زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۱۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اگر بر میگشتید به پارسال این موقع

ارسال:
۱۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۳۱ ق.ظ
سلام دوستان . امیدوارم در کنکور هفته آینده موفق باشید
یه سوال از بچه هایی که امسال میخوان کنکور بدن داشتم . اینکه اگه به سال قبل بر میگشتید چه طور درسها رو میخوندید . روی چه درسهایی بیشتر وقت میذاشتید یا چه کار هایی را انجام نمیدادید
من خودم میخوام سال بعد آی تی شرکت کنم
خوشحال میشم از تجربیاتتون استفاده کنم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۲۶ ق.ظ، توسط mehdi.nine.)
سلام.
اصلا به کنکور فک نمی کردم.
به این زودی؟ چه خبره مگه Big Grin
شاید در شهریور ماه دروس معماری و سیستم رو می خوندم.
یه چیزیم یادآور بشم باید به خودتم نگا کنی چه قد طول می کشه یه مطلبو یاد بگیری و اینکه پایت تو درسا چه جوری که اگه ضعیف باشی می تونی زودتر شروع کنی ولی با ساعت کم و بازه های کوتاه. زود شروع کردن باعث زدگی می شه که این یه ماه آخر دیگه اصلا حال و حوصلت نمی گیره درس بخونی ... بری تاپیک هارو نگا کنی( حوصلت نمی گیره نرو Big Grin) می بینی خیلی از بچه ها اومدن گفتن دیگه حال نداریم بخونیم و این حرفا ... خلاصه با این معیارهایی که گفتم و بقیه دوستان می گن یه تصمیم بگیر. من خودم از مهر شروع کردم به خوندن تازه اوایلش خیلیم جدی نبود!
موفق باشید Wink
۰
۰
ارسال:
۱۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۲۱ ق.ظ
سلام
الان تا تابستون زبانتون رو تاجای ممکن تقویت کنین و اگه دانشجوئید معدلتونو بالاتر ببرین.
فعلاً زوده کنکوری بخونین
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.nine , maneshty
ارسال:
۱۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۰۴ ب.ظ
خدا شکر نیستم
الان از استادای بی سواد که اصلا سر فصل حالیشون نبود و دانشگاه سطح پایین و مدرکای کشکی استادام ترک تحصیل میکردم
خدا شکر الان این فکرا تو سرمه!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال:
۱۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۲۴ ب.ظ
RE: اگر بر میگشتید به پارسال این موقع
من اگر برمیگشتم ، اول روی زبان کار میکردم .( چون زبان همه جا به درد میخوره چه برای کنکور چه جاهای دیگه )
بعد هم چون زمان زیادی تاکنکوره کتابهای مرجع دروسی که ممکنه اشکال داشته باشم رو میخوندم .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  کمک در باره این تروجان Ghasemiyeh ۲ ۲,۷۰۱ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  بهترین گرایش برای موقعیت شغلی تحلیل سیستم shahabkarimi00 ۳ ۵,۶۰۴ ۰۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۷۱ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  پایتون (طراحی وب یا دیتا ساینس؟) مساله این است... sirvan.t ۲ ۳,۲۸۳ ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
Shocked کامپیوتر یا هنر، مسئله این است arian_61 ۲ ۴,۲۸۹ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  حسابان موقعیت Situational Calculus Sanazzz ۲ ۲,۳۳۴ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۲:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
  چند راه برای این که پرواز طولانی راحت تری را تجربه کنید - خبرگزاری فارس abolfazlda ۰ ۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: abolfazlda
  درخواست دانلود این مقاله ها از سیویلیکا خانه سبز ۷ ۵,۳۰۶ ۰۵ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: senator007
  کسی میدونه واحد های دانشگاه آزاد تا چه رتبه هایی از کنکور قبولی داشته پارسال ؟؟ liyana_m ۱ ۴,۹۵۷ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: liyana_m

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close