخته شده نباشن رو جدی بگیرید.

"هوایت" دستان سنگینی داشت..
وقتی به سرم زد فهمیدم!
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: dont9 , monir.s.b
ارسال: #۳۳
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۰۷ ب.ظ
مشورت درمورد انتخاب رشته شهر آزاد ۹۲؟
بر اساس علاقه و شرایط بزنید هر کدوم نمره شما بخوره به ترتیب الویت قبول می شید
۱
۰
ارسال: #۳۴
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۱۷ ق.ظ، توسط mahsa_a3moon.)
سلام. من برای ارشد IT خونده بودم و امتحان دولتی رو خیلی خوب ندادم. ولی در کل وضعیتم متوسط رو به بالاست. به نظرتون اگه نرم افزار آزاد شهر خودم(شاهرود) شرکت کنم، امکان قبول شدنم هست؟
یه سوال دیگه اینکه میتونم همزمان دو تا رشته (هم کامپیوتر و IT ) آزاد شرکت کرد؟ با دو تا ثبت نام متفاوت و ۸۰ تومن؟
۱
۰
ارسال: #۳۵
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۳۸ ق.ظ
مشورت درمورد انتخاب رشته شهر آزاد ۹۲؟
سلام. من برای ارشد IT خونده بودم و امتحان دولتی رو خیلی خوب ندادم. ولی در کل وضعیتم متوسط رو به بالاست. به نظرتون اگه نرم افزار آزاد شهر خودم(شاهرود) شرکت کنم، امکان قبول شدنم هست؟
یه سوال دیگه اینکه میتونم همزمان دو تا رشته (هم کامپیوتر و IT ) آزاد شرکت کرد؟ با دو تا ثبت نام متفاوت و ۸۰ تومن؟
۱
۰
ارسال: #۳۶
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۴۷ ق.ظ، توسط mohammadali1990.)
(۱۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۵۸ ب.ظ)nikou نوشته شده توسط:  شهرهای آی تی که به بیست هم نمیرسه!Smile
ده تا هم نیست ..چه برسه ۲۰

من کلا ۷تا زدم
ولی فقط ۴تاشو اگه قبول بشم میرم

(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۱۶ ق.ظ)mahsa_a3moon نوشته شده توسط:  به نظرتون اگه نرم افزار آزاد شهر خودم(شاهرود)
آره بابا شاهرود راحته قبولی
من دوستام و فامیلام نخونده شاهرود قبول شدن

تهران قبول شدن سخته فقط

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
۱
۱
ارسال: #۳۷
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۵۷ ق.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۴۵ ق.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  آره بابا شاهرود راحته قبولی
من دوستام و فامیلام نخونده شاهرود قبول شدن

تهران قبول شدن سخته فقط
رشته خودم IT بوده ها. بازم مطمئنین؟
۲
۰
ارسال: #۳۸
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۷ ق.ظ، توسط mohammadali1990.)
آره ... نرم و سیستم و گسسته و ساختمان داده و الگوریتم رو که واسه کنکور آِیتی خونده بودی -همینارو بخون ... یه PL( خوندنی) هم بزنی تنگش حله
بعدا باز مرور کن
رواله

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahsa_a3moon
ارسال: #۳۹
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۱۱ ب.ظ
نحوه ی انتخاب رشته دانشگاه آزاد
دوستان ببخشید من در حال ثبت نام آزمون ارشد آزادم, نمی دونم چطور انتخاب رشته کنم؟! آیا مثل کنکور کارشناسی انتخاب رشته باید از روند و قاعده خاصی (رعایت سیر نزولی ترازها) تبعیت کنه یا نه؟ هر انتخابی می تونم داشته باشم؟
ممنون
۱
۰
ارسال: #۴۰
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۱۶ ب.ظ
RE: نحوه ی انتخاب رشته دانشگاه آزاد
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۱۱ ب.ظ)myphilo نوشته شده توسط:  دوستان ببخشید من در حال ثبت نام آزمون ارشد آزادم, نمی دونم چطور انتخاب رشته کنم؟! آیا مثل کنکور کارشناسی انتخاب رشته باید از روند و قاعده خاصی (رعایت سیر نزولی ترازها) تبعیت کنه یا نه؟ هر انتخابی می تونم داشته باشم؟
ممنون

مثل اینکه امسال فقط بر اساس ترازه (نمره کل)و اینکه انتخاب اولت چی باشه زیاد تاثیریی نداره
۱
۰
ارسال: #۴۱
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۱۷ ب.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۱۱ ب.ظ)myphilo نوشته شده توسط:  دوستان ببخشید من در حال ثبت نام آزمون ارشد آزادم, نمی دونم چطور انتخاب رشته کنم؟! آیا مثل کنکور کارشناسی انتخاب رشته باید از روند و قاعده خاصی (رعایت سیر نزولی ترازها) تبعیت کنه یا نه؟ هر انتخابی می تونم داشته باشم؟
ممنون
سلام دوستم . نه .. اگر دفترچه رو مطالعه می کردید متوجه می شدید .
انتخاباتون فقط بر اساس اولویت هاتون باشه . بر اساس تراز کلتون توی هر کدوم که اولویتتون باشه انتخاب میشید .

[تصویر:  2hpj6v9.png]
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: myphilo
ارسال: #۴۲
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۱۹ ب.ظ
یعنی من الان تو انتخاب آزادم؟ (براساس گرایش انتخابیم) و بعدا که ترازم میاد مشخص میشه که در هر کدوم قبول میشم یا نه؟...ممنون از راهنماییتون
۱
۰
ارسال: #۴۳
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۵۳ ب.ظ
لطفا هر حرفی درمورد انتخاب های دانشگاهها اینجا می نویسید با منبع ذکر کنید
ممنونم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۴۴
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۳۰ ب.ظ
RE: مشورت درمورد انتخاب رشته شهر آزاد ۹۲؟
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۳۸ ق.ظ)mahsa_a3moon نوشته شده توسط:  سلام. من برای ارشد IT خونده بودم و امتحان دولتی رو خیلی خوب ندادم. ولی در کل وضعیتم متوسط رو به بالاست. به نظرتون اگه نرم افزار آزاد شهر خودم(شاهرود) شرکت کنم، امکان قبول شدنم هست؟

دوست عزیز فکر نکنم بتونید دو تا رشته امتحان بدید چون ممکنه هر دو امتحانش در یک زمان و یک روز باشه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahsa_a3moon
ارسال: #۴۵
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۳۷ ب.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۳ ب.ظ)lopaki نوشته شده توسط:  لطفا هر حرفی درمورد انتخاب های دانشگاهها اینجا می نویسید با منبع ذکر کنید
ممنونم

برای اولویت انتخاب دانشگاه ها اینجا رو بخونید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آموزش نحوه گرفتن پرتره ای حرفه ای mortazangz ۰ ۱,۲۱۱ ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mortazangz
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۴۶۳ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۴۷۵ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۱۱ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۸۸۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Video انتخاب رشته ... Amir-Reza ۵ ۲,۹۹۶ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: kambiz
  نتیجه انتخاب رشته دکتری ۹۹ nazanin2020 ۴ ۳,۰۷۸ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: q88lp
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۳۴۴ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  انتخاب رشته دکتری naiad ۲ ۲,۴۷۵ ۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۴,۴۷۲ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close